Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97001) zeon.hu válasza zebede (#97000) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Rootolt és megy rajta az élő adás.

Szerk.
TVGO-t talán valami root hide alkalmazással szokták átverni, de ez ügyben lesz itt hozzáértő is.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#97002) SharpSA válasza zebede (#97000) üzenetére


SharpSA
veterán

Működik akkor is.

(#97003) Diniboy


Diniboy
aktív tag

Üdv, bár nem tartozik szorosan a topik témájához de biztos tud majd valaki segíteni. Mivel korlátos adatforgalmas netet használtam melóban, ezért kikapcsolhattam valamit és most nem frissülnek a play alkalmazásaim wifin keresztül sem. És persze nem találom hogy mi volt az... van valakinek valami ötlete hol lehetne visszakapcsolni ?
NEM a google playben van letiltva az auto frissítés hanem a telefonban vagy egy alkalmazásban sikerült elintézni( talán a system managert nézegettem ??).
WIFI-m van, böngésző megy, csak a playről nem tudok se letölteni, se frissíteni semmit.
Már telefon visszaállítást is csináltam de szerintem amikor a google fiókomba belépek, vissza állítja ezt is , mert azután sem sikerül ...
A telefon egy allview x2 soul lite

(#97004) Fall-N válasza blt.62 (#96981) üzenetére


Fall-N
veterán

Ilyenkor hasznos a Chrome böngésző egyik funkciója. Hosszan nyomsz a képre és ott a "A kép keresése a(z) Google keresővel". Az esetek nagy százalékában megtalálja a kép forrását, és javaslatot is ad milyen szóra/kifejezésre érdemes keresni.

Asztali Chrome is tudja régóta, telefonon csak a Chrome, más böngésző nem.

Általában én arra használom, ha valamelyik kép, amit le akarok menteni és kicsi a felbontása. Miután így rákeresek lehet találni ugyanabból a képből nagyobb felbontásút.

[ Szerkesztve ]

(#97005) kuksa90 válasza zebede (#97000) üzenetére


kuksa90
őstag

Nem kell semmi hókusz pók ússz, root, Xposed mellett megy minden - az élő is.

»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#97006) Fall-N válasza Diniboy (#97003) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem tudom mit tilthattál le, én nekem most úgy tűnik a leírásodból, hogy valami tűzfalszerű program nem engedi a Playt fel a mobilinternettel. A háttér adatok letiltása a mobilinternet beállításoknál ilyet nem okoz, bár kihatással van rá, mivel nem engedné a háttérben, hogy frissítsen a Play.

Nincs az Allviewnak valami beépített tűzfala? Azt kellene először megnézni.

[ Szerkesztve ]

(#97007) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!

Próbáltam a Chrome topicjában, de ott nem érkezett válasz.

Az androidos Chrome-ban lehet-e a megnyitott lapok sorrendjén változtatni?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#97008) zeon.hu válasza HoTaZo (#97007) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem láttam még erre lehetőséget.
(Chrome, Chromium, Chrome beta)

#?*@&!

(#97009) Beni2360


Beni2360
félisten

Sziasztok! hát olvasom itt-ott ezt az MX playert felraktam a K1 plus gépemre de nem tudok hangot kicsikarni MKV fájl belőle. BS pl megy Archos V pl megy de itt semmi hang. Néztem AVI-t ott se de egy sorozatban lejátssza a hangot. Ezek sztereók.
Hátha itt kapok választ? :F

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#97010) Tyer válasza Beni2360 (#97009) üzenetére


Tyer
őstag

VLC?

DS39: +1

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#97011) DS39 válasza Beni2360 (#97009) üzenetére


DS39
nagyúr

Nekem is volt hasonló problémám vele, váltottam a VLC Playerre. Azóta boldogság van. ☺

(#97012) HoTaZo válasza zeon.hu (#97008) üzenetére


HoTaZo
őstag

:(((
Rendben, köszönöm! :R

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#97013) bostone válasza Beni2360 (#97009) üzenetére


bostone
addikt

Itt nézelődhetsz, hátha találsz megoldást.

(#97014) Beni2360 válasza bostone (#97013) üzenetére


Beni2360
félisten

"Itt" már voltam de sajnos az Angol nuku csak a fordító amit tud. :U
Többieknek is köszönöm de ezt szeretném meg oldani.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#97015) mgy


mgy
senior tag

Olyan alkalmazást keresek, ami bizonyos telefonszámokról érkező sms-eket külön beállítható hangon jelez.
Van egy olyan feladó, ahonnan nagyon fontos, hogy azonnal halljam, ha írnak.
Kösz előre!

(#97016) Tyer válasza mgy (#97015) üzenetére


Tyer
őstag

Off

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#97017) kisspall válasza Beni2360 (#97014) üzenetére


kisspall
aktív tag

Kell hozzávaló kodek.
MX-ben nézd meg a Beállítások-Dekóder-Egyéni kodek alatt, melyikre van szükséged. (nekem például Armv7 NEON kell, ez készülékfüggő)
A megfelelőt letöltöd a már linkelt oldalról. Kicsomagolod a zip-et. A kapott fájlt a készülék saját tárhelyének a gyökerébe másolod. Elindítod az MX playert, észlelni fogja a kodeket, kérdezi, hogy használja-e, okézod és....azt hiszem ennyi.

(#97018) Diniboy válasza Fall-N (#97006) üzenetére


Diniboy
aktív tag

Nem tudom. De már annyira bizarr ez az egész hogy feladom.
Most megpróbálom úgy a factory resetet hogy nem engedem neki a google fiókból a visszaállítást semmire sem. Ha úgy sem lesz jó akkor már nem tudom mit lehetne vele kezdeni.

(#97019) kisspall válasza kisspall (#97017) üzenetére


kisspall
aktív tag

Most nézem, hogy az oldal leírása szerint nem kell kicsomagolni a zip fájlt, lehet rosszul emlékszem.

(#97020) Diniboy válasza Diniboy (#97018) üzenetére


Diniboy
aktív tag

Nem és nem és nem.... Frissen helyreállított telefon, új google fiókkal és nem történik semmi a playen csak megy a csík és 1 deka adat sem jön a telefonra, nem értem.

(#97021) tordaitibi válasza Diniboy (#97020) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Upc net, wifin, ipv6 gond?
Ilyesmi volt nemreg problema, mashol masik wifin sem megy?

Nalam pontosan ugyanez a tunet, ha a tuzfalon letiltom a
''drm vedett tartalom tarolasa, letoltesek, letolteskezelo, mediatarolo''
rendszerfolyamatot.

De neked nincs tuzfalad.

[ Szerkesztve ]

(#97022) Melorin


Melorin
addikt

Üdv.
Kipróbáltam a gReader-t és az a bajom, hogy nem tölti le automatikusan feed frissítéskor a cikkeket, hanem külön meg kell nyomnom a letöltés gombot minden egyes cikken belül ahhoz, hogy később is olvasni tudjam. Tud valaki erre megoldást?
A másik bajom az vele, hogy a cache módban hol vannak képek hol nincsenek. Azoknál a cikkeknél ahol cache módban nincsenek képeim, feed módban vannak. Viszont a legtöbb cikknél a feed módot használva csak címet és a bevezető sorokat jeleníti meg.
Elég problémás ez a gReader :D

(#97023) Diniboy válasza tordaitibi (#97021) üzenetére


Diniboy
aktív tag

Ami nagyon furcsa, mobilneten keresztül frissít a play épp most próbáltam ki. Csak a wifin keresztül nem akar , a sajátomon, pedig pár nappal ezelőttig még jó volt. Net, meg a letöltések mennek, pl wifin keresztül visszaállítja a google fiókból a letöltött alkalmazásokat, csak a frissítések, meg az új letöltések nem mennek, kimondottan a playből.
Asszony telefonja továbbra is működik. Másik WIFI-n még nem tudtam kipróbálni.
szerk: az ilyen hagymányos "megoldásokat" gyorsítótárak törlése, playben, meg a szolgáltatások újraindítása, kijelentkezés, dátum idő átállítása, stb ezt mind próbáltam, de nem...
és még valami, wifin keresztül megy a messenger, meg a facebook értesítés is, tehát tulajdonképpen minden csak a playes dolgok nem.

[ Szerkesztve ]

(#97024) kaciokos válasza Melorin (#97022) üzenetére


kaciokos
őstag

Ha később akarod olvasni, arra van benne egy offline mód, bár én sose használtam.

(#97025) kuksa90 válasza Diniboy (#97023) üzenetére


kuksa90
őstag

Sok esetben megoldást jelent a router ujraindítása.

»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#97026) 1egaly


1egaly
aktív tag

Hali!
Fényerő szabályzó,autamatizáló+esti szűrő progik közül melyik a legjobb??
Kösz a választ! :)

(#97027) beg válasza 1egaly (#97026) üzenetére


beg
veterán

Nincs legjobb, ahány telefon annyi vélemény.
Lux, twilight és alternatíváit keresd a play-en.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#97028) adrian94


adrian94
őstag

Tudtok névnap, szülinap emlékeztető appot ami előre jelez ha beállítom melyik névnapoknál, szülinapoknál jelezzen ? :) PL előtte 1 nappal..

(#97029) csadi0011 válasza adrian94 (#97028) üzenetére


csadi0011
őstag

Én Google naptárban állítottam be egyes neveknél pont ezt, hogy előtte egy nappal értesítsen. Nem kell plusz alkalmazás, és nem is kell "elmenteni" meg felhősíteni, mert az interneten van.

(#97030) Diniboy válasza kuksa90 (#97025) üzenetére


Diniboy
aktív tag

A friss telefonon, az új google fiókkal, a router újraindítása után sikerült felraknom wifin keresztül a vibert :C
:R
de ezután beléptem a régi google fiókba és ott megint nem működik a play :W
update:
DE IGEN MŰKÖDIK!! EZER HÁLA !
csak a 17 elmaradt frissítés kicsit összetorlódott és lassúcska
Hú megérdemelnél egy csokit, vagy egy sört. Vagy táncos lányokat
Ezer hála.
Ami nagyon fura, épp a napokban volt kihúzva a router, mert kellett a konektor , és akkor nem javult meg a letöltés.
Lehet hogy a beállítások, meg cache törlése után lett ez a lépés fontos.

(#97031) Bozek válasza Melorin (#97022) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem problémás, csak tudni kell beállítani. :)

Nekem amint ráfrissítettem a listára, egyből töltötte is le a cikkeket. Majd ránézek, hogy pontosan hol is van ez a beállítás, csak most nincs fenn éppen a telefonon.

(#97032) Atesz 666


Atesz 666
aktív tag

Üdv mindenkinek.

Kérdés azokhoz akik már használják az Android 6.0-t.

-Mennyire használható?

-Tegnap vettem egy SONY Z5-t és érdekelne,érdemes-e frissíteni? :U :F

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#97033) sodó


sodó
csendes tag

Sziasztok! Tudja valaki, hogy az androidos MindigTV appal megjelenített M4 sport HD tartalom HD-e vagy FullHD? Sajnos nincs lehetőségem DVB-T vételre, így streamelni vagyok kénytelen tabletről HDMI-vel tv-re kötve a dolgot. Szerintem a képminőség még a HD-t sem éri el.

[ Szerkesztve ]

(#97034) arnyekxxx válasza woodworm (#96984) üzenetére


arnyekxxx
veterán

baby monitor-ra több a találat de végülis kipróbáltam a baby-felár nélküli módszert és simán megy amit írtam: A telefon hotspot, fut rajta az ip webcam, B telefonon meg a tinycammonitor az A telefon wifijére csatlakozva és öröm boldogság, jön a kép is hang is.

(#97035) #61600768 válasza arnyekxxx (#97034) üzenetére


#61600768
törölt tag

Mire a hotspot? "A" teló nem tud routerhez csatlakozni? Tinycammonitor appot se értem minek ha felraktad az ip webcamot..

[ Szerkesztve ]

(#97036) Bozek válasza sodó (#97033) üzenetére


Bozek
nagyúr

(#97037) sodó válasza Bozek (#97036) üzenetére


sodó
csendes tag

Köszi!

És még olyan kérdésem lenne, hogy:
- adott egy törött érintőpanelű androidos tablet (a kijelző még ép)
- OTG-n egérrel tudom vezérelni
- HDMI-n tv-re van kötve
- szeretném megoldani azt, hogy andoridos telefonról vezérelni tudjam (YT, különböző appok)
Hogyan lehetséges ezt kivitelezni?

(#97038) tutuhawer


tutuhawer
őstag

Szevasztok.
Segítséget kérek a Google Play Games alkalmazáshoz, amibe belépek és a játékaim pontjait, eredményeit jegyzi, a mentésemet ezzel töltöm fel vagy le.
A telefonomon beléptem már a google fiókomba, amit eddig is használtam a korábbi telefonjaimon, és minden gond nélkül le tudtam tölteni a mentésemet a Real Racing 3-hoz. Most viszont nem lép be automatikusan a javított Sony Z3 Compact telefonon, hanem kér egy regisztrációt, játékos ID-t stb stb. Nem vagyok benne biztos, hogy nem kell így újrakezdenem a játékomat...
Mit kell tennem, hogy hozzáférjek a google play games profilomhoz, amiben voltak mentett állásaim?

Telefon javítása után vagyok, és változott az IMEI szám, csak mondom, nem tudom, ez befolyásol-e valamit is.
A google áruházban mentett alkalmazásaim mind megvannak, amiket eddig használtam.
Előre is köszi

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#97039) Bozek válasza sodó (#97037) üzenetére


Bozek
nagyúr

Attól függ, hogy hogyan. A legegyszerűbb a Teamviewer Quick Support, ha támogatja a tablet. Akkor a másik Androidos eszközre telepített Teamviewerrel tudod kezelni elvileg.

Ha az nem megy, akkor még AutoRemote-tal tudsz küldeni parancsokat a másik tabletre, amit egy automatizálóval (pl.: Tasker, E-Robot, AutoMagic) le tudsz kezelni. De ez már kicsit nehezebb.

[ Szerkesztve ]

(#97040) klepto


klepto
addikt

Sziasztok!

Most váltottam vissza Win-ről Androidra, és van pár program, amit nem találok a google-ön:
1: A Win-es naptár program Droid megfelelőjét, ami kiírja a Facebookos ismerősök születésnapjait, és a záróképernyőn is megjeleníti ezeket az infókat
2: Bérkalkulátor (egonsoft) : egyszerű, és könnyen használható
3: My Car: költségkimutató program, ami diagrammon jeleníti meg az autóhasználat költségeit, és a fogyasztási adatokat (kiadó: Kineapps)
Hirtelen ennyi, ami baromira hiányzik :(((
Létezik ezeknek Droidos változata?
Más:
Régebben, amikor ingyenes volt az Igo 10 szülinapp, csak azért, hogy meglegyen a jogosultságom, letöltöttem édesanyám készülékére. Most, hogy Andoridos telefont vettem ismét, a régi letöltéseim között meg is találtam a progit, de nem engedi telepíteni, mondván nem kompatibilis az eszközömmel...
Miért reklamálhat? A telefonom egy Alcatel Pixi4 (6) 8050D...
Ha ez nem fog működni, melyik a legjobb, legpontosabb, ingyenes offline navi Droidra?

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#97041) zebede válasza Bozek (#97039) üzenetére


zebede
őstag

Egyébként mivel lehet átvinni egy androidos tabletről vagy mobiltelefonról a kép+hangot hdmi tv-re, ha a tv nem wifis?
Vannak ezek az MHL adapterek de ahogy olvasom ezek vagy kompatibilisek adott eszközzel vagy nem.
Esetleg valami vezeték nélküli megoldás?
Vagy mi ajánlott, ami biztosan működik?

(#97042) #79335424 válasza zebede (#97041) üzenetére


#79335424
törölt tag

Chromecast -tal, vagy egy Androidos miniPC -vel.

(#97043) zebede válasza #79335424 (#97042) üzenetére


zebede
őstag

Ne már :DDD
Telefonról vagy tabletről, tényleg nem lehet?

(#97044) darvinya válasza zebede (#97041) üzenetére


darvinya
titán

MHL egy szabvány, aminek csatlakozója (telefon felé) lehet microUSB 2/3, ebben készülékek különböznek.
Aztán, hogy maga az átalakító mekkora max. felbontást támogat, az kiírják.
Tehát pl: Sony SP, Z, Z1, Z1c, Z2, Z3c, Z3, stb. microUSB 2 MHL képes készülék, ebből 2 biztosan megy MHL kábelemmel az SP, Z3c kipróbálva.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#97045) zebede válasza darvinya (#97044) üzenetére


zebede
őstag

Magyarul vegyek egy, (vagy mivel több féle van) akkor több MHL adaptert és próbáljam ki hátha kompatibilis lesz?

(#97046) #79335424 válasza darvinya (#97044) üzenetére


#79335424
törölt tag

A Samsungok is szerették az MHL -t. Az S7 viszont már nem kompatibilis. Tableteken pedig szokott lenni HDMI kimenet.

[ Szerkesztve ]

(#97047) zebede válasza #79335424 (#97046) üzenetére


zebede
őstag

Ezen nincs, azthiszem vennem kell egy minipc-t. ;]

[ Szerkesztve ]

(#97048) darvinya válasza zebede (#97045) üzenetére


darvinya
titán

Már leírtam, hogy az egy szabvány attól még a gyártó sem tér el, mert akkor nem MHL.

Somatom

S7 USB C-s, és arra még nincs MHL átalakító (gyártva?).

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#97049) #79335424 válasza zebede (#97047) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sajnos, MHL/HDMI nélkül mindegyik laggolni fog. MiniPC esetén LAN -nal, és jó routerrel, esetleg ac Wifis telóval csökkenthető a lagg, de sosem lesz olyan, mint egy direkt vezetékes átvitel.

(#97050) zebede válasza darvinya (#97048) üzenetére


zebede
őstag

Nézzetek már rá a TVGO-ra, akinek van, légyszi!
Meg van e az M4 Sport, mert nálam eltűnt.

Bocs nem válasz akart lenni, mindenkit kérek. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.