Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67001) canniball válasza kexxkenny (#67000) üzenetére


canniball
nagyúr

Én pl. semmilyennel. :D
De ha játszanék akkor inkább az Androidos játékok topikjában kérdeznék rá. ;)

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#67002) kexxkenny


kexxkenny
újonc

Visszanéztem az eddigieket, és ez a topic nekem megfelel. :) Csak egy gyors kérdést tettem fel, engem nem csak a játékok érdekelnek. :D

| Sony Xperia SP Cyanogenmod 12 | youtube.com/kexxkenny |

(#67003) beg válasza kexxkenny (#67002) üzenetére


beg
veterán

Most csak szívatsz minket ugye? A másik szobában kapsz választ. Amit az előbb linkeltek.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#67004) csaba1203 válasza batai15 (#66973) üzenetére


csaba1203
addikt

:K

(#67006) Dottore válasza melan (#66993) üzenetére


Dottore
addikt

Értem, akkor félreértettem. Azt hittem Novára vagy másra gondolsz, hogy azokkal nem tudsz ikonokat cserélgetni.

[ Szerkesztve ]

(#67007) kexxkenny


kexxkenny
újonc

"Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik" ebből az szűrődött le nálam, hogy alkalmazásokról, szoftverekről van szó. Bár lehet én értelmeztem férre. :D

| Sony Xperia SP Cyanogenmod 12 | youtube.com/kexxkenny |

(#67008) atosan válasza kexxkenny (#67007) üzenetére


atosan
addikt

Valóban szoftverekről van szó, a játék is az, de annak külön topicja van, amit linkeltek.

Maine coon

(#67009) beg válasza kexxkenny (#67007) üzenetére


beg
veterán

Van a játékoknak külön topikja. Nem olyan bonyolult. Ez az egyéb alkalmazásoké, nem a játéké. Ha pisilni kell, nem a nőibe mész, pedig ott is van fajansz.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#67011) kexxkenny


kexxkenny
újonc

Most már értem.
Meg ahogy írtam most fórumozok elsőnek, előbb regisztráltam. :D Köszi az eligazítást mindenkinek! :D
(nem tudtam, hogy külön game topic van :()

[ Szerkesztve ]

| Sony Xperia SP Cyanogenmod 12 | youtube.com/kexxkenny |

(#67012) air válasza kexxkenny (#67011) üzenetére


air
nagyúr

" (nem tudtam, hogy külön game topic van )"

Amikor elkezdtél vitatkozni, már tudtad.
De hagyjuk!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#67013) batai15


batai15
félisten

sziasztok!
g2 gyári rendszerében van olyan hogy wifi segítségével vezeték nélkül össze kapcsolom a pc-vel.
Custom romba sajna ez nincs szóval keresnék valami appot rá.
Airdroidot ismerem, de sajna annak a használata nehézkesebb mert a g2 stock rendszerébe ha bekapcsoltam módot akkor meghajtóként látszódott és tc alatt másolgattam rá. Nagyon kényelmes volt így. Köszi!

(#67014) oncsi válasza kexxkenny (#67000) üzenetére


oncsi
őstag

:DD

(látom, közben megválaszólták)

[ Szerkesztve ]

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#67015) Jabby


Jabby
őstag

Egy régi Androidos (2.2) telefonból kellene kb. 450 névjegyzéket törölni. Van erre valami app amivel pár simivel megoldható, vagy marad az egyesével való törlés?

(#67016) Pietro 22


Pietro 22
aktív tag

Ha egy letöltött apk-t (nem Play Áruházból) próbálok telepíteni és kiírja, hogy nincs telepítve akkor az mitől lehet? Mi az oka?

Több forrásból, több verziót próbálva mindegyiknél ezt írja ki. Lehet a problémája, hogy ART-on használom a telefont?

[ Szerkesztve ]

(#67017) quailstorm válasza Pietro 22 (#67016) üzenetére


quailstorm
nagyúr

hibás aláírás
nem elérhető az adott processzorodra bináris kód benne

nem tán warezolsz?

igen, az ART az erősen gond gyanús

[ Szerkesztve ]

(#67018) Pietro 22 válasza quailstorm (#67017) üzenetére


Pietro 22
aktív tag

Köszi. Akkor az ART lesz a hibás. Nem warez. Csak az Áruházban lévő programnak egy régebbi verziója lett letöltve mert az jobban működött.

(#67019) wopi


wopi
aktív tag

Tudtok olyan Android appot ajánlani, ami boldogul a PH fórummal? Konkrét fórumkezelő appra gondolok, nem Chrome, és hasonló ajánlatokat várok. :)

(#67020) quailstorm válasza Pietro 22 (#67018) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Pl google appokban nincs benne egyszerre az összes bináris, tehát ott csinálhatsz olyat hogy simán rosszat szedsz le. Egyébként engem nem zavar a warez, de ott szoktak sokan belefutni :DDD

droidra játékvásárlás is külön izgalmas...
gameloft fórumon is már sokan szóvá tették, hogy az Asphalt 6 nem megy S4-en
de pedig megy (build.prop átírás), csak nem engedik...
aztán 2012-es a legutolsó frissítés az apphoz...
nagyon sok app van amit meg nem vennék, mert csak specifikus architektúrán, droid verzió alatt, vagy bizonyos felbontáson, esetleg csak csúcs és ismert (jobbára Samsung) készülékeken megy hivatalosa
n

(#67019) wopi: tudtommal nincs ilyen

[ Szerkesztve ]

(#67021) batai15 válasza batai15 (#67013) üzenetére


batai15
félisten

erre?

(#67022) quailstorm válasza batai15 (#67021) üzenetére


quailstorm
nagyúr

(#67023) drmotto válasza wopi (#67019) üzenetére


drmotto
őstag

(#67024) Arlekim


Arlekim
aktív tag

Sziasztok!

Expressz teherautós futár vagyok, rengeteg emiatt az adminisztrációm, és sok városba megyek, sok címre, de ezek fixek, menetrendszerűek.
Szeretnék egy olyan appot, ami lehetóség szerint teljesíti az alábbiakat:
- Idő, vagy GPS alapján figyelmeztet a tennivalóimra, sorrendben.
- Figyelmeztet az esedékes adminisztrációra, pl hangos/látható figyelmeztetéssel. (Pl fuvarlevél kitöltése, felvét / leadás)
- Esetleg figyelmeztet az indulásra, hogy el ne késsek.
- Esetleg halmozott tennivalók esetén tételenként okézható To-Do list formájában figyelmeztet.

Az ajánlatokat nagyon köszönöm :)

Windows 95 was unable to detect your keyboard. Press F1 to retry or F2 to abort.

(#67025) air válasza Arlekim (#67024) üzenetére


air
nagyúr

Én ismerek egy ilyen alkalmazást. Úgy hívják The BRAIN! ;] :P

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#67026) melan válasza Oldman2 (#66995) üzenetére


melan
senior tag

Ez volt

[ Szerkesztve ]

(#67027) Arlekim válasza air (#67025) üzenetére


Arlekim
aktív tag

Eddig azzal nyomtam, de a playben csak 3-4 csillagot érdemel. :)
Nagyon jó lenne mint navigátor/mitfahrer/asszisztens.

Windows 95 was unable to detect your keyboard. Press F1 to retry or F2 to abort.

(#67028) air válasza Arlekim (#67027) üzenetére


air
nagyúr

Vidd magaddal az asszonyt! :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#67029) albinolynx


albinolynx
őstag

Helló!

Segítséget szeretnék kérni az alábbiakban. JB rendszeres jiayu g2-n megszoktam pár dolgot, ezeket szeretném megvalósítani kitkat-es másik készüléken.

Az első, hogy olyan képernyőzárat szeretnék, aminek nincsen háttérképe. Jiayu-n ez úgy néz ki, hogy feloldás gombot megnyomom. Középen felül dátum, idő megjelenik. Alul középen pedig a szokásos kereszt alakban mozgatható feloldás "gomb". Háttér nincsen, vagy áttetsző (nem tudom, egyszínű fekete hátterem van).
Ami még fontos kényelmi funkció, hogy ha mp3-t hallgatok (tcm lejátszója), akkor nem kell feloldani a telefont, mert megjelenik a lejátszó puritán gombsora. Előre-, hátra lépés, pause, play.

A másik a fentről legördíthető menüsor. A jiayu-nál itt egyből elérhető volt a wifi, bt, gps, airplane, adatkapcsolat ikon. Az új telefonnál értesítő sáv jelenik meg. Az ikonokhoz először ismét bökni kell, a jobb felső sarokban lévő ikonra.

Nem tudom, hogy ezek JB - KK sajátosságok, vagy külön programok. Örülnék, ha tudnátok segíteni utána járni. Köszönöm!

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#67030) anonymus89


anonymus89
addikt

Üdv!

A céges felhasználónevemmel, jelszavammal használt Outlook-ot, hogyan tudnám elérni mobilon is?
Olvastam Outlook.com-ot ami állítólag köszönőviszonyban sincs windows-on használt verzióval aztán itt a TouchDown. Olyan is volt, hogy külnön vpn-t kellett beállítani még pluszba.

A lényeg még nem nagoyn értem, a működését sem tudnátok segíteni mit hogyan kellene?

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#67031) Flind válasza albinolynx (#67029) üzenetére


Flind
senior tag

Milyen készülék? Stock KitKatben ezek alapból így vannak.

(#67032) air válasza anonymus89 (#67030) üzenetére


air
nagyúr

Fordulj a céged rendszergazdájához, hiszen csak ő tudja, hogy a szerveretekhez milyen feltételekkel lehet kapcsolódni!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#67033) ollie válasza anonymus89 (#67030) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A gyári email kliensben be tudsz állítani exchange-es emailt.

Ill. a legújabb gmail már ezt is tudja.

[ Szerkesztve ]

***

(#67034) anonymus89 válasza air (#67032) üzenetére


anonymus89
addikt

Rendben és mit kell megtudnom?
LG G2-re szeretném megoldani.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#67035) air válasza anonymus89 (#67034) üzenetére


air
nagyúr

Azt majd ő elmondja.
Kell-e VPN vagy sem. Mi a szerver neve. Egyáltalán támogatott-e mobileszközről csatlakozni. Stb. stb.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#67036) vicze válasza anonymus89 (#67030) üzenetére


vicze
félisten

Te egész pontosan a céges Exchange szervereteket szeretnéd elérni. (Outlook egy kliens köze nincs a szerverhez.)
Ehhez az Exchange szervernek rendelkeznie kell távoli elérés funkcióval, ezt többnyire OWA-nak(Outlook Web Access) vagy EWC-nak(Exchange Web Connect) hívják verziótól függően. Illetve nagyon fontos hogy ki kell legyen engedve internetre. Ezt sok esetben a biztonsági szabályzat nem engedélyezni, ilyenkor kell VPN.

Ahhoz hogy csatlakozni tudj, tehát kell direkt hozzáférés a webes felülethez, ezután szinte bármilyen EAS (Exchange ActiveSync) protokolt támogató klienssel csatlakozni tudsz. Ezt kezeli az minden default android mail app és már a Gamil is. A TouchDown jóval nagyobb funkcionalitással rendelkezik mint az előbb említett kettő és elég sok előnye van, hogy ezek neked hasznosak-e azt te kell eldöntsed.

Tehát hogy csatlakozni tudj kell a webfelület pontos(!!!) címe, ezt meg kell adni a kliensekben. User neved és jelszavad. Illetve szinte biztos hogy SSL kapcsolatot ki kell választani. (Biztonságos kapcsolat.)
Esetleg portot kell változtatni.

Kb. így néz ki, a GUI nyilván lehet más, de ezek az adatok kellenek ebben a formában.

(#67037) Arlekim válasza Arlekim (#67024) üzenetére


Arlekim
aktív tag

Project manager program is jó lenne, amiben hely alapján is lehetne adni feladatokat, kb 100 alkalmazást már átböngésztem a témában a play-ben, de semmi értékelhető.

Windows 95 was unable to detect your keyboard. Press F1 to retry or F2 to abort.

(#67038) vicze válasza Arlekim (#67037) üzenetére


vicze
félisten

Ő esetleg?
Egy részét tudja kívánság listádnak, talán fontosabb részét. De mintha ebben is lenne valami pozícióhoz kötött dolog.

[ Szerkesztve ]

(#67039) #79335424 válasza Arlekim (#67037) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha nincs más, akkor marad a "csináld magad" módszer. Automatizálóban tudsz koordináták alapján hely és/vagy időeseményeket megadni. Aztán meghatározhatod, hogy mi történjen, ha az esemény bekövetkezik. Pl. üzenet az értesítési sávon, felugró buboréküzenet, leokézandó üzenet, hangeffekt, szövegbemondásos figyelmeztetés, vagy ezek kombinációja.

(#67040) vicze válasza vicze (#67038) üzenetére


vicze
félisten

Igen a Toodledo is tudja.

(#67041) Chrys_


Chrys_
addikt

Ki lehet valahogy kapcsolni a Viber LED-értesítését? De azt akarom, hogy minden más prg. LED értesítése aktív maradjon (gondolom ezért nem a rendszerben kell kikapcsolni).

(#67042) albinolynx válasza Flind (#67031) üzenetére


albinolynx
őstag

Umi C1, elméletileg stock droiddal.

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#67043) Arlekim válasza vicze (#67040) üzenetére


Arlekim
aktív tag

Eddig ez remek.
Főként az tetszik hogy asztalin, web felületen is lehet menedzselni, de ír valami hasonlót:
"Referral: Not credited (20 days left to give credit)"

Windows 95 was unable to detect your keyboard. Press F1 to retry or F2 to abort.

(#67044) Baku válasza llaszlo (#66972) üzenetére


Baku
aktív tag

Azon töröm a fejem két napja. .. De úgy rémlik, rendszer visszaállítás előtt csináltam egy mentést az apk-król. Holnap előkeresem és ha jutok valamire, közzéteszem. ...

(#67045) Baku válasza kaszika22 (#66965) üzenetére


Baku
aktív tag

Full Screen . Több tableten is használom. Teljesen jól működik. Érdekesen áll hozzá a root jogokhoz. 4.0, 4.1 -re simán települ. 4.2- nél Hibaüzenet hogy nem rootolt az eszköz és nem indul, 4.4-en telepítéskor root jogot kér és ha megadod, fut rendesen. ...

(#67046) HREH


HREH
senior tag

ROM Toolbox Pro-t, vagy Titanium Backup Pro-t érdemesebb megvenni?
Előbbit preferálom, mert egy csomó más dolgot is tud a mentésen/fagyasztáson kívül. (Kérdés, hogy a mentésben hozza-e a TiBu szintjét, vagy vannak vele problémák?)
Használja valaki? Vélemények, tapasztalatok?
Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#67047) Hardver Arc


Hardver Arc
senior tag

Hali!
Tudd valaki olyan letöltő appot mondani amivel tényleg lehet letölteni youtubról?

(#67048) gipsztigris válasza Hardver Arc (#67047) üzenetére


gipsztigris
addikt

TubeMate[link]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#67049) ignisz


ignisz
senior tag

Jó reggelt. Hogyan tudnám rávenni a mobilt, hogy online videót nézhessek? Telepítettem Adobe Flash Playert, két böngészőt is próbáltam, semmi eredmény.

(#67050) royalka válasza ignisz (#67049) üzenetére


royalka
őstag

A puffin böngészőt is?

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.