Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57001) aizen92 válasza bexinho23 (#57000) üzenetére


aizen92
addikt

Amúgy mitől bugzott?
Nálam például elfelejt értesítést küldeni az emailről. Na jó tulajdonképpen sose küld és manuálisan kell frissítenem, elég idegesítő.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#57002) cimbi186


cimbi186
aktív tag

Sziasztok! Utolsó kísérlet erre valaki : [link] Esetleg hozzám hasonlóan egy félig szemüveges fórum társamnak nem volt még szüksége rá? :)

(#57003) beg


beg
veterán

Nem tudok róla, hogy lenne rá mód. 4.4 alatt meg végképp.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#57004) Bozek válasza alacka (#56997) üzenetére


Bozek
nagyúr

Csak a SpiritFM van, nincs másik rádióalkalmazás. Esetleg netrádió, de gondolom nem azt keresel.

(#57005) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Sziasztok

Hangoutsban nálatok is laggol a billentyűzet? mikor elküldok egy sort hiába gépelek csak masodpercekkel később látszik hogy mit írtam be közben. s4 mini 4.2.2, gyári billentyű illetve swiftkey.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#57006) Baku


Baku
aktív tag

Sziasztok!

Olyan egyszerű txt szerkesztő appot keresek, ami a lehető legközelebb áll a Windows notepad-jához.
Semmi csicsa, semmi extra csak sima egyszerű szövegszerkesztés. ...
De ha megnyitom az asztali Windows-on a produktumot, ugyanazt lássam mint amit a tableten láttam amikor létrehoztam. ...

(#57007) Jarod1


Jarod1
addikt

létezik olyan note ami a win asztalon lévő feljegyzéseket az androidossal szinkronizálja?

(#57008) nonee


nonee
aktív tag

Sziasztok!
4.2.2 androidon hol találom az usb debugging mód bekapcsolását?
üdv

A futballban mindenkinek van véleménye, és mindenki ért is hozzá.Ha privátot kapsz,illik válaszolni!!!!

(#57009) atillaahun válasza nonee (#57008) üzenetére


atillaahun
veterán

A Fejlesztői lehetőségek között.

(#57010) twine válasza cimbi186 (#56881) üzenetére


twine
addikt

Szia!
A napokban "lapozgattam" az xposed letöltések alatt, és rémlik valami,,hogy láttam erre valami modult,,de egyrészt nem érdekelt, másrészt lehet, hogy tévedek és nem ilyen szinten lehet személyre szabni ahogy te szeretnéd,,,(most egy pillanatra felcsaptam megint, de nem találtam :B :( ) lapozgass, hátha meglesz...

Ellenben javasolnék valami mást:
Metro Notifications
Van ingyenes változata is,de ha jól emlékszem a méretet csak a fizetősben tudod állítani 3 lépcsőben,,(amivel nő vagy csökken a betűk mérete is -azt külön sajnos még nem lehet állítani-)
Gyakorlatilag szinte az egész rendszer értesítéseit le lehet cserélni vele,,,igy csak az notif bar ikonjai maradnának,,azokat meg ugyancsak ki tudod valamivel rakni hmescreenre...
Szerintem még jól is néz ki (persze ízlések és pofonok,,én szeretem nagyon ezt az alkalmazást):

[ Szerkesztve ]

(#57011) nonee válasza atillaahun (#57009) üzenetére


nonee
aktív tag

Köszi!de sajnos nekem nincs ilyen 4.2.2-ön...:(

A futballban mindenkinek van véleménye, és mindenki ért is hozzá.Ha privátot kapsz,illik válaszolni!!!!

(#57012) ollie válasza nonee (#57011) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert be kell kapcsolni, így: [link]

***

(#57013) ubid


ubid
őstag

Sziasztok!

Most váltottam androidos telefonra (Samsung Galaxy S4 mini )
Valaki tudna mondani pár "kötelező" alkalmazást / játékot ? :)

Megköszönném!

-.-

(#57014) nonee válasza ollie (#57012) üzenetére


nonee
aktív tag

:R :R :R Hála neked !!köszi szépen sose jöttem volna rá!esetleg még egy kérdés:érdemes rootolni a samsung galaxy core telefonom?

A futballban mindenkinek van véleménye, és mindenki ért is hozzá.Ha privátot kapsz,illik válaszolni!!!!

(#57015) cimbi186 válasza twine (#57010) üzenetére


cimbi186
aktív tag

Köszönöm szépen!
Ránézek erre a progira,meg végiglapozom még1x a modulokat is.....hátha

(#57016) Dottore válasza cimbi186 (#57002) üzenetére


Dottore
addikt

Próbáld meg a Zoopert. Ez egy widget készítő alkalmazás, ám ennél azért mégis jóval komplikáltabb. A feladatnál maradva (miután a gyári status bart mondjuk egy launcherrel eltünteted) létre tudsz hozni vele akkumulátor, dátum és óra, Wifi, illetve hálózati üzemmód kijelzést, egyszóval bármit. Természetesen olyan méretben és formában ahogy szeretnéd.
Amit egy status bar tartalmaz, azt mind el tudod készíteni vele és még jóval többet is.

[ Szerkesztve ]

(#57017) ollie válasza nonee (#57014) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én minden készülékem rootolom, mert nekem fontos, hogy a nem kívánt alkalmazásokat le tudjam tiltani/törölni, tudjak tűzfalat használni, ill. tudjak alkalamzás adatokat menteni TB-vel. Kérdés, hogy neked szükséged van-e ezekre.

***

(#57018) cimbi186 válasza Dottore (#57016) üzenetére


cimbi186
aktív tag

Köszönöm szépen!
Ebbe is belevetem magam :)

(#57019) nonee válasza ollie (#57017) üzenetére


nonee
aktív tag

Mindenféleképpen!
Csak azokat jegeled törlöd amiket nem is használsz gondolom abszolut...
Esetleg gyáriból irsz egy kettőt mit érdmese?hátha gyorsabb lesz a rendszerem!köszi szépen a segítséget!! :R :C

A futballban mindenkinek van véleménye, és mindenki ért is hozzá.Ha privátot kapsz,illik válaszolni!!!!

(#57020) Dottore válasza nonee (#57014) üzenetére


Dottore
addikt

Aranyszabály, hogy aki megkérdezi mennyire érdemes rootolni a telefonját, annak valószínűleg semmi szüksége rá. :)

(#57021) kovacs65 válasza Dottore (#57020) üzenetére


kovacs65
senior tag

+1

Én soha nem kérdeztem, és 1-2 napnál tovább egy sem bírta root nélkül.
Mind jelentkezett, hogy "engem is". :DD

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#57022) bexinho23 válasza aizen92 (#57001) üzenetére


bexinho23
őstag

Az egyik problémám pont az, amit leírsz. Bár esetemben automatikusan jelzett, ha emailem érkezett. Majd pár héttel ezelőtt csak néha rezgett, pár napja viszont már csak írta, hogy érkezett 4 üzenetem, de se telefon újraindítás, se app újratelepítés, semmi nem segített. Kizárólag böngészőből láttam azt a 4 "szellem-üzenetet".

(#57023) air válasza aizen92 (#57001) üzenetére


air
nagyúr

Kapcsold be az adatszinkront!
Nem a Gmail alkalmazás ellenőrzi a leveleket, és nem ő küldi az értesítést sem.

(#57007) Jarod1
Evernote. Bár azt nem tudom, hogy mit értesz azon, hogy "a win asztalon lévő feljegyzéseket".
Az Evernote-nak van Windows-os és Androidos kliense is. A jegyzeteket szerveren tárolja, tehát van átjárás a két rendszer között.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#57024) air válasza ubid (#57013) üzenetére


air
nagyúr

Nincsenek "kötelező alkalmazások".
Mire lenne szükséged? Tippeket tudunk adni, de semmiből nincs legjobb. Minden szubjektív, mindenkinek más jön be.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#57025) Bozek válasza ubid (#57013) üzenetére


Bozek
nagyúr

Itt egy kötelező alkalmazás: [link] :D

(#57026) twine válasza Bozek (#57025) üzenetére


twine
addikt

:Y azt a betyár....nem tudtam hirtelen sírjak, vagy nevessek....besz@rás milyen "kincsek" vannak a piacon...

(#57028) Rodzser Mór válasza norbert1998 (#56959) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Phicomm C230W a készülék, 4.3-as android van benne.

Közben találtam egy programot, ami félig meddig segít a problémámon. Viszont ott az eredeti felületen ez sem tudja rendezni az ikonokat.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rhmsoft.shortcuts

(#57029) oncsi válasza #79335424 (#56984) üzenetére


oncsi
őstag

Szia. Semmi okosság nincs bennük. Kapcsolók, amik a fényerőt, wifi-t, gps, stb kapcsolják közvetlenűl. Ezeket a régebbi Sony-kon még ki lehetett tenni. Az Xperia M-en már ezeket sem.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#57030) air válasza oncsi (#57029) üzenetére


air
nagyúr

Ez miért "alkalmazás váltó"? :F
Ezek a gyors beállítások kapcsolói. Mondjuk a Sony is totál félrevezetően, Energiagazdálkodásnak hívja. Ezt sem lehet kitenni sem Apex, sem Nova launcheren. Régen sem lehetett.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#57031) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

nova launcherben lehetséges olyan beállítás, hogy a főképernyők közül csak a home-on látszódjon a háttérkép?
előre is kösz!

#?*@&!

(#57032) oncsi válasza air (#57030) üzenetére


oncsi
őstag

ICS-en még azthiszem, igy hívták, és ki lehetett tenni. A RAY-en most is kint van. JB -en már nem, és az M-re nincs is igazi helyettesítője, Pedig 2g/3g, vagy a Gps be/ki fontos lenne.
Persze a Play-en vannak erre mególdások, de egyik sem tökéletes.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#57033) Dottore válasza oncsi (#57029) üzenetére


Dottore
addikt

Miért gond ez? A Play tele van ilyenekkel. A teljesség igénye nélkül itt van pár:

Power Toggles
Power Widget lite
SwitchPro Widget

(#57034) oncsi válasza Dottore (#57033) üzenetére


oncsi
őstag

Végülis a Power Widget Lite lett felrakva, használható, de az sem tökéletes. Pl. pont a 2G/3G, és a GPS nem kapcsol, csak bevisz a menűbe, hogy kapcsoljam be.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#57035) air válasza oncsi (#57032) üzenetére


air
nagyúr

Van egy Xperia U-m, ICS-vel, Nova launcherrel, nem lehet kitenni!

(#57034) oncsi
Ezek a kapcsolók csak főzött romoknál működnek közvetlenül. Gyári romokon csak a beállításokhoz visznek.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#57036) nonee válasza Dottore (#57020) üzenetére


nonee
aktív tag

Köszi! :R Biztos jobban tudod! :R

A futballban mindenkinek van véleménye, és mindenki ért is hozzá.Ha privátot kapsz,illik válaszolni!!!!

(#57037) llll


llll
senior tag

sziasztok
romcsere után a már megvásárolt alkalmazásaim meg nem vásároltként szerepelnek a play-en
erre mi a gyógymód?

Soha többet DPD!

(#57038) ollie válasza llll (#57037) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azzal a google accounttal jelentkezel be a playbe, amivel megvetted az alkalmazásokat.

***

(#57039) norbert1998 válasza llll (#57037) üzenetére


norbert1998
veterán

+1 előttem szólónak, vagy reklamáció, ha még így sem jó.

(#57040) nonee


nonee
aktív tag

Nem sikerült a root a Vroot progival,azt irta no root permissions...valaki?samsung galaxy core plus

A futballban mindenkinek van véleménye, és mindenki ért is hozzá.Ha privátot kapsz,illik válaszolni!!!!

(#57041) norbert1998 válasza nonee (#57040) üzenetére


norbert1998
veterán

Azokat nem egy update zip telepítésével lehet rootolni?

(#57042) nonee válasza norbert1998 (#57041) üzenetére


nonee
aktív tag

Én ez a leírás alapján próbáltam:

A futballban mindenkinek van véleménye, és mindenki ért is hozzá.Ha privátot kapsz,illik válaszolni!!!!

(#57043) llll válasza ollie (#57038) üzenetére


llll
senior tag

természetesen
(nincs is másik)
viszont maga a play is a régi kinézetű, ha ez esetleg jelent vmit
ill érdekes módon valamennyi megvásárolt alkalmazással egyszerre támadt ez a probléma

tehát valszeg hiába reklamálnék egyiknél, vagy másiknál
sztem nálam keresendő a probléma

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#57044) ollie válasza llll (#57043) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ilyenről még nem hallottam. Távolítsd el a google accountot, és add a telefonhoz megint, hátha rendbe jön. A rom/android/telefon típusa egyáltalán nem számít.

***

(#57045) llll válasza ollie (#57044) üzenetére


llll
senior tag

...oké, ez tényleg megoldotta
köszi :R

Soha többet DPD!

(#57046) tomy86 válasza llll (#57043) üzenetére


tomy86
addikt

Ha webes felületen belépsz a Playbe és ott a "saját rendelések" menüpontban látszanak a megvásárolt alkalmazásaid, akkor nincs különösebb gond. Akkor valószínűleg az ollie által javasolt megoldás (telefonon google fiók eltávolítás - újra hozzáadás) segít.

elkéstem :)

[ Szerkesztve ]

(#57047) norbert1998 válasza nonee (#57042) üzenetére


norbert1998
veterán

És a topikjában mi a helyzet?
Amúgy próbáld újra ,régebben, míg az sp is ilyent igényelt, volt,hogy 9.-re sikeredett csak

(#57048) air válasza nonee (#57040) üzenetére


air
nagyúr

Framaroot?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#57049) dlaj válasza air (#57048) üzenetére


dlaj
őstag

Tudtommal az csak mtk-hoz jó.

(#57050) air válasza dlaj (#57049) üzenetére


air
nagyúr

Nem jól tudod. Én legutóbb a Galaxy Tabomat rootoltam vele 4.1.2 alatt. [link]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.