Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) handrash


handrash
őstag

Magyarul is értő, nem tanítós hangtárcsázó appot tud valaki ajánlani?

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#6002) air válasza turbobusa (#5993) üzenetére


air
nagyúr

Mit értesz egyedi menü alatt? Olyan launchert teszel rá amilyet csak akarsz. Mondanál olyan alkalmazásokat amik csak Samsungra vannak, és nincs alternatívájuk más gyártmányú készülékre?

Én a jövőben biztosan nem veszek több Samsung terméket. A magyar support valami borzalom. A bejelentéseiken pedig már csak röhögni tudok. Kínomban. ("Mini2 megkapja a JB-t". - Aha, persze. Biztosan. :C - "Tab 7 Plus megkapja a JB-t" - Még ICS sem jött ki a magyar régióra. :W)

(#5994) darvinya:
Ez igaz. Köszi a kiegészítést. :R

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#6003) darvinya válasza helixP (#5997) üzenetére


darvinya
titán

Újabb Opera-k bug halmazok ezért azokat nem használom.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6004) turbobusa válasza Enci1983 (#6000) üzenetére


turbobusa
senior tag

visszafelé?? :D

(#6005) turbobusa válasza air (#6002) üzenetére


turbobusa
senior tag

Szoftveres dolgot az magára a rendszerre értettem (romok). Nekem ez az első Samsung-om, nem rossz, de vannak érdekesnek mondható dolgok. Lassan 2 hónapja a megjelent JB-re várunk, ami azért elég vicces főleg, hogy S3-ról van szó...
Garanciáztatást meg pont dicsérik a Samsung-nál. Sony se rossz, de ha nem Samut vennék ismét akkor lehet megyek vissza ios-re. :D

(#6006) Egorov válasza dokee78 (#5985) üzenetére


Egorov
aktív tag

Mennyire kezeli jól a gmail labeleket, meg a conversation view-t?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#6007) petipetya válasza Egorov (#6006) üzenetére


petipetya
nagyúr

A címkéket jól kezeli, de újat létrehozni a telefonon nem tudsz. Mi az a conversation view?

"nincs rá lezsóidő"

(#6008) Egorov válasza petipetya (#6007) üzenetére


Egorov
aktív tag

Conversation View:
(sets whether emails of the same topic are grouped together)

Tehát így egy "topicba" teszi a leveleket.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#6009) spiritex válasza dokee78 (#5999) üzenetére


spiritex
veterán

Nem tudom mi az oka, de megengedte. Talán a 4.1.1-es JB, talán az, hogy tablet, vagy az, hogy kínai, de hidd ek, hogy a fő fiókot töröltem. Tudom melyik a fő fiókom évek óta, mert az összes eddigi 4 androidos kütyüm vele működött.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#6010) petipetya válasza Egorov (#6008) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem beszélni angol, a képből pedig nem derül ki számomra.

"nincs rá lezsóidő"

(#6011) Egorov válasza petipetya (#6010) üzenetére


Egorov
aktív tag

Az első képen van a conversation view. A másodikon pedig kikapcsoltam, így látni jobban a különbséget. Az elsőnél egy "email-be" rakja a leveleket, tehát ha rákattyintok, akkor úgy jönnek be a levelek, mint ami ez előző hozzászólásomban látszik. A másodiknál pedig külön email mindegyik új üzenet.

Szerk.: Itt egy link, itt szépen meg van fogalmazva.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#6012) draco31


draco31
veterán

Hello!
Huawei E220-as modemhez keresek apk alkalmazást, valaki azt mondta, hogy kell hozzá. Ez valóban így van? Még nem tudom kipróbálni, vásárlás elött vagyok.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#6013) air válasza turbobusa (#6005) üzenetére


air
nagyúr

Lassan 2 hónapja a megjelent
JB-re várunk, ami azért elég
vicces főleg, hogy S3-ról van
szó...

Erre értettem a borzalmas support-ot.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#6014) darvinya válasza air (#6013) üzenetére


darvinya
titán

Hát Samu nem lenne rossz, ha nem csak 1-2 készülékre dobna frissítést.(És itt nem a fw változatra értem)
Pl: Samu GB-s telokon nem működik rendesen a Gtalk.

Ez is érdekes.

De a válasz a profitorientált cég.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6015) kariad válasza toppet (#5996) üzenetére


kariad
senior tag

Ez Call Meter 3G mindent mér, csak jól kell tudni beállítani! :))

Nekem is ehhez kapcsolódik egy kérésem! Aki megcsinálta a VitaMax City tarifát megköszönném, ha megosztaná velem! :R :R

[ Szerkesztve ]

(#6016) petipetya válasza Egorov (#6011) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. :R Kijelenthetem, hogy a gyári Gmail alkalmazás nem tudja szétbontani a leveleket. A gyári Email alkalmazás viszont már igen. De szerintem ezt eddig is tudtad.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#6017) turbobusa válasza air (#6013) üzenetére


turbobusa
senior tag

szidják az ios-t, hogy nem jó, de ott minden időbe jön legalább. szerintem mindenki ha nem droid-ot venne akkor ios-t választaná wp-vel ellentétben. korlátozott a rendszer az tény, fájlkezelése idegtépő az almának, amúgy teljesen egálba vannak...

(#6018) Narxis válasza darvinya (#6003) üzenetére


Narxis
nagyúr

Sztem a legújabb egész jó.

Thanos was right.

(#6019) Braddock válasza Egorov (#5983) üzenetére


Braddock
őstag

A telefon beállításokban is nézd meg, hátha kilőtte magát a szinkron.

(#6020) mttssz


mttssz
senior tag

Milyen alkalmazást ajánlanátok WiFi tetheringre? A jelenlegi rom alapból nem tudja, de elvileg 3rd party app használatával működne.

(#6021) róland válasza air (#6013) üzenetére


róland
veterán

De csak a magyar supportot hibáztasd, hosz ők bénáznak. (A környező országok szinte mind megkapták már.)

Az október közepére ígért, s nagy médiavisszhanggal beharangozott, Samsung Mix alkalmazás csomag sincs sehol. Pedig az hazai dolog lenne.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#6023) Hawk1979 válasza mttssz (#6020) üzenetére


Hawk1979
őstag

Ez?

(#6024) Doosa


Doosa
aktív tag

Van aki tud valamit a silverlight-ról androidra? Egy 2008-as cikket találtam, hogy lesz rá, de ezen kívül nem sokat, ha valaki tud valamit kisegíthetne.

(#6025) fatal` válasza Doosa (#6024) üzenetére


fatal`
titán

Nincs, nem is lesz. Egyik mobilplatformon sincs, ráadásul az MS le is állította a fejlesztését PC-n is.

(#6026) turbobusa válasza Doosa (#6024) üzenetére


turbobusa
senior tag

Flash-t is elhagyta már a droid ics-vel, htlml5 jött be a helyére, gyorsabb jóval...
Silver meg nem hinném, hogy lesz, maximum rá lehet majd barkácsolni. Hova kellene egyébként?

(#6027) SziberTomi


SziberTomi
tag

Sziasztok. Olyan progit keresek, amiben külön tudom beállítani az alkalmazások facebook, gtalk, gmail, twitter stb. értesítések értesítéshangját. Valaki tud ilyet?

iPhone 5S

(#6028) mttssz válasza Hawk1979 (#6023) üzenetére


mttssz
senior tag

Köszönöm, kipróbálom! :R

(#6029) atillaahun válasza SziberTomi (#6027) üzenetére


atillaahun
veterán

Szerintem mindegyikben van erre beállítás.

(#6030) xSide válasza SziberTomi (#6027) üzenetére


xSide
őstag

FB, Gtalk, Gmail (fiókonként is) alapból lehetőséget ad rá...
Twitter nincs használatban, ennél nem tudom.

(#6031) mttssz válasza xSide (#6030) üzenetére


mttssz
senior tag

Twitter for Android is tudja, sőt, az összes kliens amit valaha használtam.

(#6032) #40351744


#40351744
törölt tag

Valaki ajánlana nekem olyan app-ot, amivel a weblapokat későbbi elolvasásra el lehetne menteni SD-re? Ingyenes, fizetős, jöhet.

ui: Nem érdekelnek a Google Play találatok. :U Az érdekelne amit ti használtok. :)

(#6033) lalakov


lalakov
senior tag

Tudna valaki olyan programot ajánlani, mint a Soundhound? Csak az legyen a különbség, hogy vásárlásnál ne az Amazonra irányítson, hanem én tudjam beállítani azt hogy milyen boltba mutasson?

(#6034) kariad


kariad
senior tag

Melyik a legjobb kamera alkalmazás? Szeretnék a gyári helyett!
Gyors, hatékony és jó minőségű kellene! (nem fontos további szerkesztési lehetőség) Ingyenes fizetős is lehet!

[ Szerkesztve ]

(#6035) mttssz válasza #40351744 (#6032) üzenetére


mttssz
senior tag

Pocket. Mindig is ezt használtam rá, eddig nem volt vele bajom.

(#6034) kariad: Camera Zoom FX.

[ Szerkesztve ]

(#6036) #40351744 válasza kariad (#6034) üzenetére


#40351744
törölt tag

Szerintem egyértelműen a Camera Zoom FX, bár eléggé idióta magyar fordítása van...

(#6035) MaTMaN: Köszönöm, ránézek. :R

[ Szerkesztve ]

(#6037) atillaahun válasza #40351744 (#6036) üzenetére


atillaahun
veterán

Ebben kikapcsolhatóak az összes mindenféle fókuszáló csipogó, puttyogó hangok?

(#6038) bubi92 válasza #40351744 (#6036) üzenetére


bubi92
őstag

pont ezt akartam kérdezni, hogy valahogy átlehet állítani angolra? csak ez miatt nem használom. nagyon idegesít

(#6039) #40351744 válasza atillaahun (#6037) üzenetére


#40351744
törölt tag

Igen persze, ki lehet kapcsolni.

(#6038) bubi92: Jó párszor átfutottam már a beállításokat, de eddig még nem találkoztam nyelv választással :(

(#6040) whaler


whaler
tag

Nem biztos hogy ide tartozik, de ha Titanium Backup-al lementem az összes programom + azok beállításait, majd felteszem egy CM10 et CM7 helyett, akkor azokat vissza tudom tenni?

(#6041) atillaahun válasza #40351744 (#6039) üzenetére


atillaahun
veterán

Köszi, bár sajnos felraktam, mire feltűnt, hogy videofelvételt viszont nem lehet vele készíteni. :(

(#6040) whaler
A program valószínűleg engedni fogja, de előfordulhatnak hibák a programokban ha különböző rendszerek között állítod őket vissza.

[ Szerkesztve ]

(#6042) mttssz válasza #40351744 (#6039) üzenetére


mttssz
senior tag

Csak akkor tudod átállítani a nyelvet, ha maga a rendszer is más nyelvű. Illetve van egy módszer, hogy hogyan lehet átverni, hogy a program más nyelvűnek lássa a rendszert mint ami, de sokak szerint ez elég sok problémát okozott.

(#6043) spiritex


spiritex
veterán

Ahhoz, hogy gépelés közben ne dobja fel állandóan, hogy válasszak a magyar billentyűzet és a Google voice typing között, mit kell letiltanom? Mert hiába veszem ki a pipát a google voice typing mellől, mindig visszakerül. Jó lenne letiltani, ugysem kell soha. Köszi!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#6044) kariad válasza #40351744 (#6036) üzenetére


kariad
senior tag

Köszi :R látom írták videót nem tud felvenni! Igaz ez?

(#6045) handrash


handrash
őstag

Ennyire nnincs ötletek Hangtárcsázásra amit. A 60001-ben kérdeztem. :(

[ Szerkesztve ]

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#6046) air válasza darvinya (#6014) üzenetére


air
nagyúr

Nagyon sok készüléken még a saját launchere (TW) sem megy teljesen röccenésmentesen. Azért ez már elég durva!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#6047) baandii


baandii
senior tag

aki BOX-ot használ tudna segíteni hogy a telón egy mappát hogy tudok beállítani automatikus sync-re?

köszi!

(#6048) vigyori78 válasza dokee78 (#5925) üzenetére


vigyori78
őstag

Köszi.
Azt még megtudod mondani,hogyan lehet beállítani az értesítést ha kivan rakva a tárcsázó és az üzenetek?
mert nem írja,hogy nem fogadott hívás vagy sms jött,vagy mást kell kirakni a Lockscreen-re?
Köszi.

(#6049) punky10 válasza kariad (#6044) üzenetére


punky10
addikt

Nálam legalábis igaz... :(( Van olyan menüpont,hogy video[jobb also sarokban egy stilizált kamera ábra)el is lehet inditani a videofelvételt,de nem menti el a videot,csak dob egy hibaüzenetet,hogy ő most ugy gondolja,inkább leáll.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#6050) dokee78 válasza vigyori78 (#6048) üzenetére


dokee78
félisten

Fel kell tenni ezt is. -->TeslaUnread

Utána hosszan nyomsz a zárképernyőn és alkalmazásnak kiválasztod a tárcsázót és az üzeneteket.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.