Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75001) janosibaja


janosibaja
őstag

Mint olvashatjuk, a sokak által kedvelt és eddig az adminok által irtott iGo 20-tól 29-ig Magyarország térképpel INGYEN és JOGSZERŰEN letölthető lesz. :C

Úgy rémlik, van valami alkalmazás, amivel le tudom szedni az apk-t, s szükség esetén újra tudom telepíteni. Erre azért lenne szükségem, mert ha a rövid ingyenes időszak után újrarakom a mobilt, vagy valami egyéb gáz van, akkor kéne a teljes telepítő, de az már nem lesz elérhető...

Mi is annak az alkalmazásnak a neve, amivel lementhetem a számítógépemre (nem a mobilra) egyszer s mindenkorra a teljes telepítőt? :R

(#75002) Kronk válasza janosibaja (#75001) üzenetére


Kronk
őstag

[link]

http://totesz.myminicity.com/

(#75003) Sziszilabi válasza janosibaja (#75001) üzenetére


Sziszilabi
csendes tag

Erre gondoltál? [link]

(#75004) #79335424 válasza etooo (#74997) üzenetére


#79335424
törölt tag

Talán nem is ez a legnagyobb áttörés ebben. Hanem az, ami a fórumszabályzatban van megfogalmazva, hogy mikortól nem lesz tiltott téma az Androidos IGO:

"Ezt a szabályt egészen addig fenn kell tartanunk, míg meg nem jelenik a Google Play store-ban a hazai felhasználók számára is jogtisztán megvásárolható iGO Primo."

Ezzel egyáltalán nem az itteni szabályt kívánom minősíteni (bár az sem teljesen kerek). Ismerem a szabály hátterét, az NNG vadászatát, amiben felbérelt fejvadász céget is bevet. Undorító egy Magyar cégtől ez a hozzáállás és teljesen érthetőek a Magyar hatóságok hatásköre alá tartozó fórumok óvintézkesései, még ha túlzóak is. Remélhetőleg a fórum tartani fogja magát az idézett állásponthoz és a továbbiakban nem lesz tiltott téma az Androidos IGO.

(#75005) golyós válasza janosibaja (#75001) üzenetére


golyós
őstag

Szerintem ezt az Apk Share is tudja.Elküldöd az apk-t az emailedre és megvan .

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#75006) vicze válasza Sátán44 (#74975) üzenetére


vicze
félisten

Sajnos a splash screen csere nem annyira egyszerű. HTC-k esetében külön partíción található. Az adott típus felbontásához illeszkedő megfelelően konvertált imnage file-t kell a partícióra rakni vagy fastbootból vagy recovery-ből. Itt megtalálod a stockot is, olvasd végig!(Én feketére cseréném, a fehér este elég idegesítő. :P )

RUU is visszarakja amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#75007) janosibaja válasza golyós (#75005) üzenetére


janosibaja
őstag

Kronk, Sziszilabi, Somatom, golyós: köszönöm! :R

(#75008) zeorsdfd válasza #79335424 (#75004) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Na, ez mindenestre eléggé jó hír. A fórumszabályzatnak az a része lassan a múlté lesz, nézz a jövőbe:-)
Az IGO még fizetősen is rendben lett volna, ha lett volna, de így ingyenesen..:Y

[ Szerkesztve ]

(#75009) zzola válasza janosibaja (#75001) üzenetére


zzola
félisten

Ha megveszem ingyen, akkor amikor fizetőssé válik, nem tudom már letölteni ingyen?

(#75010) Deck válasza zeorsdfd (#75008) üzenetére


Deck
titán

"Az NNG szerdán bejelentette, hogy tíz napra ingyen letölthetővé teszi az iGO navigációs appot a legfrissebb Magyarország-térképpel. Az alkalmazást SzülinApp néven kell majd keresni, iOS és Android operációs rendszerű okostelefonokra és iPadre lehet letölteni április 20. és 29. között."

PS5

(#75011) vicze válasza #79335424 (#74965) üzenetére


vicze
félisten

Na ezt majdnem elfejtettem. :B

4.2-n nem használtam, ott simán lehet, mivel még mindig "kísérleti" funkció. Kb. az a szint mikor odadobják a csontot, azt ne rágd. :P Olyan Google-ös na...
4.4 és 5.0 között használtam viszonylag sokat, ott még nem volt gondom vele. Nagyon remélem, hogy 5.0-ban a Sony is engedélyezte, mert moci leszek a nyáron ha nem...

(#75012) janosibaja válasza Deck (#75010) üzenetére


janosibaja
őstag

Kíváncsian várom az admin reagálását. Ha nagyon rigorózusan nézzük, akkor csak ezen a 10 napon lehet szabadon posztolgatni az iGO-ról, utána megint halálos csöndben kell maradni, mert megint nem lesz jogszerűen kapható... :U
Moszkva, 1932

(#75013) air válasza zeorsdfd (#75008) üzenetére


air
nagyúr

"ha lett volna"

Volt. Igaz csak eszközzel együtt, de eddig is elérhető volt Androidra.
Most egyébként egy új verziójú alkalmazást fognak kiadni.

(#75012) janosibaja

Szerintem ez hülyeség. Eddig is lehetett beszélni róla. Csak az volt tiltott, hogy hogyan lehet használni olyan készüléken, amin hivatalosan nem volt elérhető.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#75014) janosibaja válasza air (#75013) üzenetére


janosibaja
őstag

Hülyeség? Úgy általában lehetett beszélni róla, de mivel Magyarországon, Androidra nem volt elérhető, bármilyen konkrét társalgásért kitiltás járt...

(#75015) Traxx válasza air (#75013) üzenetére


Traxx
őstag

Így van, én is írtam máshol az iGo-ról a Galaxy Spica kapcsán, amihez annak idején járt a program, és a modiktól nem kaptam soha figyelmeztetést.

Viszont arra kíváncsi leszek, hogy a térképfrissítések ingyenesek lesznek-e ápr. 29. után, vagy sem.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#75016) zeorsdfd válasza air (#75013) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Gratulálok, sikerült 400 darabra vágnod egy bizonyos testrészemből kirántott szőrszálamat.
A dőlt betű jelezte, hogy tág az értelmezési keret.

(#75017) #79335424 válasza janosibaja (#75012) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez nem így van. Először is az idézet a tilalom feloldásának kezdő időpontját írja le és nem az időtartamát. Másodszor, jelenleg az a probléma, hogy a legális használat, telók esetében elméletileg lehetséges, gyakorlatilag azonban nem életszerű, mivel egy-két régi modell előre telepített alkalmazása volt és az sem a Primo, mivel akkor még az nem is létezett. Itt viszont korlátlan letöltési lehetőségről van szó, ami ráadásul ingyenes, tehát semmi akadálya sincs az apk továbbörökítésének. Attól, hogy csak 10 napig elérhető a Playen, milyen akadálya van egy ingyenes alkalmazás tárhelyről letöltésének? Miért is ne diskurálhatnánk egy olyan alkalmazásról, amelyik bármelyik telóra, bármikor, legálisan telepíthető?

[ Szerkesztve ]

(#75018) air válasza zeorsdfd (#75016) üzenetére


air
nagyúr

Nem vagyok gondolatolvasó. Fogalmam sincs, hogy mit szándékoztál jelezni a dőlt betűvel. Én speciel az idézeteknél használom. Egyébként nem szőrszálhasogatás, csak válasz egy téves állításra. Máskor fogalmazz egyértelműbben.

(#75014) janosibaja
Attól függ, hogy a "konkrét társalgás" alatt mit értesz. Szerintem csak akkor ment szankció, ha egyértelműen megállapítható volt a jogszerűtlen használat. (Bár a moderátorok tevékenysége sok esetben hagy kívánnivalót maga után, ez kétségtelen.)

(#75015) Traxx
A térképfrissítésről egyelőre nem szól a fáma.
Szerintem felejtős lesz. Ez a progi csak beetetés (demó) lesz szerintem.
Valamilyen formában biztosan elérhető lesz majd a jövőben, persze fizetős megoldásban.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#75019) janosibaja válasza #79335424 (#75017) üzenetére


janosibaja
őstag

Csak tréfáltam: erre utalt a Moszkva, 1932 közlés is a #75012-es posztban is. (Úgy látszik, nem sikerült. :F )

[ Szerkesztve ]

(#75020) #79335424 válasza janosibaja (#75019) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem is első sorban Neked szólt. Inkább azoknak, akiknek most újra kell gondolniuk a téma szabályozását. Szerintem elég jól képben vagyok azzal, hogy az IGO -val kapcsolatban mit szabad és mit tilos. Ennek ellenére már kaptam kitiltást warez tevékenység miatt. Sajnos, ahogy air is írta, sem a moderátorok, sem a házigazda nincs képben. A reklamációmra a házigazda utolsó érve (amit később jobbnak látott törölni) az volt, hogy az IGO -val kapcsolatban minden, még a skinezés is tiltott. Ez nem igaz. Továbbá a fórumszabályok elég világosan leírják, hogy a warez tevékenység jogellenes cselekedetet jelent. Abban semmi jogellenes nincs, ha vkinek azt javaslom, hogy egy warez oldal fórumán kérdezzen meg vmit, mert ott talál olyan szakembert, aki válaszolni tud a kérdésére. Csupán az illegális letöltés és használat jogsértő. A fórumozás nem.

[ Szerkesztve ]

(#75021) kymco válasza janosibaja (#75012) üzenetére


kymco
veterán

Szerintem ez az akció valami kezdete... pld, hogy a play-en is kapható lesz plusz ficsörökkel. Eddig azért rágtak be az adminok, mert gyakorlatilag nem lehetett jogtiszta igo-d androidra (néhány kivételtől eltekintve), ez négy nap múlva már nem így lesz... mivel ingyen letölthetővé válik még ha korlátozott ideig, és utána vsz a play-en is meg fog jelenni... hisz azért dolgoztak a marketingesek ezen az akción...
Tehát innen kezdve a hárombetűs nem lesz tiltott szó :)

www.refujvaros.hu

(#75022) Quasi_modo válasza KTU (#74991) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Öt.

valami

(#75023) Tesztelo.hu


Tesztelo.hu
senior tag

Az ingyenes Igóban nem fog menni a netkapcsolat, azaz nem lesznek pl. forgalmi adatok, de persze ajándék lónak...

(#75024) tybsen


tybsen
addikt

Csak ma (!) 3 hónap ingyen Runtastic Gold tagság a EAST-DGWD-CBVC kóddal. A gold tagság díjai alatt ha beírjátok a kódot, aktualizálódnak az árak és a 3 hónapos Gold tagság ingyenes és ki lehet választani. (Remélem, hogy elérhető Magyarországon is az akció, elvileg működnie kell. )

(#75025) Deck


Deck
titán

Sygic akciót meghosszabbították 27.-ig. Holnap meg is veszem! :C

PS5

(#75026) zzola válasza Deck (#75025) üzenetére


zzola
félisten

Árat nem látok, mennyi így -70%-al olcsóbban? Köszi!

(#75027) zeorsdfd


zeorsdfd
senior tag

"helyi" cikk IGO-ról.. Nem hinném, hogy nagyon tiltott a téma ez már...
Egyébként meg egy idézet a cikkből: "Aki él a lehetőséggel, az természetesen a jövőben megkapja majd a frissítéseket is".<- ez jól hangzik :K

[ Szerkesztve ]

(#75028) VeryByte válasza zzola (#75026) üzenetére


VeryByte
őstag

19.99 + érdemes lehet a HUD (4.99) és a Dashcam (4.99)
Az árak Euro-ban.

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#75029) spiritex


spiritex
veterán

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy a Lenovo 3500L tabletemnél, ha az MX Player-ben akarok nézni stream-eket, akkor miért csak szoftveres dekóderrel hajlandó lejátszani őket? Hardveres dekóderrel csak forog a homokóra. Mi lehet a gond? Okostelóm, másik Ainol Crystal tabletem is viszi a stream-eket hardveres dekóderrel. Köszi!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#75031) Bozek válasza tybsen (#75024) üzenetére


Bozek
nagyúr

Hol írod be a Gold tagság díjai alatt? NET-en? Mutass már róla egy képet, mert én sehol nem találom. Kerestem NET-en is és az alkalmazáson belül is. A Pedometer és a Runtastic is leállt, amikor az "Enter promotion code"-hoz beírtam. :D

(#75032) tybsen válasza Bozek (#75031) üzenetére


tybsen
addikt

(#75033) Bozek válasza tybsen (#75032) üzenetére


Bozek
nagyúr

Köszi. Én itt kerestem, de sehol nem találtam olyan helyet, ahová be lehet írni. Viszont szerintem a telefonos részen sikerült, mert most megnyitva az oldalt ott van a 3 hónapos Gold tagság.

(#75034) Cheesus válasza tomy86 (#74990) üzenetére


Cheesus
senior tag

Köszi a tippet :R

https://www.twitch.tv/csehla

(#75035) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

hogy lehet rávenni a navi programokat, hogy külső Bluetooth-os vevőröl kapja a gps jelet?
waze pl. (android 4.0.2)
a bluetooth gps programban párosítva van a gps vevő a telefonon.

#?*@&!

(#75036) gipsztigris válasza zeon.hu (#75035) üzenetére


gipsztigris
addikt

Kell hozzá még egy ilyen alkalmazás!
Ha ugyanez van fent, akkor az "Enable Mock GPS provider" mellé pipa, és elvileg működik!

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#75037) zeon.hu válasza gipsztigris (#75036) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

lehet, hogy rosszul van beállítva, kösz az ötletet!
(továbbítom a gazdájának)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#75038) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Milyen Remote Desktop alkalmazást tudtok ajánlani Windows-os gép eléréséhez? Valami rendkívül könnyen kezelhetőre lenne szükségem.

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#75039) #79335424 válasza haromegesz14 (#75038) üzenetére


#79335424
törölt tag

TeamViewer. Ennél jobbat sztem nem találsz Win -hez.

(#75040) dokee78


dokee78
félisten

Jelenleg nincs Androidom kb 3-4 hétig.
Viszont szeretném,ha meglenne ez a legális IGO.
Ha anyám telójára az ő accountja mellé hozzáadom az enyémet,akkor a saját accomra le tudom szedni a play áruházból?

(#75041) kymco válasza dokee78 (#75040) üzenetére


kymco
veterán

A PC-n web-es felületen nem lehet "telepíteni"?

www.refujvaros.hu

(#75042) dokee78 válasza kymco (#75041) üzenetére


dokee78
félisten

De nincs most droidom.
Akkor hova települne?

Van egy félhalott Xperia Mini,de kevés a belső tár,vagy az IGO települ SD-re is?

(#75043) bigrock


bigrock
addikt

Üdv! Valaki tudja-e esetleg, hogy mi a lényegi különbség az Opera Mini és a Mini Béta között?
Köszi!

(#75044) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Friendcaster-t használok facebook kliens gyanánt, de pár napja nem tudom megnyitni vele az üzeneteket, illetve nem tölti be az újakat. Másnál működik rendesen? Letöröltem, adatostól, újra felraktam, de csak nem ok...

Köszi: RR

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#75045) air válasza bigrock (#75043) üzenetére


air
nagyúr

Értelemszerűen a béta a következő kiadás béta változata, a sima az utolsó stabil verzió.
Tartalmi különbségekről a Opera weblapja sem ad infót.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#75046) tybsen


tybsen
addikt

Megint van néhány ingyenesen elérhető fizetős alkalmazás az Amazonon.

(#75047) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

Vettem a telefonomhoz egy smart dockolót, mely képes hdmi kábelen keresztül kitenni a képet. Egyelőre viszont az erőforrásigényesebb appoknál erőteljesen laggol, amit nem teljesen értek, mivel a telefon kijelzője is fullhd, és letöltöttem egy appot, amivel nem duplikálódik a kép, hanem kiteszi a tv-re. (Rotate az app neve)
A kérdésem az lenne,hogy vajon melyik erre a célra a legmegfelelőbb app, illetve ez okozhatja-e a laggolást?

(#75048) helixP válasza motoflug (#75047) üzenetére


helixP
nagyúr

Milyen telefon, milyen dokkoló, milyen droid verzió?

[ Szerkesztve ]

(#75049) motoflug válasza helixP (#75048) üzenetére


motoflug
őstag

Samsung S4 + Samsung Smart Dock + Droid 4.4.2.

(#75050) helixP válasza motoflug (#75049) üzenetére


helixP
nagyúr

Egér be van dugva? Aszondják, az lagot okoz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.