Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21001) dokee78


dokee78
félisten

Nem tudja valaki a freemailre hogyan kell a Maildroidot beállítani?

kimenő bejövő szerver adatok stb?

(#21002) St3ven válasza sutszi (#20969) üzenetére


St3ven
addikt

& zhata:

Köszönöm, teszek vele egy próbát!

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#21003) wardemi válasza -PLevi- (#21000) üzenetére


wardemi
senior tag

Oda adom a SIM-et :DDD Amúgy meg lassú eléggé m.face még oké még prohardver is de más böngészésénél már várni kell nem keveset vagy be sem hozza.

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#21004) -PLevi- válasza wardemi (#21003) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Legfőképpen erre a kettőre használnám! :D

De még az sem biztos, hogy lesz-e egyáltalán.

(#21005) air válasza dokee78 (#21001) üzenetére


air
nagyúr

Freemail-nek csak POP3 szervere van. A címe: freemail.hu
SMTP-nek a net szolgáltatód szerverét kell használni.
Jobban jársz, ha a freemail-es fiókod "bedrótozod" a GMail alá.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#21006) wardemi válasza -PLevi- (#21004) üzenetére


wardemi
senior tag

Ha ez a kettő ami fontosabb (nálam is) akkor nem lesz gond még ha túl is futsz. Amúgy nálam általában a 100 mega 2-3 hetet bír aztán megadja magát. IMO chat végig megy kb (alig eszik) meg a taptu ami még sokat eszik a forgalomból (van egy pár hírfolyamom :) ), ja meg nem egyszer volt hogy a tűzfal nem blokolt és leszedett valamit playről hogy egyem a szivét :D.

De mint mondtam IMO, face, prohard nem látsz jelentősebb lassulást sőt még taptu is soso gyors (bár néha kiírja hogy nincs kapcsolat...) (t-mobil am)

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#21007) KISDUCK válasza fatal` (#20991) üzenetére


KISDUCK
addikt

az utvonal nem meghajtóval kezdődik, csak 1-2 mappát megy visszafelé. pc-n ez a módszer régen müködött. majd valamit nézek.

(#21008) S e t h


S e t h
nagyúr

Szeretnék kipróbálni egy rss olvasót, még sosem próbáltam korábban, és eddig nem is sikerült működésre bírnom, nem kínál fel semmi olyan lehetőséget, hogy adjak hozzá.
Viszont az elején kérte az email címemet, most akkor a gmail-es címemen kellene vmit állítanom ,hogy láthassak rss hírfolyamot?

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#21009) S e t h válasza dokee78 (#21001) üzenetére


S e t h
nagyúr

Jól mondja air, én még élő emberrel nem találkoztam akinek sikerült volna, maradtam én is az átirányításnál.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#21010) dokee78 válasza air (#21005) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi,viszont nem nekem kell így nem nagy érvágás. :D

(#21011) Oldman2 válasza S e t h (#21008) üzenetére


Oldman2
veterán
LOGOUT blog

Sokat segítene, ha elárulnád milyen appot próbáltál ki!?
:-)

(#21012) -PLevi- válasza wardemi (#21006) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Köszi!

Ha lesz, szerintem akkor is csak 30 megás.

[ Szerkesztve ]

(#21013) westcoastog


westcoastog
veterán

Hirtelen a mai napon tulaja lettem egy alcatel 918-nak, így először van droidom, melyik apps to sd progit ajánljátok?
Van fent egy pár playen, nem tudom melyik a jó. :D azt szeretném hogy bármit amit letöltök azt már rögtön az sd kártyára telepítse és töltse.

(#21014) OgKush válasza S e t h (#21008) üzenetére


OgKush
senior tag

Hát előszöris, a gmaileden kéne, ezen az oldalon: [link] rss feed linket hozzá adni a gmailedhez. Ha ez kész, utána keresel egy app-ot, én ezt használom:
Itt belépsz a gmailes accountoddal, és késsz is. :K

(#21015) dokee78 válasza westcoastog (#21013) üzenetére


dokee78
félisten

Én a DroidSail Super App2SD Liteot használom.
Mindent nem jó az SD-re rakni,mert pl Widgeteknél okoz hat gondot.

Ezt is nézd meg --->Push Ups pro Sit Ups pro Squats pro

[ Szerkesztve ]

(#21016) westcoastog válasza dokee78 (#21015) üzenetére


westcoastog
veterán

Akkor ezt felrakom. :R
Fekvőtámasz program? zsír. :D

(#21017) westcoastog válasza westcoastog (#21016) üzenetére


westcoastog
veterán

Valami nem oké mert mindig beáll ez a program mint a szög, meg el sem kezdi átrakni sd-re amit akarok csak áll 0%-on.

(#21018) dokee78 válasza westcoastog (#21017) üzenetére


dokee78
félisten

Ha nem ROOT-olt a telefon akkor nem fog működni.

(#21019) westcoastog válasza dokee78 (#21018) üzenetére


westcoastog
veterán

Ja, hát nem az.
Olyan kéne amihez nem kell root.

(#21020) dokee78 válasza westcoastog (#21019) üzenetére


dokee78
félisten

Anélkül nem fog menni sajnos.

(#21021) westcoastog válasza dokee78 (#21020) üzenetére


westcoastog
veterán

Haverom felrakatott velem egy appmgr III progit, majd kipróbálom.

(#21022) dokee78 válasza westcoastog (#21021) üzenetére


dokee78
félisten

ROOT nélkül semmi nem fogja áthelyezni SD-re.
Bár néhány dolgot enged a rendszer ROOT-nélkül is ha jól emlékszem.

(#21023) S e t h válasza Oldman2 (#21011) üzenetére


S e t h
nagyúr

[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#21024) westcoastog válasza dokee78 (#21022) üzenetére


westcoastog
veterán

Ja értem.

(#21025) r4z


r4z
nagyúr

Sziasztok!

Tudtok nekem olyan appot mondani, ami a local naptáramat fel tudja szinkronizálni a Google accountomra?

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#21026) bacus


bacus
őstag

Viberrel kapcsolatosan lenne kérdésem. A viber.com szerint ha valaki tudja a számod, nincs lehetőséged blokkolni vagy mellőzni a hivást.

Ez még mindig igy van? Nincs semmilyen viber call filter app?
Van lehetőség státusz váltásra? Minimum az elérhető v. nem elérhető kellene.

(Régebben hiába léptem ki, akkor is csörgött.. :( )

Nem is értem, hogy ez másnak nem hiányzik? Hajnali kettőkor is felhivhatja bárki? Persze egy tűzfal programmal meg tudnám oldani, hogy senki ne hivjon, de az mégsem ugyanaz, mintha én választhatnám ki, hogy a család elér, ügyfél nem.

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#21027) hodostamas válasza r4z (#21025) üzenetére


hodostamas
addikt

bekapcsolod a szinkronizációt, és már fent is vannak.

[ Szerkesztve ]

(#21028) fatal` válasza dokee78 (#21022) üzenetére


fatal`
félisten

Tisztába téve a dolgokat: Három állapotot tudnak definiálni a fejlesztők: internal only, auto, prefer_external.

Internal onlynál nem engedi áthelyezni (ilyenkor kell a droidsail), autonál a telefon dönti el (áthelyezhető, de gyengébb telefonokon alapból oda kerül), prefer externalnál, ha van SD akkor oda települ, ha nincs akkor a belsőre.

A Widgeteknél nem okozhat gondot, hanem minden esetben okoz, mert az sd kártyát a rendszer bootolás után csatolja fel (kivéve az ext partíciós sdket, de azok úgy működnek mint a belső tárhely, nem kevertem ide). A droidsailnek mindenképpen kell a root, anélkül nem működik, de más app2sd programok működhetnek, azonban azok nem tudnak mindent áthelyezni.

(#21026) bacus: Igen, még mindig így van. Bár a régi vibernél azt tapasztaltam, hogyha nincs a contact listában egyszerűen ki sem csöng a hívott fél oldalán. Azonban ez bug lehetett, mert már nem így van.

Ki lehet lépni a viberből, viszont olyankor senki nem tud hívni és te sem tudsz írni/hívni senkinek/senkit.

Éjszakára meg kikapcsolod a netet és probléma megoldva. Plusz nekem amúgy is le van némítva automatikusan, szóval hívogathat, aki akar, úgysem veszem fel.

[ Szerkesztve ]

(#21029) r4z válasza hodostamas (#21027) üzenetére


r4z
nagyúr

Nem, nincsenek. A szinkronizáció csak a G accountomhoz rendelt eseményeket szinkronizálja. De nekem a local calendar storage-ból kéne ezeket felküldeni.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#21030) dokee78


dokee78
félisten

Ismeritek-e az új Sonykban a helyalapú WIFI-t?
Hasonló kellene.
Tudom,hogy tudja a Tasker és a Llama is,de olyan app kellene aminek ez a specialitása konkrétan.

(#21031) k850 válasza S e t h (#21008) üzenetére


k850
addikt

"Szeretnék kipróbálni egy rss olvasót, még sosem próbáltam korábban, és eddig nem is sikerült működésre bírnom, nem kínál fel semmi olyan lehetőséget, hogy adjak hozzá.
Viszont az elején kérte az email címemet, most akkor a gmail-es címemen kellene vmit állítanom ,hogy láthassak rss hírfolyamot?"

Próbáld ki ezt! Sparse rss Hu
Én nagyon meg vagyok elégedve vele, egyszerű, memória és adatforgalom takarékos.
Az eredeti itt: Sparse rss

Ízelítő a kinézetéről.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#21032) Bozek válasza k850 (#21031) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ez már túl puritán. :) Na meg ahogy látom, nincs offline használat, ezért nálam például kiesik. Akármennyit kipróbáltam, a gReader-nél jobbat nem találtam eddig.

(#21033) k850 válasza Bozek (#21032) üzenetére


k850
addikt

Ízlés kérdése, nekem pont az egyszerűsége miatt tetszik! :K

Ha már letöltötte a híreket, akkor utána is elolvashatod, ha már nincs kapcsolat. Nagyon takarékos! Kapcsolat nélkül egyetlen egy RSS olvasó sem működik! :DDD

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#21034) fatal` válasza S e t h (#21008) üzenetére


fatal`
félisten

Google Readert használ, az a gond, hogy az hamarosan megszűnik.

Próbáld a Taptut, ott vehetsz fel feedeket is, de kezeli a Google Readert is.

(#21032) Bozek: Taptu szerintem jobb. De mindenképpen olcsóbb, a gReader szerintem nagyon drága.

[ Szerkesztve ]

(#21035) MurdR válasza csabám (#20993) üzenetére


MurdR
veterán

Egyszer láttam még évekkel ezelőtt egy külföldi oldalon valamelyik hightech telefon bemutatóját, azon lehetett valami hasonló, de az valami másfajta rendszer volt. Jópofa :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#21036) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Srácok!

aCalendar-t használ valaki rajtam kívül? (gondolom igen) Tudnátok abban tippet adni, hogy miért nem szinkronizálja le a Facebook születésnapokat?

Köszi :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#21037) Bozek válasza k850 (#21033) üzenetére


Bozek
nagyúr

A teljes cikket letölti vagy csak a lead-et? Mert azért nem mindegy. :)

(#21034) hunfatal: Az igaz, de én még anno megvettem. Na meg amit linkeltem, az az ingyenes verzió és nem sok hiányosság van benne a Pro-hoz képest. Én se azért vettem meg azt, mert nem lettem volna el az ingyenessel, sokkal inkább azért, hogy támogassam a fejlesztőt.

(#21038) killmix válasza valory (#20891) üzenetére


killmix
tag

Azt hogyan állítod be, hogy ébresztés előtt 10 perccel kapcsoljon be a teló? :)

(#20895) mAtThEw0319
Esetleg ez vagy ez, ez ? :)

[ Szerkesztve ]

(#21039) golyós válasza fatal` (#21034) üzenetére


golyós
őstag

Én is Taptut használok, szerintem is takarékos.
Honnan tudnék még felvenni hozzá oldalakat?
Amit használok azt mind én adtam hozzá.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#21041) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Régen még nem volt, azóta sikerült már normális progit kiadni valakinek arra hogy az sms-t is lehessen blokkolni?
Mert a régiekkel az volt a gond, hogy engedte fogadni, csak rögtön egy előre beállított mappába tette.
Nekem valami hasonló kellene mint az emalek esetében, hogy mondjuk a nem kívánt számról érkezett sms-t pattintsa vissza a küldőnek.

Létezik megoldás erre?

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#21042) Oldman2 válasza S e t h (#21023) üzenetére


Oldman2
veterán
LOGOUT blog

Ez (is) alapvetően egy Google Reader kliens. Amit legkényelmesebben annak webes felületén keresztül tudsz karbantartani.

Most nem tudom megnézni (nincs működő Androidos eszközöm), de biztosan van ebben is lehetőség a mobil eszközön új RSS csatorna felvételére.

(#21043) Oldman2 válasza Bozek (#21032) üzenetére


Oldman2
veterán
LOGOUT blog

(#21032) Bozek
Ezzel én is így vagyok!

(#21037) Bozek
Az, hogy mi jelenik meg egy RSS olvasóban, az nem a kliensen, hanem szerver oldalon van az RSS Feedbe tolva... Ha a feedben csak modjuk 160 karakter van, akkor az RSS olvasó csak a feedből nem tud többet megjeleníteni.

Persze az eredeti cikket a legtöbb olvasó megjelenítheti, de az már nem RSS.

[ Szerkesztve ]

(#21044) Deck


Deck
titán

Nincs meg valakinek megbízható forrásból az Eset Mobile Security 2 béta? Egy ideig fenn volt Playen.

PS5

(#21045) Bozek válasza Oldman2 (#21043) üzenetére


Bozek
nagyúr

Tisztában vagyok az RSS fogalmával. De ettől függetlenül nem használnék olyan alkalmazást erre a célra, ami nem tölti le a teljes cikket. És itt az offline használatra gondoltam, nem arra, hogy megjeleníti-e azt.

(#21046) golyós


golyós
őstag

Sziasztok!
Kipróbáltam ezt: [link]
de sajnos nem veszi fel automatikusan a hivást.
Használtok esetleg valami hasonlót kihangosítás gyanánt?

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#21047) fatal` válasza golyós (#21046) üzenetére


fatal`
félisten

AutoAnswer, nekem bevált.

(#21048) golyós válasza fatal` (#21047) üzenetére


golyós
őstag

Köszi megnézem, de miért van 2 apk? Mi a különbség?

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#21049) fatal` válasza golyós (#21048) üzenetére


fatal`
félisten

Az egyik régebbi verzió, támogatja még az android 1.6-ot ha jól látom. Az újabbat töltsd.

(#21050) elmouse


elmouse
aktív tag

Ha valaki fel akarja tenni a MindigTV appot a JB-es tabletjére, akkor csak le kell menteni az apk-t valamilyen progival és már mehet is. Az élő adás is működik.
Tesztelve: Modecom Freetab 1002 JB 4.1.1

Ka nama kaa lajerama!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.