Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113001) mufi válasza mufi (#112959) üzenetére


mufi
senior tag

Bakker senki nem használja ezt a sz*rt, már elnézést.... :F

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#113002) Hipnotic


Hipnotic
tag

Nálatok minden oké a Google Keep-el? Ha vissza lépek egy jegyzetből a Keep fő képernyőjére meg bolondul. El kezdenek magától szaladgálni lassítva a cetlik... Két készüléken próbáltam és mindkettőnél ugyan az a jelenség. Mitől lehet? Ti nem tapasztaltátok?

Samsung Galaxy S8+ G955F Midnight Black / HTC U11 Amazing Silver / LG G2 D802 Black 32 Gb

(#113003) kory24 válasza Hipnotic (#113002) üzenetére


kory24
őstag

Kipróbáltam, nálam nincs hiba (7.0)

(#113004) 7Sony7 válasza kuyarashi (#113000) üzenetére


7Sony7
addikt

Á, tényleg, elírtam :)

-

(#113005) Hipnotic válasza kory24 (#113003) üzenetére


Hipnotic
tag

Nálam sem mindjárt jön elő 7.0 - n, próbáld meg többször kinyitni, becsukni a jegyzeteket, új jegyzetet és bevásárlási listát nyitni aztán mindjárt vissza lépni a felső nyíllal.

Samsung Galaxy S8+ G955F Midnight Black / HTC U11 Amazing Silver / LG G2 D802 Black 32 Gb

(#113006) zeon.hu válasza mufi (#113001) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

De, használjuk.
Viszont gyanítom, hogy más se nagyon érti, miről beszélsz, különben már jött volna válasz.
Egy pontosabb leírás, esetleg egy screenshot jól jönne.

#?*@&!

(#113007) Somatom válasza mufi (#113001) üzenetére


Somatom
veterán

Ha még Magyarul írtad volna! Használjuk, de baromira nem érdekel, hogy mi az a dátum. Megnéztem, mindenkinél más. A Beállítások -> Rólam menüpontban tudod megváltoztatni azt az idézetet. Sztem a változtatás dátumát jelzi. A szöszim gyakran változtatja az Avatar -ját, meg az idézeteket. Nála négy napos a dátum.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113008) zeon.hu válasza Somatom (#113007) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Hmm, alig találtam meg, olyan fontos nekem is :DDD

#?*@&!

(#113009) Somatom válasza zeon.hu (#113008) üzenetére


Somatom
veterán

Nem tudom, hogy mi lehet olyan fontos abban a dátumban, amiért kétszer is ismételte a kérdést. Azt meg végképp nem értem, hogy miért szar a Whatsapp attól, hogy Ő nem ismeri annak a dátumnak a jelentését.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113010) MADcat válasza Somatom (#113009) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Hát mert nem érti. Na. :))

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#113011) Somatom válasza MADcat (#113010) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem nem lehet, és nem is kell mindent érteni. Aki nem így gondolja, annak javaslom, hogy férfiként próbálkozzon a női lélek megértésével. Garantáltan bele fog törni a bicskája. ;]
Én már régen elkönyveltem, hogy földi halandóként fölösleges próbálkozni nem földi eredetű dolgok megértésével. Pl. a női lélek, a kenyér, és az automata váltó biztosan nem földi eredetűek. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113012) Druss válasza Somatom (#113011) üzenetére


Druss
aktív tag

[ Szerkesztve ]

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#113013) joci86 válasza ollie (#112989) üzenetére


joci86
senior tag

Azért nem történt tragédia, csak kicsit félreértettem ezt a beállítást, és nem találtam néhány fájlt. :)
Ez azért nem veszi el a kedvem a MIUI-tól. :)

(#113014) oszi666 válasza ctibor (#112179) üzenetére


oszi666
őstag

Szia az OTP Simplenel hogy mukodik a fizetes pontosan? Felebresztem a telefont feloldom a kijelzozarat es csak odaerintem a telot? Nem kell elinditani az appot vagy ilyesmi? Egyszeruen nem talalok olyan videot ahol az elejetol a vegeig megmutatnak...

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#113015) Probert75 válasza oszi666 (#113014) üzenetére


Probert75
addikt

Esetleg ez segít!

Vagy ez!Telefon feloldás, persze NFC megy, appot sem kell indítani, és 2, azaz KETTŐ perced van fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#113016) Bozek válasza oszi666 (#113014) üzenetére


Bozek
nagyúr

Esetleg a topikjában is körülnézhetsz.

(#113017) PofaJenö válasza Pancsermeste (#112993) üzenetére


PofaJenö
senior tag

Szia
Lent a beállítások,szundi rész és ott lesz mintha láttam volna hogy van több beállítása.

[ Szerkesztve ]

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#113018) Somatom válasza Pancsermeste (#112993) üzenetére


Somatom
veterán

Sokan használják itt a Magyar fejlesztésű AMDroidot. Telón a gyári ébresztőt használom, boxon pedig a Sleep as Androidot. Anmál testreszabhatóbb nehezen lehetne egy ébresztő, mivel Tasker beépülő (de, lehet, hogy csak a fizetős verzió).

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113019) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Az eredmények.com androidos (playről szedett) alkalmazásnál hogyan lehet külső hangot értesítési hangként beállítani?
A hang kiválasztásánál csak a program által beépített hangok sora látható, és nincs semmi tallózás belső tárhelyről vagy sd kártyáról opció :W

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#113020) Viktor0610 válasza LyonnaisFan1 (#113019) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam mutatja a Notifications mappában lévő zenéket, hangokat is. :)

Samsung Galaxy A54

(#113021) mufi válasza zeon.hu (#113006) üzenetére


mufi
senior tag

Konkretan ez. A firkalt resz alatt egy idezet es alatta egy datum. Az a datum azt mutatja mikori az idezet vagy azt hogy a tag mikor regisztralt WhatsAppon?

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#113022) beg válasza mufi (#113021) üzenetére


beg
veterán

Nemrég megírta Somatom: [link]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#113023) LyonnaisFan1 válasza Viktor0610 (#113020) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:R

Egy zseni vagy, miután áthelyezetem az értesítések mappába látja. A download mappában dekkolt eddig, ezért sem láthatta. Wow.

Már csak olyat kéne kivizeleznem, hogy különböző eseményeket más hangokkal értesítsen. Gólt egy hanggal, piros lapot mondjuk másikkal, a félidők jelzéseit meg harmadikkal.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#113024) Viktor0610 válasza LyonnaisFan1 (#113023) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem nincs erre lehetőség.

Samsung Galaxy A54

(#113025) Bozek válasza LyonnaisFan1 (#113023) üzenetére


Bozek
nagyúr

Próbáld ki a SofaScore-t, az szerintem sokkal jobb, mint az eredmenyek.com alkalmazása. Bár ott is csak a gólnak és az egyéb infóknak (gondolom ide tartozik a piros lap és az összes többi) tudsz külön hangot beállítani.

(#113026) LyonnaisFan1 válasza Bozek (#113025) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Az már a fő készülékemen rajta van, a leharcolt huaweien mást alkalmazok. Így került választásra az eredmények. De valami telefonos gebasz jelen van, mert lezárt képernyőnél nem értesít semmiről, pedig elvileg kéne. Majd meg kell oldanom.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#113027) Jakuu


Jakuu
őstag

https://www.xda-developers.com/vpn-unlimited-infinity/

Get VPN Unlimited Infinity: Lifetime Plan for $55.99
Nem is rossz ajanlat tudva azt mennyibe kerul egy kulso vpn eves dija, ez meg lifetime.

(#113028) kislaci


kislaci
senior tag

Valaki nem tudja esetleg hogy mi a leggyorsabb módja chromeban a lap aljára gördítésnek? Van erre gesture vagy valami? Köszi

(#113029) air válasza kislaci (#113028) üzenetére


air
nagyúr

Nincs.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#113030) Viktor0610 válasza kislaci (#113028) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Roottal Kinetic Scroll, anélkül nincs.

Samsung Galaxy A54

(#113031) Bozek válasza Viktor0610 (#113030) üzenetére


Bozek
nagyúr

"Requires Root for Pre-Nougat versions"

Lehetséges, hogy Nougat esetében már nem kell root? Mert ezek szerint csak a Nougat előtti verzióknál van szükség root-ra.

(#113032) unravel


unravel
őstag

Hey!

Melyik a legjobb app locker alkalmazás?

¯\_(ツ)_/¯

(#113033) air válasza unravel (#113032) üzenetére


air
nagyúr

Kinek? Neked? Nekem? A szomszédnak?
Nincs olyan, hogy objektíve, általánosan "A" legjobb.
Mindenkinek mások az igényei, és a használati szempontjai.
Próbálj ki egy párat, és kiderül, hogy neked melyik válik be a legjobban!
Az lesz neked "A" legjobb.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#113034) Jakuu


Jakuu
őstag

VPN hosts without root Most ingyen.

(#113035) S e t h válasza air (#113033) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ezek szerint te még sosem találkoztál a neten best megjelölésű cikkekkel, ahol pl.részletesen elemzik az azonos funkciójú alkalmazásokat.

[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#113036) air válasza S e t h (#113035) üzenetére


air
nagyúr

Ezek szerint te nem tudod, hogy "A" legjobb valamiből az csak egy lehet, nem 10. :U
Ez egész egyszerűen rossz szóhasználat.
A 10 ajánlott, a 10 népszerű stb.
Olyan, hogy a 10 legjobb olyan nincs.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#113037) unravel válasza unravel (#113032) üzenetére


unravel
őstag

(#113038) S e t h válasza air (#113036) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ja hogy megint csak kötekedni szerettél volna a segítségnyújtás helyett.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#113039) air válasza S e t h (#113038) üzenetére


air
nagyúr

Persze, de inkább felvilágosítottam.
Egyébként te sem mondtad meg, hogy melyik "A" legjobb.
Adtál egy linket, amin van néhány. Ebből nem derül ki, hogy melyik "A" legjobb.
Akkor fog kiderülni, hogy neki melyik "A" legjobb, ha feltesz 1-2-3,akárhányat és kipróbálja.
Én is pontosan ezt mondtam.
Akkor hol itt a kötekedés?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#113040) unravel válasza unravel (#113037) üzenetére


unravel
őstag

Köszi. Jó lesz. :))

Egyébként nem írtam bele a kérdésbe, hogy ne legyen benne reklám, PIN kóddal tudjon zárni és a telefonhívásokat is CSAK ÉN tudjam felvenni.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#113041) beg válasza unravel (#113040) üzenetére


beg
veterán

De azért jól eldumáltál magaddal ahelyett, hogy már az elején beírtad volna az igényeidet a felesleges köröket megspórolva :C

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#113042) unravel válasza beg (#113041) üzenetére


unravel
őstag

aszittem lesz valaki aki:
"heló én a Smart AppLock (App Protect)-t használom, ami azért tetszik mert minimalista a felülete és jó gyors."

¯\_(ツ)_/¯

(#113043) air válasza beg (#113041) üzenetére


air
nagyúr

De legalább megint talált valaki okot arra, hogy belém rúgjon. :C

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#113044) S e t h válasza unravel (#113040) üzenetére


S e t h
nagyúr

Jól nyomod, én is szoktam magamnak válaszolgatni, de legalább mélyebbre ások a neten ha itt néma csend van vagy csak nevelő jellegű felvilágosítást kapok arról mit is ronthattak el a felmenőim a szocializációm során.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#113045) beg válasza unravel (#113042) üzenetére


beg
veterán

Elnézésedet kérem a többiek nevében is, hogy vasárnap 23:46:51 és hétfő reggel 07:07:18 óra között nem tudott senki neked azonnal segíteni ebben.

Remélem nem ért maradandó károsodás.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#113046) Jakuu válasza beg (#113045) üzenetére


Jakuu
őstag

A fenebe, hat nem eppen repulogep modban volt a telefonom, hogy a trollook ne zavarjak meg a lelki nyugalmamat? Most is ranezek az egyik kedvenc forumomra es marhasagokkal van tele.

(#113047) Somatom válasza unravel (#113042) üzenetére


Somatom
veterán

Na jó, de az már alapból nem lehet a legjobb, mert nem Tasker beépülő, ezáltal nem lehet automatizálóval szabályozni, hogy mikor alkalmazza a zárolást, és mikor ne. Ráadásul, ha jól látom, akkor nincs Magyar nyelvi támogatás.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#113048) oszi666 válasza Bozek (#113016) üzenetére


oszi666
őstag

Koszi mindkettotoknek a topicja felett elsiklottam valahogy :)

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#113049) Pancsermeste válasza Somatom (#113018) üzenetére


Pancsermeste
őstag

OK, köszönöm, megnézem ezeket. :R

Valami jó kis biztonsági központos alkalmazást tudnátok ajánlani? Szintén reklám mentes free verzió kellene.
Lenovo-mon volt egy security center, amit nagyon szerettem. Alkalmazásokból is kikapkodta a bannereket.

-= Pancsermeste® =-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.