Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47001) Zolly444


Zolly444
aktív tag

Megoldható valamilyen módon az hogy telefonom egyenlegéről tudjak appokat vásárolni Google Play Áruházban? T-Mobile

(#47002) LonGleY válasza Zolly444 (#47001) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem. Semmi köze a banki rendszernek a te telefonodhoz. Ez kb. olyan, mintha egy átlagos webshopban telefonkártyával szeretnél fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#47003) hokins válasza Zolly444 (#47001) üzenetére


hokins
addikt

Csak telenorosként(Pannon) tudsz úgy vásárolni.

(#47004) Viktor0610 válasza hokins (#47003) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudtommal nem lehet... :(

WP- és Firefox-áruházakból lehet, de a Google féle store-ból nem... :(

Samsung Galaxy A54

(#47005) hokins válasza Viktor0610 (#47004) üzenetére


hokins
addikt

Akkor lehet módosítottak rajta,még motorola defy korszakomban lehetett úgy emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#47006) Kékes525


Kékes525
félisten

Vettem egy Samsung EB-K1A2EBEG Akkumulátor 2000 mAh LI-ION (akkufedéllel) FEKETE [Samsung GT-I9100 Galaxy S2] akksit.

Ismertek e olyan programot, ami az akksi teljesítményét kimutatja (azt, hogy 2000mAh-es)?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#47007) Zolly444 válasza LonGleY (#47002) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Azért a google nem egy átlagos webshop :D
Köszi mind2 töknek :D Azaz nektek és nem a tököknek :D

(#47008) Bozek válasza ollie (#46990) üzenetére


Bozek
nagyúr

GEL = Google Experience Launcher

(#46999) Oldman2: News+, van hozzá NewsBlur kiegészítő. Egyébként ez teljesen ugyanolyan, mint a gReader, csak a kiegészítők miatt csinált a fejlesztő egy új alkalmazást is. Amit az megkap, azt megkapja ez is.

(#47009) ollie válasza Bozek (#47008) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De ez ugyanaz, mint a Google Now Launcher, nem? Mert playen csak ezt találom. Nexus 4-em van 4.4.2-es androiddal, szóval a feltételek adottak.

***

(#47010) soultrapp


soultrapp
senior tag

hello!
nem tudjátok melyik a legjobb német nyelvtanuló alkalmazás(ingyenes)szórend,szavak stb...

(#47011) bendi806 válasza LonGleY (#46982) üzenetére


bendi806
aktív tag

Én is TSF Shell-t használok, igaz megjegyzem, nálam nagyon lemeríti az akksit és a másik, hogy a letöltött jegyzettömbe, ha írok, csak a képernyő ki-be kapcsolásával tudom a helyére tenni :D :DD
de ezt leszámítva nekem tökéletes is lehetne, hogy ha rss hírolvasót valahogy rá lehetne "tenni" :F
amúgy meghajlok előtte :R :C

(#47012) LonGleY válasza bendi806 (#47011) üzenetére


LonGleY
veterán

Egy launcherhez hogy jön egy jegyzetelő vagy hírolvasó?

[ Szerkesztve ]

(#47013) bendi806 válasza LonGleY (#47012) üzenetére


bendi806
aktív tag

jegyzetelő beépített és hát kihasználnám! a hírolvasó meg azért, hogy ne kelljen végignyálzni a netet, ha valami érdekel! :))

(#47014) tonyqa23


tonyqa23
senior tag

Sziasztok!
Real APK Leecher-rel akadt egy kis gondom. Régen használtam már, azóta megváltozott a Gmail-es jelszavam, de hiába adom meg az újat a beállításnál a Device ID-vel együtt, nem enged be mégsem. Vkinek vmi ötlet?

"Error while writing config file" Ezt írja, mikor megadom az új dolgokat. Jelszót és ID-t.

[ Szerkesztve ]

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#47015) zho-lee válasza bendi806 (#47011) üzenetére


zho-lee
addikt

Érdekes, amikor nekem fenn volt a tsf, alig vettem észre változást az akku időben.
Igaz, nem tettem ki a léghajót az asztalra..
Ha átgondolom, minusz 2 verzió a mostanihoz képest.. kb.
HTC Sensation -4.3 rommal, és SGS3 -4.4 rommal.

[ Szerkesztve ]

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#47016) petipetya válasza ollie (#46990) üzenetére


petipetya
nagyúr

Pontosan. Közvetlenül nem fogod megtalálni, mert a Google Now (=asszisztens) legfrissebb verziójára van szükség a gyári 4.4.2 alatt, és azzal lesz elérhető a Google Experience Launcher.

Emellett a L:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.googlequicksearchbox]Google kereső szempontjából is jó, ha a legfrisebb verzió van fent a telódon.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#47018) tobias40


tobias40
veterán

erre vki?
Leginkább az érdekelne hogy melyik programmal lehet beállítani a "keres" szót és be is mondja amikor hívnak és hozzá a nevet..

Senki nem használja ezt a kényelmi lehetőséget?
Rá sem kell nézni a telefonra és tudod ki hív! :Y

(#47019) ollie válasza tobias40 (#47018) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egyedi csengőhang nem jó?

Olyan felolvasó programot nem fogsz találni, ami normálisan fogja felolvasni neked a magyar neveket.

[ Szerkesztve ]

***

(#47020) twine válasza tobias40 (#47018) üzenetére


twine
addikt

ÉN használom,,pont azért amit mondasz,,nagyon kényelmes...
itt válaszoltam neked ;)
Szerintem átszaladtál fölötte :U
Sebaj-tobias40 :D

(#47021) #79335424 válasza twine (#46998) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszi, ez természetesen ki van jelölve. De mégsem teszi. Fekvőben lemarad a widget alja.

Tobias40:
Használtam ilyet még anno, GB -n. Sanity volt a program, és volt hozzá fordítás a Magyarított Alkalmazásoknál. Remek hívásmanager volt, de sajnos, abbamaradt a fejlesztése. Nagy kár érte. Abban minden ilyet be lehetett állítani. De még ott sem volt tökéletes a nevek kiejtése. Szerintem az egy másik story. Az IGO -ban Mariskának segít a térképek mellé egy-egy "phoneme" fájl, ami a kiejtéshez szükséges infókat tartalmazza. Talán itt vmi ilyesmi hiányzik.

(#47022) tobias40 válasza twine (#47020) üzenetére


tobias40
veterán

Bocs tényleg nem vettem észre! :W
Megpróbálom.. :R

(#47023) tobias40 válasza ollie (#47019) üzenetére


tobias40
veterán

De van mert már ez működött nálam csak letöröltem vmit vagy elállítottam és ezért kérdezem..

(#47024) sbwolf válasza tobias40 (#47018) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Èn ezt használom. [link]

(#47026) soultrapp válasza tomy86 (#47025) üzenetére


soultrapp
senior tag

Köszi,de sajnos az első kettő nem megy 4.4.2 alatt...
a harmadik elindult csak kellett hozzá leszedni egy adobe air progit is....

(#47027) tomy86 válasza soultrapp (#47026) üzenetére


tomy86
addikt

Én még ICS-en használtam, de tényleg nem fejlesztik már régóta. A harmadikat nem próbáltam, csak akkor találtam, amikor a másik kettőhöz kerestem a Play linket.

(#47028) minifoximaxi válasza tobias40 (#47018) üzenetére


minifoximaxi
tag

Meg mindenki más is a környéken:)

Samsung Galaxy S4 mini DUOS - Black Edition

(#47029) melan


melan
senior tag

Sziasztok! ZAjlik nálam a böngészőháború, és rájöttem, hogy a gyári böngésző a legjobb nálam. Egyetlen dolog hiányzik belőle: ha hosszú oldalt olvasok (pl a fórumot) akkor nem tudok gyorsgörgetést - lap aljára/tetejére navigálni gyorsan. Más programnál felugrik egy kis nyíl, de ennék nem látok ilyen lehetőséget... vagy csak nem tudom, hogy kell előcsalogatni?

(#47030) bigrock válasza melan (#47029) üzenetére


bigrock
addikt

Nem tudja, sajnos. Ebből a szempontból pl. a Dolphin sokkal komfortosabb.

(#47031) powerwade válasza Oldman2 (#46999) üzenetére


powerwade
senior tag

tt-rss sajat szerveren, es news+ kliens telefonon. verhetetlen kombo.

(#47032) Bozek válasza powerwade (#47031) üzenetére


Bozek
nagyúr

Persze mindenkinek van saját szervere. :) Szerencsére a News+-hoz elég sok plugin van, így aki nem találja meg a számára megfelelőt, az magára vessen. Mondjuk örülnék, ha az új Google Reader-t ki lehetne belőle valahogy iktatni, mert számomra felesleges.

(#47033) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Sziasztok

Van egy TAB-3am erre kéne valami adblock szerű program, hogy egyes weboldalak ne fagyasszák be, vagy esetleg valami nagyon ajánlott böngésző chrome ff vagy beépített helyett?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#47034) powerwade válasza Bozek (#47032) üzenetére


powerwade
senior tag

Gondolom par dollaros VPSekrol nem is hallottal. :P Vagy tovabb megyek... otthon a routeren futtatod es arrol olvasod a hireket a mobillal? Aaa... olyan otlethianyosak vagytok :)

[ Szerkesztve ]

(#47035) dReFiX


dReFiX
senior tag

Üdv Kollégák ! Van olyan radió program amibe megadhatok egy netrádió linkjét és lejátssza ? Köszi !

(#47036) Bozek válasza dReFiX (#47035) üzenetére


Bozek
nagyúr

Például a Tunein Radio tudja, ha jól emlékszem.

(#47034) powerwade: "otthon a routeren futtatod" - persze, ez is egy megoldás. De szerinted a jelenlévők hány százaléka tudná feltelepíteni a router-re? A VPS meg mint írtad, pénzbe kerül. Még ha csak pár dollár, akkor se hinném, hogy a tipikus magyar fizetne érte. Hiszen Magyarországon az emberek nagy része mindent ingyen akar.

[ Szerkesztve ]

(#47037) adrian94


adrian94
őstag

Tudtok olyan appot amivel txt. fájlt tudok "megvédeni" hogy véletlenül se jusson hozzá senki? Nem csak olyanra gondolok aki használja a tabom...

(#47038) Speedvoltage


Speedvoltage
tag

Sziasztok olyan problémám akadt hogy van egy Prestigio MultiPad 9.7 Ultra Duo 16GB (PMP5597D_BF_DUO) em a az alap firmwaret frissítettem erre

Szebb gyorsabb,stb viszont a Chromet felrakom 1 órán át működik onnantól kilép mindig, újra rakom és megint , ötletek?

Előre is köszönök minden választ. :R

(#47039) scarabaeus válasza adrian94 (#47037) üzenetére


scarabaeus
őstag

Magamból indulok ki, mivel már használom a keepasst, és az is képes fájlmellékleteket rendelni kulcsokhoz, így szövegfájlokat is, amit ki sem kell bontania a kódolt adatbázisából, hogy aztán egy külső program megnyithassa, mert a saját belső nézőkéjével mutatja meg a tartalmát. De csak emiatt, ha amúgy a keepass nincs fenn, nem biztos, hogy ez az optimális megoldás.

[ Szerkesztve ]

Quoth the Raven "Nevermore."

(#47040) powerwade válasza Bozek (#47036) üzenetére


powerwade
senior tag

Foiskolas korom ota fizettem elo VPS-re, 2 dollar / ho (akkoriban az 400 forint volt, vagy 2 uveg sor), szoval nem fogadom el hogy ez penz kerdese lenne :) Egyebkent a routerre telepites nyilvan nem a legegyszerubb megoldas annak aki meg nem csinalt korabban ilyet, ezzel egyetertek. Mindenesetre az volt a kerdes hogy a GR utan milyen megoldassal lehet RSS-t olvasni es arra ez kivalo megoldas. Viszont tenyleg nagyon off ez a tema, elnezest.

(#47041) Bozek válasza powerwade (#47040) üzenetére


Bozek
nagyúr

Semmi gond. Szerencsére vannak más megoldások is, például a kérdező által használt NewsBlur, aminek van News+-hoz kiegészítője (igaz, fizetős).

A 2 dollár / hó témához meg annyit, hogy van egy oldal, aminek a fórumában SE telefonokhoz lehetett sok finomságot leszedni (saját gyártású témák, csengőhangok, stb.). Ezekből voltak prémium cuccok, amiket a VIP tagoknak tartottunk fenn. A VIP tagság 1 évre volt 1500 Ft, de még ezt is soknak tartották egyesek... Na meg a sok warez, amit az emberek megtesznek 1-1 Android-os alkalmazásért. 300 Ft, de inkább letölti valahonnan... Ezek után se fogadod el? Ez Magyarország sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#47042) kovisoft válasza adrian94 (#47037) üzenetére


kovisoft
őstag

EDS Lite, ezzel csinálhatsz egy titkosított konténert, amibe belepakolhasz fájlokat. A txt-ket a saját szerkesztőjével is tudod kezelni, vagy külső programmal is (de ekkor kirakja egy ideiglenes köztes fájlba, amit a használat végén letöröl).

(#47043) adrian94 válasza kovisoft (#47042) üzenetére


adrian94
őstag

Könnyen hozzátud valaki jutni a txt. fájlomhoz amúgy ? Milyen módon juthatnának hozzá ?

(#47044) kovisoft válasza adrian94 (#47043) üzenetére


kovisoft
őstag

Azt EDS-ben minden fájlod titkosított formában van eltárolva egy konténer fájlban. Ha kellően hosszú és bonyolult jelszót használsz, akkor a gyakorlatban nem lehet feltörni a titkosítását, tehát mások így nem juthatnak a fájlodhoz. Persze mindig ott van a lehetőség, hogy valahogy megkaparintják a jelszavadat (pl. keylogger, kínvallatás, stb). :)

(#47045) #79335424


#79335424
törölt tag

SGS2 -ről, Android miniPC -re, vagy Win laptopra szeretnék wifi/lan belső hálón realtime kameraképet streamelni. Tud valaki erre jó programot? Eddig a Securet Spy Cam -mel csináltam. Ez tulképp a kijelzőképet küldi. Ez az S2 -esetében 800x480. Ez elég is lenne, nem várok csodát. De nem tudok 15fps fölé menni, ami viszont inkább slideshow.
Esetleg a screen mirroring átviszi a kameraképet is (most nem tudom tesztelni)?

(#47046) Laca1212


Laca1212
őstag

Ez ártatlan, muszály elviselni google reklám, vagy valami vírus?

(#47047) LonGleY válasza Laca1212 (#47046) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem muszáj. Mit telepítettél legújabban? Érdemes azok között nézelődni, eltávolítani őket, ha kétes darabok. Köztük lesz a bűnös minden bizonnyal. Ha még mindig előmászna, meg lehet nézni valami csekkolóval (pl.: Avast, Bitdefender, Zoner AntiVirus Free, ilyesmi). Az ellenőrzés után a védelmi programok eltávolíthatók. Ha odafigyelsz arra, hogy mit telepítesz, nem fordul elő megint.

[ Szerkesztve ]

(#47048) FZsolt15


FZsolt15
aktív tag

Ingyen Swype Keyboard + egy pár apróság. [link]

(#47049) ollie válasza FZsolt15 (#47048) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezeket azért nem nevezném apróságnak. :)

POLARIS Office
mSecure - Password Manager and Secure Digital Wallet
Runtastic PRO GPS Running, Walking & Fitness Tracker
SketchBook Pro
PrintHand Mobile Print Premium

***

(#47050) krizmo_


krizmo_
addikt

Üdv,

Nem tudjátok, hogy a Runkeeper hangját hol tudom szabályozni? Sehol nem találom.
A telefon zene, média, egyéb stb....alatt le tudom venni a hangot, akkor csendben van, de az alkalmazáson belül sehol nem találok erre semmit....lehet, csak elkerüli a figyelmem?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.