Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#167001) AMD Power válasza vacs (#166995) üzenetére


AMD Power
titán

Az újraindítás és az újra telepítés megoldotta. :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#167002) Peterhappy válasza ggeleven (#167000) üzenetére


Peterhappy
őstag

Megkérdeztem a bejárónőnket, megcsinálná-e.
Azt mondta, még egy ilyen ötlet, és beadja a válókeresetet. :U

(#167003) ggeleven válasza Peterhappy (#167002) üzenetére


ggeleven
őstag

Tölts le egy másikat, hátha annak nincsenek limitációi. Fizetőst esetleg próbáltál már? ;]

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#167004) troller válasza ggeleven (#167003) üzenetére


troller
senior tag

Szerintem az "ingyenes" kerül a legtöbbe... ;]

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#167005) Peterhappy válasza ggeleven (#167003) üzenetére


Peterhappy
őstag

:D

(#167006) crok


crok
Topikgazda

FIDO2 WebAuthn 2FA now in all Bitwarden plans including free! @bitwarden

Bitwarden finally brings 2FA logins to free users @androidpolice

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#167007) p.t.r válasza G@ben (#166999) üzenetére


p.t.r
aktív tag

NewPipe [link]

(#167008) Lasersailing


Lasersailing
senior tag

Sziasztok
Samsung s23
Biztonságos mappát be lehet úgy állítani, hogy ne figyelmeztessen az értesítési sávon hogy nincs feloldva?
Ide tennék be pl. Személyi igazolvány fotót, de zavar, hogy értesít, hogy nincs feloldva. Ha meg feloldom, hogy ne értesítsen semmit sem ér...
Köszönöm szépen előre is!

[ Szerkesztve ]

(#167009) BitRider válasza Lasersailing (#167008) üzenetére


BitRider
aktív tag

Az értesítésre ha hosszan rányomsz, nem tudod előhozni a beállításokat? Mert ha az kifejezetten a backup appra vonatkozik, akkor letiltod csak annak az értesítéseit, és kész. Illetve még a progi beállításait érdemes még megnézni ilyenkor.

(#167010) wjbhbdux válasza G@ben (#166999) üzenetére


wjbhbdux
veterán

(Samsungon így van, de gondolom másoknál is?) ha beállítasz havi adatforgalmi figyelmeztetést ott lesz a hogy mennyit használtál el, úgyhogy állítsd jó kicsire ha mindig látni akarod.

/s

(#167011) Lasersailing válasza BitRider (#167009) üzenetére


Lasersailing
senior tag

Köszönöm a válaszodat!

Sajnos inaktív a kikapcsolás. Hiába kapcsolok ki mindent egyesével az értesítés marad. Így viszont az egész értelmét veszti számomra...

Van olyan program, amiben lehet megbízható helyen elkülönítve tárolni kb 10-15 fotót? Megnyitásakor kérjen egy jelszót, és ne értesítsen 0-24ben, hogy nincs feloldva a megbizhato mappa...

[ Szerkesztve ]

(#167012) zelos válasza Lasersailing (#167011) üzenetére


zelos
aktív tag

Fájlkezelővel csinálsz egy eldugott mappát aminek a helyét csak te tudod, a mappa neve elé tegyél egy pontot így rejtett lesz az egész mappa a telón.

(#167013) DrKapocs válasza Lasersailing (#167008) üzenetére


DrKapocs
őstag

Nem pontosan értem, hogy mi a gondod. Újraindítás után egyszer feloldod a biztonságos mappa zárolását, utána kilépéskor lezárja. De ekkor már nincs kinn állandó értesítés, csak újraindítás után. Ha belépek ujjlenyomattal feloldom, és kb. ennyi. Nem túl bonyolult. Én használom a biztonságos mappát, több app is van benne. Kvázi egy másik telefonként használható, jó dolog.

(#167014) wjbhbdux válasza Lasersailing (#167011) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A Google féle Files appban van egy rejtett mappa lehetőség, amibe titkosítva mzogatja át a kívánt képeket, fájlokat, és ezt az egészet el tudod rejteni az app fő képernyőjéről is. Semmilyen értesítés nincs, ha meg akarod nézni akkor az appban lehet feloldani megadott kóddal.

/s

(#167015) Hege1234


Hege1234
addikt

sziasztok,

keresek egy olyan alkalmazást ami
egybe mutatja az ékezetes karaktereket és qwertz-es
[kép]
az AnySoftKeyboard-ot használom, de míg mobilon engedi feltenni
újabb tableten már azt írja, hogy elavult a program és nem telepíthető a tablet-re
(nem a program, hanem a kiegészítő ami az ékezetes karaktereket tartalmazza)

van ilyen billenyűzet ami hasonlóan mindent egybe tud mutatni?

[ Szerkesztve ]

(#167016) Cs1csó válasza Hege1234 (#167015) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ezt használom én is imádom!! Gyűlölöm a prediktív (jósolgatós) szövegbevitelt mert ugye nem mindegy hogy "idd ki a bilit!" vagy "vidd ki a bilit!"
Mert a teló simán ennél durvábbakat is elkövet, meguntam, azóta semmi jóslás és semmi ékezetnélküliség hanem megtanultam már kezelni a felső sort és kész.

Esetleg próbálj meg másik APK-t leszedni.

(#167017) Hege1234 válasza Cs1csó (#167016) üzenetére


Hege1234
addikt

igen, könnyű belejönni, hogy fent kell keresni az ékezeteket

ugye a gond a kiegészítővel van, mert az 2018-as
de majd megpróbálom ezt felvarázsolni a tablet-re
[link]

(#167018) BRIKLY


BRIKLY
veterán

Sziasztok!

Olyan appot keresek,amivel nyomon lehet követni,hogy egy másik telefon épp hol van. Pl gyerek felügyelet miatt. A bökkenő,hogy a másik készülék elég öreg, csak 4.3 android van rajta. Az összefoglalóban lévő nem jó rá.

(#167019) zeon.hu válasza BRIKLY (#167018) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Google family link se megy rá fel?

Szerk

Nem le6s jó, 5-ös droid kell neki legalább...

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#167020) crok válasza BRIKLY (#167018) üzenetére


crok
Topikgazda

Felejtos az otlet, a Google Play teljesen megszuntette a 4.3 es alatti belepest is kerek ket eve, nincs ember aki erre meg fejleszt vagy kompatibilisen tart alkalmazast. Ha talalnal is valamit akkor is 2 eves verzio lenne legjobb esetben, eselyet se latom hogy mukodjon.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#167021) WhiteWalker válasza ggeleven (#166966) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ennyi van , ha hosszan nyomva tartom a letöltés feliratnál:

(#167022) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Hali!
Ma délután fizettem a Google Wallet alkalmazással, de nem látom az alkalmazásban a fizetést. Az otp alkalmazásban igen. Majd később újra fizettem, az látszik a GW-ban. Miért nem látszik a korábbi fizetés?

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#167023) G@ben válasza p.t.r (#167007) üzenetére


G@ben
addikt

Köszi! :R

#167010 wjbhbdux: beállítottam akkorára, amit már rég túlléptem, de nem mutat semmit, csak amikor beállítom, akkor ugrik fel, hogy már többet használtam. Külső app is jó.

[ Szerkesztve ]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#167024) ggeleven válasza WhiteWalker (#166965) üzenetére


ggeleven
őstag

Ha itt a Linkre nyomsz, akkor letölti a fájlt. Vagy neked nincs is felugró? Ha így lenne, akkor settings/download alatt nézz rá a beállításokra. [kép]

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#167025) Lasersailing válasza DrKapocs (#167013) üzenetére


Lasersailing
senior tag

Jogos, csak annyit tettem, hogy kikapcsoltam az ujjlenyomat olvasás lehetőségét. Innentől csak jelszóval lehet bemenni, az meg kellően erős...
Köszönöm Mindenkinek!

(#167026) WhiteWalker válasza ggeleven (#167024) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nálad is az 1.3GB fájlt szedné le , nem magát a torrent fájlt.

Megnéztem amit írtál ugyan ilyen nálam is:

És a fogaskerék ikonra klikkelve semmi érdemi beállítás nincs rá:

[ Szerkesztve ]

(#167027) ggeleven válasza WhiteWalker (#167026) üzenetére


ggeleven
őstag

De a "link" szóra bal lent kattintva letölti a torrent fájlt. A letöltések mappában ott csücsül az 55 kb-os fájl és már indítható is mással. :) Az előbb is erre gondoltam, de ezek szerint nem fogalmaztam pontosan.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#167028) WhiteWalker válasza ggeleven (#167027) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Lehetőség :D

Így viszont a linkre kattintva letölti a torrent fájlt :DDD
Ennél jobban nem lehetett volna bonyolítani és így megoldani.

Köszönöm a supportot :R

(#167029) Rive


Rive
veterán

Üdv,

Ismer-e valaki olyan Android programot, ami képes akár a megvilágítás-szenzor, akár a kamerakép alapján logolni a napos órákat?

Azaz, egy napban hány óra volt, amikor pl. egy papírlap fényessége bizonyos küszöb felett volta, vagy efféle...
Nem percről-percre log számít, hanem napi statisztika, az viszont lementhetően, akár egy éven át.

Valami régebbi telefonon kellene futnia, SIM nélkül (nem írok típust, mert efféléből van egy kosárral...)

Saját erőből nem sikerült effélét találnom.
Kertbe kellene, megvilágítás/napos órák számának ellenőrzéséhez.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#167030) poirot


poirot
senior tag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani egy olyan emlékeztetőt, ami "ha fúj, ha esik", riaszt egy megadott napon egy megadott időben, úgyis, hogy stand by-ban van a telefon.
Már kipróbáltam a Reminder Pro-t, a Just reminder-t, a Sticky notes pro-t, de egyik sem megfelelő. Csak akkor riaszt, ha fel van oldva a telefon. Olyan esetlegesek a riasztások vannak, nem lehet átállítani 24 órásra az időt például meg elég bonyolult a beállítása. Szóval ezeken kivül van-e olyan, amit érdemes lenne kipróbálnom, akár a teljes értékű verziót, stb.
Előny ha magyar nyelvű, de az angollal is elboldogulok, köszönöm a válaszokat.

(#167031) vacs válasza poirot (#167030) üzenetére


vacs
veterán

Sima gyári google ébresztőóra is tud olyat, hogy lehet ütemezni, akár hónapokkal előre is, de akár egy xy naptár app is jó lehet, nem?

Az NFC fizetés topikban nem válaszoltál. :D

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#167032) Oldman2 válasza poirot (#167030) üzenetére


Oldman2
veterán

Meglepett, hogy a Just Reminder nem jó...
:F

Én ezt az egyetlen app-ot találtam eddig, ami pontosan megfelel a kívánságodnak.
:R

(#167033) ggeleven válasza poirot (#167030) üzenetére


ggeleven
őstag

Google Task?

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#167034) poirot válasza vacs (#167031) üzenetére


poirot
senior tag

Az utolsó válaszom volt a válasz.

(#167035) Oldman2 válasza poirot (#167030) üzenetére


Oldman2
veterán

Konkrétan mit értesz Stand-By módon?

(#167036) poirot válasza Oldman2 (#167035) üzenetére


poirot
senior tag

Azt értem, hogy be van zárva az alkalmazás, a telefon nincs feloldva, nem piszkálom, vagyis olyan, mint például az AMdroid apk. Teszi a dolgát, mikor kell.

(#167037) DrKapocs válasza Rive (#167029) üzenetére


DrKapocs
őstag

Macrodroidban egy ilyesmi makró?

A makró igényeid szerint alakítható. A felhasználói naplóból exportálva pedig olyan statisztikát számolsz, amilyet csak szeretnél.

(#167038) kiskkas


kiskkas
tag

Elnézést kérek, tudom hogy volt már szó itt, de nem találom meg. Szeretném tiltani hogy ne mutassa a felső szimbólumokat a telefon ha felemelem vagy kettős koppantással felveszem, de nem oldom fel pin kóddal. Ezt bárki megteheti a mostani beállítással, ha kézzel lehúzó mozdulatot tesz.

Xiami Note 10 5G . iPlay-40 pro

(#167039) Viktor0610 válasza kiskkas (#167038) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez típusfüggő.
Amennyiben (az aláírásodban szereplő) Xiaomi:
Beállítások - Értesítések és Irányítóközpont - A képernyőzáron látható elemek lefelé csúsztatás után - Értesítési felület / Irányítóközpont.

Samsung Galaxy A54

(#167040) DrKapocs válasza DrKapocs (#167037) üzenetére


DrKapocs
őstag

De valami komolyabbat is össze lehet rakni, pl. ilyet:

Pl. 50 lux felett elindul a stopper, alatta szünetelteti a mérést. Minden nap pl. 23:5955-kor bejegyzi az értéket a felhasználói naplóba, majd 23:59:57-kor nullázza a stoppert.

(#167041) kiskkas válasza Viktor0610 (#167039) üzenetére


kiskkas
tag

Nagyon köszönöm!
Elmentettem. Így teljesen világos.
:C :R

[ Szerkesztve ]

Xiami Note 10 5G . iPlay-40 pro

(#167042) cidalain


cidalain
veterán

Equalizer app ajánlás?
Feltettem a powerampot, de vagy én vagyok a béna vagy nem működik...
YT-ról (Vanced) játszanék le zenéket, BT speakerre alkalomszerűen.
Powerampon hiába huzogatom a csúszkákat hallásra nem történik változás. Ha a hangerőgombot tekergetem az appban, akkor az működik.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#167043) Dluinet válasza cidalain (#167042) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Flat Equalizer - Bass Booster
Akár eszközönként tudsz profilt készíteni

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#167044) poirot válasza ggeleven (#167033) üzenetére


poirot
senior tag

Sajnos ez az apk is elbukott. Beállítom és és nem jelez, csak akkor ha feloldom a telefont, vagyis a beállított időpont után. :((

(#167045) vacs válasza poirot (#167044) üzenetére


vacs
veterán

A sima gyári google ébresztőóra is tud olyat, hogy lehet ütemezni, akár hónapokkal előre is.
Ez miért nem felel meg?

(^)(>.<)(^)

(#167046) Oldman2 válasza poirot (#167036) üzenetére


Oldman2
veterán

Kipróbáltam tüzetesen a Just reminder-t, nálam egy Samsung készüléken, minden variációban riaszt.

Még ne zavarjanak módban is.
:DD

(#167047) poirot válasza Oldman2 (#167046) üzenetére


poirot
senior tag

Most ismét kipróbáltam a Just reminder-t, első alkalommal a beállított időben megszólalt a riasztó hangja, második beállításkor nem szólalt meg, csak akkor mikor hozzányúltam a telefonhoz, túl a beállított időn, vagyis mikor a képernyő "feléledt".
Szóval ez nekem így nem oké, sajnos.
Poco X3 NFC

(#167048) Viktor0610 válasza poirot (#167044) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tippre itt nem az appal van baj, pláne, ha több sem jó.
A gyártók előszeretettel tiltják meg az appoknak a háttérben futást.
Amennyiben azt megoldod, 99%, hogy hibátlanul fog futni bármelyik program.
Bővebb infó: Don't kill my app!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#167049) svgyula válasza poirot (#167044) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Az alkalmazásnál(beállítások-alkalmazások->adott alkalmazás adatlap) nincs "véletlenül" bekapcsolva a diszkrét jelzés? Olyankor szokott ilyet csinálni! Lehet nálad másképpen van fordítva. Nálam ezt minden esetben ki kell venni mert akkor csak addig van jelzés amíg aktív a kijelző. Utána csak akkor ha feloldom, olyankor a görgetősávon jelzi az értesítést de hangot már nem ad.Ja meg kimaradt az engedélyeknél nálam megvan az "Az app szüneteltetése ha nem használja" itt ki kell ezt a lehetőséget kapcsolni mert konkrétan ez is letiltja az alkalmazást mivel gondolom nem bújod állandóan a "naptárat",

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#167050) poirot válasza Viktor0610 (#167048) üzenetére


poirot
senior tag

Köszönöm a segítséget, csak azt nem értem, hogy például az AMdroid miért "fut" tökéletesen a háttérben, úgy hogy be van zárva?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.