Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100001) beg válasza dokee78 (#100000) üzenetére


beg
veterán

Mezei fájlkezelő (solid, total commander), root jog, és itt találod:
/system/etc/wifi/wpa_supplicant.conf

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#100002) dokee78 válasza beg (#100001) üzenetére


dokee78
félisten

Ok van egy alkalmazás már,de a saját wifi jelszót nem mutatja.
De a többit igen.
Érdekes pedig van wpa jelszó amúgy is.

[ Szerkesztve ]

(#100003) Bibic72 válasza Deck (#99981) üzenetére


Bibic72
tag

És ez nem vicc :). Mióta nem használom, kevésbé érzem magam hülyének, elég az 1 GB net adatcsomag is :).

Hölgyek! Ugyan hetero vagyok, mégis arra kérlek titeket, hogy ne írjatok privát üzenetet. Ugyanis nekem csak akkor van merevedésem, ha 6 hónapot meghaladta a tellám újraindítás nélküli üzemideje. Köszönöm.

(#100004) rjg válasza air (#99999) üzenetére


rjg
őstag

Bocs, a tárcsás telefon ikonja csak akkor jön fel, ha már az appra rámentél, a találati listában -első hely- egy nyomógombos, kijelzős készülék van.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S23 Ultra

(#100005) beg válasza rjg (#100004) üzenetére


beg
veterán

2,6-os értékeléssel nem igazán tűnik működőképesnek :)

dokee78: úgy nézd ahogy írtam, meglesz az.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#100006) pikszel válasza Deck (#99981) üzenetére


pikszel
őstag

Ezt csak úgy, a facebook margójára ;]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#100007) CoRt3z


CoRt3z
tag

Sziasztok!
Olyan alkalmazást keresek, amivel az andoidos telefonomat billentyűzet és egérként tudom használni más andoidos készüléken (androidos media box). Több olyan alkalmazást találtam, amivel PC-t tudok irányítani telefonról, de androidos készülékre sajna nem találtam.
Köszi

(#100008) Tökimanó válasza Feri1977 (#99969) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Bocsánat! Tudom hogy ebben a témában kussolni kellene már,de szeretnék segíteni :) Feri1977 ! Próbáld ki az Aon Browsert! Kicsi,kimondottan gyors,biztonságos és a facebook is tökéletesen müxik rajta. Simán mennek az üzenetek. A kedvedért kipróbáltam 5 képet küldeni ami sikerült is. Hogy mennyi a max küldhető azt próbáld ki Te! :) Remélem tudtam segíteni!

[ Szerkesztve ]

(#100009) rjg válasza beg (#100005) üzenetére


rjg
őstag

Vagy csak bizonyos telefonokon működik, esetleg user error. Alapjáraton én sem foglalkozom a 3,5 alatt értékelt alkalmazásokkal, de az ilyen speciális területre szólóknál kivételt teszek. ;-)

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S23 Ultra

(#100010) D0zeR


D0zeR
tag

Sziasztok, aki használja a streamot: lezárt kijelzőnél nekem nem megy a lejátszás vagy ha kivan pipálva a beállításokban az első akkor meg nem zárja le teljesen

(#100011) darvinya válasza air (#99990) üzenetére


darvinya
titán

Pedig, ha jól emlékszem ilyen funkció Z2 óta van.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#100012) dokee78 válasza beg (#100005) üzenetére


dokee78
félisten

Azt tudom,működik.
Csak nem tudom ez a program miért nem látja.

(#100013) #79335424 válasza CoRt3z (#100007) üzenetére


#79335424
törölt tag

Pontosan milyen típusú box, és rootolt -e? Lehet, hogy Te nem rootoltad, viszont gyárilag rootolt.

(#100014) dokee78 válasza beg (#100001) üzenetére


dokee78
félisten

Érdekes,mert nincs benne jelszó.
Android 4.4.4

(#100015) beg válasza dokee78 (#100014) üzenetére


beg
veterán

Véletlenül nem ezt nézed?
/data/misc/wifi/ wpa_supplicant.conf

Mert ez nem ugyan az mint amit elsőre linkeltem.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#100016) dokee78 válasza beg (#100015) üzenetére


dokee78
félisten

Nem ezt néztem,hanem amit írtál:

(#100017) Jakuu válasza dokee78 (#100016) üzenetére


Jakuu
őstag

Sok telefonnal nem a system mappaban tarolja, hanem a data/misc konyvtarban.

(#100018) Met


Met
nagyúr

Sziasztok!

Az asztali gép megosztott könyvtárát szeretném elérni telefonról Instagram-ba képet feltölteni.
Solid explorer jó volt de lejárt a próba idő, a classic változatában nem tudok instából kapcsolódni a pc-hez, Total commander lan jelszót kér kapcsolódáskor (nincs jelszó beállítva jelszó), ES File explorer-ben meg hiába nyomok a megosztott könyvtárra nem történik semmi.
Létezik erre ingyenes alternatíva?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#100019) Bozek válasza tonnni1 (#99947) üzenetére


Bozek
nagyúr

[link]

A Telenor MyTV-n is van Spíler TV! Nem kell hozzá Telenorosnak lenni, igaz, 1290 Ft a havidíja a csomagnak.

(#100020) kiskacz válasza air (#99990) üzenetére


kiskacz
senior tag

Köszönöm! Ezt a részét nem ismertem, ezek után nem is keresek ilyet. :R

"A szolgáltató hangpostája miért nem jó? Ja mert talán van némi költsége."
Amit én erre mondanék, azt nem hallgatnád vissza szívesen. FLOTTÁS csomagomban (már ha tudod mi az...) ennek n-(s)incs költsége. A többi meg inkább nókomment, mert kitiltanának. De ha gondolod, egy sms-re valót postázok neked...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 8

(#100021) Shoo


Shoo
senior tag

Hali!

Létezik olyan alkalmazás androidra, amiben az egér jobb gombjához tudok rendelni billentyűkombinációt? Pl. ctrl+1 parancs fusson le ha lenyomom a jobb gombot.
Előre is köszi!

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#100022) CoRt3z válasza #79335424 (#100013) üzenetére


CoRt3z
tag

Nexbox A95X, rootolt.

(#100023) csubuka


csubuka
őstag

Sziasztok!

Kingroot-ot SuperSU-ra tudott valaki már sikeresen cserélni? Kijátszva a kingroot beépített tiltását..

Sajnos custom recovery-t nem tudok bevetni a telón most...

(#100024) #79335424 válasza CoRt3z (#100022) üzenetére


#79335424
törölt tag

A Droidmote szokott működni minden rootolt boxon, viszont fizetős. A boxok szoktak alapból tartalmazni a távvezérlésükhöz szükséges fogadó programot, ami SOC -onként eltérő. Kérdezz rá az Amlogic S905/912 miniPC -k topikban!

Shoo:
A jobb egér gomb a vissza. Sztem nem lenne nyerő ötlet általánosan átprogramozni. Esetleg alkalmazásfüggően. Ilyet pl. Xposed + Xposed additions pro -val lehet.

(#100026) beg válasza Jakuu (#100025) üzenetére


beg
veterán

Mindezt 1463 forintért.
Nem kicsit lehúzás 6 sornyi parancsért.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#100027) dokee78 válasza Jakuu (#100017) üzenetére


dokee78
félisten

Igazad volt,abban volt:
/data/misc/wifi/ wpa_supplicant.conf

(#100029) csubuka válasza Jakuu (#100025) üzenetére


csubuka
őstag

Köszi!

(#100030) D0zeR


D0zeR
tag

Valaki tud ajánlani olyan YouTube appot ami lezárt kijelzőnél is működik? Köszönöm

(#100031) holozis_HUN válasza D0zeR (#100030) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Root --> Xposed --> YouTube Background.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#100032) llaszlo


llaszlo
veterán

Olyan appot keresnék amivel szöveget lehet a képre írni, viszont más más színnel egy egy szót. Ha más betűtípussal is az még jobb.

Leszedtem már 5-6 appot.

(#100033) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Sziasztok !

Tudnátok olyan appot ajánlani ami a home vagy a power gomb dupla kattintására bekapcsolja a lámpát bármilyen állapotbam is legyen a telefon ?

Köszönöm.

ClickLight Flashlight alkalmazás nem jött be, össze-vissza műkődött pedig eleinte jónak tűnt.

[ Szerkesztve ]

(#100034) air válasza D0zeR (#100030) üzenetére


air
nagyúr

Root nélküli megoldások:
OG YouTube vagy Modded YouTube app

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#100035) #79335424 válasza Csocsesz75 (#100033) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ilyen alkalmazás nem létezik. Az alkalmazások csak akkor futhatnak, ha valamilyen OS is fut. Mivel kikapcsolt állapotban az OS nem fut, így az alkalmazások sem futhatnak.

(#100036) air válasza #79335424 (#100035) üzenetére


air
nagyúr

Vélelmezem nem kikapcsolt állapotra gondolt, de persze a "bármilyen állapotot" így is lehet értelmezni. ;)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#100037) D0zeR


D0zeR
tag

A Google camerát szeretném leszedni, honnan érdemes?

(#100038) xSide válasza D0zeR (#100037) üzenetére


xSide
őstag

Apkmirror

(#100039) Csocsesz75 válasza air (#100036) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Bocsánat, tényleg nem gondoltam a kikapcsolt állapotra. Tehát ezt kivéve kéne ilyen app.

(#100040) #79335424 válasza Csocsesz75 (#100039) üzenetére


#79335424
törölt tag

Xposed Additions pro.

(#100041) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Sziasztok!

Tud valaki értelmes magyarázatot adni a következő tényre?;

Ha leszedsz bármilyen olyan alkalmazást a telefonodra, amivel lehet szabályozni olyan dolgokat, mint amit a Notification Bar alapból tud (pl.: Wi-Fi, Bluetooth, Mobilet, Fényerő, ect. - szabályzás), azok szépen működnk, némi kritériummal. Pontosabban azt nem értem, hogy miért van az, hogy ha az adott app nem a fejlécben dolgozik, akkor a mobilinternet kapocs nem működik. Mutatja az állást, de nem tudja állítani. Eddigi tapasztalataim azt mutatják, ez kivétel nélkül így van. Ha a fejlécben dolgozik, minden oké, ha máshonnan húzod elő (oldalról, vagy alulról |iOS bar|), akkor meg nem. De olyan szinten így van, hogy..

Leszedtem a MAX Launcher-t. Ez képes arra is, hogy egy oldalról előhúzható sávban legyenek elérhető ezen gyorsfunkciók és képes arra is, hogy ezt az egészet egy modulként elhelyezze a fejlécben. Namármost, itt is fent áll az, hogy; A mobilnet kapocs a fejlécben működik, az oldalról húzható mezőben pedig nem. Holott ezek EGY és UGYAN AZ a program részei...

Erre tud valaki ész érvű értelmes magyarázatot?

But who is watching the guardians?

(#100042) Fall-N válasza Mr. Y (#100041) üzenetére


Fall-N
veterán

Az a helyzet, hogy az újabb Androidoknál ezekhez már root kell, ezért nem tudod kapcsolgatni.

Szerintem nem egy nagy érvágás, de ha zavar akkor van a root a megoldás. Mondjuk nem gyorsabb sidebarból kapcsolni, mint értesítési sávból, így szerintem kár erőltetni. Nem véletlen nincs ilyen Nova/Apex launcherekben.

[ Szerkesztve ]

(#100043) #79335424 válasza Fall-N (#100042) üzenetére


#79335424
törölt tag

A bluetooth -nak és a fényerőszabályzásnak működnie kéne root nélkül is.

(#100044) Mr. Y válasza #79335424 (#100043) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Azok mennek is csak a net nem

But who is watching the guardians?

(#100045) #79335424 válasza Mr. Y (#100044) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ilyen a fejlesztés a Google értelmezésében. Persze, csak a Te érdekedben.
Automatizálóval + Auto Input beépülővel meg lehet erőszakolni, de az nem túl "szép" megoldás.

(#100046) air válasza Mr. Y (#100044) üzenetére


air
nagyúr

Kitkat óta kell root a 3rd party alkalmazásoknak a mobilnet közvetlen kapcsolásához.
Nekem az a furcsa az írásosban, hogy a notification bar-ra rakott 3rd party gyors kapcsolóval megy root nélkül is.
Szerintem onnan sem kellene mennie, mert nem attól függ, hogy a kapcsoló a bar-on van vagy widgeten.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#100047) fdisk


fdisk
őstag

Több email fiókom van, és ezek benne voltak a SwiftKey megtanult szavai közt, tehát csak elég volt ráböknöm arra amelyik kell, és kész.
Most viszont már egy jó ideje nem ajánlja fel ezeket a címeket, hanem minden egyes alkalommal, ha valahol meg kell adni a mail címet, be kell gépelni a teljes hosszát.
És megtanítani sem lehet vele. :((
De ugyan ez van pl a virtuális bankkártya számai is benne voltak, és most már azokat sem ajánlja fel.
Természetesen adatok törlése, fiók törlése stb... nem volt.
Ez másnál is így van?

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#100048) DrBubo77 válasza fdisk (#100047) üzenetére


DrBubo77
addikt

Nemrég volt egy működési probléma, amikor más adatait ajánlotta fel. Utána ezeket az adatokat kivették az ajánlásokból.
Egy cikk róla.

[ Szerkesztve ]

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#100049) fdisk válasza DrBubo77 (#100048) üzenetére


fdisk
őstag

Köszi a linket.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#100050) Deck


Deck
titán

Érdemes a Doze mellett a Greenifyt is használni?

PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.