Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106001) Phülöp válasza atike (#105995) üzenetére


Phülöp
addikt

...és akkor még nem ejtettünk szót a BB-féle HUB-ról... :DDD

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak.

(#106002) air válasza Phülöp (#106001) üzenetére


air
nagyúr

Én egy hónapja azt használom.
Annyira nem rossz. :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#106003) Zeki válasza Tökimanó (#106000) üzenetére


Zeki
nagyúr

Megfelelő progival át tudod rakni (pl links2sd), de kurvagyors SD kártyát vegyél, mert különben jól érezhető lassulás lesz.

(#106004) atike válasza Phülöp (#106001) üzenetére


atike
nagyúr

Ne feszítsd túl a húrt... :DDD :DDD :DDD

(#106005) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Másnak is van problémája a 3g watcdog appal android 6 alatt?
Nem akarja tenni a dolgát. Esetleg alternatíva helyette?

Köszönöm

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#106006) Juditta_56


Juditta_56
aktív tag

Sziasztok!
Adott egy Huawei Ascend G300-as (512 MB RAM, JB, persze, SIM nélkül), amit Édesanyám örökölt meg, azon hallgat rádiót wifin keresztül. Kitaláltam, hogy ne kelljen minden hónapban kinyomtatni a beosztásomat, úgyis bent van a gugli naptáramban, megjelenítem a Huaweien, csak ránéz, és látja. Rendben bejelentkeztem a gugli fiókomba, szinkronizál is (persze, a naptárat is), az összes google szolgáltatás aktív, de a naptár appban a naptárak kiválasztásánál csak a "Telefon" jelenik meg, az én guglinaptáram nem. Mit rontok el?
Előre is köszönöm a segítséget! :R

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#106007) goom


goom
senior tag

Új telefonom van (Huawei P9lite), most "lakom be". Az egyik program (Locus Map Pro) működik ugyan, de minden indításakor ezt kapom: "A LocusMap teljesítményét jelenleg az Android rendszer akkumulátor optimalizációja korlátozza. Ez a GPS letiltását és más hibákat okozhat az alkalmazás háttérben történő futtatásakor. A megakadályozáshoz tiltsd le az akkumulátor optimalizálást."
Megpróbáltam: Speciális beállítások / Akkumulátor kezelő / Optimalizálás. Itt az Optimalizálható problémák menüben látom is a listán a Locus-t - ám hiába kapcsolom be vagy ki, mindenképpen megmarad az üzenet.
Kérlek, tudjátok-e a megoldást?

(#106008) Bozek válasza gyuszmó (#106005) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mi vele a problémád? Nekem teszi a dolgát. Bár volt egy időszak, amikor sehogy nem akart leállni a számlálás. Többször is leállítottam, de elindult magától. Szerencsére volt még az 1 hét ajándék net előttről mentésem, visszaállítottam azt a végén.

(#106009) kidnou válasza gyuszmó (#106005) üzenetére


kidnou
senior tag

Nálam rendesen megy. Jól is szamol, szinte teljesen azonos a tmobil számlálójával

(#106010) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Nem akar frissülni, csak manuálisan, tök üres a progi nincsenek adatok benne az aktuális fogyasztásról :(

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#106011) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Tudtok valamit a T távirányító alkalmazásáról? A cikkben lévő linken a play áruház nem ad semmit, rákeresve se találtam. Tennék egy próbát vele.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#106012) kovisoft válasza HoTaZo (#106011) üzenetére


kovisoft
őstag

Azt nem tudom, mi lett a távirányító alkalmazással, de a Műsorújság appban van IPTV távirányító funkció is.

(#106013) mirci18 válasza HoTaZo (#106011) üzenetére


mirci18
addikt

Szerintem próbáld ki.
De hidd el rá fogsz jönni felejtős.
Mert minden eggyes csatornaváltás előtt be kell lépned az appba ha éppen lezárult vissza a kijelződ.
Nekem ir adó van a telefonomban elvileg így egyszerűbb távirányítóként használni de nem.
Ha nincs kéznél a gyári megoldás.
De kiváltani nem lehet vele.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#106014) kislaci


kislaci
senior tag

Valaki meg tudná mondani, hogy a viber videocall és sima call mennyi adatforgalmat generál pl 1 percre levetítve?

(#106015) 7Sony7


7Sony7
addikt

Üdv. Gyerkőc tabletje feloldáskor mindig kiírja, hogy az alkalmazásengedély-kezelés fut.
Miért írja ezt ki?

-

(#106016) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Nekem az tetszik a legjobban a távirányítóban, hogy akár a 100 km rol is eltudom indítani a felvételt, ha nem vagyok otthon.

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#106017) HoTaZo válasza kovisoft (#106012) üzenetére


HoTaZo
őstag

:R Köszi! Hát, akkor ide került. Kipróbáltam. Gyerekkel jót távirányítócsatázunk, szórakoztató. :D

mirci18 Nekem nem kell belépnem az alkalmazásba, sőt még alkalmazás váltás után is a távirányító felület nyílik meg rögtön.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#106018) buci30


buci30
addikt

Sziasztok
Lányomnak Samsung telefonja van és van olyan program vagy lehetőség ami mondjuk iPhone a barát app hogy lehet tudni hol a telefon ha mind kettő telefonon fent van a program?

Ingyenes persze mert a Life 360 próbáltuk az mind kettő platformon okés de az fizetős ugye 7 nap után.

Vagy csak az is elég lenne ha én látnám a Samsung telefont merre van az iPhone-rol vissza felé nem fontos.

Köszi előre is a választ.

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#106019) Robertó79


Robertó79
tag

Sziasztok
Adott egy ceges email cim ami a gyari email appal van osszekotve es valami appot keresek ami a spam leveleket megszuri. (nem Gmail, hotmail,...., stb hanem a ceg nevet tartalmazó)

(#106020) DS39 válasza buci30 (#106018) üzenetére


DS39
nagyúr

Bocs, de ezt nem tudom megérteni.
Van egy 200k-s telód, de egy alkalmazásért már nem fizetnél, pedig bevált?

(#106021) kuksa90 válasza buci30 (#106018) üzenetére


kuksa90
őstag

Google+ helymegosztás funkciója jól teszi a dolgát.

DS39: Én is megvenném, ha arról van szó, de ez a bérleti díjas konstrukció nem gyere be...
Annyira nem jó, magyarul sem tud - kaszálásra biztosan jó, de nemigen foglalkoznak vele. :((

»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#106022) #79335424 válasza kuksa90 (#106021) üzenetére


#79335424
törölt tag

Havi 5 USD Android viszonylatban szerintem is erős. Sajnos, a Google leszokott a koordináták közvetlen exportjáról. Egy ideje rövid linkeket exportál. Az import még működik. Anno, a főnököm az iPhone -járól küldte a címinfókat, VCard -ban. Annyit kellett tennem, hogy az elején a "http://maps.apple" -t át kellett írnom "https://maps.google" -re. A többi adat kompatibilis volt. Nem olyan nagy ügy ezt automatizálni. Ha jól emlékszem, akkor Zeon.hu csinált erre a koordináta küldésre valami okosságot. Küldött a másik telóra egy kérést, mire az visszaküldte a koordinátáit. Viszont, az platformon belül volt. De, a Google térkép sztem iPhone -on is működik. Legfeljebb webes felületen. Esetleg az Avast -tal is meg lehet próbálni, az is képes erre.

[ Szerkesztve ]

(#106023) kuksa90 válasza #79335424 (#106022) üzenetére


kuksa90
őstag

Az a "platformon belüli okosság" az érdekelne... ha előkerül a gazdi. Jó lenne tartaléknak.
Még régről van három cerberus-licencem, de néha nem tud csatlakozni a készülékhez, pedig mobiladat/Wifi mindig aktív. Néha ugyanígy viselkedik a google+ is...

»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#106024) IldiH válasza goom (#106007) üzenetére


IldiH
aktív tag

Én nem is kerestem rá megoldást, mert inkább legyen optimalizált. Nem vettem észre, hogy a Locust ez ténylegesen bármiben is zavarná, ezért én ráböktem, hogy ne jelenjen meg újra az üzenet és kész.

(#106025) buci30 válasza kuksa90 (#106021) üzenetére


buci30
addikt

Köszi
Ezt hol kell beállítani és én iPhone-rol ezt hogyan követem le?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#106026) kuksa90 válasza buci30 (#106025) üzenetére


kuksa90
őstag

Droidon leszeded a playról, az Iphone lelkivilágát nem ismerem, de biztosan van valami átjárás a két platform között.

»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#106027) Bozek válasza kuksa90 (#106023) üzenetére


Bozek
nagyúr

"Még régről van három cerberus-licencem"
Ha az ajándék licencere gondolsz, akkor megsúgom, hogy az már nincs meg. Cerberusék úgy döntöttek, hogy az a lifetime mégse lifetime...

(#106028) kuksa90 válasza Bozek (#106027) üzenetére


kuksa90
őstag

Nem ajándék, vásárolt.A licenc három készüléket engedélyez. Olvastam, hogy már ez is bérleti díjas, de engem ez (még) nem érint

»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#106029) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

Sziasztok!

Tudtok olyan offline navit ajánlani, ami jelzi a VÉDÁ-t és a megyei matricás utakat? A hétvégén belefutottam egy VÉDÁ-ba, és a HERE nem jelezte. Első sorban Androidot preferálnék.

(#106030) Rigormortiis válasza Vitaqo (#106029) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A védás kapukat jelzi előtte a tábla :D

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#106031) woodworm válasza Rigormortiis (#106030) üzenetére


woodworm
veterán

Legalább 20m-rel. :DDD

(#106029) Vitaqo
Biztos nem matricás kamerahíd volt?

(#106032) Vitaqo válasza Rigormortiis (#106030) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Ez igaz, viszont a navit figyeltem, 90-et mutatott és a kapu előtt 60-as tábla volt!

(#106033) Rigormortiis válasza woodworm (#106031) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Igaz egyébként, amit írsz, a matricafigyelőket a Waze sem jelzi, csak a trafis kapukat.

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#106034) Bozek válasza Vitaqo (#106032) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az utat kell figyelni, nem a navit és nincs ilyen gond.

(#106035) Vitaqo válasza Bozek (#106034) üzenetére


Vitaqo
senior tag

kössz a tippet

(#106036) zeon.hu válasza #79335424 (#106022) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Amit én csináltam, hogy a gyerkők telefonja óránként elküldi az utolsó ismert pozíciójukat, ha nincsenek ismert wifire csatlakozva.
De a robotban van egy példa parancs, ami a "location" szöveget tartalmazó sms érkezése esetén válasz sms-ben küldi a pozíciót (kikapcsolt gps esetén bekapcsolja azt).

Egyszerűbb megoldásnak a Google pluszt szoktam javasolni, abban megosztható a pozíció, a jogosult személy a saját G+ alkalmazásában láthatja.

#?*@&!

(#106037) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Lehet hogy értelmetlen lesz a kérdés, de miért irja ki néhány applikáció letöltésénél a Google Play áruház, hogy az országomban az adott program nem elérhető ? Ilyen pl. a Mobil Munka, a MyMeki és társai...mellesleg LG 4 használok, android 6.0 -val :U :U

[ Szerkesztve ]

best regards, egy fórumozó blogger

(#106038) Sanyi.mTs válasza zeon.hu (#106036) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

"Amit én csináltam, hogy a gyerkők telefonja óránként elküldi az utolsó ismert pozíciójukat, ha nincsenek ismert wifire csatlakozva."

Ezt hogyan?

(#106039) Bozek válasza Dyrtyho (#106037) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mert a te országodban nem elérhető. Magyarországon vagy?

(#106040) zeon.hu válasza Sanyi.mTs (#106038) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

E-robot van telepítve náluk, abban van ilyen parancs készítve.
Megoldható a mobiladat ki/be kapcsolása is, de ahhoz root kell.
Feltételek között szerepel, hogy ne legyen ismert wifire csatlakozva, így csak egyéb esetben küldi a pozíciót.

#?*@&!

(#106041) Dyrtyho válasza Bozek (#106039) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Igen

best regards, egy fórumozó blogger

(#106042) Bozek válasza Dyrtyho (#106041) üzenetére


Bozek
nagyúr

Akkor ott valami más probléma van. Nem használsz VPN-t? Magyarország van beállítva a Google fiókodban is?

(#106043) Dyrtyho válasza Bozek (#106042) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Azt hol tudom megnézni ?

best regards, egy fórumozó blogger

(#106044) Sanyi.mTs válasza zeon.hu (#106040) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

mi számít ismert wifinek? ha rácsatlakozik, akkor más ismert lesz, nem?

(#106045) zeon.hu válasza Sanyi.mTs (#106044) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A konfigurált hálózatok, amik a parancs létrehozásakor be lettek jelölve a robotban.
Tehát hiába kapcsolódik másik wifire, mert nincs a listában.

#?*@&!

(#106046) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Le van árazva a A Better Camera fizetős verziója, gondoltam beruházok rá, mert tud timelapse-et is, stb.
Csináltam pár próbaképet és eléggé szar minőségű képeket csinált, valamint az expo, mentés se volt gyors.
Aztán csináltam még 1-2 képet a gyári,MIUI-s kamera appal és ég és föld a minőség a MIUI javára. Gyakorlatilag a A Better Camera által csinált képek minősíthetetlenül szarok (nagyon zajos), van esetleg tippetek, hogy ez csak egyedi eset? vagy mi lehet a gond? A beállítások ugyan azok volt, egyelőre kértem is a refundot...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#106047) Zeki válasza TheProb (#106046) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az amazon undergroundon ingyenes a better camera, szerintem is fos. A Camera FV-5 sokkal jobb.

(#106048) TheProb válasza Zeki (#106047) üzenetére


TheProb
veterán

Csak ahogy látom annak is használhatatlan a free verziója.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#106049) #79335424 válasza TheProb (#106048) üzenetére


#79335424
törölt tag

A fizetős viszont nagyon jól használható.

(#106050) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

A chromeba elmentett jelszavakat mobilon hogy lehet megnézni?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.