Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#139001) crok válasza fausto (#138998) üzenetére


crok
Topikgazda

Az APK-val önmagában nem lesz kisegítve a dolog,
ha nem mennek a szerverek a nyelvi csomaghoz..
Márpedig APKMirror-on a legutolsó APK 2018 január 18-n került fel,
nyilván akkor a szerverek is egy év+ lent vannak már..

Megnéztem neked az APK AndroidManifest.xml-ben hogy backup-olható-e ADB-n de android:allowBackup="false" úgyhogy se ADB-vel kézzel se Heliummal ez nem menthető, root nélkül ezt nemigen oldod meg mert nincs mivel. Root ha van mindkét készüléken akkor természetesen megoldható (Swift backup vagy Titanium Backup simán megoldja - de ezzel csak annyit érsz el hogy átmented).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#139002) Luissimo válasza fausto (#138998) üzenetére


Luissimo
veterán

Anysoft keyboard ... ¿

(#139003) fausto


fausto
addikt

Köszi mindenkinek a tippeket, sajnos az előző telefonom elromlott, nem tudom bekapcsolni, úgyhogy backup-ot nem igazán tudok csinálni. Mindegy, ez van, szétnézek újra, kipróbálom az ajánlott app-okat

(#139004) ollie válasza fausto (#139003) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tudom ajánlani a Samsung keyboardot, ha samsung telefonod van, vagy a google félét, már mindkettő tud swipe-olni.

***

(#139005) vampire17


vampire17
addikt

Sziasztok!

Nem tapasztalt valaki olyat, hogy par hete a facebook folyton frissiteni akar ilyen 50-300 kbyte os meretben, ami aztan folyton hibara fut?

Hiaba torlom a play aruahaz, vagy a facebook cache -et akkor is visszajon...

(#139006) spiritex


spiritex
veterán

Tudnátok segíteni abban, hogy a Huawei P Smart 2019-es telefonom miért nem jelez LED-fénnyel nem fogadott hívás után? Minden más jelez különböző színekkel, de a nemfogadott hívás után semmi...

Illetve egy ehhez kapcsolódó kérdés: van-e és melyik a legjobb olyan app, ami a nemfogadott eseményeket (email, hívás, sms, stb.) kis színes négyzetekkel vagy pöttyökkel jelzi a lezárt képernyőn?

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#139007) svgyula válasza spiritex (#139006) üzenetére


svgyula
addikt

Az engedélyeknél nincs minden kijelölve. Azért nem jelez. Kapcsold be az összes funkciót! Beállítások-értesítések- ;) híváskezelés.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#139008) Humbucker


Humbucker
senior tag

Tudnátok ajánlani androidra egy nagyon megbízható navigációt, térkép appot? Nem autózáshoz kell, csak hogy képbe legyek leginkább Budapest utcáival. Az lenne a legjobb ha offline lenne, eddig amiket használtam nagyon lassúak és nem megbízhatók.

(#139009) darvinya válasza Luissimo (#139002) üzenetére


darvinya
titán

Nem ajánljanám, mert az új egy katasztrófa.
Javítani hibákat meg nem fogja fejlesztő.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#139010) spiritex válasza svgyula (#139007) üzenetére


spiritex
veterán

Új a telefon, nem kapcsoltam ki semmit, de megnéztem és a Nem fogadott hívások alatt csak a Prioritás megjelenítés és a Szalagcímek nincs bekapcsolva. Ezeket kellene bekapcsolnom?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#139011) spiritex válasza spiritex (#139010) üzenetére


spiritex
veterán

Bocsi, rosszul írtam, a Prioritás megjelenítése helyett Megszakítás engedélyezése van.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#139012) zsoltip


zsoltip
őstag

Üdv Fórumtársak!

Facebook android appban, miként tudom szerkeszteni az idézet szekciót?

Csupán böngészőben találtam rá eddig lehetőséget...

(#139013) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Azért a gugli elmehet valahova....

Nyamvadt Google Fotok alkalmazást töröltem, tiltottam(!), elvedtem az internet elérhetőséget, ennek ellenére minden egyes alkalommal letölti és vissza írja magát a play áruházból:((
De csak ez az egy gugli app csinálja ezt.
(EMUI 8.1 gyári rendszer)

Ezt úgy mégis hogy képzelik?
Mi az oka?

Fagyasztó app nélkül hogy lehet blokkolni?

[ Szerkesztve ]

(#139014) crok válasza WhiteWalker (#139013) üzenetére


crok
Topikgazda

Szerintem olyan lesz mint a Facebook-ot / Messenger-t frissito rendszerapp, volt itt belole jo kis off flamewar nemreg, mindjart megkeresem neked :DDD

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#139015) Luissimo válasza darvinya (#139009) üzenetére


Luissimo
veterán

Én használom nagyon régóta,nekem bevált.
Neked mi a gondod vele, miért sz@r??

(#139016) WhiteWalker válasza crok (#139014) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

"Szenzációs" néha ez az egész :((
Leliltanám csak nem tudom melyik frissítő okozza... Grrrr

(#139017) crok válasza WhiteWalker (#139016) üzenetére


crok
Topikgazda

Na a flame nincs meg csak az amit még az Android szakmaiba írtam. Hasonló appot vagy appokat keresnék mint amit itt említettem. Meg a Huawei updater-t kapcsolnám még ki - egy pár napos tesztelés erejéig.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#139018) cellpeti


cellpeti
veterán

Használ valaki Datally-t? Mert nekem nem jol mutatja az adatdorgalmat.
Maga a telefon 500MBnal tart, de a program csak 280nál. :Y

Tudtok olyan adatforgalom számlálót ajánlani, aminek van, widgetje és nem csak az elhasznalt forgalmat mutstja, hanem a maradékot is. Tudom, tudom...csak egy kivonás, de kiváncsi vagyok van e ilyen program

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#139019) spiritex válasza cellpeti (#139018) üzenetére


spiritex
veterán

A szolgáltatód szoftvere nem jelzi ki? Mert nekem a Voda app-ja nagyon jó erre a célra is.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#139020) DS39 válasza WhiteWalker (#139016) üzenetére


DS39
nagyúr

ez azért furcsa, mert nekem is EMUI 8/9-en sokáig le volt tiltva a google fotók, mégsem frissült. (ahogy egyébként más letiltható és letiltott alkalmazás)
meg igazából nem értem, a huawei services miért erőltetné ezt a google appot, főleg a mostani helyzetükben.

(#139021) nyisziati válasza DS39 (#139020) üzenetére


nyisziati
veterán

Addig frissíti, amíg lehet.

(#139022) cellpeti válasza spiritex (#139019) üzenetére


cellpeti
veterán

My Vodafone? Alapitvanyi csomagba vagyok és nem tudom használni a programot

Tigris, tigris, csóvafény...

(#139023) spiritex válasza cellpeti (#139022) üzenetére


spiritex
veterán

Igen, a My Vodafone nagyon szépen és pontosan jelzi mennyi van hátra.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#139024) cellpeti válasza spiritex (#139023) üzenetére


cellpeti
veterán

Nem tudunk belépni! Ezt irja ki: "nincs jogosultságod"

Tigris, tigris, csóvafény...

(#139025) bopeti98 válasza kory24 (#138976) üzenetére


bopeti98
őstag

Nekem ma reggel írta ezt ki a telefon. Nem is használtam ezt az appot, csak anno letöltöttem, hogy beállítsak valami elfogadható csengőhangot és aztán rajta maradt a telefonon. Nem szoktam ész nélkül letölteni semmit, ezt sem úgy töltöttem le. Megbízhatónak tűnt, a több mint 100 milliós letöltésével, meg a 7 milliós, 4,7-es értékelésével.
Ahogy kiírta a Play Protect hogy veszélyes töröltem is lefele. Remélem nem okozott nagy károkat.

[ Szerkesztve ]

(#139026) spiritex válasza cellpeti (#139024) üzenetére


spiritex
veterán

Ide se enged belépni?
[link]
Ha nem, próbálj meg regisztrálni itt:
[link]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#139027) cellpeti válasza spiritex (#139026) üzenetére


cellpeti
veterán

Mind az 5 telefonszámmal ezt csinálja

Tigris, tigris, csóvafény...

(#139028) spiritex válasza cellpeti (#139027) üzenetére


spiritex
veterán

Ez szomorú. Lehet, hogy fel kéne hívni őket, vagy bemenni egy ügyfélpontra, hogy mi ennek a korlátozásnak az oka.

Mindenesetre van egy ilyen bekezdés a My Vodafone ÁSZF-jében:
"III.1. A Felhasználók köre a My Vodafone alkalmazásban
Az Alkalmazást kizárólag a Vodafone-nal előre vagy utólag fizető lakossági és/vagy Kisvállalati üzleti, hatályos előfizetői szerződésben álló előfizetők vehetik igénybe Felhasználóként. Felhasználónak minősül az a Felhasználó, akivel a Vodafone a végfelhasználói szerződést megkötötte és, aki Vodafone Saját Fiók regisztrációval rendelkezik."

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#139029) ollie válasza spiritex (#139028) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az alapítvány se nem lakossági, se nem vállalkozás, valszeg ezért nem működik neki.

***

(#139030) WhiteWalker válasza DS39 (#139020) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én sem értem.
Ez az egy írja vissza magát egyedül a letiltottak közül. Mindegy, ott hagyom a többi megmaradt és használt gugli app mellett elfér, csak fura az egész és ez az erőltetés.
Még az az érdekes, hogy a play áruházban hiányzik mellőle a frissítés ki/be kapcsoló rublika :U
Csak megosztás és jelentés lehetőség van.

crok: köszi, de hagyom a telefonon, ez az állandó küzdés a tiltás ellen, meguntam :DDD vagy veszek egy mate 30-at, nah abba nincs ilyen :D

[ Szerkesztve ]

(#139031) crok válasza WhiteWalker (#139030) üzenetére


crok
Topikgazda

Ahogy felcsattantál ellene pont úgy hagyod hogy legyőzzön? Ejj, már csak azért is megoldanám! ;]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#139032) WhiteWalker válasza crok (#139031) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Az a bosszantó, hogy minden egyes gyártó váltásnál van ilyen vagy hasonló anomália.
Beleuntam már ebbe, hogy bújni a fórumot, utána olvasni, megoldást találni :o , simán csak szeretném használni.

Kicsit már Skynet a készülék, öntudatra ébredt :D

[ Szerkesztve ]

(#139033) spiritex válasza WhiteWalker (#139032) üzenetére


spiritex
veterán

Sajnos nem csak gyártó váltásnál vannak ilyen anomáliák, hanem android verzió váltásnál is! Nekem a régi Huawei P 8 lite volt a legüzembiztosabb okostelefonom, de ahogy jönnek az új androidok, egyre több márkán belül is az anomália. A 2017-es P smartban is voltak már furcsaságok, a 2019-esben pedig sajnos még több...

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#139034) spiritex


spiritex
veterán

Azt meg tudná pl. valaki mondani, hogy az új Huawei telefonoknál miért tud kétféle UI-val, kinézettel csörögni a telefon, és ennek mi az oka és értelme? Tehát van amikor el kell húzni középről a pontot jobbra a zöld kagyló irányába vagy balra a piros kagyló irányába, és van amikor nincs húzás, csak meg kell nyomni a piros vagy zöld ikont. Nem jöttem még rá, hogy mitől függ az, hogy milyen módon jeleníti meg a képernyő a gombokat, és hogy mire jó egyáltalán a kétfajta kinézet...

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#139035) atike válasza spiritex (#139034) üzenetére


atike
nagyúr

Ha jól sejtem az a különbség, hogy aktív-e a képernyőd a hívás pillanatában.

(#139036) kalanchoe válasza atike (#139035) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Igen, mint iPhone-on.

(#139037) spiritex válasza atike (#139035) üzenetére


spiritex
veterán

Köszi! Hmmm, hát ezt meg kell akkor figyelnem, mert eddig úgy tűnt, hogy volt már olyan, hogy le volt zárva mindkét esetben, de nem vagyok benne biztos.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#139038) atike válasza spiritex (#139037) üzenetére


atike
nagyúr

Nem a lezárás a lényeg, hanem hogy aktív-e a képernyő (be van-e kapcsolva).

(#139039) spiritex válasza atike (#139038) üzenetére


spiritex
veterán

Igen, bocsi, nekem az egy és ugyanaz, mert képernyőzáró lakat widgettel kapcsolom ki mindig a képernyőt.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#139040) zsoltip válasza zsoltip (#139012) üzenetére


zsoltip
őstag

FB Android, idézetek szekcióra tipp?

(#139041) cellpeti válasza spiritex (#139028) üzenetére


cellpeti
veterán

Magyarul csak a kapcsolattartó személy :R :R

Találtam progit, de a Widget csak a felhasznált adatmennyiseget írja ki. A maradékot csak maga a program, ha belépek.
Program [kép]
Widget [kép]

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#139042) spiritex válasza cellpeti (#139041) üzenetére


spiritex
veterán

Nagyon patent kis app, fel is raktam magamnak, köszi!
A PRO verzióban van Data quota, az elvileg kiírná neked, hogy mennyi van hátra.
Azt hol kapcsolatad ki, hogy a wifi-t ne mutassa?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#139043) localhost


localhost
Közösségépítő

Én a kitkat 4.4 világából jöttem 9-re plusz miui.
Mostanában a Chrome meg a Facebook app a play áruházban néhányszáz kB- os frissitést jelez, de nem települ.
Megmondanátok, mi ez és miért?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#139044) nyisziati válasza zsoltip (#139040) üzenetére


nyisziati
veterán

Szia! Én használom az FB appot, de fogalmam sincs, mi ez az "idézetek". Nem is láttam még a menüben.

(#139045) zhata


zhata
senior tag

Megvettem a Call Recorder 3.2.5-öt. Pie-on és roottal messze a legjobb, még a kissé borsos árát is megéri! :K

[ Szerkesztve ]

(#139046) zsoltip válasza nyisziati (#139044) üzenetére


zsoltip
őstag

Desktopon, tehát nem appban, hanem mondjuk PC-n, böngészőben, FB-n:
Van lehetőség idézetet menteni, és közzétenni. Ott ahol, pl. a vallás, politika, és egyéb személyes dolgok is vannak.

Na igen, nekem is ez a bajom, hogy nem találom app-ban. :)

(#139047) Aurig@ válasza cellpeti (#139041) üzenetére


Aurig@
őstag

A 3G Watchdog Pro-ban azt állítasz be, amit akarsz látni widgeten.
Nem csak a hátralévő adatmennyiséget mutatja értékben és százalékban.
+ teljesen magyar nyelvű.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#139048) Somatom válasza Aurig@ (#139047) üzenetére


Somatom
veterán

+1
Az egyik legrégebbi app a megszokott programcsomagomban. Én a roaming adathasználatot rakom ki wigdet -ként.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#139049) nimfas


nimfas
addikt

Sziasztok.... App backup/recovery programot keresnék ami nem csak magát az appot menti el, hanem a beállításokat is. Mi most a legjobb ebben? Az sem baj ha ingyenes. :D

(#139050) Somatom válasza nimfas (#139049) üzenetére


Somatom
veterán

Az viszont baj, ha ehhez nincs root jogod. ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.