Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69001) bul07 válasza ollie (#68999) üzenetére


bul07
nagyúr

ADB plugin alatt erre gondolsz ugye

És csak simán kimásolom TC-vel?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#69002) #41133696 válasza #41133696 (#68892) üzenetére


#41133696
törölt tag

Egy kérdés TSF Launcher 3D Shell témában: A vízszintes dokkolón is ott van a hat pontból álló "Alkalmazások képernyő" gomb, ami a gyári indító kedvencek sávján is megtalálható volt. Lényegében ugyanazt a típusú lapot hozza be, csak szebb és kibővített funkcionalitással, ugyanis itt már lehetőség van ezen az oldalon is mappákba rendezni az alkalmazásokat.

A kérdésem is ehhez kapcsolódik, Ti hogy szoktátok csinálni? Csak az asztalon hoztok létre mappákat, vagy már eleve itt is csoportosítjátok őket? Ugyanis én jelenleg két módszerrel dolgoztam, az egyik, hogy itt hoztam létre mappákat, amiket persze ki is húztam az asztalra. A másik, hogy bizonyos alkalmazásokat csak az asztalon rendeztem. Valószínűleg nincs különösebb jelentősége a dolognak, de azért érdekelne a véleményetek.

(#69003) basaja válasza #79335424 (#68993) üzenetére


basaja
senior tag

Köszönöm Somatom az ötletet,nagyon jó ez az app.Mindent tud,amire nekem szüksègem van,ennyi pènzt simán megèrt nekem... :R

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#69004) 105XF


105XF
csendes tag

Help! Eltunt a Samsung Galaxy GT-I9000 Androidos telefonom Beallitasok menu pontja! Az a Beallitasok menu ahol a telefonszamot is kitudom jelolni hogy elkuldje.
Hogyan tudnam elo varazsolni? Ebben kernem segitsegeteket. Nagyon amator vagyok ezen a teren! :((
Segitsegeteket elore is koszonom! :R

(#69005) ollie válasza bul07 (#69001) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az androidos játékok topik összefoglalójában van link az ismertetőjéhez.

(#69004) 105XF: nyomd meg a menü gombot az asztalon

[ Szerkesztve ]

***

(#69006) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

Nekem Prestigio multiphone 4322 telefonom van 4,1es Jelly Bean androiddal.

Néhány napja nem frissít magától a Gmail alkalmazás. Ti tapasztaltatok ilyen hibát ?

Hol kell leellenőrizni, hogy a szinkronizáció be van-e kapcsolva ?

Vagy lehet, hogy a Gmail alkalmazást frissíteni kellene, mert egy idő után a régi verziókban nem megy a szinkronizáció ?

köszi szépen.

(#69007) 105XF válasza ollie (#69005) üzenetére


105XF
csendes tag

Menu gombom sincs sajna!

(#69008) air válasza 105XF (#69007) üzenetére


air
nagyúr

Aha. Akkor mi van rajta?
Mutass egy screenshotot!
(A végén még kiderül, hogy kép sincs rajta, mert lemerült, és senki nem mondta, hogy fel kell tölteni. :D ;] )

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#69009) ollie válasza 105XF (#69007) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért, kiszerelted belőle a fizikai menügombot?

***

(#69010) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Droidra létezik valami app, amivel azt tudom elérni, hogy ha hívást kapok, vagy sms-t, akkor felvillanjon a telefon vakuja?

Live-Die-Respawn

(#69011) air válasza oriic (#69010) üzenetére


air
nagyúr

Elég lesz?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#69012) oriic válasza air (#69011) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi, és ezek közül melyik a legjobb? :DDD Vagy próbáljam végig az összeset? :O

Elkezdem kipróbálni az ami a legjobb értékelést kapta. :) Köszi még egyszer.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#69013) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!

Olyan app kellene amivel a legbiztonságosabb módon tudom lementeni vagy szinkronizálni a PC-vel a névjegyeket és üzeneteket, mást nem kell , de a szinkronizálás csak úgy okés, ha a a PC-n tárolja, ha pl gáz van a tlefonnal, és egy másik telefonra át akarom tenni a névjegyeket, üzeneteket, akkor nem úgy szinkronizál, hogy a PC-n lévőket törli, mert a telefon üres!
Tudtok ilyent?

F.K.T.

(#69014) rjg válasza psg5 (#69013) üzenetére


rjg
őstag

A telefon névjegyzékéből export funkció, az csinál egy vcard fájlt az sdcard-on, az Sms Backup & Restore pedig egy xml fájlt. Azokat tedd az pc-re és megvan a mentésed. Ha szinkront akarsz, akkor enged fel az adatokat a Google-be.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S23 Ultra

(#69015) psg5 válasza rjg (#69014) üzenetére


psg5
veterán

Nincs sd kártyája.
A google szinkronizálástól mindig tartunk. Nekem pl volt, hogy ott volt minden, új telefonnal szinkronizáltam és valamiért a telefont vette alapnak és mivel azon nem volt semmi, ezért a google címtárból is törölt mindent.
Amúgy google-val üzeneteket is lehet szinkronizálni?

F.K.T.

(#69016) air válasza psg5 (#69015) üzenetére


air
nagyúr

"Nekem pl volt, hogy ott volt minden, új telefonnal szinkronizáltam és valamiért a telefont vette alapnak és mivel azon nem volt semmi, ezért a google címtárból is törölt mindent."

Na, ilyen soha nem fordulhat elő. Mint ahogy nem is fordul.
Nem egyszer szinkronizáltam már vissza üres telefonra mindent a felhőből.
Az SMS Backup + feltölti az SMS-eket is a Google fiókodba.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#69017) psg5 válasza air (#69016) üzenetére


psg5
veterán

Akkor nyilván user hiba volt. Sőt egyszer valahol itt valamelyik topikban foglalkoztunk vele csak már kiment a fejelmből és az akkori idegesség maradt jobban meg bennem :)
Köszi.

F.K.T.

(#69018) punky10 válasza psg5 (#69017) üzenetére


punky10
addikt

1.6-is Android alatt valóban történt pár ilyen eset, de azóta nem hallottam róla.X10 mini és Galaxy Spica telefonokról olvastam(illetve X10 mini estén tapasztaltam) ettől de már az Xperia 2.1-ess frissítése is megoldotta a problémát.Attól függetlenül én azóta 1-2 havonta csinálok egy biztonsági mentés a memóriakártyára is, de szerencsére már nincs rá szükség... :)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#69019) psg5 válasza punky10 (#69018) üzenetére


psg5
veterán

Köszi mindegyikőtöknek!
:R

F.K.T.

(#69020) BtommyX


BtommyX
csendes tag

Tud valaki egy alternatívát a sync.me alkalmazásra? Mostanában kéri a telefonszámomat a belépéshez én meg nemnagyon adnám azt meg neki.

Aki esetleg nem ismerné a sync.me-t, az a lényege, hogy belép facebookra és név alapján ha megvan egy ismerős telefonszáma, akkor letölti annak a profilképét a telefonkönyvbe.

(#69021) Bferibörs válasza 105XF (#69007) üzenetére


Bferibörs
addikt

Próbáld meg leírni,hogy mit látsz a telón egyáltalán,vagy fotózd le valami f.géppel ha nem tudsz más képet ide feltenni róla.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#69022) air válasza BtommyX (#69020) üzenetére


air
nagyúr

Contact picture sync
Ubersync for Facebook

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#69023) #77081088


#77081088
törölt tag

Üdv!

Valamiért eltünt a Pictures mappa a belső memóriából (prestigio 5453, 4.4.2 android) és így nem tud képernyő fotót menteni.
Valaki tud ebben segíteni?

[ Szerkesztve ]

(#69024) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Hello, miért zajosabbak a képek a snap camban mint a gyáriban alkalmazásban?

(#69025) ollie válasza Tav-Csoves (#69024) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gondolom magasabb ISO értéket állít be.

***

(#69026) Tav-Csoves válasza ollie (#69025) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Igen, erre én is gondoltam, de hiába viszem le az értéket, ugyan úgy zajos...

(#69027) max-11


max-11
tag

Sziasztok! officeSuit pro 8 használatával kapcsolatban kérdezlek Titeket.
1/�Hogy lehet egyszerre 2 dokumentumot nyitva tartani és váltani köztük?�pl. Két word szövegével kellene dolgoznom.
2/�Másik:�ha szerkesztek egy szöveget, majd átlépek máshová pl. Home, utána a futó alkalmazások közt nem mutatja az officesuit-ot, ha ekkor meg akarom nyitni mappából az adott doc-ot, akkor viszont azt válaszolja, h nyitva van.. hová teszi ilyenkor?
Köszönöm!!!!!!!!!!!!!

(#69028) S e t h válasza Tav-Csoves (#69024) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én nem kétlem, hogy vannak olyan telefonok ahol jobb minőséget produkál, viszont az általam használt készülékeken borzalmasan zajos volt a végeredmény. Éppen ezért nem is kritizáltam túlzottan mivel sokan esküsznek rá, én kerülöm.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#69029) simico válasza prosasa (#68983) üzenetére


simico
aktív tag

A telefon belső tárhelyén lesz egy "carbon" nevű könyvtár, azt másold fel pc-re, majd a pc-ről a tabletre. Utána a tableten visszaállításnál válaszd a belső tárhelyet. Ez a legegyszerűbb és legbiztosabb módszer.

(#69030) tagagaba53 válasza psg5 (#69013) üzenetére


tagagaba53
tag

Ez a gépre

MyPhoneExplorer_Setup_1.8.6

Ez a telóra

MyPhoneExplorer apk

Ez a sajátom

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#69031) csadi0011


csadi0011
őstag

A Google naptárban létrehoztam egy magyar névnapok naptárat, benne a névnapokkal. PC-n csináltam. Látható is meg minden, de xperia mobilon nem látom a neveket. A naptár alkalmazásban az oldalról behúzható menüben csak 3 ki-be kapcsolható naptár van: Google fiók, Xperia Facebook, Eszköz naptára.

Mi lehet a probléma?

(#69032) psg5 válasza tagagaba53 (#69030) üzenetére


psg5
veterán

Köszi. Igen ezt régen én is használtam, de nem mindig azt akarta ami én. De ezt is ajánlani fogom, bár a backop os pont jó fapadosnak tűnik.

F.K.T.

(#69033) tagagaba53 válasza psg5 (#69032) üzenetére


tagagaba53
tag

Speciel nekem eddig bevált.
Amire én használom, eddig tökéletes. :)

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#69034) Tav-Csoves válasza S e t h (#69028) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Pedig ez egy samsung galaxy note 3...
Igen valóban ISO értéket leveszem, csökken a tajosság normál esetben, de ennél csal sötétebb lett a kép.

(#69035) Frozzy


Frozzy
őstag

Adott egy kyocera irodai nyomtató illetve egy Lenovo TAB A7-40 androidos eszköz. meg kellene oldani valahogyan, hogy tudjak nyomtatni a nyomtatóval. De eddig még nem nagyon sikerült

milyen alkalmazást kellene használnom, hogy működjön ?

amúgy wifi hálózaton keresztül szeretnék, az sem hátrány ha IP szerint be tudnám állítani és úgy tudnának kommunikálni.

Előre is köszönöm :D

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#69036) S e t h válasza Tav-Csoves (#69034) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ahogyan olvastam pont a note3 fórumban dicsérték nagyon, az biztos, hogy note 2 és 4 esetében rosszabb a gyárinál, bár 4-nél is inkább azt mondják, hogy vmiért a Snapdragonnál jobb eredményt produkál, viszont Exynosnál trágya.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#69037) ollie válasza Tav-Csoves (#69034) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez így van, az a normális, hogy alacsonyabb ISO értéknél, sötétebb a kép.

***

(#69038) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Létezik olyan program, amivel androidhoz lehet csatlakozni? Zenéket szeretnék lejátszani a tableten és mondjuk telefonnak irányítani, hogy mit játszon le. Spotify alatt ez nagyon jó, de pl soundcloud vagy alap zenelejátszót nem tudok így irányítani.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#69039) Frozzy válasza Frozzy (#69035) üzenetére


Frozzy
őstag

egészen pontosan a nyomtató Kyocera FS-1128MFP

KYOCERA Mobile Print alkalmazást nem tudom TAB-ra csak telefonra telepíteni így ezért ez nem megoldás..

PrinterShare alkalmazással próbálkoztam megtalálja a nyomtatót de hiába nyomok rá, hogy print valahogyan a nyomtató még sem nyomtat.

PrintHand tökéletes lenne ott már IP szerint is tudom azonosítani a nyomtatót de valahogyan mindig van valami gondja ami miatt nem tud nyomtatni.

Talán arra gondoltam telóról lementem a mobile print .apk-t és úgy manuálisan rakom fel TAB-ra, de ezt még nem próbáltam és a végső megoldás lenne

BÁRKINEK valami jobb ötlete illetve kitaposott útvonalára lennék kíváncsi! :R

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#69040) #77081088


#77081088
törölt tag

Sziasztok!

Ebben kérhetnék egy kis segítséget!

Köszönöm szépen előre is! :R

(#69041) llaszlo


llaszlo
veterán

A saját korábban letöltött appok között hogyan lehet keresni? Keresnék egy kb 3-4 éve letöltött programot. De amikor a saját appokhoz megyek és amikor rákeresek kidob egy rakás találatot a play-ről. De nem csak azokat amiket letöltöttem.

(#69042) air válasza #77081088 (#69040) üzenetére


air
nagyúr

Vagyis az sdcard0 a külső SD, és az sdcard1 a belső tároló, ami ráadásul csak olvasható?
Érdekes. Ez semmi esetre sem mondható normális működésnek.
Mit értesz teljesen alap Android alatt? AOSP van rajta, vagy a gyári rom?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#69043) Flind válasza llaszlo (#69041) üzenetére


Flind
senior tag

Ott tudod megtalálni igen, Saját alkalmazások -> Összes, csak nem lehet azon belül keresni. Pörgess a legaljára, és onnan kezd el bogarászni őket! Jobb megoldást nem tudok.

(#69044) Bferibörs válasza air (#69042) üzenetére


Bferibörs
addikt

gyári rommal az én telóm is ezt csinálja , valami újabb kk buheráció , vagy külsőt, vagy belsőt használ, az egyik ebből csak olvasható mindig

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#69045) atosan válasza air (#69042) üzenetére


atosan
addikt

Szintén ilyen, szerintem a kettéosztott memóriával rendelkező telóknál így van, volt Prestigiom, most Gigabyte van. Mindkettő osztott, a 4 giga alapból cca 2,1 felhasználható amiből 1,3 appoknak, maradék médiának van fenntartva. Ha nincs sd kártya a maradék 800 megát használja zenére fotóra stb. Amint belekerül egy kártya, az az alapértelmezett médiatároló, viszont kitkat alatt is lehet sd-re pakolni.

Maine coon

(#69046) #77081088 válasza air (#69042) üzenetére


#77081088
törölt tag

4.4.2 kitkat rendszer,gyári rom.Mellékelek egy képet ha ez segít!

(#69047) #79335424 válasza atosan (#69000) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az akkuhasználat elhanyagolható. Nálam (vagyis ramtenger megléte esetén) 17MB -ot kér.

(#69048) atosan válasza #79335424 (#69047) üzenetére


atosan
addikt

Hm, próbálom az ingyenes verziót, nálam 1 gigánál 50 körül hamikál.

Maine coon

(#69049) Bferibörs válasza atosan (#69045) üzenetére


Bferibörs
addikt

az enyém nincs ketté osztva 16 GB össz, ebből 13 körül egyben szabad (kb. 3 GB a rendszernek fent tartva ) , mindent vagy a belsőre vagy sd-re pakol.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#69050) atosan válasza Bferibörs (#69049) üzenetére


atosan
addikt

Akkor valóban a kk miatt lehet, passz. Lényeg hogy jó ez így :K

Maine coon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.