Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) DS39 válasza St3ven (#14000) üzenetére


DS39
nagyúr

kb 40%-os hatékonysággal dolgozik a Turbo-val. Durva a mérete? ezt hogy érted. nekem 2 MB-ot foglal el a belső memóriából, a többi az SD-n úgy is elfér.

(#14002) atillaahun válasza mikrofon (#13997) üzenetére


atillaahun
veterán

Igen, volt már. És válasz is ment rá.

(#14003) fatal` válasza St3ven (#14000) üzenetére


fatal`
félisten

De, az teljes értékű böngésző.

Mitől lenne durva a mérete? Nézd meg mekkora a Chrome.

(#14004) k850 válasza St3ven (#13998) üzenetére


k850
addikt

Ideje volna megfrissíteni, 7.5-nél jár már a frissítés!
Én meg sehogyan sem tudom produkálni a reklámokat! Nem lehet, hogy valamelyik más alkalmazásod produkálja a felugró reklámot. Operát használok Minit és a nagy tesóját, de nekem nincs ilyen problémám.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#14005) LonGleY válasza St3ven (#14000) üzenetére


LonGleY
veterán

A legjobb böngésző a normálok (nem minik) közül, több adatot eszik persze, mint a Mini, viszont összetettebb (scriptes) website-okat is normálisan meg tud jeleníteni, pl. ha elég erős készüléked van alá, akkor a Facebook rendes nézet is elővarázsolható. A renderelés minősége pedig az, amit egyik böngésző sem ért még el webkit alapon, ugyanis ezt akárhogy rángatod, nem félig betöltött, homályos képekkel meg kockás alappal találkozol, mint a Dolphin-ban, és még sorolhatnám.

[ Szerkesztve ]

(#14006) Bavid válasza LonGleY (#13986) üzenetére


Bavid
senior tag

Hihetetlen ami itt megy, először inkább olvasd el a leírását, mielőtt itt véleményezel és másokat félrevezetsz, ez nem egy "kilövő" alkalmazás, de hagyjuk is fölöslegesen jártatom úgyis a szám, nálad ez úgyis egy sz@r fölösleges cucc lesz, mert te tudod mi a tuti.

Aki ért hozzá az meg úgyis megnézi kipróbálja, nem is tudom minek reagálok az ilyen hszekre.

(#14007) LonGleY válasza Bavid (#14006) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem mondtam, hogy szar, de valóban nem voltam elég körültekintő, és nem teljesen arra reagáltam, amit írtál. A véleményem a szimpla root nélküli kilövőkre vonatkozott.

(#14008) gabesz839


gabesz839
senior tag

Segítséget kérnék. Valami olyasmi app kellene ami méri a mobilinternet jelerőségét és fel lehet rakni a felső sávba, pl: a térerő mellé. Widgetet találtam de olyat amit említettem viszont nem. Ha esetleg valaki ismeri ilyet.

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#14009) Buster17


Buster17
addikt

Hali!
SugarSync felhőmre feltöltöttem gépről egy adatot és asztat, hogy tudom letölteni a tableten?

(#14010) air válasza gabesz839 (#14008) üzenetére


air
nagyúr

Mit értesz a "mobilinternet jelerőség"-én?

(#14009) Buster17

SugarSync klienssel, vagy olyan fájlkezelővel, ami támogatja a SugarSync-et. Pl. ES File Explorer.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#14011) DS39 válasza k850 (#14004) üzenetére


DS39
nagyúr

weboldalon belüli reklámra gondolt.

pl az index mobil verziója is tartalmaz párat.

[ Szerkesztve ]

(#14012) petipetya válasza Des1gnR (#13996) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szép munka. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#14013) gabesz839 válasza air (#14010) üzenetére


gabesz839
senior tag

Arra hogy az adott sávszélességnek milyen erős a jele. Lehet hogy hülyeséget kérdezek de sokszor a 3g is lassú pedig térerő van.

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#14014) Fidel76


Fidel76
tag

Üdv

Tudna valaki FB-hez olyan programot ajánlani amivel egyből kapok értesítőt ha jött üzenetem? (hang, rezgés legalább)
Olvastam ha az FB messenger-t használom jelezni fog, de semmi.
Android 2.3 fut a telefonon.
Próbáltam a fast for facebook appot de semmi, és ehhez még a fast notification-t.

A választ előre is köszönöm

(#14015) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

Mondanátok olyan programot,amivel egyszerűen USB rádugásával webcamera lesz a telefonom?

Alias: Júzer error

(#14016) St3ven válasza DS39 (#14001) üzenetére


St3ven
addikt

Most nem tudom megnézni, de valami tizenvalahány megára emlékszem.

hunfatal:
Biztos sokat foglal a Chrome is, de az legalább szóba se jöhet GB-en. :)

k850:
Frissítettem, nem is egyszer, de nem tetszett. Lomhább lett, és valahogy máshogy jelenítette meg az oldalakat (pl. Mobilarénát más betűtípussal), ezért mindig visszatértem a 6.5-re.
Amúgy az az alapelvem, hogy egyetlen alkalmazást sem frissítek, ha nincsen gond vele, és a céljára megfelel.

Am azokra a reklámokra gondoltam, amiket DS39 mondott.

LonGleY:
Elhiszem, hogy jó, de én nem használnám ki.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#14017) alex devil válasza Fidel76 (#14014) üzenetére


alex devil
senior tag

go chat

S23

(#14018) atillaahun válasza gabesz839 (#14013) üzenetére


atillaahun
veterán

A mobilnet jelerőssége azonos a hálózati térerővel. Azt meg látod a csíkok számából. Az aktuális konkrét értéket a Beállítások > A telefonról > Állapot > Jelerősség mutatja.
Meg esetleg az akkustatisztikában is vissza tudod nézni a grafikon alatti első csík színeiből.
De hogy a kérdésedre is válaszoljak - nem tudom sajnos melyik program tudja ezt kiírni az értesítési sávra (CM rom-okat kivéve persze).

[ Szerkesztve ]

(#14019) gabesz839 válasza atillaahun (#14018) üzenetére


gabesz839
senior tag

Oksa. Köszönöm most már ezt is tudom.

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#14020) air válasza gabesz839 (#14013) üzenetére


air
nagyúr

A sebességnek semmi köze a térerőhöz. Az a szabad csatornáktól függ. Ezt pedig nem mutatja semmi.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#14021) atillaahun válasza air (#14020) üzenetére


atillaahun
veterán

Én azért ezt így nem állítanám. Nem mindegy mennyi adat vész el a rossz jelerősség miatt.

[ Szerkesztve ]

(#14022) Keraa


Keraa
aktív tag

Sziasztok!
Tudna valaki ajánlani egy olyan alkalmazást amivel androidos telefonra tudok gyorsan nagyobb fájlokat mozgatni, és elégy egyszer párosítani (mint amikor a wifi csatlakozásnál megadom a jelszót és utána automatikusan felismeri) Sony xperia ion 4.04 androidra?
Előre is köszönöm!

(#14023) air válasza atillaahun (#14021) üzenetére


air
nagyúr

Adat nem veszik el, maximum újra kell küldeni a sérült, hiányzó csomagot. De ennél mélyebben ne menjünk bele!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#14024) atillaahun válasza Keraa (#14022) üzenetére


atillaahun
veterán

ES Explorer. Még párosítani sem kell vele semmit. Bár gyors éppen nem lesz szerintem egyik ilyen program sem.

(#14023) air
Jó. :) Egyébként én is úgy értettem.

[ Szerkesztve ]

(#14025) icemad válasza Fidel76 (#14014) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hali. Friendcaster pro for Facebook. Ez még olyat is tud,hogy lezárt telefonnál feldobja az értesítést, tudod használni magát a programot, ha viszont kilépsz a programból, akkor bedobja a képernyőzárat!!! Szóval ezzel nem maradsz le semmiről!

(#14026) dokee78 válasza icemad (#14025) üzenetére


dokee78
félisten

A Free is tudja,mert a link alatt nem a Pro van?

(#14027) hozelujiz


hozelujiz
tag

Sziasztok!

Tudna valaki ajánlani a Trafic Counterhez hasonló adat (wifi, gsm), hívás, sms számláló programot (ingyenes), aminél be lehet állítani a havi zárást?

Köszi!

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#14028) icemad válasza dokee78 (#14026) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sorry, a pro biztos tudja. (Egyszer félrészegen behugyozva megvettem, azóta mindig zargat...)
De szerintem a free is tudja... Ha csak a chat miatt kell, ahhoz van külön kliens a friendcaster készítőitől. Egyébként gyors program, meg használható, a gyárinál jobb. Viszont nincs benne magyar nyelv, ha ez is számít.

(#14029) dokee78


dokee78
félisten

Ha a gyári Facebook appot eltávolítom akkor ugye a Contact Sync for Facebook megoldja a képek szinkronizálását?
De melyik appal tudom megoldani,hogy képet osszak meg?
Ezzel tudok üzenőfalra is képet megosztani?
MyAlbum For Facebook

(#14030) petipetya válasza icemad (#14028) üzenetére


petipetya
nagyúr

Off. Ezen jót nevettem. :D

"nincs rá lezsóidő"

(#14031) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

http://m.prohardver.hu/tema/android_alkalmazasok_szoftver_kibeszelo_topik_ninc/hsz_14015-14015.html erre semmi? :(

Alias: Júzer error

(#14032) icemad válasza dokee78 (#14029) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Egyébként neked miért nem jó a gyári fb? Sok helyet foglal? Ha leírod, hogy mi a gond, akkor segítek rá programot találni.

(#14033) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

sziasztok! létezik olyan app amivel újra lehet indítani a telefont?

Egy program amit elindítok , paff és már megy is a restart :)

Ha lennének ilyenek azok igényelnének root jogok , vagy a " szűz " telefon is elegendő ezekhez?

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#14034) pepe091 válasza hozelujiz (#14027) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Call meter 3G, rengeteg díjcsomag letölthető hozzá, ha publikus díjcsomagban vagy (nem flottás vagy hasonló) akkor nagy valószínűséggel, a tiédet is megtalálod a letölthetők között.

(#14035) dokee78 válasza icemad (#14032) üzenetére


dokee78
félisten

Sokat foglal igen.
A droidsail 37MB-ot mutatott már.
Feltettem ezt a Friendcastert eddig bejön,tényleg tudja a pusht?
A Pro mivel tud többet?

Hol lehet díjcsomagokhoz beállítást letölteni?

[ Szerkesztve ]

(#14036) fatal` válasza dokee78 (#14035) üzenetére


fatal`
félisten

A proban nincs reklám, ha jól emlékszem ennyi a különbség (legalábbis régen ennyi volt).

(#14037) dokee78 válasza fatal` (#14036) üzenetére


dokee78
félisten

Azt meg az AdAway elintézi.

Na arra kellene nekem megoldás,hogy gyári Facebook nélkül lássa a Buisness Calendar a Facebookos születésnapokat.

[ Szerkesztve ]

(#14038) hozelujiz válasza pepe091 (#14034) üzenetére


hozelujiz
tag

Köszi!

Bár pont flottás vagyok...
De elég, ha csak nulláz, havonta!

Üdv.

(#14039) rtzmp válasza Keraa (#14022) üzenetére


rtzmp
aktív tag

Nézd meg ezt: FolderSync

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#14040) Keraa válasza atillaahun (#14024) üzenetére


Keraa
aktív tag

Köszönöm szépen!
Sajnos az es explorerrel a párosítás nem jön össze... :O

(#14041) pepe091 válasza -HajTömeg- (#14031) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nem lenne egyszerűbb eleve a telefont használni videocsevegésre? Rengeteg ilyen app van pl. gtalk..

@dokee78

Innen tudsz letölteni díjcsomagokat.

(#14042) dokee78 válasza pepe091 (#14041) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi,bár elég kevés van még.
Nekem megvan a beállításom,de kerestem itt mást ami nincs még fenn.

(#14043) -HajTömeg- válasza pepe091 (#14041) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Nem,mert olyankor marhára belassul,jó lenne a webcamot helyettesíteni,de látom ilyen nemnagyon van :(
Olykor szeretek az 50cm-es monitoromon kényelmesen skypeolni pl

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#14044) fatal` válasza dokee78 (#14037) üzenetére


fatal`
félisten

(#14045) dokee78 válasza fatal` (#14044) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#14046) DS39 válasza LyonnaisFan1 (#14033) üzenetére


DS39
nagyúr

ehhez miért kell app?
amúgy biztos root kell hozzá.

(#14047) Canonfan


Canonfan
senior tag

tomy86 (#13899), Des1gnR (#13901), Narxis (#13902), petipetya (#13904):

Köszi szépen az infókat! :) :R

Feltettem, tény hogy a régi verzióban több beállítási lehetőség volt sokkal, de a widget része nekem is tetszik, csak tényleg kár hogy a frissítési időközt pl nem lehet állítani + az észlelés funkció bohóckodás szerintem is.

Ennek ellenére nem tűnik rossznak, nálam a frissítési időköz se sokat számít, mert a net nálam ki van lőve ha nem böngészek aksikímélés céljából az előző verziónál is alapból a legritkábbra állítottam a frissítést hogy ne ébresztgesse a telót.

De eddig szerintem egy próbát mindenképp megér, most 1 hétig tesztelem, ha nem ébresztgeti a telefont a frissítések miatt akkor marad. :) :

(#14048) LyonnaisFan1 válasza DS39 (#14046) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Talán gyorsabban éledne fel a telefon. :DD

A kikapcs / bekapcs eltart egy pár percig , ezért gondoltam hátha ez gyorsabb megoldás :DDD

Amíg az ST21i bebootol újabb őszhajszál nő ki a hayamból.

-

Mondjuk a dolog a rootjogon elvérezne , mivel így még nem lett megpiszkálva a telefon.
A File Manager fájlkezelő proginál sem használható a Root Exploler , mivel a nincsenek meg hozzá a jogok.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#14049) xSide válasza dokee78 (#14037) üzenetére


xSide
őstag

A legegyszerűbb fb születésnap szinkron lehetőségről ITT már írtam...

(#14050) bkercso


bkercso
nagyúr

Egyszer sikerült az ébresztő időpontjának beállításakor számbillentyűzetet elővarázsolnom, de azóta sem, mindig görgetnem kell a perceket... Hogyan lehet ezt, mert csak véletlenül sikerült? Bocs a hüje kérdésért. :B

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.