Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88001) kutga


kutga
nagyúr

Halihó!

Miért van az hogy lezárt képernyőn nem csörög a Viber bejövő hívásnál? Galaxy A3 telefonról van szó. A wi-fi alvó mód be van kapcsolva ha ennek köze van hozzá.

Let the Zone take me if I am.

(#88002) Karcub válasza kutga (#88001) üzenetére


Karcub
senior tag

Épp azért nem fog csörögni,mivel alvó módban a wifi nem megy,csak ha a képernyő be van kapcsolva.

(#88003) kutga válasza Karcub (#88002) üzenetére


kutga
nagyúr

Rendben, állítok rajta.

Let the Zone take me if I am.

(#88004) Sas madár


Sas madár
őstag

Sziasztok!
Androidon is van addblock reklámblokkolás?
Ott is külön kell telepíteni a böngészőbe?

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#88005) air válasza Sas madár (#88004) üzenetére


air
nagyúr

Van. A legjobb működéshez viszont root szükséges.
Nem a böngészőbe kell telepíteni, hanem teljesen önálló alkalmazásként.
Amelyiket ajánlom (MinMinGuard), ahhoz még egy xposed nevű keretrendszerre is szükség van.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#88006) holozis_HUN válasza air (#88005) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nekem is van MinMinGuard, illetve AdAway is van, ez a kettő egyszerre teszi a dolgát :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#88007) w.miki


w.miki
veterán

Kékfény szűrőt használ valaki?
Melyiket, és milyen beállításokkal?
Ez tényleg működik? Ha este telefonozol, hamarabb alszol el vele, mint ha anélkül használod a telefont?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#88008) aRm1n válasza w.miki (#88007) üzenetére


aRm1n
aktív tag

CM 12-ben (gondolom a 13-ban is) van rendszerszintű színhőmérséklet szabályozás napszakoktól függően, LiveDisplay néven, még nem próbáltam ki.

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#88009) aRm1n


aRm1n
aktív tag

Nem tudom volt-e már de nem találtam semmi megoldást, szóval:

A Facebook Messenger folyamatosan újraküldi a más eszközön (pl. PC) már megjelenített értesítéseket, ez egyrész marha idegesítő, másrészt sokkal lassabban indul el az app, mert minden újrainduláskor jön vagy 10 már nem releváns értesítés. Van erre a problémára bármilyen megoldás, vagy ezzel együtt kell élni? (Nem szeretnék más alkalmazást használni hozzá.) Root van, ha az segít esetleg. Köszi!

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#88010) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Van megoldás arra, hogy írás közben a hangerő gombok kurzor vezérlőként működjenek?
Tehát azokkal tudjak jobbra/balra lépegetni.
Korábbi custom rom tudta, de az újba sehogy nem tudjuk áttenni.
(5.1.1, root van, xposed nem játszik)

#?*@&!

(#88011) Probert75 válasza zeon.hu (#88010) üzenetére


Probert75
addikt

AnySoftKeyboard tud ilyet.

(#88012) YxVs


YxVs
senior tag

Sziasztok,

Segítsetek légyszi.
Nova launcher-t használok Tesla Unread 3.3 pluginnal.
Rendben jelzi is az olvasatlanok számát a gyári email app ikonján, és a gmail-én is.
Viszont, ha a laptopom outlook-jában megnyitok egy olvasatlant, akkor a telefon email ikonján megmarad az olvasatlan jelölés, vagyis nem szinkronizálja az olvasottságot, továbbra is olvasatlannak látja.
Fordítva jól működik, vagyis ha a telón nyitom meg a levelet, akkor a laptopon az outlook-ban olvasottra változik a jelölés.

Ez a szinkronizálás oda-vissza korábban az iPhone-on jól működött, de itt androidon nem akar....

Tudtok rá valami megoldást?

üdv,
YxVs

(#88013) Sas madár válasza air (#88005) üzenetére


Sas madár
őstag

Köszönöm ajánlásod.
Viszont így felmerült bennem a kérdés,az androidot is hasonlóan lassítani fogja ez az alkalmazás ha már keret rendszer is kell a futtatásához mint a win. rendszerét?
Mert az erőforrásokat nem szeretném háttérben futó programokkal felemészteni.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#88014) air válasza Sas madár (#88013) üzenetére


air
nagyúr

Nem lassít semmit.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#88015) Sas madár válasza air (#88014) üzenetére


Sas madár
őstag

Ok
Nincs még root a telefonon anélkül is érdemes telepítésébe kezdenem?
Vagy esetleg ugy felesleges mert sokminden átcsúszik?

[ Szerkesztve ]

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#88016) zeon.hu válasza Probert75 (#88011) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kösz, de csak emiatt nem cserélem le a swypet.

#?*@&!

(#88017) zeorsdfd válasza w.miki (#88007) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Nálam nagyon bevált a "Szemhéj 2.4-es" verziója, annak is a "Lecsukás" parancsutasítása. Hiba nélkül teszi a dolgát. ;]

(#88018) dropopi


dropopi
aktív tag

Sziasztok!

Lehet hogy csak én bénázok, de sehogy sem sikerül widgetként működésre bírnom ezt az appot, mit tegyek?

LINK

A készülékem Galaxy S4, gyári rendszerrel (5.0.1) - semmi hókuszpókusz, mókolás nincsen.

Ha valaki tud megoldást, annak nagyon örülnék. :)

+

Kikerekedett szemmel olvastam az indító hozzászólásnak egy részét, mert véleményem szerint hamis infót tartalmaz, ehhez egy LINK

(#88019) Tesztelo.hu válasza Karcub (#88002) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Attól még csörögnie kell. Gondolom van valamilyen adatcsomag az előfizetésben (ki vesz adatcsomag nélkül okostelót?).
Esetleg le lehet tiltva a Vibernél a háttéradatok forgalmazása, és akkor valóban kikapcsolt Wifi mellett nem csörög (sőt, nem csinál semmit sem...). Vagy kompletten ki van kapcsolva a telefonon az adatkapcsolat.

(#88020) kuksa90 válasza dropopi (#88018) üzenetére


kuksa90
őstag

Továbbra sincs, akik azalatt a pár nap alatt letöltötték, azoknak van. De ha el akarnád orozni az enyémet( :P ) az továbbra is warez...

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#88021) w.miki válasza zeorsdfd (#88017) üzenetére


w.miki
veterán

nálam az nem működik, mert utána még elindul az órákig forgolódás, és agyalás process-ek.
Feleslegesen fogyasztják az energiát.
Nem tudom, mit csinálok rosszul...
Te mikor indítod a te parancsaidat, és mik futnak előtte?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#88022) #79335424 válasza w.miki (#88021) üzenetére


#79335424
törölt tag

Először is kell hozzá egy ügyes álomtündér, aki szépen eléd térdel. Utána már nem lesz forgolódás. Sőt, még a teló se kell. ;]

(#88023) w.miki válasza #79335424 (#88022) üzenetére


w.miki
veterán

álomtündér?
azt hol tudom letölteni?
remélem ingyenes!

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#88024) #79335424 válasza w.miki (#88023) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha valódi álmot szeretnél, akkor az ne virtuális eszközökkel próbáld elérni! Ingyen meg csak az van, ami miről már tudod, hogy nem hatásos.

[ Szerkesztve ]

(#88025) dropopi válasza kuksa90 (#88020) üzenetére


dropopi
aktív tag

Vagyishogy van androidra :) Az hogy nem általános, az egy dolog, de van. És akár beszélni is lehet (lehetne) róla, mert teljesen hivatalos. Csak egy észrevétel volt, hogy jól mutatna ott, ha oda lenne írva még az, hogy kivétel ez a Szülinapp. Mert úgy lenne teljes értékű a dolog. Szerintem. De nem böki a csőrömet igazából, szóval tőlem aztán maradhat minden úgy ahogy van. ;]

Nekem is megvan, szóval nem is akarnám elorozni, sőt hivatalos Sygic, Here, Waze, nomeg a Google maps is, szóval csak elnavigálok valahogy. :D

(#88026) Bozek válasza zeorsdfd (#88017) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nekem bugos, mert a háttérben elindította az Agy 2.3-as verzióját. Remélem a 2.5-ben javítják. :D

(#88022) Somatom: Térdelt már elém álomtündér, de annak nem alvás lett a vége. :D

(#88027) #79335424 válasza Bozek (#88026) üzenetére


#79335424
törölt tag

Akkor nem volt elég ügyes. :)

(#88028) Véreshurka válasza w.miki (#88007) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Luxot [link] szeretem, van benne kékfény szűrő, 0% alá lehet venni a fényerőt és van csillagász mód! Néha meg tud hülyülni - korom sötétben az engedett -30% helyett felmegy 14%-ra, csak egy frissítés gomb megnyomásával megy vissza, erre ha van valakinek ötlete - , de még csak tapasztalatokat gyűjtök róla nemrég vettem csak meg. Lehúzott rolóból lehet irányítani a legfontosabbakat.

Aludni kékfénnyel és nélküle is nagyon jól tudok :)

[ Szerkesztve ]

El Psy Kongroo

(#88029) Maxximus


Maxximus
őstag

Sziasztok. tudtok nekem olyan progit javasolni ami bejövő hívásnál ha nem veszem fel és nem fogadott lesz arról küld automatán egy másik számra SMS-t erről (hívószámmal , névvel) Auto SMS-t használom, de ez csak bejövő sms-eket küldi tovább a nem fogadott hívásokat nem, arra csak válaszolni tud.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#88030) Bozek válasza Véreshurka (#88028) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nekem csak egy bajom van a Lux-al. A szoftveres gombok fényerejét nem veszi le, azok erőteljesen világítanak még -70%-nál is.

(#88031) Véreshurka válasza Bozek (#88030) üzenetére


Véreshurka
senior tag

És valóban. Nálam nincsenek bekapcsolva ezek a gombok, ezért nem is zavart, de ha valaki csak ilyet tud használni annak ez tényleg gond lehet. Gondolom korom sötétben elég szar lehet. Más hasonló progi tudja ezt vajon? YAAB esetleg? Én e közül a kettő közül választottam a LUX-ot, valamiért nem volt meggyőző a YAAB, és pluszpont volt a LUX-hoz a beépített csillagász mód is...

Nekem ez a visszavilágosodás okoz némi kellemetlenséget, de két mozdulattal megoldom, de azért mégis. Még kísérletezem vele.

El Psy Kongroo

(#88032) droti25


droti25
őstag

Sziasztok

Gmailben, hogy tudom azt beállítani, hogy bizonyos mailek ne a beérkezett fiókba, hanem mondjuk a personal fiókba menjenek?

(#88033) tomy86 válasza droti25 (#88032) üzenetére


tomy86
addikt

Szerintem a droidos kliensben nem, csak pc-n tudod beállítani.
Megnyitod az adott mailt - továbbiak menü - ehhez hasonló üzenetek szűrése - szűrő készítése a keresés alapján - beérkező mappa kihagyása - következő címke alkalmazása (personal) - szűrő létrehozása (pipa az ehhez hasonló üzenetek szűréséhez). videó

(#88034) Oldman2 válasza droti25 (#88032) üzenetére


Oldman2
veterán

Szűrőket állítasz be rájuk és azokban definiálod hogy mi történjék velük.

(#88035) droti25


droti25
őstag

Köszönöm

(#88036) Bazs-


Bazs-
tag

Sziasztok,

Van olyan program, amivel külön tudom mérni a belföldi és a külföldi (roaming) mobil adatforgalmat ?
Előny ha ingyenes.

Köszönöm előre is.

(#88037) ollie


ollie
MODERÁTOR

OsmAnd+ le van árazva 1 dollárra (5-ről)

***

(#88038) #79335424 válasza Bazs- (#88036) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én 3G Watchdog pro -val csinálom. Külön widgetben mutatja a belföldi és a roaming adatforgalmat. Működik rendesen.

(#88039) Troy. válasza ollie (#88037) üzenetére


Troy.
addikt

Miben több mint az ingyenes verzió?

.

(#88040) bwin.party


bwin.party
aktív tag

Sziasztok! Van olyan app amivel az akkumulátor kijelzése megváltoztatható egy kis kör alakú ikonra? Ami mindig fogy le, ahogy merül az akku.

(#88041) #79335424 válasza bwin.party (#88040) üzenetére


#79335424
törölt tag

Egyszerű app kevés ehhez. Gravitybox tud ilyet, de root és Xposed kell hozzá.

(#88042) zeon.hu válasza #79335424 (#88041) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

(#88043) vgyuri válasza ollie (#88037) üzenetére


vgyuri
őstag

Köszönöm, most megvettem. Még ha nem is tudna többet az ingyenestől, akkor is megéri támogatni a fejlesztőket, de:

"Az OsmAnd ingyenes változatának korlátozásai:
- Korlátozott számú vektoros térképletöltés (10)
- Offline Wikipédia cikkek nem elérhetőek"

[ Szerkesztve ]

(#88044) werszomjas


werszomjas
őstag

A friss facebook messengerben lévő gyári hangokat nem tudja valaki, hogy hol találom a telefonon?

üdv

(#88045) Bazs- válasza #79335424 (#88038) üzenetére


Bazs-
tag

Köszönöm szépen.

(#88046) punky10 válasza #79335424 (#88041) üzenetére


punky10
addikt

Ez nem igaz... :N
A Playen rengeteg alkalmazás van,ami csak a statusbart változtatja meg.Pl a Super Statusbar nevű alkalmazásnál is van ilyen lehetőség.
Hogy ezeknek fontos a root,vagy sem,nem tudom.Nekem fontos,így csak rootolt eszközökön próbálgattam pár éve.

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#88047) kaciokos válasza vgyuri (#88043) üzenetére


kaciokos
őstag

Amúgy jó az app? OSM térképek rohamosan fejlődnek, lehet, hogy ennyiért én is megveszem, még ha most nem is használom.

(#88048) #73959936


#73959936
törölt tag

Nem tom meg lehet-e itt kérdezni, de hátha.

A kérdés roppant egyszerű. 1 Cubot x15 miért csak a második csörgetésnél kezdi jelezni, ha hívás érkezik rá ?
Vagy csak le van tiltva valami ? :F

:R

[ Szerkesztve ]

(#88049) goom válasza ollie (#88037) üzenetére


goom
senior tag

Nagyon köszönöm! Éltem a lehetőséggel - szerintem is megérdemlik.

(#88050) stigma


stigma
addikt

Sziasztok!

Olyan kérdésem van hogy van -e arra megodlása, hogy ha ismerösöm zenét hallgatok Youtube-on és pont írnak neki messengerbe és átvállt akkor a youtube alkalmazás leáll, vagyis a háttérbe kerül alvó állapotba. Erre keresnék olyan megoldást, hogy van e valami amit ha a háttérbe teszek akkor fut tovább a zenelejátszás.

Legfőképp youtube kellene vagy valami olyan app ami nem fizetős.

Köszönöm a segítséget!

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.