Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#154751) crok válasza pube111 (#154748) üzenetére


crok
Topikgazda

[Ezt] és [ezt] olvasd el.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#154752) efi99 válasza HoTaZo (#154750) üzenetére


efi99
senior tag

Köszi.
Azt sikerült megoldani, hogy csak a település legyen, de nem találtam olyan beállítást, hogy mennyi időnként frissítse a helyadatot. Van erre valami kapcsoló, vagy kód? A cél az lenne, hogy mozgás közben használható módon váltsa a településneveket, mondjuk percenként lekérve a helyzetet.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#154753) Somatom válasza efi99 (#154752) üzenetére


Somatom
veterán

Mivel Tasker beépülő, így azt állítasz be rajta, amit akarsz. Az más téma, hogy minél gyakrabban frissül egy widget, annál jobban meríti az akkut. Plusz a GPS használat.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154754) pube111 válasza crok (#154751) üzenetére


pube111
senior tag

A launcher működik. Köszi.

(#154755) Somatom


Somatom
veterán

Sleep As Android unlock most akciós.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154756) Drughi


Drughi
addikt

Üdv!

Autó költségek, tankolások nyomkövetésére jelenleg a Drivvo-t használom. Elég sok adat van már benne, de ki szeretnék próbálni mást, pl Fuelio.
Át tudom az adatokat menteni a másik app-ba valahogy? Mert nekem nem működik, hiába töltöm le a CSV fájlt a drivvo-ból, azt a fuelio nem fogadja be.

Sikerült már valakinek?

(#154757) HoTaZo válasza efi99 (#154752) üzenetére


HoTaZo
őstag

Szerintem GPS koordináták alapján frissül, amint a koordináták másik településhez tartoznak, akkor azt jelzi. Tehát, feltételezem, hogy folyamatosan nézi a koordinátákat.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#154758) efi99 válasza HoTaZo (#154757) üzenetére


efi99
senior tag

Sajnos nem. Ma lepróbáltam, helyváltoztatásra és 1 perces frissítésre volt állítva, de ennyi idő után sem váltott, igazából csak kézzel belépve. Valami nem stimmel amúgy sem, mert még a mp-ces frissítéssel sem változnak olyan paraméterek, amiket könnyű változtatni akár az udvaron is (pl sebesség vagy a 1/10000 fok koordináták.)
Ez jól működik, csak iszonyú drága és pontosan azt tudja, amit kell: ha mozgás van, fél percenként lekéri és kiírja a helyet: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kaisquare.location
Egyszerűen nem értem miért nincs még ilyen app, mindegyik vagy mindenáron térképezni akar és widget nincs benne, vagy valami időjárás widget, ami jó ég tudja mennyi időnként frissíti a helyadatot, de jó eséllyel csak akkor, ha az időjárásit is, ami 30-60 perc jó esetben.
Az Automate-tal is szépen le lehet kérni, de abban meg csak értesítésre vagy képernyőüzenetre lehet küldeni, widget nincs.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#154759) Somatom válasza efi99 (#154758) üzenetére


Somatom
veterán

Az Automate nem kezeli a Tasker beépülőket?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154760) HoTaZo válasza efi99 (#154758) üzenetére


HoTaZo
őstag

Hát, nem tudom, nekem rendszeresen vált, amikor mozgásban vagyok és ránézek. De tény, hogy nem nézem folyamatosan.
Mivel állítottad az egy perces időt?

Az alkalmazást, amit linkeltél azt nekem ingyenesen hozza.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#154761) cidalain válasza Drughi (#154756) üzenetére


cidalain
veterán

Ekceltábla. Persze kényelmes, ha nem magadnak kell a képleteket megírni, de akkor ez van, hogy hogyan exportáljunk adatot.
Mivel csak kipróbálnád, két esetet tudok elképzelni:
1. Használod párhuzamosan a két appot, az újat üresen kezded. Ha kiderül, hogy mégis a régi appod a jobb, akkor a kérdésed már lényegtelen
2. Exportálod a csv-t, és átszerkeszted a fogadó proginak megfelelően. Pl excellel könnyű oszlopokat rendezni csv-ben, számformátumot alakítani, stb.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#154762) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
Egy ideje a kissé elavult itube-ot használom napközben, internet hiányában "tartalomfogyasztásra". Este letöltöm a híradót, érdekes dolgokat, másnap meghallgat.
Galaxy S10e, Android 11, One UI 3.1 a háttér, full friss OS, és friss itube telepítés.
DE ->
A progi beteg. Eleve sima youtube ki van kapcsolva, így hajlandó épphogy működni.
Beirom, amit keresni akarok, es porog a homokora es nem adja ki a talalati listat. Beallitasokat varialom, de semmi. A relevance/playlists/channel gombokat kattingatom ossze vissza és "megindul" nagy nehezen...

Olyan progit keresek, amivel youtube videokat tudok cachelni es napkozben hatterbe teve hallgatni.
A legjobb az lenne, ha:
- engedne belépni a fiókomba
- a letöltött videókat magában az appban le tudnám játszani, mint az itube esetében, h ne dobáljon ki külső alkalmazásba (ez a legfontosabb szempontom)
- ennél több funkció tkp annyira nem is szükséges

Melyik app a legalkalmasabb erre manapság?

(#154763) kutga válasza zolikaDB (#154762) üzenetére


kutga
nagyúr

Én erre pc-t használok. 4k video downloader pl.

Let the Zone take me if I am.

(#154764) Dr.NX válasza zolikaDB (#154762) üzenetére


Dr.NX
addikt

NewPipe
YMusic

Elfogadom a sütiket.

(#154765) ollie válasza zolikaDB (#154762) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Melyik app a legalkalmasabb erre manapság?

A Youtube Premium. A legalkalmasabbat kerested, az ajánlottam.

***

(#154766) Dr.NX válasza ollie (#154765) üzenetére


Dr.NX
addikt

Tényleg, ott a pont. Nem volt szempont, hogy ingyenes legyen. :P

Elfogadom a sütiket.

(#154767) efi99 válasza HoTaZo (#154760) üzenetére


efi99
senior tag

A KWGT-ben a haladó beállításnál van olyan, hogy frissítési mód, ott állítgattam.
A másiknál meg nem lehet beállítani az ingyenesben, hogy mozgásnál monitorozza.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#154768) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Az lenne a kérdésem , hogy folyamatos helymeghatározás bekapcsolás mellett , van olyan app amivel lehet szabályozni , melyik applikáció férjen hozzá a helymeghatározáshoz , annak ellenére , hogy engedélyezve van neki ? (Esetleg még a mobilnet hozzá férést is szabályozza)

(#154769) mobilizmo válasza Drughi (#154756) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Én is Drivvo-t használok, kipróbáltam és tényleg nem működik az import a Fuelionál. Nem ír hibaüzenetet, látszólag minden rendben megtörténik, de nem találom az importált adatokat. Lehetséges, hogy ez fizetős funkció, de nem írja sehol, én ez alapján a Fuelio-t felejtősnek is minősíteném. A Drivvo esetén ez nem volt probléma, amikor a My Cars-ról átálltam.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#154770) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Chrome-ban a címsort hogy lehet alulra áthelyezni (ha lehetséges egyáltalán)? Olvastam pár éves cikkeket, hogy a [chrome: flags] titkos menüben kell mókolni, de én nem találtam benne azt, amit meg kellene változtatni.

(#154771) [w]


[w]
őstag

annak idején nem vettem meg a nagyszerű CALLISTICS app pro változatát, mára pedig már a play áruházból is kirakták őket :((( és a fejlesztő honlapján nem láttam erre lehetőséget :(

vajon lehet még valami módon befizetni a pro-ra? :F

cmdr PETER W. VOLKOV

(#154772) zolikaDB


zolikaDB
veterán

(#154763) kutga: jó opció lenne, linkelnéd nekem? Alapból semmi időm a PC használatra otthon, de van 1-2 dolog, amikor ismerősnek kell valami, és akkor nem akarom a telefonról bohóckodni nekik DVD-re és társai.
(habár elvileg MPC-HC 1.9.15 is képes rá)

(#154764) Dr.NX: köszönöm! :R

(#154765) ollie: nem, nem írtam, de megfontolom :D Egyelőre a Vanced van a sima YT helyett a telefonon.

(#154773) DeFranco válasza Gabesz87 (#154770) üzenetére


DeFranco
nagyúr

pár éve még nekem is működött, mióta bevezették ezt az új superbart vagy mit azóta nem tudtam megoldani, de igény volna rá.

nem is értem hogy hogy a csodába tűnik bárkinek logikusnak az egyre növekvő méretű kijelzőkön a lehető legmesszebb pakolni egy ilyen gyakran használt funkciót (a lapváltóval együtt) hogy biztosan fogást kelljen váltani minden egyes cím beírásnál vagy lapváltásnál.

borzalom.

(#154774) kutga válasza zolikaDB (#154772) üzenetére


kutga
nagyúr

Ezt használom.

[link]

Úgy emlékszem 10-es limit van benne egyszerre, a Personal változatban nincs korlátozás.

Let the Zone take me if I am.

(#154775) Gabesz87 válasza DeFranco (#154773) üzenetére


Gabesz87
addikt

Hát igen, ezért szeretném én is, ha alul lenne. De akkor ezek szerint perpill nem igazán kivitelezhető :F Hát mindegy, nekem amúgy is nagyon érik az iOS-re váltás, de ez szubjektív. Nem az Androiddal, hanem a nyomorult telómmal van leginkább bajom (S21)

(#154776) ollie


ollie
MODERÁTOR

Egyébként csak úgy szólok, hogy Samsung Galaxy telefonokon hamarosan Prémium nélkül fog működni a háttérben a Youtube Music (néha lesznek viszont reklámok). Kanadában már 2 napja bevezették, hamarosan máshol is várható.

***

(#154777) Fall-N válasza Gabesz87 (#154770) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem fog menni. Alternatív Chrome alapú böngészők tudják ( Kiwi, Vivaldi, Bromite stb.) De egyik sem tud Chrome szinkront, ha ez szempont. Persze a Vivaldi tud sajátot.

ollie: Lesz olcsóbb YT Premium, ami nem tud YT Musicot. Külföldön már elérhető, itthon még nem. Nem tudom pontosan mi a neve, 1-2 hónapja volt róla (külföldi) hír.

[ Szerkesztve ]

(#154778) Beaumont válasza ollie (#154776) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Na ez jo hir. Sok ev utan galaxym van ujra, ez jol jon. :D

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#154779) zolikaDB válasza ollie (#154776) üzenetére


zolikaDB
veterán

Köszi :R

(#154780) seger


seger
addikt

True phone-t használja valaki?

(#154781) efi99 válasza seger (#154780) üzenetére


efi99
senior tag

Mondjad.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#154782) efi99 válasza Gabesz87 (#154775) üzenetére


efi99
senior tag

iOS-en nemcsak a címsor lesz felül, hanem a vissza gomb is. Nemcsak a böngészőben, hanem mindenhez is.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#154783) mizoli válasza seger (#154780) üzenetére


mizoli
addikt

Mi a kérdés?

(#154784) punky10 válasza seger (#154780) üzenetére


punky10
addikt

Igen.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#154785) kutga válasza efi99 (#154782) üzenetére


kutga
nagyúr

Mióta van IOS-ben vissza gomb?

Let the Zone take me if I am.

(#154786) efi99 válasza kutga (#154785) üzenetére


efi99
senior tag

Valóban, pontosítok: hol ott, hol itt bukkan elő (vagy csak balról húzás, ha éppen ott működik), de jellemzően a bal felső sarokban. Miért nem lehet fixen tenni alulra (is)?
[link]
[link]

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#154787) Oldman2 válasza kutga (#154785) üzenetére


Oldman2
veterán

Mióta vannak rá alkalmazások.
:C

Félreértések elkerülése érdekében, ez nem dedikált gomb, hanem a képernyő egy része.

(#154788) seger


seger
addikt

De jó fejek vagytok!
Szóval az lenne a kérdés, true phone-ba lehet-e a hívás közbeni ikonokat módosítani, pl videóhívást aktiválni? Miui-n vagyok, abban gyárilag benne van, és jó dolog, de a true phone-t használom régóta, és nem cserélném le

(#154789) kutga válasza efi99 (#154786) üzenetére


kutga
nagyúr

Igen, én is így tudtam, hogy van rá vagy háromféle módszer. ;]

MOD
Oldman2
Na ez nekem is új. :)

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#154790) efi99 válasza seger (#154788) üzenetére


efi99
senior tag

A hívásképernyők - hívásközbeni képernyő - gombok közé szeretnéd felvenni, hogy hívás közben válthass videohívásra?

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#154791) efi99 válasza Oldman2 (#154787) üzenetére


efi99
senior tag

És mint az egyik linkben látszik az OS saját menürendszerében is van itt-ott, de persze felül, hogy kétkezes legyen a visszaléptetés.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#154792) seger válasza efi99 (#154790) üzenetére


seger
addikt

Igen, ezt szeretném

(#154793) joey04 válasza efi99 (#154782) üzenetére


joey04
titán

[link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#154794) kaciokos


kaciokos
őstag

Pár éve használtam a GSam Battery Monitor-t (Pro), most felraktam újra, mert úgy érzem, jobban merül a telefonom, és nem tudom, hogy az akku kezdi megadni magát, vagy csak én használom többet a telefont. Úgy rémlett, a GSam adott infót az akku aktuális kapacitásáról is, de most nem találom, ez már nincs benne?

Root nincs, adb-s mókát megcsináltam.

(#154795) crok válasza kaciokos (#154794) üzenetére


crok
Topikgazda

Én nem emlékszem hogy adott volna.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#154796) HoTaZo válasza efi99 (#154767) üzenetére


HoTaZo
őstag

Na, én olyan haladó beállítást nem is találtam, pedig megvan a Pro.
Nálam vált menet közben.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#154797) kaciokos válasza crok (#154795) üzenetére


kaciokos
őstag

Akkor lehet, hogy én emlékszem rosszul. Ez esetben ha az akku állapota érdekelne, milyen alkalmazást érdemes használni?

(#154798) crok válasza kaciokos (#154797) üzenetére


crok
Topikgazda

[Ezt] ajánlom a figyelmedbe akkor.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#154799) Tökimanó válasza seger (#154792) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Szerintem ez nem fog menni. Ezek a lehetőségek. Videó hívás nincs köztük.

(#154800) seger válasza Tökimanó (#154799) üzenetére


seger
addikt

Igen úgy néz ki. Ezeket átnéztem.

Megleszek nélküle

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.