Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45001) maestro87 válasza Freezee (#44999) üzenetére


maestro87
őstag

(#45002) LonGleY válasza raziel01 (#44997) üzenetére


LonGleY
veterán

Teljesen benéztem a programot... 4 óra múlva végez a 8 karakteres brute-tal! Az előbb azért hittem csak, hogy csak az 5-nél tart, mert az 5. fajta tesztet futtatta épp, és még nem láttam át a program felületét. Ebben benne van az összes szám, angol ABC, kis-nagybetűk és mindenféle jelek. A magyar ékezetesek nem, de az már nem szorozna rajta akkorát. Persze ez csak lokálban ilyen easy, de pont ezért a jelszótároló master-kulcsoknál nem árt hozzátoldani legalább még egy szót. :]

[ Szerkesztve ]

(#45003) aelod


aelod
veterán

Tudtok olyan messengert ami a facebook chatet a gtalkot is egyszerre tudja kezelni?
Nimbuzz nem jó mert hiába adom hozzá az fb-t vagy a google fiókom nem történik semmi....

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#45004) Illusion1010 válasza LonGleY (#45002) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Elárulod a brute force progi nevét? Jöhet priviben is :R

(#45005) Laca1212 válasza LonGleY (#44993) üzenetére


Laca1212
őstag

Én meg arról beszélek, hogy ha egy 8 karakteres RAR-t olyan sokáig tart feltörni, hogy az látható a villanyszámlában, akkor bőven elég egy 5-6 karakteres jelszó is. Paranoia non plus ultra!
Profik ellen meg nincs védelem, de Ők nem is az átlag netezőkkel foglalkoznak.

[ Szerkesztve ]

(#45006) adrian94


adrian94
őstag

Sziasztok .

létezik olyan app amivel a Youtube-ról tudok letölteni csak hangot vagy videót is HD minőségben?

(#45007) Illusion1010 válasza adrian94 (#45006) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Tubemate

(#45009) adrian94

Általában igen, megvesszük. Én inkább csak az akciósakat.

A többiről meg nem beszélünk ;)

[ Szerkesztve ]

(#45008) LonGleY válasza Laca1212 (#45005) üzenetére


LonGleY
veterán

Összesen 7 óra... Tök mindegy, miről beszélsz.

(#45009) adrian94


adrian94
őstag

Ezen a fórumon mindenki meg veszi a fizetős appokat / játékokat ? :) Nem érdemes interneten letölteni a fizetős appokat ?

(#45010) Laca1212 válasza LonGleY (#45008) üzenetére


Laca1212
őstag

Azt tudjuk, hogy minden esetben belesz@rsz abba, hogy ki mit beszél! : :R

[ Szerkesztve ]

(#45011) LonGleY válasza Laca1212 (#45010) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem, csak közben bizonyítottam magamnak, hogy a 8 karakterhez elég pár óra, nemsoká befejezi. Az erre szakosodott programok is fejlődtek ám, rendesen kihasználják a hardware-t, és a hardverek is ugrottak pár szintet az utóbbi években. Ez a program ráadásul hálózatra kapcsolható, így egy irodányi masinával 2 perc alatt dobom vissza a szaros 8 karakteres kódod... :]

[ Szerkesztve ]

(#45012) generic válasza adrian94 (#45009) üzenetére


generic
senior tag

Warez?

(#45013) siofok


siofok
őstag

Sziasztok én egy kis fordítási segítséget kérnék,mert ez eléggé látogatott topik.itt érdekelne hogy mit ír,mikor nyithatom a botloaderem?
Nekem a rooting statusnál NO van.Akkor lehet?

OnePlus nord 2t

(#45014) generic válasza siofok (#45013) üzenetére


generic
senior tag

Ha NO, akkor nem lehet.

(#45015) siofok válasza generic (#45014) üzenetére


siofok
őstag

köszönöm,hogy rohadna meg :DDD

OnePlus nord 2t

(#45016) air válasza siofok (#45015) üzenetére


air
nagyúr

Gyárilag független készüléket kell venni. Azokon nyitható.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#45017) siofok válasza air (#45016) üzenetére


siofok
őstag

Nexus 5 lessz,azt kész..

OnePlus nord 2t

(#45018) illes0102 válasza siofok (#45017) üzenetére


illes0102
aktív tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni tőletek! Olyan alkalmazást keresek, ami vagy kábelesen, vagy WiFi-n keresztül megjeleníti a kamera képét a monitoromon, viszont a videót amit felvesz azt a telefonra menti el. Tehát nem webkamerának akarom használni, hanem videórögzítésre, csak szeretném látni hogy éppen, hogy vesz fel és fontos hogy ne gépre mentse mert félek hogy a sebesség kárára menne. köszönöm előre is! :R

(#45019) raziel01 válasza LonGleY (#45011) üzenetére


raziel01
veterán

Azt felejted el, hogy a netes jelszó máshogy működik. Yahoo feltörés vagy ilyesmi az nem így menne, mert el kell küldeni minden jelszót és vissza is kell kapni csomagot szóval a pingen is sok múlik és a szerver terheltségén is.
Illetve szerintem egy idő után le is blokkolnak ha látják, hogy marha sok próbálkozás történik. Vagy csak captcha-val enged belépni pár próba után. Vagy pl csak 5 mp-enként enged 1 jelszót megpróbálni az oldal.
Szóval max offline működik a brute force eredményesen.

[ Szerkesztve ]

(#45020) generic


generic
senior tag

Telefonom viszem gariztatni, LCD-t cserélnek benne, meg 4.1.2-ről rá fogják rakni a 4.3-t. Eddig én azért nem frissítettem, mert van több száz alkalmazás, illetve játék rajta, amiket elég macerás lenne egyesével feltelepítgetni utána. :(

Kérdés: Létezik valami jó megoldás, hogy egyben lementsem, és visszarakhassam utána őket?

(#45021) raziel01 válasza generic (#45020) üzenetére


raziel01
veterán

Helium
Vagy ha van root akkor Titanium Backup

Amúgy meg a sok hulladékot töröld le amit nem használsz.

(#45022) LonGleY válasza raziel01 (#45019) üzenetére


LonGleY
veterán

Többször írtam, hogy tisztában vagyok az online és a lokál közti különbségekre. Viszont az adatlopások pontosan olyan támadások, amik ezekhez az adatokhoz tudja a támadót juttatni, amivel onnantól fogva offline macerál (és egyáltalán nem ritka az ilyen). Hmmm, csak találjam meg erről a cikket...

[ Szerkesztve ]

(#45023) generic válasza raziel01 (#45021) üzenetére


generic
senior tag

Mi a különbség Helium és TB között?

(#45024) raziel01 válasza LonGleY (#45022) üzenetére


raziel01
veterán

Ma már vagy 20 másik oldalalt elolvastam ezzel kapcsolatban úgyhogy már nem tudom, hogy itt ki mit írt. :D

generic: Root.
A Helium PC-re ment USB kábelen keresztül. A Titanium pedig memkártyára és nem kell a PC hozzá.

(#45025) generic válasza raziel01 (#45024) üzenetére


generic
senior tag

Van root a telefonon, lehet mindkettővel le kéne mentenem biztonság kedvéért. :D
Ezek amúgy tökéletes megoldások, vagy van valamilyen hátulütőjük? Programok nem fognak utána FC-zni?
Felhasználói adatokat is mentenek? Gondolok itt játékokra, van 3 játék amit nem szeretnék újra kezdeni. :)

(#45026) LonGleY válasza raziel01 (#45024) üzenetére


LonGleY
veterán

Megvan!

How I became a password cracker @ Ars Technika

Közben megint elnéztem a programot, egy kicsit még dolgozni kell rajta. :]]
De a 6 karakter tisztán megvan 3 óra alatt, beleértve az összes elképzelhető jelet.

[ Szerkesztve ]

(#45027) Bozek válasza LonGleY (#45011) üzenetére


Bozek
nagyúr

Akkor itt van egy 8 karakteres jelszóval védett RAR. Törd fel és írd le, hogy mit írtam a TXT-be. [link]

(#45028) raziel01 válasza generic (#45025) üzenetére


raziel01
veterán

Nyilván ment felhasználói adatot is. Anélkül mi értelme lenne? APK-t bárki kitudja másolni nélkülük is. :D

(#45029) whiskeys


whiskeys
őstag

lenne egy kérdésem. odinnal nem akar felmenni a recovery. mi lehet a gond? muszáj az odin?

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#45030) LonGleY válasza Bozek (#45027) üzenetére


LonGleY
veterán

A 6 sima liba, a 8-as valóban elnéztem.

[ Szerkesztve ]

(#45031) generic válasza raziel01 (#45028) üzenetére


generic
senior tag

Akkor lehet megjátszom ezt. :)
Még egy kérdés: Ha go launchert is lementem, akkor azt is visszaállítja úgy ahogy van most?:) Mappákkal meg mindennel?

(#45032) raziel01 válasza generic (#45031) üzenetére


raziel01
veterán

Biztos.
De Go launcherben amúgy is van mentés funkció, nem?

(#45033) generic válasza raziel01 (#45032) üzenetére


generic
senior tag

Azt nem tudtam eddig megnézem. Köszi a helpet. :R

(#45034) Bozek


Bozek
nagyúr

Valahol volt egy kép, amin összehasonlították az AdAway-t egy másik reklámblokkolóval, hogy az utóbbinál a helye se marad ott a reklámnak. Emlékszik rá valaki, hogy melyik volt az a másik? :)

Persze lehet, hogy másik topic-ban láttam, de a keresővel nem találtam meg. :(

(#45035) air válasza Bozek (#45034) üzenetére


air
nagyúr

AdFree?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#45036) raziel01 válasza Bozek (#45034) üzenetére


raziel01
veterán

Adaway-nél sem marad ott a helye. Legalábbis még sosem láttam, hogy ott maradt volna.

(#45037) Bozek válasza air (#45035) üzenetére


Bozek
nagyúr

Kipróbáltam, de ez se az. Ennél meg ottmarad egy szomorú smiley is. :D

(#45036) raziel01: Próbáld ki az m.onlajnok.com oldalt. Ott üres hely lesz a reklám helyén.

(#45038) sutszi


sutszi
veterán

Továbbra is keresem azt a gyári Sony időjárás widget-et amit CM10.2-re is fel tudok telepíteni...már ha van ilyen

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#45039) zsoltzsolt válasza Bozek (#45037) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

MinMinGuard, az xposed framework egy modulja, de törölte az alkotója

(#45040) Bozek válasza zsoltzsolt (#45039) üzenetére


Bozek
nagyúr

Köszi, így már találtam is róla képet XDA-n, úgyhogy megvan. Elvileg az APK még letölthető. Mondjuk előbb az Xposed-et kellene felraknom, sose próbáltam még, pedig egyre többet olvasok róla. :)

(#45041) #33253120


#33253120
törölt tag

Üdv. Szükségem lenne valami fájlmozgatási lehetőségre, egy Samsung Galaxy S Advance, (4.1.2) és egy HP Slate 7 2800 (4.1.1) között.
Annyi kritérium van, hogy mappákat is szeretnék mozgatni a két eszköz között...
Wifi, bt van mindkét eszközön.
Tudtok valamit ajánlani?

(#45042) air válasza #33253120 (#45041) üzenetére


air
nagyúr

BitTorrent Sync

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#45043) dokee78


dokee78
félisten

Orux mapsba lehet offline térképet tenni?
Ha igen honnan?

(#45044) kovisoft válasza dokee78 (#45043) üzenetére


kovisoft
őstag

Itt többek között ezt is leírják.

(#45045) #33253120 válasza air (#45042) üzenetére


#33253120
törölt tag

Azt elfelejtettem írni, hogy a két készülék nem mindig ugyanott van, de mindig egymás közelében, sok esetben csak egymáshoz tudnak kapcsolódni wifi routerhez nem. Erre is alkalmas a javaslatod?

(#45046) szarnyalosas


szarnyalosas
tag

Sziasztok
Segítségeteket szeretnem kérni egy késszülékkel kapcsolatosan: 4,xx valahányas android fut rajta, azért nem tudom megmondani, mert a gyerekek túl sokat próbálkoztak a belépéssel, és letiltotta, azt írja ki bekapcsoláskor hogy: túl sok mintarajzolási próbálkozás, alatta meg hogy lépjen be az emailcimébe, google fiókot kér úgy nézem, sajnos nem tudom kinek a fiókja lehet!!
Gőzöm sincs akkor most mi van, valaki tud segíteni ?
horizon H710 a készülék típusa
Kérném írjatok privibe!

(#45047) air válasza #33253120 (#45045) üzenetére


air
nagyúr

Nem.
Ebben az esetben wifi direct.

(#45046) szarnyalosas
Ha van rajta recovery, akkor abból próbálhatsz egy factory resetet csinálni, különben újra kell flashelni. Ha egyik sem megy és nem garis, akkor kuka.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#45048) raziel01 válasza szarnyalosas (#45046) üzenetére


raziel01
veterán

[link]

air: hülyeséget azért ne beszélj. Bebaszna ha ilyen miatt kuka lenne. Valahogy meg lehet úgyis oldani.

[ Szerkesztve ]

(#45049) air válasza raziel01 (#45048) üzenetére


air
nagyúr

Na, monca! Hátha tanulok én is valami újat.
Hogyan hozol alapállapotba egy készüléket, ha nincs rajta recovery, reset gomb, és nem tudod megflashelni? Esetleg USB hibakeresés sem aktív rajta, tehát ADB sincs.
A bedobott keresés találatai között használható megoldást én nem találtam.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#45050) szarnyalosas válasza raziel01 (#45048) üzenetére


szarnyalosas
tag

Sajnos en is rakerestem mar arra amit irtal.

Ez jon elő, valami segitseg ?

[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.