Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54001) Flind válasza gipsztigris (#53997) üzenetére


Flind
senior tag

Felraktam egy mentést hogy megnézzem, és tényleg nőtt azóta az igénye, kemény 6MB-al. :K

[ Szerkesztve ]

(#54002) gipsztigris válasza Flind (#54001) üzenetére


gipsztigris
addikt

Igen, nyugalomban is fogyaszt 16-ot. Ha használod akkor többet. :) De végül is akinek tetszik az használja nyugodtan.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#54003) Flind válasza gipsztigris (#54002) üzenetére


Flind
senior tag

Ezt nem értem. Ha használom, vagyis folyamatosan ott a pötty, és mikor kell kinyitom és nyomogatom is 16MB-ot fogyaszt. Csak akkor eszik többet ha megnyitom az egész alkalmazást, vagyis beállítom. De azt csak egyszer kell, miért az számít használatnak? :F

(#54004) 7Sony7 válasza Flind (#54003) üzenetére


7Sony7
addikt

Bocsi, lehet, hogy rosszul tudom, de én úgy vettem észre, hogy minél több ram van a telóban, annál többet eszik egy-egy alkalmazás. Nálam pl: 256 Mb ram nál a nova evett 22-30Mb ot, most 780Mb ram nál eszik 55-68Mb ot.

-

(#54005) gipsztigris válasza 7Sony7 (#54004) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ez is igaz! Nálam 2Gb RAM mellett a Nova 80-90 megát eszik.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#54006) #79335424 válasza ux1 (#53999) üzenetére


#79335424
törölt tag

Azt nem tudom, hogy ennek mi lehet az oka (talán a szolgáltatód igen), de ha ezt írja az, amit linkeltem, akkor ha lenne ilyen widget (sztem biztos van ilyen), akkor az sem mutatna mást. Én vissza szoktam ellenőrizni a VPN -t, mielőtt "élesben" használom és eddig még mindíg jó helyet írt.

(#54007) LonGleY válasza Bozek (#53995) üzenetére


LonGleY
veterán

Direkt nem értelmezted a mondatom? Épp erről beszélek, hogy ki kell kapcsolni őket... Én sem a default csicsáért szeretem, hanem az azok nélkül maradó valóban szép, jól kezelhető és vajpuha felületért.

[ Szerkesztve ]

(#54008) Kabirobi


Kabirobi
tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni Tőletek!

Van olyan alkalmazás, amivel meg tudom menteni az sms-et, olvashatóvá, átrakhatóvá tudom őket tenni egy másik telefonra?

Van egy Samsung galaxy w-m, aminek a kijelzője betört, a telefon bekapcsol, de semmi nem látható. (A kijelzőn kívül más is sérült, ezért nem lehet egyszerűen egy kijelző cserével megoldani a dolgot)

(#54009) scream válasza Kabirobi (#54008) üzenetére


scream
veterán

Ha a számítógép felismeri, akkor ADB-n keresztül le tudod menteni.

(#54012) tomy86 válasza #20749568 (#54011) üzenetére


tomy86
addikt

Hogy szokott az túlzás, de pár hónapja jelzett rá akciót az Appsales, de nem emlékszem mekkora volt a csökkentés.

(#54013) babosf


babosf
aktív tag

sziasztok, zene játszót keresek ami külső sd-ről is lejátszik.
mit ajánlotok?

Galaxy S23 Ultra

(#54014) Mr X válasza babosf (#54013) üzenetére


Mr X
veterán

Mindenki mást fog ajánlani. Én magam a PlayerPro-ra esküszöm, de fognak javasolni PowerAmp-ot, Winamp-ot, Mort Playert.

(#54015) k850 válasza babosf (#54013) üzenetére


k850
addikt

Teljesen igaza van az előttem szólónak Mr X-nek. ;)

Én arra lennék kíváncsi, hogy melyik zenelejátszó nem játszik le memória kártyáról zenét. :F

Magam részéről a Poweramp részesítem előnybe.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#54016) scream válasza babosf (#54013) üzenetére


scream
veterán

Én sokáig PowerAmp-ot használtam, aztán most a Samsung sajátját használom, nagy megelégedettséggel.

(#54017) paolinho válasza scream (#53970) üzenetére


paolinho
őstag

Hát akkor ez van, köszi a választ :(

(#54018) mobilizmo válasza Kabirobi (#54008) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Két módszert is tudok.
- A Handcent SMS - amit én más feature-jei miatt is nagyon szeretek - tud menteni a Google tárhelyedre.
- Ha nem akarsz ilyen személyes dolgokat feltölteni online tárhelyre, használhatod a Super Backup-ot, ezzel az SMS-ken túl, névjegyeket, hívásnaplót, naptárakat és könyvjelzőket is tudsz menteni.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#54019) Mr X válasza mobilizmo (#54018) üzenetére


Mr X
veterán

Lezúzott kijelzővel hogy kellene ezeket beüzemelnie?

(#54020) mobilizmo válasza Mr X (#54019) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Igaz, kicsit félrevezetett a vastagbetűs kiemelés. Azt gondoltam az a fontos (azért van kiemelve), csak azt olvastam el. Azonkívül ez az android alkalmazások kibeszélő topik.

[ Szerkesztve ]

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#54021) Bozek válasza Kabirobi (#54008) üzenetére


Bozek
nagyúr

Próbáld meg PC-n a MyPhoneExplorer-t. Nem tudom, hogy kábeles kapcsolattal is megy-e (úgy csak régi SE telefonoknál használtam), mert a WiFi-hez külön program kell a telefonra. Azt meg lezúzott kijelzővel nehéz lesz elindítani.

(#54022) _stick_


_stick_
őstag

Hali! Vannak ezek a sport-napló programok, minta a strava, sports tracker... Jól gondolom, hogy internet kapcsolat nélkül ugyanúgy tudják venni a jelet, csak a térképet nem tudják megjeleníteni? Aztán, mikor wifi zónába érek, akkor fog menni majd a szinkronizálás?

(#54023) pikszel válasza _stick_ (#54022) üzenetére


pikszel
őstag

Jól gondolod.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#54024) Flind


Flind
senior tag

Kezd rohadtul elegem lenni a Clean Masterből, tudtok valami jó alternatívát? Csak a RAM booster rész kéne.
Azt hogy minek ilyen manapság légyszi hanyagoljuk, 512MB-osat használok, és nem akarok mindenért a beállításokba menni.

[ Szerkesztve ]

(#54025) _stick_ válasza pikszel (#54023) üzenetére


_stick_
őstag

Köszönöm.

(#54026) margithid


margithid
veterán

Valaki használja a bluestacks nevű android emulátort windows alatt?
Mrg vagyok vele elégedve, de állandóan olyan alkalmazásokat telepit amiket enm akarok, jellemzően játékokat. Van módja, hogy tiltható legyen ez?
Esetleg tud valaki más emulátort win alatt?

(#54027) atike


atike
nagyúr

Használ valaki Eset Mobile Security-t? Mármint nem az ingyeneset, hanem a Prémiumot. Az érdekelne, hogy a hívás szűrés / blokkolás hogyan működik... Azaz hogy teljesen észtevétlenül teszi-e a dolgát vagy valamilyen szinten "át tud jutni" a nem kívánt hívás (megcsörren egy pillanatra a telefon, feléled vagy ilyenek).

Sajnos a korábban tesztelt hívásszűrő / blokkoló programoknak ez volt az egyetlen hátránya, hogy elő tudott fordulni ilyen eset. Egyetlen program tudta 100%-osan a dolgát (hiba nélkül) a Root Call Blocker... Csak hát ehhez root is kell.... :)

(#54028) scream válasza margithid (#54026) üzenetére


scream
veterán

Nem, nem tiltható, ezért ingyenes, a legtöbbel ellentétben. Én az Andyroid-ot használom, már amikor szándékozik elindulni az épp aktuális változat, de ha elindul, akkor a legjobb és leggyorsabb emulátor. Nem rég kezdték a fejlesztését, szóval azért ilyen és csak 1-2 fejlesztőjük van, de szerintem jó lesz ez. :K

(#54029) beg válasza atike (#54027) üzenetére


beg
veterán

Avira free. Tud blokkolást is.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#54030) atike válasza beg (#54029) üzenetére


atike
nagyúr

....és tud teljesen 100%-osan a háttérben maradni? Csak mert kitétel... :) Azaz elvárás.

(#54031) B@ldrick válasza atike (#54027) üzenetére


B@ldrick
aktív tag

Észrevétlen, csak a naplójából látom, hogy blokkolt.

▌iPhone 12 • Huawei P20 Pro • OnePlus 3 • HTC One ▌F-Secure SAFE ▌Ubuntu • EndeavourOS • OpenMediaVault ▌

(#54032) atike válasza B@ldrick (#54031) üzenetére


atike
nagyúr

Köszi a tippet. Megnézem akkor. :R

(#54033) Márklár válasza Flind (#54024) üzenetére


Márklár
tag

AndroidAssistant

Márklár

(#54034) BullZeye


BullZeye
veterán

Tudtok olyan sticky note jellegű programot, amivel mintával lehet védeni a beleirt szöveget? Jelszavakat kéne beleirnom...

(#54035) szili.tamas1 válasza Flind (#54024) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Task killer vagy valami hasonlo kellene neked akkor. Bar ilyenkor altalaban mar az indulas utan televan a ram.

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#54036) margithid válasza scream (#54028) üzenetére


margithid
veterán

Nekem se indult el... Igy marad bluestacks. Majd időnként törlöm a nem kivánt alkalmazásokat.

(#54037) Mzombi


Mzombi
aktív tag

FB chat app-ban ha küldenek egy FB linket (pl. egy adatlapról), nekem képtelen megnyitni a FB app-al..., mindig böngésző szerűen tölti be, hogy lépjek be, vagy töltsem le az app-t... Vkinek ötlete? köszi

Swiftkey egyre szarabb, lassabb, mint 2 hete, amikor ingyenes lett... másnál is érezhető?

[ Szerkesztve ]

(#54038) atike válasza B@ldrick (#54031) üzenetére


atike
nagyúr

Nem nyert.... Egyesével lehet csak kontaktot hozzáadni (csoportot, ismeretlen számot nem), nem lehet egyszerűen ki-be kapcsolgatni (akár időzítve) a blokkolást, és mivel Nexus 4-em van (ami LG) nem is működik jól a blokkolás... Azaz fél másodpercre becsörren a hívó utána némul el. Sajna.

(#54040) fdisk válasza Mzombi (#54037) üzenetére


fdisk
őstag

Én is észrevettem.
Amikor a billentyűzet felugrik, írás kezdeténél.
Itt tapasztaltam enyhe lassulást.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#54041) #79335424 válasza atike (#54038) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem állítom, hogy megoldás, csak áthidaló lehetőség. Én Audacity -vel beraktam pár másodperc néma részt a csengőhangom elejébe. Így "csak" a híváskezelő jelenik meg néha egy pillanatra, de a hangjelzés nem zavar be. Ez arra is jó, hogy az automatizáló híváskor tudjon pár másodperc környezeti hangmintavételezést csinálni és ez alapján szabályozni a csengetés hangerejét.

(#54042) atike válasza #79335424 (#54041) üzenetére


atike
nagyúr

....próbáld ki a Root Call Blocker Pro-t... :) Root kell hozzá, de az 1000%-osan jól működik. Azaz soha semmit nem enged át - már kernel szinten "megfogja" a hívást. Sajnos még nem találtam másik olyan programot (vagy megoldást) amelyik ennyire hatékonyan működne. Pedig kellene. :U

(#54043) Jadro válasza BullZeye (#54034) üzenetére


Jadro
veterán

Jelszó nem jó? ColorNote tud ilyet.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#54044) Flind válasza Márklár (#54033) üzenetére


Flind
senior tag

Köszi, kipróbáltam, de sajnos ez is olyan mint a többi: leállítja az alkalmazásokat, de csak 5mp-re, mert utána újraindulnak. Egész pontosan a processzort folyamatosan fogják, csak pár mp-ig 0-ra csökken a RAM felhasználásuk, utána viszont visszaáll. Eddig bármit próbáltam, csak a CM működött jól, azzal viszont az a baj hogy saját maga is nagyon fogja a telefont.

(#54035) szili.tamas1: Igen, erre gondoltam, csak másképp fogalmaztam meg. Induláskor tényleg, viszont miután azokat leállítom azért van hely. Csak szeret minden hülyeség magától elindulni.

(#54045) B@ldrick válasza atike (#54038) üzenetére


B@ldrick
aktív tag

Lehet pl. csoport, ismeretlen, rejtett számost beállítani, időpontot megadni amikor létrehozod a szabályt és nálam jól működik.

▌iPhone 12 • Huawei P20 Pro • OnePlus 3 • HTC One ▌F-Secure SAFE ▌Ubuntu • EndeavourOS • OpenMediaVault ▌

(#54046) atike válasza B@ldrick (#54045) üzenetére


atike
nagyúr

Most látom, hogy te az Eset-re válaszoltál... :) Nos igen. Akkor azt viszont ki kell próbálni.... Ha menne gond nélkül és észrevétlenül (ahogy a párszor már említett másik program :) ), akkor megvétel lesz... :D

(#54048) zeorsdfd válasza #20749568 (#54047) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Engem érdekelne, de eddigi olvasatom szerint:
-album artot nem tud keresni online
-nincs lockscreenje
-headsetről nem lehet irányítani
-dalszöveget is csak lrc v metadatából vesz

(#54049) Mzombi válasza fdisk (#54040) üzenetére


Mzombi
aktív tag

nekem amikor írok bármit és a küldésre megyek, utána kivár pár mp-t, csak azután tudok újra bármit is írni, de ami a legujabb, hogy amikor bazárok egy alkalmazást, akkor a billentyűzet még fdnt marad 1-2 mp-ig :/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.