Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) twine válasza Jarod1 (#13000) üzenetére


twine
addikt

A naptár beállításain belül kell, hogy legyen opció, hogy melyik naptárt szeretnéd megjeleníteni...
Pipa be/ki ;)

(#13002) pikszel válasza nggabi (#12999) üzenetére


pikszel
őstag

Esetleg. :DDD

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#13003) nggabi válasza pikszel (#13002) üzenetére


nggabi
nagyúr

:R eléggé vegyesek a vélemények :DDD érdemes elolvasni.

"szenyor dzsíííí"

(#13004) siofok válasza nggabi (#12999) üzenetére


siofok
őstag

háát,az inkább hardveres megoldás,mint szoftveres,asszem füldugónak hívják! :C

OnePlus nord 2t

(#13005) Jarod1 válasza twine (#13001) üzenetére


Jarod1
addikt

az ki van szedve de nem tudom mi rakja ezt fel, törölni akarom,

(#13006) olivera88 válasza nggabi (#12999) üzenetére


olivera88
veterán

Dog Whistle

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#13007) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

Aki TANGO-t használ,azoktól kérdezném,hogy nekik is belassul a telefonjuk ,mikor rákattintanak az alkalmazás ikonjára és betöltődik a kapcsolat lista?
Ez nálam olyan 20m körül van Ray-en.
Viber sokkal gyorsabb,csak Tangonak jobb a hangminősége.

Alias: Júzer error

(#13008) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Ha telóról mondjuk skype, vagy pl Viber(ez utóbbit nem is ismerem, csak hallottam, hogy ilyesmire való) segítségével telefonálok, 1 percnyi beszélgetés mekkora adatforgalmat generál? Csak 100Mb van a csomagomban, és nem tudom mennyire terhelné...

Előre is köszi a választ!

Ps: A viber hogy működik? Sima mobilt, vagy vezetékest ugyanúgy "pénzért" lehet hívni, mint a Skype-on? És az sms? Köszi!

(#13009) nggabi válasza dodopek (#13008) üzenetére


nggabi
nagyúr

5-8mb/perccel számolhatsz hanghívásnál. viszont bár a szolgáltatók azt mondják h nincs tiltva de mégis pont akkor sz@r a hálózat amikor beszélnél rajta... szal érted mire gondolok :)

viberrel sztem nem lehet "kívülre" telefonálni, de passz. használj inkább freevoipdialt. itt a phn is van topikja, ott kiokosítanak :)

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#13010) Deck válasza nggabi (#13009) üzenetére


Deck
titán

Google Talk 15-20mb/óra

PS5

(#13011) aicon válasza nggabi (#13009) üzenetére


aicon
senior tag

Nálam ~0.5 Mb/perc a skype, videó nélkül, csak hang.

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#13012) fatal` válasza dodopek (#13008) üzenetére


fatal`
félisten

A Viber ha jól tudom eldöcög a korlátozott neten is.

(#13013) vizslakutya válasza dodopek (#13008) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Egy óra kb 14-16 mega,nekem tökéletesen működik a hang,üzenet,kép szolgáltatás is( tré mobil ).Most beszéltem egy félórát a fiammal aki Franciaországban van és tökéletes volt a hangátvitel (2 * szétszakadtunk,de szvsz ez a ő wifije miatt volt)
Ha nem viberest hívsz az természetesen fizetős,de ez átirányít az eredeti szolgáltatódhoz.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#13014) dodopek válasza vizslakutya (#13013) üzenetére


dodopek
addikt

Köszönöm mindenkinek!

(#13015) róland válasza vizslakutya (#13013) üzenetére


róland
veterán

Vibedren, csak Viber használóval tudsz beszélni.

Egyébként sima telefonhívásként megy. (De androidon nincs bedrótozva a telefonkönyvbe, az alkalmazás meg beállítható úgy, hogy csak a Viber partnereket jelezze.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#13016) wardemi


wardemi
senior tag

IMO béta is képes hívni Imo-s felhasználót am :) (vieber meg én kiporbáltam asszonnyal lekorlátozott trés nettel hát, lagg az volt meg néha asszony hangja robottá vált de ingyen volt (am nagyon meríti az aksit :) ))

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#13017) macilacus válasza chab7 (#12877) üzenetére


macilacus
senior tag

Köszi ez egyszerűen szuper :C

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#13018) karcsi3


karcsi3
tag

Nem tudtok-e vmi call recordert ajánlani ami veszi mind a két fél hangját de nem kell hozzá root az m1 h fizetős-e vagy sem.

(#13019) fdisk válasza karcsi3 (#13018) üzenetére


fdisk
őstag

Nincs ilyen.
Root nélkül csak külső hangforrásból(pl külső hangszóró) tud minden ilyen app felvenni.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#13020) karcsi3 válasza fdisk (#13019) üzenetére


karcsi3
tag

Kár azért köszi :)

(#13021) zorromoto válasza fdisk (#13019) üzenetére


zorromoto
senior tag

És root-olt verzióban ? van már valami használható ?

(#13022) raziel01


raziel01
veterán

Van új Holo Launcher.
2.02.
Fel is raktam, szuper. :)

(#13023) xSide válasza Deck (#12998) üzenetére


xSide
őstag

Tesztelgess appokat, amelyik fog valamit az talán jó lehet:)
Ez egynek jó...

(#13024) Deck válasza xSide (#13023) üzenetére


Deck
titán

Kaspersky nem jelzett, Eset igen.

PS5

(#13025) wardemi válasza xSide (#13023) üzenetére


wardemi
senior tag

felraktam kíváncsi voltam és jelzett is a Contact sync. Pedig ma raktam fel direkt hogy lássam a facées kontaktokat is meg képekkel össze tudjam dolgozni a dolgokat de letöröltem. Esetleg valaki más tud app-ot face névjegyek behúzására?

[ Szerkesztve ]

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#13026) xSide válasza wardemi (#13025) üzenetére


xSide
őstag

Azért ennyire nem kell meghátrálni egy app-tól sem, ki guglizod mit ír és utána döntesz bevállalod-e...

(#13027) wardemi válasza xSide (#13026) üzenetére


wardemi
senior tag

adware volt és tekintve hogy hozzá fér ismerőseimhez és facebook profilomhoz inkább elkerültem bármi adathalászt vagy trójait vagy kitudja mit :) (persze lehet hogy az ördögöt a falra hányom de nem létszükséglet hogy most kockáztassak ide oda :) )

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#13028) fatal` válasza wardemi (#13027) üzenetére


fatal`
félisten

Az adware csak annyit jelent, hogy reklámoz, nem adathalász.

Viszont én használom ezt a cuccot és semmi ilyesmit nem tapasztaltam (bár mellette rootolt a telóm és fent van az adaway).

(#13029) Kreky85 válasza olivera88 (#12989) üzenetére


Kreky85
csendes tag

Sziasztok!

olivera88:
Nekem tökéletesen megy az Astro is és a Totalcommanderes verzió is ([link])

Más:
Tud valaki olyan facebook alkalmazásról, amiben be tudom azt állítani, hogyha bizonyos személyek online állapotba kerülnek a chaten, akkor mondjuk notification formájában értesítsen engem?

Kreky

(#13030) wardemi válasza fatal` (#13028) üzenetére


wardemi
senior tag

Lehet igazad van nem tudom én ehhez a részéhez nem értek :). Egyenlőre úgy vagyok vele hogy van a piacon 3-4 alternatíva erre a programra azokat letesztelem és ha találok "jobbat" az lesz, ha nem vissza térek.
Am én is rootolva vagyok meg blokolom is a reklámot szépen :).

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#13031) oncsi


oncsi
őstag

Sziasztok!
Van egy kis gondom az Sony Ray telommal. Ez Erre keresnék egy sw-es megoldást. Ha valaki tudna javasolni bármit, akkor kipróbálnám, mert roppant idegesítő. Van, hogy csak percek műlva veszem észre, hogy még mindig vonalban vagyok :F

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#13032) fatal` válasza oncsi (#13031) üzenetére


fatal`
félisten

A beállításokban a kisegítő lehetőségeknél be tudod kapcsolni, hogy a kikapcsológombbal bontsa el a hívást.

(#13033) darvinya válasza oncsi (#13031) üzenetére


darvinya
titán

Ez akkor fordult elő mikor GB_ről ICS-re frissítetek és nem volt tiszta telepítés, azaz csak ráfrissítettek a régi rendszerre.

Ezt egy teljes gyalulás és fw újrahúzás megoldja.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13034) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! CWM alól felflashelt appot hogyan tudom törölni? Kell egy System App Remover vagy vmi?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#13035) oncsi válasza darvinya (#13033) üzenetére


oncsi
őstag

Vadi új telot kaptam a héten gariban. 2.3.4 volt rajta, azt Pc-n frissítettem 4.0.4-re. Mit jelent az, hogy gyaluljam le? Tök üres volt a teló frissítés előtt. Hazavittem, frissítettem.

hunfatal

Azt már megtaláltam, de egyáltalán nem esik kézre. :((

[ Szerkesztve ]

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#13036) dokee78


dokee78
félisten

Játszom ezt a Pou-t,ha health baja van akkor mit adjak neki,mert semmit nem akar.

(#13037) dokee78


dokee78
félisten

Mitől lehet,hogy a mai naptól ha újraindítom vagy gépről leválasztom akkor pár widgetet újra ki kell tennem.
Pl.: Call Meter 3g,Palmary Weather,aCalendar,ICS clock widgetet,Animated analog clock widget.

Egyik sincs SD-re áthelyezve.

(#13038) nggabi válasza dokee78 (#13036) üzenetére


nggabi
nagyúr

holnap ha felébred asszony megmondom :D sztem orvosságot vagy kaját :)

"szenyor dzsíííí"

(#13039) dokee78 válasza nggabi (#13038) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi.
Amúgy néha idegesítő.
Tegnap is dolgozok erre jelez az értesítési sávon hogy fenn van kapcsoljam fel a lámpát.

(#13040) handrash válasza wardemi (#13025) üzenetére


handrash
őstag

Zoner és AVG is jelzi.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#13041) punky10 válasza dokee78 (#13036) üzenetére


punky10
addikt

Szerintem egy uninstallt... Utána csendben lesz... ;]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#13042) Syd69 válasza dokee78 (#13036) üzenetére


Syd69
aktív tag

Nagy piros üveg, amelyiken plusz jel van :))

Alma

(#13043) Remiel


Remiel
őstag

Ha valaki használ Taptu és minden rendben van vele, segítsen...

A widgetet szerettem volna kitenni, először amikor próbáltam volt vagy 6 féle méretben, de amikor ki szerettem volna tenni hiába kattintottam a create widget-re nem történt semmi... majd egy idő múlva már csak 1 méret látszott, de azt sem tudom kitenni... ha az ikonra kattintok simán megy... volt ilyen valakinek?

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#13044) bmwm3


bmwm3
tag

Sziasztok!

Valami durván szívja az akksimat (és vele együtt szívat engem). 1 éjszaka alatt lemerült egy 2 hetes (igaz utángyártott) akksi, de a gyárijával is ugyanez. (Sasmsung Galaxy 3 egyébként). Wifi, Mobilnet, bluetooth kikapcsolva, nem szinkronizál, nem tölt fel/le, semmi ilyesmi.

Ajánljatok légyszi valami progit, amivel kiderítem, hogy ki a bűnös. A Caratot próbáltam, ő több nap után nagy nehezen mondott egyet, de nem az volt az áruló.

Köszönöm előre is!

(#13045) twine válasza punky10 (#13041) üzenetére


twine
addikt

:C ;] :K
A kis "sz@rkupac" gyógyszert vagy kaját kér looool :))
Sorry ,nem akartam senkit ezzel megbántani :R
De öltöztessétek fel jól nehogy megfázzon ;]

(#13046) dokee78


dokee78
félisten

Leváltottam a k-9 mailt a Maildroidra.
Valamiért profibbnak tűnik kár,hogy olyan drága a Pro verzió.

(#13047) macilacus válasza punky10 (#13041) üzenetére


macilacus
senior tag

Egyet értek :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#13048) dokee78 válasza macilacus (#13047) üzenetére


dokee78
félisten

Persze,nem mindenkinek tetszik,de én elvagyok vele.

(#13049) macilacus válasza dokee78 (#13048) üzenetére


macilacus
senior tag

Azt nem mondtam hogy nem tetszik, de a problémát megoldja és többet biztosan nem reklamál :DDD

Amúgy ez tisztára olyan mint a tamagotchi, nem?
A végén ennek is csinálnak temetőt és este meg jönnek a sírrablók (fejlesztők) kihantolni a telefonokat :DDD

Remélem senkit nem sért a viccem :F

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#13050) dokee78 válasza macilacus (#13049) üzenetére


dokee78
félisten

Tamagochi igen egy szardarabot (kakát) kell etetni stb. :DDD
Egyébként meg lett oldva.

Engem vérig sértettél,megbántottad a kakát. :DD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.