Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#155901) Probert75 válasza svgyula (#155900) üzenetére


Probert75
addikt

A telefonon el kell fogadni, hogy te voltál.

(#155902) cidalain válasza Probert75 (#155901) üzenetére


cidalain
veterán

Gondolom ezt tudja. De minden egyes PC-s bejelentkezéskor?
Amikor a munkahelyen belépek, 2-3 naponta mondjuk, nekem is állandóan jön az üzenet (mindig ugyanarról a gépről lépek be, ráadásul a céges IP is ugyanaz). A kérdés szerintem inkább arra irányult, hogy bizonyos PC-ket nem lehet whitelistre tenni?

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#155903) consono válasza svgyula (#155900) üzenetére


consono
nagyúr

Mintha pár napja kapcsolta volna be a Google mindenhol a 2fa-t, legalább is nekem a hét elején szólt, hogy aktiváljam, vagy ők fogják pár napon belül :) De nekem a telefonra jön az értesítés, hogy nyomjak, ha tényleg én vagyok aki be akar lépni...
Jaaaa, várj, ez a biztonsági értesítés nekem mindig volt, legalább is pár éve biztosan jött róla notification meg email is, ha új gépen (vagy új ip-ről) léptem be a fiókomba.

"In God we trust. All others must bring data"

(#155904) ArthurShelby válasza crok (#155877) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Köszönöm, egyelőre az aurora store jól teljesít. :R

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#155905) crok válasza svgyula (#155900) üzenetére


crok
Topikgazda

PC bongeszo belepeskor alul van egy olyan, hogy ezt jegyezze meg - ha a sutiket nem torlid (es nem inkognitoban vagy) akkor megjegyzi es nem ker ujra engedelyezest (kvazi whitelist, explicit whitelist viszont nincs).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155906) svgyula válasza consono (#155903) üzenetére


svgyula
addikt

A helyzet az, hogy ez nem új gép. Sőt a PC-ről előbb léptem be a google fiókba mint telefonról! Ugyanis sok évig nem is volt androidos telefonom az elején csak PC!
Viszont teljesen mindegy honnan hitelesítem azt, hogy "én vagyok"
A következő belépéskor újra küldi az emailt, természetesen ugyan oda ahol beléptem! Ennek mi értelme van? Ha nem én lépek be akkor az aktuális "hacker" is simán törölheti az üzenetet! Na itt az 'amerikai" logika, ez kb egy plázamacska logikája!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#155907) consono válasza svgyula (#155906) üzenetére


consono
nagyúr

Szerintem ez arról szól, hogy nem egy eszközön vagy csak bejelentkezve általában, hanem többön is. Attól, hogy a "hacker" is megkapjam, te is látni fogod, hogy valaki szórakozik az accountoddal...

"In God we trust. All others must bring data"

(#155908) svgyula válasza consono (#155907) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Nos ez nem igaz! Most léptem be újra a PC-n! Természetesen kérte a f@szságát! Kitöröltem. DE! a telefonon amin reggel óta be vagyok jelentkezve! Semmi értesítés nem jött! Sőt tovább megyek a kitörölt "biztonsági f@szságokat" sem látja mert a PC-n már töröltem!
Tehát ez egy hatalmas kugli zagyvaság!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#155909) makoss válasza Somatom (#155874) üzenetére


makoss
addikt

Megvan ennek a beállításnak a leírása valahol?
Tudnál küldeni linket?
Köszi! :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#155910) Somatom válasza makoss (#155909) üzenetére


Somatom
veterán

Milyen beállításnak? Hogy hogyan kell Windowson megosztott mappát létrehozni? Vagy, Foldersync mappapár létrehozása?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155911) AtHoS válasza svgyula (#155908) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Kapcsold ki a google-hoz kapcsolódó sütik törlését a böngészőben -> nem dobálja majd az új eszközről léptek be üzeneteket

Állíts be biztonsági email címet (más email címet), így oda is kapsz értesítést az új eszközös belépésről.

Emeld meg a fiókod biztonsági szintjét és a fiókhoz kapcsolódó android eszközökön fogsz kapni értesítést új "eszköz"ről való bejelentkezéskor

Bár ugye az új eszköz lehet szimplán csak másik böngésző ugyanazon PC-n vagy sütitörlést követően ugyanazon böngésző is.

De ezt crok már mintha írta volna

read-only mode on the forum

(#155912) crok válasza AtHoS (#155911) üzenetére


crok
Topikgazda

Igen, kb. pont erre utaltam a #155905-ben.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155913) Bass


Bass
addikt

Sziasztok mostanában nagyon telena hócipöm a telefonnal(s10+) ,sose volt vele gondom de az utobbi időben csinál érdekes dolgokat,pl gépelek villan egyet a kijelző mint ha egy app felvillanna és eltűnik amit írtam ,a másik h ha pl youtubon nézek egy videot fektetve full képernyővek akkor ugyan ezca villanás/akadás ps visszaáll álló kisképernyös módba,akkor elkezdte kiírni h jelenleg offline vagyok mondjuk a wifitől 1 méterre is ,mint ha eldobná a hálózatot. Találkozott már valaki ilyennel? Ki lehet valahogy szűrne ha esetleg tényleg valami app ugrik be és hibás? Jó lenne egy fr de megvárnám vele a főverziót.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#155914) Viktor0610 válasza Bass (#155913) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Főverzió-váltáskor nem feltétlen kell hr, max. ha hibát tapasztalsz.
Viszont ez a hiba nekem pont olyannak tűnik, amire első körben a vezetéknélküli beállításokat hoznám alaphelyzetbe, ha nem segít, akkor gyári adatok visszaállítása.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#155915) rothfb válasza Viktor0610 (#155914) üzenetére


rothfb
veterán

A Lenovo táblagépem ugyanezt csinálja, szóval nem a vezeték nélküli beállításokban van hiba. És nem is a telefonjával specifikusan. Valamilyen app okozza és nagyon szeretném tudni én is, mi az, mert azonnal törlöm ha kiderül mi okozza a villanásokat.

(#155916) bestpixel válasza svgyula (#155899) üzenetére


bestpixel
tag

Szia!
Köszönöm! Nekem csak egy egyszerűbb, távirányító app használatához kéne, ezért fontos, hogy rendesen kezelje a wifit és ne lője le az oprendszer az appot, ha sokáig nem nyúlok a telefonhoz. Ezek szerint mindent ugyanúgy lehet futtatni csak lassabb az app? És az akkuhasználat optimalizálást a Go-n is ki lehet kapcsolni? (Olvastam olyasmiket, hogy a fejlesztők sorra kiadják a Go-ra optimalizált szoftververziót, tehát gyanús, hogy nem megy ugyanúgy minden, mint normál Androidon.)

Fotósképzések, workshopok - igényes kezdő és haladó fotósoknak: fotoskepzo.hu. Profi tanár, modern fotóstúdió, mini csoportok. ;)

(#155917) makoss válasza Somatom (#155910) üzenetére


makoss
addikt

Próbáltam rákeresni de nem nagyon van erről infó.
Valami leírás, tutorial videó mit hol merre kell beállítani az jó lenne! :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#155918) svgyula válasza AtHoS (#155911) üzenetére


svgyula
addikt

Ez most komoly? Egyetlen értesítést sem akarok! Erre te még ráteszel egy lapáttal? Én a NEM KÉREK ÜZENETET kérdésre várok választ! Főleg azt nem akarom, hogy ha meg akarok nézni egy szaros emailt a PC-n akkor ne kelljen még hozzá a telefont is b@szogatni! Ez már abszurdum! Egyszerűsíteni akarom nem pedig még tovább fokozni ezt a "idiótizmust"! Ez az egész kb 1 hete jelent meg semmit nem telepítettem/állítottam a PC-n, sem a telefonon. De a következő értesítést berakom a spam-ek közé és oda gyűjtögetheti.

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#155919) mobilizmo válasza svgyula (#155918) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Szerintem nyugodj le és olvasd el figyelmesen a válaszokat. Ha megérted akkor egy kis plusz munkád most lesz vele, de a későbbiekben csak akkor fogsz üzeneteket kapni, ha addig ismeretlen "eszközzel" akar "valaki" belépni.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#155920) Somatom válasza makoss (#155917) üzenetére


Somatom
veterán

Hogyhogy nincs infó? Én nem használok Windows -t, de a "Win10 mappamegosztás" első videótalálata EZ volt.
A "Foldersync setup" -é meg EZ.
Pont SMB, pont a DCIM könyvtár. Úgy látom, hogy még a régi felület, de az újon is nagyjából ugyanezeket kell beállítani. Talán annyi a különbség, hogy most már a Win SMB2 -t, vagy SMB 3 -at használ, úgyhogy a Foldersync -ben is ezt kell kiválasztani. Gondolom, a PC -d IP -jét tudod (azt amúgy is statikusra illik állítani a routerben).
Az automatizálás rész neked nem kell, ha parancsikonnal indítod az átvitelt.
Egyirányú átvitel, helyi » távoli. Nehogy forrás törlést állíts be!

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155921) crok válasza Bass (#155913) üzenetére


crok
Topikgazda

Használsz esetleg VPN-t vagy VPN alapú reklámblokkolást mondjuk?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155922) Oldman2 válasza Oldman2 (#155839) üzenetére


Oldman2
veterán

Up: a leányom nem jól tájékoztatott!

Nem a MIUI Fájlkezelő volt a bűnös, hanem az XXL Fotó alkalmazás. Ezt downgrade-elve állt csak helyre a dolog!
:F

(#155923) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Alkalmazást keresnék, ami feljegyzi az összes értesítést, amiket egyéb alkalmazások küldtek.
(Ha esetleg még indítható is lenne belőle az adott alkalmazás, már csak hab lenne a tortán :D )

#?*@&!

(#155924) crok válasza zeon.hu (#155923) üzenetére


crok
Topikgazda

Notification History - értesítések tartalmának, megjelenítőjének nyomonkövetésére, logolására, mondjuk ezt az alkalmazásindítás szerintem nincs benne..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155925) zeon.hu válasza crok (#155924) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

1000 :R

#?*@&!

(#155926) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

Szűk egy hétig még féláron a FolderSync Pro , ha valakit esetleg érdekel.

(#155929) Siriusb


Siriusb
veterán

Android értesítéseket linuxra tükröz valaki? Mit használ, ami bevált?

(#155930) Somatom válasza Siriusb (#155929) üzenetére


Somatom
veterán

Tipp.
Joao szerint a Join megy Linuxon (is).

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155931) Siriusb válasza Somatom (#155930) üzenetére


Siriusb
veterán

Köszi, megnézem!

(#155932) Siriusb válasza Somatom (#155930) üzenetére


Siriusb
veterán

Hú, nagyon jónak tűnik, rengeteg mindent tud, túl sokat is. :D Nagyon jó, hogy közvetlenül is tud kapcsolódni helyi hálózaton keresztül.

(#155933) Somatom válasza Siriusb (#155932) üzenetére


Somatom
veterán

Hát igen. Joao nagy mágus. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155934) dzsordzs69 válasza vacs (#155927) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Hát nekem pedig úgy jelzi, 899.-ft (sajnos nem tudom a képernyő képet berakni az alkalmazasban, gondolom béna vagyok... :) )

[ Szerkesztve ]

(#155935) rothfb válasza dzsordzs69 (#155934) üzenetére


rothfb
veterán

Az a félár. Amúgy 1800 Ft lenne. Mi a gond?

(#155936) cidalain válasza rothfb (#155935) üzenetére


cidalain
veterán

az, hogy vacs jelezte, hogy ez Mo-on nem akciós, erre írta kolléga, hogy de neki mégis akciós ár van (gondolom itthonról nézve)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#155937) rothfb válasza cidalain (#155936) üzenetére


rothfb
veterán

Ja értem...😁 Hétfő van nekem...😜

(#155938) dzsordzs69 válasza rothfb (#155937) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Jaja, ezért írtam. :) És igen, itthonról nézve annyi.

(#155939) kokokka


kokokka
őstag

Sziasztok!

Létezik androidra olyan katalogizáló program mint pl. a WhereIsIt? vagy a WinCatalog 2020?

(#155940) bestpixel válasza dzsordzs69 (#155926) üzenetére


bestpixel
tag

Köszönöm! Éppen ilyen appot kerestem már a múltkor is itt.

Fotósképzések, workshopok - igényes kezdő és haladó fotósoknak: fotoskepzo.hu. Profi tanár, modern fotóstúdió, mini csoportok. ;)

(#155941) kekedi


kekedi
senior tag

Sziasztok.

Érdeklődnék hogy maga az Android vagy akár egy külső szoftver tud e olyat, ha néma üzemmódban vagyok, de egy bizonyos személy hív engem akkor ne legyen néma (vagy is legyen hang)
Sajna a bixby pont nem enged ilyet beállítani...

(#155942) vacs válasza dzsordzs69 (#155934) üzenetére


vacs
veterán

Mikor 8 előtt linkelted akkor még a teljes árat írta nekem, de később újra megnéztem és akkor már valóban féláron volt! :K

(^)(>.<)(^)

(#155943) Dr.NX válasza kekedi (#155941) üzenetére


Dr.NX
addikt

Nem tudom mennyire gyártóspecifikus, de nálam (Android 9) a DND (do not disturb) mód erre való, tudsz felvenni whitelistre számot, ami kicsöröghet vagy ha másodszor hív, akkor csörög ki, ilyesmik.

Elfogadom a sütiket.

(#155944) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok,

két programot keresek ami működik ezen az oprendszeren: Android 11 (MIUI 12.5.20. Mi11)

1. amivel meglehet akadályozni hogy ugráljon a hálózatok között, azaz fix 3G vagy 4G-re tudom állítani, és akkor sem fog leugrani 2G-re ha úgy ítéli meg hogy gyenge a 3G. (Mert a gyenge internet a semminél még mindig jobb, erre kellene. Jelenleg hiába állítom be hogy "prefered 3G", nem marad ott ha csak 1-2 egységnyi térerősség van).

2. olyan program amivel lehet állítani a wifi hot spot csatorna kiosztását. Sajnos a gyáriban nincs ilyen lehetőség hogy "select channel". De valami rejtett fejlesztői beállításokba lehet hogy benne van ha elő lehet hozni.

Köszi

free your mind

(#155945) Somatom válasza Jazz (#155944) üzenetére


Somatom
veterán

Snapi 865+ -on, A11 alatt ez az app nekem behozza a SOC hálózatválasztó menüjét. Ott vannak olyan opciók is, amik az Android Beállításokra nincsenek kivezetve (pl. WCDMA only)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155946) kokokka válasza Jazz (#155944) üzenetére


kokokka
őstag

1-esre :

Kapcsolatok->
Mobilhálózatok->

Itt van pár lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#155947) crok válasza Jazz (#155944) üzenetére


crok
Topikgazda

@Somatom: Erre mondjuk app se kellene neki, a tárcsázóba beütött *#*#4636#*#* (*#*#INFO#*#*) után vagy Settings -> About phone -> Internal memory-ra többszöri rábökés után is ugyanabba a menübe vinné. Amit beállít itt viszont nem jegyzi meg, restart után vissza fog állni 4G preferáltra.

@Jazz: nem fogod tudni átállítani a WLAN hot spot csatornát.. ügyes algoritmus állítja automatikusan (és itt most az ügyest a legszigorúbb szarkazmussal értsd).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155948) Somatom válasza crok (#155947) üzenetére


Somatom
veterán

Igen, tudom, 625 -ön én is ezt használtam. Most próbáltam, de a 865+ nem reagál erre a kódra és nem találtam infót arról, hogy mivel lehetne behívni azt a menüt. Biztos be lehet, hiszen az app is behívja, de a kismillió intent közül nincs kedvem kibogarászni.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155949) dzsordzs69 válasza bestpixel (#155940) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Szuper, örülök! :K

(#155950) dzsordzs69 válasza vacs (#155942) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Érdekes, nálam már vasárnap látszódott, és akkor nyilván 7 napot írt a hátralévő időre. Azt gondoltam, csak a frissítések érkeznek más időben, azt nem, hogy az akciók sem egyszerre elérhetőek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.