Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) Edi77


Edi77
őstag

Sziasztok!

Tudtok olyan napló alkalmazást, amit le lehet szinkronizálni a gmail naptárral?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#2002) chab7 válasza pinnacle (#1993) üzenetére


chab7
addikt

Valószínűleg a kép oldalaránya nem ugyanolyan mint a kijelződé, ezért nem tölti ki a képernyőt. Teljes képernyőre így csak a kép oldalarányának megváltoztatásával tudod tenni ami a kép enyhe torzulásával jár. Valószínűleg van ilyen beállítás a programban.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#2003) bok92


bok92
addikt

No, várom a 4.napi akciót... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2004) pinnacle válasza xSide (#1998) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Minden képet összenyom. A 2346x2023-t is. A 480x800 képernyőmentések persze tökéletesek, mivel oldalra fektetve nézem a képeket, gondolom 800x480-s, 1,66 képarányra kellene konvertálni, kivágni a fotókat.

chab7 Köszi! Ezt keresem csak nem találom. Igazából nem kellene az egész képet látnom, az is jó ahogy kinagyítja és csak a közepe látszik.

[ Szerkesztve ]

(#2005) Jazz


Jazz
veterán

ICS 4.0.4 Névjegy:

- Ez komoly, hogy a gyári névjegyzék ennyire semmilyen, szerkeszthetetlen?

- Miután belépek az egyik csoportba, óriási fényképes ikonokat jelenít meg, a 960*540-es kijelzőn egyszerre max. 8-at tud megjeleníteni??? És még csak ki sem lehet kapcsolni a fényképes megjelenítést? Ez vicc.

- Névjegyzék "google" megjelenítés alatt a telefonban, csoportokkal. (google unsync, nincs internet, ez van a telefonba)
Exportálom az összes névjegyzéket a "phone"-ba. Azonban a csoportokat már nem másolja, a névjegyzékekből kitörli, és egy csoportot sem hoz létre. Ez miért van? Hogy tudom csoportokkal együtt másolni?

free your mind

(#2006) Oldman2


Oldman2
veterán

Az Apex Launcher Pro alatt a "Programtár/Drawer" -ban nem lehet Mappákat létrehozni mint pl. a Go Launcher-ben?

(#2007) chab7 válasza pinnacle (#2004) üzenetére


chab7
addikt

Hát a program szerintem automatikusan csak úgy fogja megjeleníteni hogy a kijelzőhöz igazítja úgy hogy arányos maradjon és a teljes kép látszódjon.
Amit te szeretnél arra nem nagyon lesz beállítás, max kétujjas zoomolás funkcióval belenagyítasz. A program legfeljebb úgy fogja automata kitölteni a képernyőt, hogy minden oldalhoz igazítja azt - torzultan.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#2008) DS39 válasza #53667584 (#1981) üzenetére


DS39
nagyúr

nekem GB (2.3.6) van, valószínűleg annak nem volt része alapból.

(#2009) bAtt001 válasza Oldman2 (#2006) üzenetére


bAtt001
addikt

mappákat nem de azt hiszem lehet külön tabokat csinálni, írja is honlapján "Multiple configurable drawer tabs".

(#2010) zebede válasza chab7 (#2007) üzenetére


zebede
őstag

A QuickPic nem fogja automatikusan, sehova igazítani a telefon felbontásánál kisebb képet.
A nagyobb felbontásút viszont automatikusan összenyomja kijelző méretre.

(#2011) Oldman2 válasza bAtt001 (#2009) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi! Igazából azt kerestem, hogy hol lehet ezeket beállítani, most a Play egyik képe alapján jöttem rá...

A Drawer-ben hosszan kell nyomni az egyik már létező lapon. Ekkor megjelenik egy menü, amiben már ott van minden hiányolt funkció.

(#2012) #53667584


#53667584
törölt tag

(#2013) #53667584


#53667584
törölt tag

további 25 centes cuccok:
camera zoom fx
where is my perry
sky safari
real calc plus

[ Szerkesztve ]

(#2014) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Milyen alkalmazással lehet lekérni a playen futó aktuális akciókat? Régebben írta valaki a linket, csak már nem találom.

(#2015) Inarus válasza G@ben (#1999) üzenetére


Inarus
addikt

Easy Voice Recorder?

(#2014) BigBlackDog
Ha a mostani akciókra gondolsz, akkor itt a link, de kint van a play áruház főoldalán is, premier plánban. Ha nem ezt kerested, akkor passz. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2016) helixP


helixP
nagyúr

Szerintetek melyik a legjobb fotós app? A gyári Alcatelen elég fapados, még felbontást sem lehet állítani.

(#2017) Oldman2 válasza BigBlackDog (#2014) üzenetére


Oldman2
veterán

(#2018) BigBlackDog válasza Oldman2 (#2017) üzenetére


BigBlackDog
veterán

:R

(#2019) #53667584 válasza helixP (#2016) üzenetére


#53667584
törölt tag

ma megveheted 25 centért a camera zoom fx-et. az egész jó.

(#2020) petakpa1


petakpa1
őstag

Android témában elég láma vagyok, tudna valaki segíteni az alábbi kérdésekben:

1) Google térkép:
- Megoldható valahogy egy egész ország térképének egyben való letöltése offline eléréshez?

2) File expert app
- win xp oprendszer alatt hálózati megosztással megosztott mappákat rendben látja a teló, de bizonyos fájlokat nem nyit meg "Csatlakozási probléma: Hálózati hiba történt" üzenetet ír ki. Lehetséges, hogy ez a hosszú fájlnevek miatt van? Át lehet valahogy hidalni?
- amit megnyit azt letölti, és csak utána játsza le. Azt nem lehet megoldani, hogy ne letöltse, hanem egyből játsza le a hálózatról. Konkréten az asztali gépem filmek mappájába lévő videókat szeretném megnézni a telón.

3) Wifi adatátviteli sebesség:
- File expertel létrehoztam egy ftp kapcsolatot a telon. XP-s gépról Total Commanderrel rá is tudok kapcsolódni, minden szuper, de amikor a képeimet másolnám fel teló, mint ftp szerverről az asztali gépemre kb. 3-4 MB/s csak a sebesség:( Ez normális? Router TP Link 1043ND, Teló Sony Xperia S, elméletileg mindkettő n-es. Asztali gép és router is gigabites elméletileg, de nyilván a wifi a szűk keresztmetszet. Nem kéne gyorsabbnak lennie?
- USB-n vagy wifi-n érdemes telóról gépre másolni?

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#2021) helixP válasza #53667584 (#2019) üzenetére


helixP
nagyúr

Hát ez elég zsír, köszönöm szépen!

(#2022) tomy86 válasza G@ben (#1994) üzenetére


tomy86
addikt

Diktafonra: Hi-Q Mp3 Recorder A lite verzió max 10 percet tud egyszerre felvenni és max. 128 kb/s bitrátával.

(#2023) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Mai napi 55 Hufof app pack vajon mikor lesz kihirdetve?

(#2024) Jazz


Jazz
veterán

A névjegyeket csoport bejegyzéssel együtt hogy lehet másolni a "google" helyről a "'phone" helyre a telefonban?

Nem tudjátok hogy a "never sleep when usb connected" mód hol találhato az ICS-ben?
Vagy melyik programban lehet állítani? Egyikben sem találom, pedig tuti volt ilyen.
Elixir 2? Vagy valamelyik file kezelőben?

thx

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#2025) #53667584 válasza BigBlackDog (#2023) üzenetére


#53667584
törölt tag

már linkeltem néhányat, úgy néz ki a ma sem költök sok pénzt

(#2027) BigBlackDog válasza #53667584 (#2025) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Igen azokat láttam, csak gondoltam lesz még valami, ami esélyes is a vásárlásra részemről. :)

Nem szóltam, már megvannak.

[ Szerkesztve ]

(#2028) TRob1 válasza BigBlackDog (#2027) üzenetére


TRob1
veterán

Hiszen kinn vannak...

Akkor én sem. :)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#2029) Jazz válasza Jazz (#2024) üzenetére


Jazz
veterán

Meg van. Development option. -> Stay Awake.-néven. (csak alatta van írva kis betűkkel a funkciója)

Van olyan program amivel aktívan lehet hagyni a kijelzőt? Miattam kikapcsolhatja, vagy leveszi a fényerőt, billentyű zár, akármi, csak maradjanak meg az éppen használt alkmazások abban az állapotban.

Pl.: Diktafon, felvétel mód, pause....elmegy aludni a cucc pár perc inaktivitás után, vissza, és már stop módban van a progi.:S

Az meg nem megoldás hogy fél órára állítom a sleep time-ot, mert akkor meg fél órán kerseztül fog ezerrel világítani a kijelző....
Itt miért nincs olyan opció hogy képernyővédő vagy valami? Kilövi a háttérvilágítást ledeket mindent, esetleg a TN tranzisztorok is csak fele feszültségen nyitnak...akármi.

- Egy pro diktafon progit tudtok ajánlani, ami esetleg valós idejű (proci időből bőven kitelik) hang normalizást végez, hátérrzajszűréssel, és egyben mp3 vagy ogg formátumban tolja a hanganyagot az SD karira?
Esetleg tudhat hang boost-olást is, de nem fontos mert engineer módban lehet állítani a telefon mikrofonjának jelszintjén, érzékenységén.

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#2030) atillaahun válasza petakpa1 (#2020) üzenetére


atillaahun
veterán

1, Nem.
2, ES Explorer (részemről) hibátlan és mindent tud, amit az Expert. Én is azzal nézem a sorozatokat laptopról telefonon.
3, Hát te tudod milyen neted van, bár ES Explorer nálam sem másol max. sebességgel, kb. 1 MB/s-et tud, nem tudom miért. USB nyilván gyorsabb, de én régóta nem vacakolok azzal. 3-4 MB/s szerintem bőven jó, egyébként még az SD kártyád írási sebessége is lehet a szűk keresztmetszet.

(#2029) Jazz
Nem valami trial diktafon app az korláttal? Szerintem tegyél fel másikat, annak nem kéne leállnia. Igazából egy programot sem állít le a rendszer, csak mert kikapcsolt a képernyő. Legalábbis nálam. Tedd fel esetleg a Recforge-t, régen használtam párszor, de komolyabban nem értek hozzájuk.

[ Szerkesztve ]

(#2031) bok92 válasza #53667584 (#2013) üzenetére


bok92
addikt

Hát a tegnapi is gyenge volt, de mai még rosszabb... :DDD

(#2032) Jazz válasza petakpa1 (#2020) üzenetére


Jazz
veterán

1: Mivel képformátum és nem vektor alapú a térkép rendszere, több exa byte lenne a mérete megfelelő zoomoláson.
De olyat lehet csinálni, hogy egy adott zoom-olási szinten (amit tetszőlegesen kiválasztasz), lemented a kívánt mapot (térkép vagy műholdas, utcákkal vagy anélkül, ahogy szeretnéd), egy olyan felbontáson, amilyenen csak szeretnéd.
Pl. úgy hogy még épp hogy még látszanak az utca nevek, 10000x20000 felontás vagy amekkorát akarsz. Egy nagyobb város belefér 6000x4000-be.
- Fogod az aktuális zoom szinten a város közepét gmaps-ban, a direct link-et copyzod egy txt file-ba, felbontást átírod, elnevezed *.html-nek, és kész is. Azt megnyitva új lapon már ilyen felbontásba látod a mapot. Onnan pl. firefox alatt egy Screengrab! kiegészítővel az egész képernyő tartalmát lemented egy jpg-be vagy png-be, ahogy neked jobban esik. És kész.:)

3.: 3-4 Mbyte/sec az jónak számít, főleg hogy kis képekről van szó, nem egy nagy file-ról. Továbbá még USB-n keresztül se nagyon megy 4.5 fölé az írási sebesség....persze ez SD kari függő is.

free your mind

(#2033) ko9


ko9
addikt

PowerAmp volt mostanában leértékelve? :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2034) chab7 válasza bok92 (#2031) üzenetére


chab7
addikt

Érdekes,hogy a normálisabb appok pont azok amik tavaly a 10 centesben már voltak. Így nálam is csak vackok vannak (meg olyanok aminél az van, hogy telepítve.)

(#2033) ko9: Az szerintem nem igen volt, - sajons - (és főleg nem ilyen centes akcióban).

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#2035) vgyuri válasza petakpa1 (#2020) üzenetére


vgyuri
őstag

1: [link] - Innen le tudsz tölteni Magyarország térképeket több féle programhoz is, de navigálni nem lehet ezekkel. Pl. mapsforge térkép file + g:hu-val nem lehet itthon eltévedni.

(#2036) Jazz válasza ko9 (#2033) üzenetére


Jazz
veterán

Power Amp jó, ha lenne hozzá egy olyan skin amivel ellehet tüntetni a lejátszáskor látható album képet, vagy épp annak hiányát, és helyére értékes infókat rakna ki a telefon, vagy legalább is nem a képernyő aljára zsugorítani a leglényegesebb dolgokat.

free your mind

(#2037) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

van egy samsung galaxy ace-m. minden gyári rajta (2.3.6//2.6.35.7 dpi@DELL145#1), se root, se custom rom. nem tudom mennyire fontos ez.

a teló aksijának teljes feltöltése után, majd lehúzva a töltőről, az akkuhasználat alatt (pár óra után) megjelenik a térkép, kamera, galéria is a "fogyasztók" között, pedig el se indítottam ezeket a programokat. miért van ez?

(#2038) RexpecT


RexpecT
addikt

Where is my perry és Order & Chaos Online mindenképp megér ennyit, sőt akinek nincs meg a Cut the Rope az is vegye meg gyorsan :).

[ Szerkesztve ]

(#2040) Oldman2


Oldman2
veterán

Hogy hívják azt az alkalmazást, amiben beállítható hogy melyik app futása esetén NE legyen képernyő kikapcsolás?

(Pl. Ebook olvasás közben...)

(#2042) Oldman2 válasza #40993792 (#2041) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi, már kb. harmadjára keresem ezt az alkalmazást...

Az AppSales-ben találtam, hogy az X-Plane 9 jelenleg 2,99$ helyett ingyenes!

[ Szerkesztve ]

(#2043) bok92 válasza RexpecT (#2038) üzenetére


bok92
addikt

Cut the rope....Jajj nekem, a "kép" kötelez.. :DDD Habár lehet passzolom, mivel a másikat már megvettem. :B

(#2044) Oldman2


Oldman2
veterán

Megrendeltem egy Nexus 7-est, de sajnos úgy tűnik "előre" nem tudok rá vásárolni akciós appokat...

Gondolom a ma akciós Cut the Rope HD futna rajta, de a jelenleg meglévő SGS2-esen ezt "nem kompatibilis" volta miatt nem tudom megvenni!?

Esetleg valami áthidaló megoldást tudnátok-e a problémára?

(#2045) Kakumix válasza Antilhu (#1983) üzenetére


Kakumix
senior tag

PocketCloud Remote RDP / VNC-nek a Pro verzióját használom. Régebben annyi volt a kettő közt a különbség, hogy az ingyenes nem engedett több kapcsolatot elmenteni.

Legyen szép napod!

(#2046) air válasza #53667584 (#2012) üzenetére


air
nagyúr

2.8-as átlaggal. :O

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#2047) Jazz


Jazz
veterán

Tudtok valami jó naptár app-ot?

- Nektek leszinkronizálja a naptár bejegyzéseket MPE rendesen a telefonra?
- Az emlékeztető résznél az hogy "reminders 16hour" az most mi? 16 órával 0:00 előtt figyelmeztet egyszer?
- MPE-ben egyszer a naptár szinkronizálásnál mikor megkérdezte hogy a találkozókat is létrehozza e a telefonon, azt nyomtam hogy nem. No, azóta nem teszi fel ezt a kérdést. Hiába hozok létre újat. Ez most akkor mit jelent? Hogy lehet resetelni?

free your mind

(#2048) rjg válasza Oldman2 (#2044) üzenetére


rjg
őstag

Sorry, benéztem, hogy S2-re nem megy fel. A weboldalon keresztül sem engedi a vásárlást?

[ Szerkesztve ]

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#2049) Oldman2 válasza rjg (#2048) üzenetére


Oldman2
veterán

Nem megy fel a telóról és a webről sem, az esetek 99%-ában egyébként webről telepítek mindent.

(#2050) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Cogs 55Ft! :C :C :C

Camera Zoom amúgy jónak számít a kamerák közül? Ez is 55Ft.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.