Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72001) Dr. Romano válasza #20749568 (#71999) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Találtam Enhanced SMS & Caller ID és SVOX Hungarian/Magyar Mariska. Ez mind jó lenne csak kár hogy nálam nem működnek :N

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#72002) alec.cs


alec.cs
tag

Sziasztok!

Note2 telefonom frissítés (4.4.2-re) után néha valamiért nagyon belassul. Szeretném megtudni, hogy mi, illetve melyik app. lassítja le. Idegesítő kezd lenni, hogy rendszeresen újra kell indítani a telefont, hogy a lassulás megszűnjön.

Milyen monitorozó app.-ot, illetve widgetet javasolnátok amivel meg tudnám nézni, hogy mi lassít?

(#72003) #79335424 válasza Dr. Romano (#72001) üzenetére


#79335424
törölt tag

Volt régen egy nagyon jó híváskezelő, ami tudott ilyet is. Sanity.
Készült hozzá fordítás is. A "magyarított alkalmazások" között megtalálod. Egyébként nem értem, hogy az ilyen alkalmazások miért sikkadnak el.
Esetleg automatizálóval is meg lehet próbálni. De vmi működő TTS (pl. Svox Maris) mindegyikhez kell.

(#72004) LonGleY válasza mzsolty (#71990) üzenetére


LonGleY
veterán

Valószínűleg főként thumbnail-eket, amiket a galéria app vagy pl. a dropbox generál. De a zenelejátszók albumképei is duzzaszthaják a kisképek mennyiségét. A másik nagy méretű fájladag az a böngészők ideiglenesen letöltött fájljai. Ezeket a takarítóprogramok (és főleg az SD Maid, ami a régi Operával is elbánik) szintén felszippantják. Kifejezetten hasznos tud lenni.

De az SD Maid-ben pontosabban is meg tudod tekinteni a listákat, és az alapján egy kicsit jobban kiismerhető a működése. Nálam csak azok fogadnak a főképernyőn indulás után, amiket használok is:

[ Szerkesztve ]

(#72005) kukinyo


kukinyo
addikt

Sziasztok
Tudnátok olyan betűméret növelő programot ajánlani amelyik a telefon minden részén (beleértve a statusbar betűit is) megnöveli a betűket. Eddig a FontEditort használtam de telefont váltottam és ezen nem működik.

(#72006) cellpeti


cellpeti
veterán

sziasztok

olyan progit keresek amellyel normálisan tudom mérni, mennyit fogyasztottam a mobilnetemből. Illetve olyan kérdésem lenne, hogy létezik-e olyan program/beállítás, amely az általam engedélyezett programoknak enged internet elérést?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#72007) air válasza cellpeti (#72006) üzenetére


air
nagyúr

Az elsőre Android beépített gyári.
A másodikra tűzfal, ha van root.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72008) Dr. Romano válasza #79335424 (#72003) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Köszi a tippet, ránézek erre is :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#72009) #79335424 válasza cellpeti (#72006) üzenetére


#79335424
törölt tag

Netmérés ügyben ahány user, annyi "tuti" alkalmazás. Én a 3g Watchdog pro -t használom. Azt szeretem benne, hogy alapból pont annyi infót mutat, amennyire szükségem van, de ha akarom, akkor részletezni is tudja. Bevallom, nem néztem hogy mennyire "hajszál" pontos. 2GB a keretem. +/- 50MB -ot észre se vennék. De eddig még nem kaptam rajta, hogy hibázott volna.

A tűzfalnál lényeges, hogy van -e root. Ha van, akkor fogsz találni párat. Root nélkül erősen redukálódik a választék. Ha kombinált megoldást preferálnál inkább, akkor ajánlom az Avastot. A víruskergető funkció kikapcsolható, de a többi hasznos (hívásszűrő, tűzfal, hálózati forgalom figyelő, eszközkereső, stb.). Persze root kell a teljes funkcionalitáshoz.

Dr. Romano:
Nekem most nincs telepítve, de sztem valahol van Titanium mentésem a pro verzióról. Ha nem megy "hivatalosan", akkor egyeztessünk priviben! Majd a modik eldöntik, hogy ez mennyire számít warez -nek. 2011 -ben frissítették utóljára. Nem Playen keresztül, hanem közvetlen utalással vettem meg a sráctól a pro verziót úgy, hogy mail -ben küldte az apk -t.

[ Szerkesztve ]

(#72010) laleeee


laleeee
őstag

Sziasztok ! Tudja valaki hogy lehet kicselezni a facebook appot,hogy ne kelljen telepíteni hozzá a messengert ? Nagyon idegesít

[ Szerkesztve ]

(#72011) Ronam


Ronam
addikt

Szeretnem lecserelni a gyari dialert. Ket kiszemeltem van, Pixelphone Pro, vagy Exdialer. A problemam annyi lenne, hogy mindkettohoz kulon plugin szukseges ( rootjogokkal), hogy minden flottul mukodjon (nem fogadott hivasok ertesitese). Sajnos a telefonomat eleg korulmenyes rootolni, es csak ezert nem is szivesen rootolnam. Van esetleg valami mas megoldas?

[ Szerkesztve ]

(#72012) LonGleY válasza Ronam (#72011) üzenetére


LonGleY
veterán

Olyan telefon vásárlása, amin nem érzed szükségét a cserének.

laleeee: Nincsenek rejtett beállításai, meg beírható cheat kódjai.

[ Szerkesztve ]

(#72013) air válasza laleeee (#72010) üzenetére


air
nagyúr

Használd böngészőből a FB-ot, ha már mindenáron kell, és felejtsd el az alkalmazást!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72014) punky10 válasza Ronam (#72011) üzenetére


punky10
addikt

Az ExDialer-ben miért kell root-jog a nem fogadott hívások megjelenítésében?A beépülő plugin(ami kér rootjogot)a nem fogadott hivásértesitő törlésére kell.Nélküle is lehet használni, bár kényelmetlenebb, mert a nem fogadott hívások utáni jelzést csak a gyári tárcsázó tünteti el.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#72015) Jumbozorz válasza mzsolty (#71990) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Az analízis után, ha hosszan nyomsz a törölni kívánt szekcióra, akkor kilistázza neked a fájlokat, melyeket törölni fog.

(#72016) atoszmester


atoszmester
tag

Sziasztok,

A PlayerPro zenelejátszóval kapcsolatban lenne két kérdésem. Ha valaki tudna ebben segíteni, azt megköszönném.

Az egyik az, hogy hol lehet beállítani, ha fejhallgatóval hallgatok zenét és kihúzom a fülest, akkor az értesítési sáv bal felső sarkából eltűnjön az ikonja? Mert így külön még "be kell lépnem" a telóba és bezárni a programot, benn marad a memóriában. Nem használom a program záróképernyőjét.

A másik kérdésem pedig szintén a fejhallgatóval kapcsolatban van. Zenehallgatás közben nyomok egy Pause-t, majd mondjuk 3 perc múlva újra megnyomom a gombot a fülesen, hogy folytatni szeretném, de nekem legalább 10-15 másodperc kell ahhoz hogy folytatódjon. Galaxy S3 LTE-m van, szóval bőven van memória. Azért se telefonhiba, mert a jetAudio-val nincsenek ilyen problémáim, pillanatok alatt megy a lejátszás.

Válaszaitokat előre is köszönöm!

(#72017) zeusz55


zeusz55
senior tag

Sziasztok! A google ujsagost hogy tudom eltuntetni hiaba kapcsolom ki tiltom le egy nap mulva ott van!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#72018) darvinya válasza atoszmester (#72016) üzenetére


darvinya
titán

Szerintem egy rakás sz…r, múltkor kipróbáltam, de…
nem folytatom.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#72019) w.miki válasza laleeee (#72010) üzenetére


w.miki
veterán

Próbáld ki ezt: FaceBook Lite
Netforgalom méréshez, én a MyDataManager 2.4.6.-ot ajánlom.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#72020) teo77 válasza zeusz55 (#72017) üzenetére


teo77
őstag

Ebben az esetben root nélkül sehogy, szvsz!

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#72021) Ronam válasza punky10 (#72014) üzenetére


Ronam
addikt

Arra gondoltam, rosszul fogalmaztam. Tehat akkor nincs megoldas :(.

(#72023) zeusz55 válasza teo77 (#72020) üzenetére


zeusz55
senior tag

Akkor nem zsibbasztom magam ő nyert! :-D

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#72024) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

udv!

megvágott képek hátterét mivel tudnám átlátszóvá tenni?
PicsArt-al vágtam, de nem találok ilyen opciót benne, fekete a levágott rész.

#?*@&!

(#72025) air válasza w.miki (#72019) üzenetére


air
nagyúr

És nézted már, hogy a MyDataManager mennyit tartja ébren és hányszor ébreszti fel a rendszert?
Én kb. 1 éve dobtam ki, mert botrányos WL forrás volt.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72026) teo77 válasza zeusz55 (#72023) üzenetére


teo77
őstag

Amúgy tutira nem tiltható le?
Towelroot-al tudsz átmeneti rootot csinálni. Ekkor már törölni is tudnád az újságost. Ezután egy reboot, és visszaáll rendszer rootolatlan állapotba.
Feltéve, hogy támogatja a készüléked a towelroot-ot. Ha esetleg nem, akkor ezt nézd meg: [link]

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#72027) w.miki válasza air (#72025) üzenetére


w.miki
veterán

nem :(
mondjuk én kikapcsoltam a presistent, és más értesítéseit

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#72028) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,

Pár hete olvastam egy alkalmazásról vagy itt a fórumba, vagy az Alkalmazásbemutató rovatban, aminek az volt a lényege, hogy különböző nyelvekhez volt ilyen "hasznos kifejezések" gyűjtemény, témakörökbe csoportosítva. Nyaraláskor lehet hasznos, hogy egy pár dolog az is meg tudjon kérdezni, aki nem beszéli az adott ország nyelvét. Persze nem találom, valaki nem tudja esetleg a nevét?
Köszi előre is!

(#72029) #79335424 válasza #79335424 (#71925) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mára megint 350MB -os lett az Apex. Ennek reklamálás szaga van.

(#72030) aelod


aelod
veterán

Sziasztok!

Widgetlockernél miért van, hogy zárolt kijelzőnél a menü gomb megnyomásával (feloldás nélkül a csúszkán) a kezdő képernyőn találom magam. Az értesítési sávot sem tiltja le zárolt kijelzőnél. Simán le tudom húzni pedig az opció be van kapcsolva. Elrejteni tudom csak...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#72031) nightzone válasza zeon.hu (#72024) üzenetére


nightzone
aktív tag

Próbáld meg ezzel:Background Eraser.

(#72006) cellpeti:: Adatforgalom figyelésére, tiltására (elég új, no root):
NoRoot Data Firewall :
"Show the history data by hour, day or month in bar chart.", de:
"Support to only blocking background data and let foreground data go."

Kérdés: Erre valaki?

[ Szerkesztve ]

(#72032) Probert75 válasza tomy86 (#71947) üzenetére


Probert75
addikt

Szia!
Feltöltenéd megint az MX Player verziókat, mert most jutottam odáig, hogy letöltsem, de már nem tudom.
Előre is kösz! Akár privátban is jöhet a link!

(#72034) air válasza teo77 (#72026) üzenetére


air
nagyúr

"Towelroot-al tudsz átmeneti rootot csinálni. ... Ezután egy reboot, és visszaáll rendszer rootolatlan állapotba."

Ezt te hol olvastad?
Nincs olyan, hogy átmeneti root, és reboottól nem áll vissza a rootolatlan állapot.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72035) Deck válasza air (#72034) üzenetére


Deck
titán

Akkora hülyeséget is rég olvastam :D

PS5

(#72036) #79335424 válasza air (#72034) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ebben én nem lennék annyira biztos.

(#72037) tomy86 válasza Probert75 (#72032) üzenetére


tomy86
addikt

(#72038) Norbi14


Norbi14
senior tag

Van olyan böngèsző ami nem az oldalok mobilos változatát hozza be?

(#72039) Deck válasza Norbi14 (#72038) üzenetére


Deck
titán

Mindegyik böngészőben van asztali nézet.

PS5

(#72040) Zaja2


Zaja2
senior tag

Udv,
Vernyomasmero alkalmazas letezik,ami hiteles?

Huawei Ascend Y300-am van.

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#72041) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Sziasztok!

Van valami módszer androidnál arra, hogy egy meghatározott programot egyszerűen leállíthassak? Tehát például egy parancsikonra gondolok, ami elvégzi helyettem azt, hogy be kelljen lépnem a telepített alkalmazásokba, ott kikeresni az alkalmazást, majd a kényszerített leállításra bökni.
Van egy jó program, amiről nem szeretnék lemondani, de sajnos a használata után van egy szuper fícsörje, kiiktatja a képernyőzárat. Tehát pl zsebemben van a telefon, valamelyik fizikai gomb megnyomódik, és máris bedob a home képernyőre képernyőzár nélkül, voltak már ebből kellemetlenségek. Egyértelműen a program csinálja, amint kilövöm mint futó alkalmazás, a hiba megszűnik, 3 hete így csinálom már.

Valami simple megoldást keresek erre a leállításra. :)

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#72042) Norbi14 válasza Deck (#72039) üzenetére


Norbi14
senior tag

Igen, de találkoztam olyan oldallal amit nem lehet átváltani, csak mobilos nèzet van.

(#72043) Deck válasza Norbi14 (#72042) üzenetére


Deck
titán

pl?

PS5

(#72045) Probert75 válasza tomy86 (#72037) üzenetére


Probert75
addikt

1000 hála! THX! :R

Más!
Tudnátok nekem olyann office progit mondani, ami beszél magyarul és bele lehet vele szerkeszteni is mondjul word vagy excel dokumentumba is? A telómon Kingsoft office van, de nem tudok, vagy nem lelem, hogy hogyan lehet beleírni a dokumentumokba vele.

[ Szerkesztve ]

(#72046) air válasza Zaja2 (#72040) üzenetére


air
nagyúr

Persze, meg aranycsináló is. :D

(#72036) Somatom
Amennyiben?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72048) air válasza teo77 (#72047) üzenetére


air
nagyúr

Ebben az esetben, kérlek, jelöld meg a forrást, ahol erről részletesebben lehet olvasni. :R

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#72049) teo77 válasza air (#72048) üzenetére


teo77
őstag

Ugyanaz nincs meg, de itt egy majdnem ugyanolyan; a lényeg ugyanaz:

[link]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#72050) dokee78 válasza aelod (#72030) üzenetére


dokee78
félisten

Gombok és bevitel és megjelenésnél is tiltottad az értesítési sávot?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.