Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60001) LonGleY


LonGleY
veterán

Tudtok szép és jó órarend appot?
Előny, ha a widget háttere javarészt átlátszóvá tehető.

(#60002) air válasza nyuszi123456 (#59999) üzenetére


air
nagyúr

1. Van olyan rom, amiben van.
2. Nincs
3. ?
4. ?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#60003) zeon.hu válasza LonGleY (#60001) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

gyereknek ez van fent: time table
alapból átlátszó valamennyire a widget, nem tudom, hogy állítható-e tovább is.

#?*@&!

(#60004) Pierre75 válasza Pierre75 (#59786) üzenetére


Pierre75
senior tag

Úgy korrekt, ha jelzem a Musixmatch tegnapi frissítése megszüntette a Wakelock-t.

(#60005) waccamár


waccamár
senior tag

Olyan appot keresek, amivel fel lehet ébreszteni a kijelzőt dupla koppal (mint a Z2-nél vagy a G3-nál). Tud valaki ilyenről?

(#60006) LonGleY válasza waccamár (#60005) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem tudok, de amúgy sem lenne sok értelme TFT kijelzőn, mert ahhoz minimum az érzékelőnek bekapcsolva kell lennie (ami pedig készülékfüggő), és az sem kevés akkuidőbe kerül.

[ Szerkesztve ]

(#60007) mttssz válasza LonGleY (#60001) üzenetére


mttssz
senior tag

Ez: [link]

(#60008) LonGleY válasza mttssz (#60007) üzenetére


LonGleY
veterán

Köszi a órarendeket mindkettőtöknek! Már csak 3 másikkal együtt tesztelnem kéne őket. :]

(#60009) air válasza waccamár (#60005) üzenetére


air
nagyúr

Ha nem AMOLED kijelzős készüléked van, és nem támogatja a kernel, akkor semmi értelme.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#60010) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Létezik olyan app, amelyikkel ki tudok menteni egy Temple Run 2 mentést egy rootolatlan készülékről és egy másik rootolt készülékre pedig felteszem, vagy amelyikről mentenék annak is rootolva kellene lennie? :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#60011) norbert1998 válasza DJ. Ru$y (#60010) üzenetére


norbert1998
veterán

Helium

(#60012) DJ. Ru$y válasza norbert1998 (#60011) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Köszönöm, kipróbáltam sajnos nem enged Internal Storage-ra menteni semmit. :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#60013) Dottore válasza waccamár (#60005) üzenetére


Dottore
addikt

Nem írtad milyen a telefonod. Ha Nexus, akkor van.

(#60014) #13110016


#13110016
törölt tag

Üdv!

Erre esetleg valaki?? #59924

Üdv urak!
Olyan emlékeztető appot keresek ami egyrészt szinkronizálható a google fiókommal, valamint magát a feladatot integrálja a naptárba is. Tehát ott is látom, hogy mik a feladataim. Idáig a tasks-ot használtam, ami szinkronizált is, de nem láttam a naptárba a feladatokat. Vagy én rontottam el valamit?

(#60015) Dottore válasza #13110016 (#60014) üzenetére


Dottore
addikt

Úgy emlékszem a Google naptárban a teendők alá rendezte amiket felvettél (tasks) vele.

[ Szerkesztve ]

(#60016) norbert1998 válasza DJ. Ru$y (#60012) üzenetére


norbert1998
veterán

Külső sd vagy cloud az ajánlott hely neki, nem a belső. Onnan sehova nem viszed el

(#60017) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Létezik-e olyan widget, mint Xperia esetében az eszközök?
Tehát ha rákattintok, akkor ki-be tudom kapcsolni a GPS-t, repülő üzemmmódot, stb,,s nem a beállítási menüt hozza elő.
Főleg a GPS ki-be kapcsolása lenne így a fontos.
A Sony widgetet a nova felületre nem lehet kirakni.

(#60018) LonGleY válasza GEPESZ66 (#60017) üzenetére


LonGleY
veterán

Nincs ott a lenyíló értesítéseknél a kapcsoló?

[ Szerkesztve ]

(#60019) DJ. Ru$y válasza norbert1998 (#60016) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kipróbálom otthon kártyára akkor, csak most melóban nincs nálam mSD. Köszi még egyszer.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#60020) nyuszi123456 válasza GEPESZ66 (#60017) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

Van egy Energiafogy ellenőrz nevű hasznos kis widget. Mutatja is, és egy érintéssel irányítható wifi, bluet, gps, szinkronizálás és fényerő.
De repülőmód nincs rajta.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#60021) #79335424 válasza GEPESZ66 (#60017) üzenetére


#79335424
törölt tag

Root -tal igen. Ha jól emlékszem, GPS -t már ICS -en is csak root -tal lehetett. Egy gyári alkalmazásnak alapból megvan rá a jogosultsága, de egy felhasználó által telepített csak akkor kaphat ilyet, ha maga a felhasználó is rendelkezik vele. Ennek hiányában csak a választómenüt tudja behívni. Ez a magyarázat a jelenségre.

(#60022) ollie válasza DJ. Ru$y (#60010) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Total Commander + ADB plugin

Persze ennek PC-n kell lennie.

***

(#60023) GEPESZ66 válasza nyuszi123456 (#60020) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Melyik ez az alkalmazás (energiafogy) az áruházban?
Melyik ébresztőórát javasoljátok a gyári Sony helyett?

(#60024) DJ. Ru$y válasza ollie (#60022) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

PC nem probléma, ADB pluginnak meg utánanézek, ha lesz időm, neked is köszönöm! :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#60025) Imdre válasza #79335424 (#59995) üzenetére


Imdre
aktív tag

Mindegy, akkor szerintem együtt élek ezekkel a dolgokkal. Köszi, de így talán nincs értelme korábbi verziót visszarakni.
Írtam a fejlesztőknek, mellékelve a beállításokat, egyéb paramétereket. Talán ki tudják küszöbölni a hibáim egy részét... bár ha másnál nem tapasztalható, akkor kérdéses.

[ Szerkesztve ]

(#60026) ignisz


ignisz
senior tag

Szép napot!
Screebl pro mit jelent?
Köszi a segítséget.

(#60027) #13110016 válasza Dottore (#60015) üzenetére


#13110016
törölt tag

Az világos, de én a digical naptárat használom, és ott nem jelenik meg:(

(#60028) #79335424 válasza Imdre (#60025) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én már feladtam ezt a vonalat. Szoktak válaszolgatni és ez nagyon pozitív. Viszont mindíg a support team -ből vki. Nem tudom, hogy mi kell ahhoz, hogy vki oda tartozzon, de olyan kérdéseket tesznek föl, hogy az ember haja égnek áll. Ha észreveszek egy problémát, vagy történik egy összeomlás, akkor mindíg csatolok logot a mail -hez. Erre olyanokat kérdeznek, amiket még én is egyértelműen ki tudok olvasni a logból, pedig nem vagyok programozó.

(#60029) GEPESZ66 válasza LonGleY (#60018) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Xperia L-nél az értersítési sáv 1 soros, s a GPS nincs benne.

(#60030) Dottore válasza #13110016 (#60027) üzenetére


Dottore
addikt

Értem. Akkor passz.
Én mondjuk más logikával használom. Nekem egy widget írja ki a teendőket naptári eseményt, a gyári android naptárhoz hozzá sem érek telefonon. Gépen viszem fel az adatokat, az meg szinkronizál a telefonnal.

(#60031) ollie


ollie
MODERÁTOR

A GPS Test Plus le van árazva playen.

***

(#60032) ignisz válasza ignisz (#60026) üzenetére


ignisz
senior tag

Sziasztok!
Gyári 4.3-as telefonom van. Nova Launcher, Zooper a HS, Widget Locker az LS. A kérdésem egyszer már fent volt régebben. Be van kapcsolva a ledes jelzés a telefon beállításainál, mégis nem mindig jelez. Előfordul, hogy üzenet érkezésénél, lezárt telefonnál, nem villog a kék. Van mikor jelez van mikor nem. Mi lehet a gond? Előre is köszönöm a segítséget?

[ Szerkesztve ]

(#60033) Bozek válasza ollie (#60031) üzenetére


Bozek
nagyúr

És amúgy mi értelme van a fizetősnek? Ez egy olyan program, amit ritkán használ az ember és van rá bőven alternatíva.

(#60034) Dottore válasza Bozek (#60033) üzenetére


Dottore
addikt

Én pl. meg szoktam venni azokat a programokat amiket szeretek, akkor is ha a próbaverzió tökéletesen működik. Felfoghatjuk egy gesztusnak is. :)

(#60035) Bozek válasza Dottore (#60034) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én is, de ennek a GPS Test-nek sok értelmét nem látom.

(#60036) Dottore válasza Bozek (#60035) üzenetére


Dottore
addikt

Jogos. Ahogy látom konkrétan erre a programra írtad, én meg általánosságban.

(#60037) Keraa


Keraa
aktív tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni, hogy hogyan tudnám egy tetszőleges BOOTanimation felbontását átállítani? (a bootanimation.zip ben vannak a képek amik 480x320 vagy valami hasonló de nekem 1920x1080 kellene. Elég ha a szöveges fájlban-desc.txt- írom át a felbontást vagy a képeket is nagyítani kell? Ha sikerül kell hozzá valamilyen + program amivel alá tudom írni a zip fájlt, hogy elfogadja?)

Előre is köszönöm!

(#60038) zeon.hu válasza ignisz (#60032) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

lezárt képernyőnél is ébren van a wifi?
wifi beállításoknál megadható.

#?*@&!

(#60039) Bozek válasza Dottore (#60036) üzenetére


Bozek
nagyúr

Persze, én csak erre. Jó példa az MX Player, amiből megvettem a Pro-t, pedig az tényleg csak annyival jobb a simánál, hogy nincsenek benne reklámok.

És a keresés közben találtam még egy dolgot: [link]. Ezt ajánlom az Amazon híveknek, bár azóta onnan már törölték az MX Player-t.

(#60040) air válasza GEPESZ66 (#60023) üzenetére


air
nagyúr

AMdroid

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#60041) Laca1212 válasza air (#59996) üzenetére


Laca1212
őstag

Hmm?

(#60042) air válasza Laca1212 (#60041) üzenetére


air
nagyúr

Mit nem értesz?
24 óra alatt több ezerszer ébreszti a készüléket.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#60043) Dottore válasza Keraa (#60037) üzenetére


Dottore
addikt

Átméretezni is kell, nem elég ha átírod. A zip fájlt nem kell aláírni. Viszont nagy segítség lenne ha ilyenkor megírnád milyen telefonod van, root, stb.

(#60044) janston


janston
aktív tag

Sziasztok!
Egy szerencsejáték szerű appot akarok fejleszteni, appon belüli fizetési lehetőséggel. Nem tudom hol keressek arról információt, hogy ez jogilag rendben van-e Magyarországon egyáltalán és kell-e ilyenhez pl vállalkozói? Valaki tudna ebben segíteni esetleg? Legalább, hogy hol nézzek utána? Köszönöm!

(#60045) Bozek válasza janston (#60044) üzenetére


Bozek
nagyúr

Jogilag biztos nincs rendben, lásd a letiltott szerencsejáték oldalakat.

(#60046) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Sziasztok!

Rég keresek egy megfelelő appot, de mivel nem találok, szükségem lenne a segítségetekre.

A telefonom egy igen régi darab, Galaxy 3. Az a problémám a gyári zenelejátszóval, hogy nem hajlandó az eredeti sorrendben lejátszani a zenéket, hanem mindenképpen ABC rendbe teszi őket.

Elkezdtem nézni a marketen az appokat, de az, hogy 2.2-es rendszer van a telefonon, eléggé leszűkíti a lehetőségeket, és azok közül, amit találtam, vagy olvastam, hogy kedvelt, igen bugol.

Kerestem a Minamp lejátszóját, de már nincs fent a marketen. Próbáltam a Music Player [link]appot, de az el sem indul. A VLC for android [link] szintén nem indul, crashel. A Poweramp [link] jó lenne, de fizetős, ha van ingyenes megfelelő alternatíva, akkor inkább azt preferálnám. Nem vág földhöz az a 471 Ft, de hajt a kíváncsiság. Próbáltam a Rocket Playert [link], ez egy működő alternatíva, de vannak hülyeségei: 1: néha bizonyos akciókra magától elindul, ami marha ciki tud lenni, mert egyből ráküldi a kihangosítóra a zenét, emiatt hosszabb távon mindenképpen mennie kell a telefonról. 2: vagy nagyon rossz az erőforráskezelése, vagy alacsony a proci prioritása, mert ha bármit csinálok mellette a telefonon, piszkosul szaggat a zene folyamatosan, élvezhetetlen. Szerintem azért méltányolható elvárás, hogy egy emailt el tudjak olvasni zenehallgatás közben. A Moobo player [link] kinézetre gyöynörű, de szintén ABC sorrendben rendez csak.

Tudnátok valami bevált lejátszót ajánlani ami:
- indul 2.2-n
- tudja eredeti sorrendben lejátszani a fileokat
- nem indulgat magától, nem bugol
- lehetőleg ki tud magának annyi erőt hasítani, hogy egy akcióra ne szaggasson be irgalmatlanul
- ha be lehet rajta állítani, hogy ne tartson szünetet minden chat üzenet értesítéskor, az külön jó pon

(#60047) draco31


draco31
veterán

Egy olyan órát keresek, amit éjjeli órának lehet használni a kijelzőn fektetet módban is töltés közben. Ne legyen nagy fényerő, vegye lejjebb, mint a rendszer gondolná, de lehessen látni azért éppen, ha rápillantok.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#60048) beg válasza DeFranco (#60046) üzenetére


beg
veterán

Faék egyszerű, ES File explorer, mappára hosszan nyomsz, majd jobb alul Továbbiak, Lejátszás. Abban a sorrendben, ahogy a mappában vannak. Semmi csicsa, semmi flanc, nincs albumart meg lyrics meg egyéb színes szagos cucc. 2.3 alatt megy, a 2.2-t nem tudom, de szerintem azon is fog.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#60049) Keraa válasza Dottore (#60043) üzenetére


Keraa
aktív tag

Köszönöm szépen a választ Dottore! :R

LG G2 telefon 4.4 custoum ROM ROOt ami kel :B és Root explorerer cserélném ki a bootanimation fájlt.
Akkor csak átméretezem a képeket vissza ua. a mappába átírni a desc.txt visszacsomagolni és kész is?

(#60050) DeFranco válasza beg (#60048) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Köszönöm szépen a tippet, de lejátszót keresnék inkább, több okból is. Meg a mappában is ABC rendben vannak a számok, a sorrendet az ID3 tag tartalmazza, tehát olyan kell, ami így tud rendezni.

Átnevezgetni a fileokat nem tervezem, nem is fogom, gondolom csak akad olyan lejátszó, ami megfelel ezeknek a szerintem nem túl magas kívánalmaknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.