Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) MurdR válasza oncsi (#16998) üzenetére


MurdR
veterán

Nagyon sok legális helyről lehet letölteni, de tényleg nem érdemes nagyon új oldalakat vadászni, met Playen a létező programok nagy része fent van.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17002) oncsi válasza #16695808 (#17000) üzenetére


oncsi
őstag

Pont ez a bajom. Asszony teljesen odavan a golyós, lövöldözős, játékokért, de szinte mind csinál meglepő dolgokat. A jobb fajták max tele rakják reklámmal. de már töltött le olyat is ami minden áron a Netet akarta, pedig az elején erről szót sem ejtettek.
Gondoltam ez is olyan mint a linux. Különböző tárolok vannak, minden distro-nak. De logikus is, hisz itt csak egy disztro van, az Android.
Köszi

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#17003) wattafaka


wattafaka
senior tag

Sziasztok.
Tud-e valaki olyan app-ot, ami kizárólag videófelvevésre jó? Mert kamerának a Camera360-at használom, mert nagyon megtetszett, viszont nagy hiányosságnak találom, hogy nem lehet benne videót felvenni, csak fényképet csinálni. Az alap kamerát pedig nem akarom használni. És persze olyan videófelvevő kellene, amin látom is közben, hogy mit vesz fel, szóval az ilyen Secret Video Recorder és hasonló app-ok nem jöhetnek szóba.
Előre is köszi,
W

(#17004) Tyer válasza wattafaka (#17003) üzenetére


Tyer
őstag

Uram...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#17005) wattafaka válasza Tyer (#17004) üzenetére


wattafaka
senior tag

Tökéletes, köszönöm :)

(#17006) Land


Land
veterán

Azt mi okozhatja, hogy Viberhez többszöri próbálkozás után sem érkezett meg az aktiváló kód sms-ben? (T-Mobile)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#17007) titko


titko
tag

Sziasztok!
Tudom, le fogtok oltani, hogy ezt nem ide kell stb, de hátha! Az lenne a kérdésem, hogy hogyan kellene a névjegyzéket beállítani, hogy csak a telefonszámos kontaktjaimat mutassa keresés közben is.
Alapban, ha simán megnyitom a névjegyzéket nem jönnek elő a csak email címmel rendelkező kontaktok, de mihelyt keresnék egy névre azonnal a keresőben ott virítanak.Névjegyzék display option-nál bepipálva, hogy csak a telefonszámmal rendelkező kontaktokat mutassa.
Telefon: Motorola Defy+ 2.3.6 nem rootolt.
Köszi

(#17008) persil válasza titko (#17007) üzenetére


persil
nagyúr

De, ha pontosan tudod, hogy nem ide kell, akkor miért?! Könyörgöm...
Legalább hazudnád azt, hogy fogalmad sem volt róla és véletlenül tévedtél el.
Tudom, hogy ez csúnya dolog, de azért leszúrtam az öregasszonyt. Érzed...

Parancsolj.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#17009) ther


ther
aktív tag

Helló!

Custom Dialert használok (exDialer), és hívás vége után ugye előjön a call log. Először az alap Phone.apk-hoz társítottam az alapértelmezést, és ezt szeretném megváltoztatni. A Settings/Apps-ban Phone.apk-ra nyomtam egy clear defaultsot, de nem segített. Van ötletetek, hogy hogy lehetne ezt megváltoztatni?

Aálírás

(#17010) handrash válasza ther (#17009) üzenetére


handrash
őstag

Próbáld ezzel.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#17011) titko válasza persil (#17008) üzenetére


titko
tag

:R

(#17012) BoB válasza wattafaka (#17005) üzenetére


BoB
veterán

:W

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#17013) katalin888


katalin888
aktív tag

A telefonkony elejen megjeleno "frequently called" listat, hogyan tudom torolni?
(ne irjatok azt, hogy van erre a menuben opcio, mert a stock 4.0.4-ben nincs)

(#17014) persil válasza katalin888 (#17013) üzenetére


persil
nagyúr

A leggázabb amúgy, hogy a "frequently called" listában olyan számok vannak nálam, amit kb 2x hívtam összesen, amióta meg van a készülék... szóval az veszettül frequently. Arról nem beszélve, hogy 69 szám van a listában... mert még a 3-4-5 leggyakrabban hívottat megérteném.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#17015) fdisk


fdisk
őstag

Exdialert + swox mariskát + ecid-t használok. Az a gondom, hogy nem mondja be a hívó nevét hiváskor. Mi lehet a gond?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#17016) twine válasza fdisk (#17015) üzenetére


twine
addikt

Nem használok külső tárcsázót,,,csak találgatok...
eCID beállításaiban a legalsó menüpontban nem jutsz semmire?
"Egyéb alkalmazások"
Enabled menüpontot pipáld ki, és hajrá,,,hátha jutsz valamire,,,, :U

(#17017) evitiguF


evitiguF
senior tag

üdv!

olyan alkalmazást keresek, ami kiváltja a telefon fizikai bekapcsológombjának a nyomogatását. Lehet widget vagy alkalmazás, az már mindegy, csak a kímélés érdekében a lehető legkevesebbszer kelljen megnyomni a gombot.

(#17018) poero


poero
aktív tag

Sziasztok!

Tud valaki olyan androidos programot, amivel egyszerűen és könnyen lehet PC-ről videót stream-elni az androidos eszközre? Úgy értem hogy pl egy mappát megosztok a hálózaton és azt mondjuk a telefonon futó programmal elérem és az abban lévő videókat a telefonomon megnézni. A tabomon van egy Media Fire nevű progi, ami az azonos hálózaton lévő PC-nek a windows-os megosztott mappáját látja, de nem az igazi, valamint a telefonomra nem lehet felrakni.
Köszi előre is ha valakinek van ötlete és megosztja velem!

Csinálj egy képet a hangjáról!

(#17019) fatal` válasza poero (#17018) üzenetére


fatal`
félisten

Gyakorlatilag minden fájlkezelő tudja ezt. Total Commander (+ LAN plugin), ES File Explorer pl.

[ Szerkesztve ]

(#17020) BoB válasza poero (#17018) üzenetére


BoB
veterán

Esetleg nézd meg ezt: http://www.plexapp.com/

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#17021) oncsi válasza evitiguF (#17017) üzenetére


oncsi
őstag

Olyan ami kiváltja, olyan nincs. Kikapcsolt állapotban, nem megy rajta az android, nincs gomb figyelés sem (kb) De kikapcsoláshoz több progi is van. profilozható, akár időzitve, de sok paramétert figyelő is van. Kiteszed az iconját, és kikapcsol, vagy ujra indul stb.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#17022) hr2 válasza poero (#17018) üzenetére


hr2
őstag

(#17023) twine válasza evitiguF (#17017) üzenetére


twine
addikt

Szia nem tudom milyen telefonod van de nézz szét a kernelek, és a romok között....(ha van hozzá affinitásod)
NExus-ra ,ONeX-re tudom, hogy van ilyen ;)
De "egyszerű" programot nem fogsz ehez találni root,és/vagy modosított kernel nélkül...

[ Szerkesztve ]

(#17024) doddencs válasza doddencs (#16982) üzenetére


doddencs
senior tag

erre valaki?

(#16982) doddencs

(#17025) flash-


flash-
veterán

melyik zenelejátszónak van a legszebb hangja androidon?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#17026) Bozek válasza poero (#17018) üzenetére


Bozek
nagyúr

A BSPlayer is tud LAN módban videót stream-elni, ahhoz még fájlkezelő se kell.

(#17027) Agyas


Agyas
aktív tag

Sziasztok,
Tud valaki olyan appot ami átvált nekem repülőgép üzemmódra este és reggel vissza is kapcsol. Tudom kézzel is elvégezhető de van hogy elfelejtem és jó hatással van az akkura is... meg hát van olyan ökör aki felhív részegen éjjel 2kor.
Esetleg erre valaki:
Aki jártas az android belvilágában meg tudná nekem mondani hogy tudom ezt kilőni:
act=com.google.android.intent.action.GTALK_RECONNECT flg=0x14
A google talk az nincs fenn. Legalábbis olyan app nincs. A TB-ben sem találtam, hogy fagyasztani tudjam.
Ez is érdekelni hogy mi lehet:
cmp=com.android.vending/com.google.android.finsky.services.DailyHygiene

(#17028) k850 válasza flash- (#17025) üzenetére


k850
addikt

Szerintem a Poweramp Music Player és egy minőségi füles. ;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#17029) BoB válasza Agyas (#17027) üzenetére


BoB
veterán

E-Robot

Magyar alkalmazás!

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#17030) retesz147


retesz147
addikt

Sziasztok...

Profile Scheduler-rel akadtak gondjaim...

méghozzá: S3 mini 4.1.2-n teljesen le akarom némítani a telót, se rezgés se semmi....beállításoknál kiveszem a rezgést OFF-ra, csengőhangot beállítom Csendesre és a hangerőket leveszem 0-ra (az összeset)....

megjelenik az óra mellett a néma (nem a rezgő) üzemmód ikonja, de hívásnál mikor elkezdi mutatni a teló a bejövő hívást mégis megrezzen a teló(minha fent az az ikon átváltana a rezgő ikonra, majd gyors vissza)...majd a rezgés megáll a hívás "csörgés" közben....mikor a hívó fél leteszi (mert nem vettem fel és megunja a várakozást) akkor megint megrezzen a telefon...az a baj elég hosszú és erőteljes rezgések....

mi okozhatja ezt?

ha felteszem a hangerőket 1-es állásba és beállítok egy néma csengőhangot, akkor ez a rezgés eltűnik, viszont a kamerahang ilyenkor már megjelenik...

előre is köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#17031) balewi válasza retesz147 (#17030) üzenetére


balewi
aktív tag

A telefon alapbeállításai között véletlen nincs beállítva az, hogy rezgés néma üzemmódban?

X13 << Mate20Pro << Honor8 << MI2S << MotoDefy

(#17032) #40351744 válasza Agyas (#17027) üzenetére


#40351744
törölt tag

Szia. a Gtalk_reconnect gondodra tudnék orvosságot. A System Tuner Pro nevű alkalmazásban le tudod tiltani, hogy melyik app ne induljon el boot-nál. A Google Szolgáltatások Keretrendszeren belül minden egyes gtalk-ra vonatkozó dolog mellől ki kell venni a pipát. Valahogy így:

A Dailyhygiene pedig valami Google Play-hez köthető dolog, még nem jöttem rá hogy mi. ( mindennapi higiénia?! he? :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#17033) retesz147 válasza balewi (#17031) üzenetére


retesz147
addikt

nincs....kivettem a pipát....

Xiaomi 13 eu dev...

(#17034) Agyas válasza #40351744 (#17032) üzenetére


Agyas
aktív tag

köszi
Ki fogom próbálni ha hazaérek. Remélem megoldja.
A Dailyhygiene nem rég óta van. Lehet valami play frissítéssel jött le...

Mindenképp kell a Pro?

[ Szerkesztve ]

(#17035) #40351744 válasza Agyas (#17034) üzenetére


#40351744
törölt tag

Ezeket hol nézed amúgy? Csak mert nekem a Dailyhygiene a com.android.vending ( play store ugye ) alatt van, és nem igazán fut sok ideig, úgyhogy ez nem hiszem hogy annyira szívná az akksit.

(#17036) petymeg


petymeg
addikt

Üdv!

My backup pro-val hogyan tudom egyik telefonról másikra átköltöztetni a:
sms-eket
játék mentéseket?
Hova menti a program és a játékoknál csak a "mentéseimet" backupolja vagy az egész játékot?

Köszi.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#17037) MurdR válasza Bozek (#17026) üzenetére


MurdR
veterán

az MX player az tud? az lenne a hálózati tartalom menü, ügye?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17038) petipetya válasza petymeg (#17036) üzenetére


petipetya
nagyúr

A játékokhoz tartozó mentéseket nem tudom, hogy miként kezeli. De a többit tudja menteni a saját online tárhelyére (99MB), vagy az sd-re.

"nincs rá lezsóidő"

(#17039) stefi68 válasza petymeg (#17036) üzenetére


stefi68
addikt

A MyBackup oda menti, ahová beállítod: Beállítások - Mentés helye
Azt menti el amit beállítasz, tehát tetszőleges alkalmazásnál, alkalmazás és/vagy adatok.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#17040) Agyas válasza #40351744 (#17035) üzenetére


Agyas
aktív tag

Töltsd le a Terminal Emulator-t, majd pötyögd be ezt:
cd /sdcard
su
dumpsys alarm > AlarmDump.log
Lépj ki, a szöveges file-ban keress rá a "wakeups"-ra. Az előtte lévő szám mutatja, hogy hányszor keltik fel ezek a folyamatok a telót alvó állapotból.

(#17041) #40351744 válasza Agyas (#17040) üzenetére


#40351744
törölt tag

ahha :)

System Tuner Pro-ban Terminal emulator is van, ott elég csak a dumpsys alarm-ot bepötyögni, az su egy külön pipával elintézhető, és már mutatja is :K Nagyon ajánlom a programot, ez tényleg amolyan minden az egyben. :)

(#17042) MurdR válasza Agyas (#17040) üzenetére


MurdR
veterán

Na ez nekem is felkeltette a figyelmemet. a nexusom isőnként felvillan. ezzel megtudhatom miért?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17043) #40351744 válasza MurdR (#17042) üzenetére


#40351744
törölt tag

Igen. A Wakeup-ok miatt amiket bizonyos programok váltanak ki. Tölts le te is egy Terminal Emulatort, és írd be a fentebb látott parancsokat. Aztán másold be ide, vagy csinálj screenshot-ot azzal, ami a wakeup-ok alatt van. ;)

(#17044) Agyas válasza MurdR (#17042) üzenetére


Agyas
aktív tag

hogyhogy felvillan?
A kijelzőt nem kapcsolja be. Ezek szinkronizálnak időnként...
Egy próbát megér.

(#17045) goom válasza k850 (#17028) üzenetére


goom
senior tag

+1 +1 :)

(#17046) petymeg válasza stefi68 (#17039) üzenetére


petymeg
addikt

És csak simán átmásolom onnan a fájlt a másik telefonra? És helyreállítja? Ugyanazt a könyvtárat adjam meg mindkét telefonon, vagy az mindegy?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#17047) Bozek válasza MurdR (#17037) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem tudom, azt nem próbáltam. BSPlayer-t használok vagy beépített Filmek alkalmazást.

(#17048) Agyas válasza BoB (#17029) üzenetére


Agyas
aktív tag

Köszi. Találtam még a Timeriffic-et. Kipróbálom ezt is.

(#17049) tonyqa23 válasza Agyas (#17044) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Nekem tegnap felkapcsolt a képernyő úgy, h hozzá sem értem a telefonhoz..Az mitől lehet? csak vmelyik program gondolom én.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#17050) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Sziasztok!

ES File Explorer kiváltja az Astro file browser? Miben térnek el, ha eltérnek?:R

Olvasom, hogy a droidwall nem az igazi app-felügyeletre, mi ajánlott helyette 4.0.4-es droidra?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRÁK:Orient Bambino II Bigsize, Seiko SNXF05, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.