Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#154351) crok válasza SpaceJam (#154350) üzenetére


crok
Topikgazda

A GMail-t mindig "elokoskodjak".. torold a GMail frissiteset, akkor megint jo lesz egy ideig, majd frissitesz kesobb (automatikus frissitest esetleg kapcsold ki, regebbi verziot apkmirror-rol vagy hasonlorol is be tudsz szerezni).

Ha nem kivanalom a GMail app akkor FairEmail vagy MailDroid. Szerintem jobbak is amugy.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#154352) SpaceJam válasza crok (#154351) üzenetére


SpaceJam
aktív tag

Szívesen kipróbálom őket, ha nem kutyulják össze a fiókokat egyedi címkékkel, mint régen a Thundrerbird a PC-n. Szívesen fizetek is értük, de van F-Droid appkezelőm is, ha ott van profi alternatíva. Köszi!

neszetools.hu ● pc360.hu

(#154353) crok válasza SpaceJam (#154352) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem tudom milyen "kutyulasrol" van szo. F-Droid-on fent van a FairEmail, de a K-9 is. Tud mind IMAP IDLE-t, eleg instant az ertesites (mivel maga az app csinalja es nem FireBase alapu).

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#154354) SpaceJam válasza crok (#154353) üzenetére


SpaceJam
aktív tag

A Gmail akkor gondolom tiltandó, ráadásul a main accounton kívüli fiókokat ki is törölhetem a rendszerből.

neszetools.hu ● pc360.hu

(#154355) crok válasza SpaceJam (#154354) üzenetére


crok
Topikgazda

En csak kikapcsoltam a szinkronizaciojat a GMail-nek a megfelelo account-okra de akar az appot is letilthatod.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#154356) Magnat


Magnat
veterán

Üdv,

a következőt szeretném automatizálni:

1. Eszköz indulásakor adott url-ről mp4 file letöltése egy adott folderbe
2. A letöltött file végtelelnített lejátszása (pl vlc-vel, de lehet mással is)

További bonyodalom, h az eszköz Android TV-t futtat, de első körben Android Vulgaricusra érdekelne a megoldás. Mivel lehetne ezt megoldani?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#154357) milu


milu
aktív tag

Egy Androidos program beállítás több képernyői oldalon beállítást tartalmaz.
Van, aki támogatna a beállításokban és szeretném elküldeni részére a beállítandó/kitöltendő kérdéseket.
Kérlek benneteket, ajánljatok olyan megoldást, amivel képet tudok készíteni a nevezett beállításokról és elküldhetem a számára, ezeket a beállításokat kéri a telefonom, ezeket az adatokat küldje el nekem! (Neki iPhone-ja van...)

(#154358) efi99 válasza Magnat (#154356) üzenetére


efi99
senior tag

Szerintem az Automate-tel megoldható.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#154359) Somatom válasza efi99 (#154358) üzenetére


Somatom
veterán

Olyat ajánlat lenne jó, amit utána végig is tudsz vele vinni!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154360) AtHoS válasza milu (#154357) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Screenshot működik az adott programon belül?
Ha görgetős a beállítási oldal, akkor "gördülő" screnshotot kellene készíteni, ha a készülék támogatja. Esetleg, ha lapozni is kell közben, akkor külön-külön gördülő ScreenShot az albeállítás oldalakról

read-only mode on the forum

(#154361) milu válasza AtHoS (#154360) üzenetére


milu
aktív tag

Megnézem a javaslatodat! Köszönöm!

(#154362) efi99 válasza Somatom (#154359) üzenetére


efi99
senior tag

?

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#154363) Somatom válasza efi99 (#154362) üzenetére


Somatom
veterán

Nem ismerem azt a programot, de ez nem olyan project, amit egy kezdő végig tudna vinni segítség nélkül.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154364) efi99 válasza Somatom (#154363) üzenetére


efi99
senior tag

Az Automate-ban rutinokat lehet gyártani folyamatábraként, végtelenül egyszerű módon, blokkokból felépítve
A tied kb így nézne ki:

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#154365) Magnat válasza efi99 (#154364) üzenetére


Magnat
veterán

Közben sikerült is összetákolnom köszi, ennél azért bonyolultabb, de találtam egy példát amit kicsit átbuheráltam ... azt az opciót viszont nem találom, h egy adott flow automatikusan induljon el a rendszer indítása után, ezt hogy lehet beállítani? Az Automate elindul restart után, azt beállítottam.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#154366) zsoltip


zsoltip
őstag

Üdv Fórumtársak!

TeamViewer ugyebár nem ad lehetőséget a távolról elért MIUI rendszerű készülék "3 db Android vezérlő gombjának" működtetésére. Ergo szükség van a távolról elért készüléknél is egy személy jelenlétére... :DDD

Ezt van olyan program, amivel át tudjuk hidalni mára? :)

(#154367) Magnat válasza Magnat (#154365) üzenetére


Magnat
veterán

Közben ez is meglett :K

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#154368) crok válasza zsoltip (#154366) üzenetére


crok
Topikgazda

Anydesk-el próbáltad?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#154369) zsoltip válasza crok (#154368) üzenetére


zsoltip
őstag

Nem. Ott MIUI rendszerű eszközt is tudok vezérelni, nincs ez a bug, mint a leírt TeamViewer-nél?

(#154370) crok válasza zsoltip (#154369) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem emlékszem hogy ilyen gondom lett volna vele a közelmúltban hogy nem megy a lenti nav. bar. Emlékem szerint még külön "keyboard" is van -talán jobb felül- ahol lehet küldeni back, home meg recents gomb eseményt.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#154371) BestofJAVA


BestofJAVA
tag

Újabban jegyzetelnem kell, és ezt a fotók beillesztése miatt Samsung tableten szeretném megoldani.

Kérdésem a következő lenne: van valamilyen programozható app jegyzetelési-szövegszerkesztési célra?

Automatizálnám vele a
1 fotó készít / Screenshot készít
2 elkészült kép automatikusan megkeres, beilleszt
3 képet a jegyzetemben kisebbre méretez
4 képfájlt a galériából töröl
cselekvéssort.
Például egy ikon lenyomásával elvégezhető lenne az egész

Vagy van erre esetleg valamilyen kész megoldás?

(#154372) 7Sony7


7Sony7
addikt

Üdv. Jött egy e-mail, hogy igazoljam a google-nek, hogy elmúltam 18. Mi változik, ha nem igazolom?

-

(#154373) ollie válasza 7Sony7 (#154372) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valószínűleg blokkolni fogják a google accountodat. Valamiért azt hiszik, hogy nem vagy még 18, és fiatalkorúak csak szülői felügyelettel használhatnak google accountot. Egész pontosan a határ Magyarországon 16 év, a felett már nem kell szülői felügyelet, de akkor is bele kell egyeznie a szüleidnek, hogy legyen accountod, ha még nem vagy 18.

Itt minden le van írva: [link]

[ Szerkesztve ]

***

(#154374) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Instagramon a videók 2x lemennek, utána feldobja ezt a reel lehetőséget. Ezt hogy lehet eltüntetni? Mármint valahová el kell navigálnom Instán, majd vissza, hogy újra meg tudjam nézni a videót. Az ilyen 4-5mp-es videóknál van, hogy megskubiznám többször. Köszi!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#154375) 7Sony7 válasza ollie (#154373) üzenetére


7Sony7
addikt

Köszi. Most néztem, a g accountomban benne van a születési időm, 44 vagyok. Bankkártyás hitelesítést ajánl, vagy fotózzam le a személyimet. !? Egyáltalán kérhet ilyet?

-

(#154376) csipuka válasza 7Sony7 (#154372) üzenetére


csipuka
senior tag

A gyereknel is jon neha, ignore-ra teszem es minden megy tovabb.
Nem tom mikor fogjak force-olni, de eddig ok.

(#154377) ollie válasza 7Sony7 (#154375) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kérhetnek, mint ahogy a facebook is csinál ilyet. Viszont nézd meg jól azt az emailt, hogy biztos a google küldte-e, nem pedig valami phising email.

***

(#154378) 7Sony7 válasza csipuka (#154376) üzenetére


7Sony7
addikt

Köszi. Akkor majd ha muszáj, megkapják. Nem mintha annyira titkos lenne, csak nem értem. Eddig jó volt így?! Mindent tudnak rólam amúgy. Nézze meg a keresési előzményeket, vásárlásokat, stb.

Ollie: Valódinak tűnik...

[ Szerkesztve ]

-

(#154379) csipuka válasza 7Sony7 (#154378) üzenetére


csipuka
senior tag

Nem tom mennyire elsodleges cimed ez. Ha fontos dolgokra hasznalod akkor max igazolod magad (de tenyleg gyozodj meg rola, hogy jo helyre adsz ki privat infot), ha nem akkor varjal amig letiltjak es akkor igazolod.
Amugy kapja be a gugli.

(#154380) 7Sony7 válasza csipuka (#154379) üzenetére


7Sony7
addikt

Várok még, mi történik...

-

(#154381) Somatom válasza 7Sony7 (#154378) üzenetére


Somatom
veterán

Ezt nem értem. Ha voltak vásárlásaid, akkor van beregisztrált bankkártyád. Akkor milyen bankkártyás hiteleesítést akar még?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154382) efi99 válasza Somatom (#154381) üzenetére


efi99
senior tag

Miért és honnan is kéne a Google-nak tudnia, ha én valamikor valahol valamilyen oldalon fizettem egy bankkártyával? Nem kell ahhoz semmilyen regisztrált kártya.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#154383) Somatom válasza efi99 (#154382) üzenetére


Somatom
veterán

Úgy értettem, hogy biztos vásárolt már a Google -től (pl. alkalmazást). De, azon túlmenően, hogy saját nevére szóló bankkártyát regisztrált, milyen bankkártyás azonosítás lehet még?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154384) poirot válasza Somatom (#154381) üzenetére


poirot
senior tag

A Youtube-al jártam így vagy 2 hónapja. Ott szerettem volna megnézni az oroszok által készített filmet, ahol a rossz helyen parkolni akaró kocsik szélvédőjére felragasztanak bazi nagy szinte leszedhetetlen STOP matricákat. Nekem is pont így kellett igazolnom magam. Vagy és személyi vagy bankkártya. Pedig én is vásárolok meg minden, egyszerűbb volt a bankkártyát megadnom és csak utána nézhettem meg. A youtube-on a gmailes nevemmel vagyok bent, ezek valahogy összevannak drótozva, mint annyi minden.

(#154385) Somatom válasza poirot (#154384) üzenetére


Somatom
veterán

Nem tudnék mást megadni, mint amit már megadtam. :F

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154386) bostone


bostone
addikt

Sziasztok!

S10+ készüléken a chrome iszonyat módon laggol. Próbáltam okosságokat, de nem segített semmi.

(#154387) zeon.hu válasza bostone (#154386) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Van annak saját böngészője (Samsung Internet), használd azt.
Szinkronizálni is lehet a chrome-al!
(Egyszer be kell lépni hozzá asztali gépen is és telepíteni a kiegészítőt)

#?*@&!

(#154388) Bozek válasza zsoltip (#154369) üzenetére


Bozek
nagyúr

TW-vel én a Sony telefont egyáltalán nem tudtam kezelni például. AnyDesk-el rendesen megy, valamint a Xiaomi Mi Box S-t (ez egy TV-box Android TV-vel) is simán irányítom, ha akarom.

(#154389) 7Sony7 válasza Somatom (#154381) üzenetére


7Sony7
addikt

Play áruházból még nem vásároltam bankkartyával, (van egy feltöltős kartyám, azzal szoktam), viszont a gugli mindent tud rólam. Találják ki a profilból, amit csinálnak rólam a netes tevékenységek alapján. Megadtam a születési időmet, mi alapján gyanúsít meg azzal, hogy hazudok? Ő nem hisz nekem, bizonyítsa ő. Jó, tudom, széllel szembe pisilni... De akkor is felháborító. Más bajom sincs, mint hogy bizonygassam a gugkibak, hogy hány éves vagyok.

-

(#154390) Bozek válasza 7Sony7 (#154389) üzenetére


Bozek
nagyúr

Fordítva ülsz a lovon. Te akarsz igénybe venni egy szolgáltatást, neked kell bizonyítani, hogy jogosult vagy-e rá.

Jövő héten én is bemegyek a bankba felvenni mondjuk 1 milliár Ft-ot hitelre. Azt mondom nekik, hogy havi 100 milliót keresek, de bizonyítsák ők, hogy tényleg így van-e.

(#154391) 7Sony7


7Sony7
addikt

Sok éve ülöm ezt a lovat, és most jut eszébe, hogy megkérdezze hány éves vagyok? Nem jó a példád. A te példáddal élve így lenne:
Évek óta felvettem a hitelt. Akkor nem érdekelte, mennyit keresek. Most, ha keveset keresek, akkor megszünteti?
Bosszantó vagy. Téged a gugli fizet?

-

(#154392) rushty válasza 7Sony7 (#154391) üzenetére


rushty
senior tag

Gondolj bele, minden pisisnek van telefonja, mikor kérték tőlük valamit?

Revolut meghívó pü-ben

(#154393) 7Sony7 válasza rushty (#154392) üzenetére


7Sony7
addikt

Erről beszélek. Akkor mit b@szlatnak ilyen hülyeséggel? Meg lehet nézni, mióta van meg az accountom?

-

(#154394) Baku


Baku
aktív tag

Sziasztok!

Jól jönne egy kis segítség....
Hogy tudnám "rávarázsolni" a telómra
a Times New Roman fontkészletet?
Nagy szükségem lenne rá.
(Xiaomi Redmi Note 10 Pro Android 11)
Letöltöttem a .ttf-et, de nem tudom átmásolni a System/Fonts könyvtárba.... :F

(#154395) mobilizmo válasza Baku (#154394) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Ha jól tévedek, root nélkül nem is nagyon fog menni. :N

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#154396) zeon.hu válasza Baku (#154394) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Elvileg a Téma alkalmazáson belül kéne lennie a "Font"-nak is, de nálam (MIUI 12) nincs már ott.
Fiamé viszont 12.5, neki ott van, le is tudta cserélni.

#?*@&!

(#154397) Baku


Baku
aktív tag

Az a helyzet, hogy a PhotoEditor-nak (amit nagyon szeretek), tudnia kellene (Android 11-től), meg is találja a ttf file-t, de nem tudja használni valami miatt....
Beolvasás után egy ? jelenik meg (az appban) a filenév előtt, és nem alkalmazza....
A súgóban erről a jelenségről nem esik szó...

(#154398) Baku válasza zeon.hu (#154396) üzenetére


Baku
aktív tag

MIUI 12.5.4 van nekem, de nem találok fontkészletet a Téma alkalmazásban...

(#154399) zeon.hu válasza Baku (#154398) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ezt mindig elfelejtem... :D

Állítsd át a telefon régióját mondjuk Indiára, akkor lesz font menü a témákban.
(Ha beállítottad a betűket, indítsd újra a telefont és vissza lehet állítani a régiót)

#?*@&!

(#154400) Fall-N válasza Somatom (#154385) üzenetére


Fall-N
veterán

Én tőlem sem kértek semmilyen igazolást.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.