Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#155601) bestpixel válasza Somatom (#155600) üzenetére


bestpixel
tag

Értem, köszönöm. Ezek szerint streamre nem használható ez a rendszer?

Fotósképzések, workshopok - igényes kezdő és haladó fotósoknak: fotoskepzo.hu. Profi tanár, modern fotóstúdió, mini csoportok. ;)

(#155602) Somatom válasza bestpixel (#155601) üzenetére


Somatom
veterán

Önmagában nem.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155603) bestpixel válasza Somatom (#155602) üzenetére


bestpixel
tag

Ok, értem, de magam sem úgy értettem, hogy csak ezzel az appal fogok streamelni, hanem úgy, hogy az segít a szerver elérhetőségekkel a streamben, azaz csak egy közbülső állomás lesz valamelyik szerver az appon keresztül elérve. A két vég között (mobiltelefon és mondjuk a szerverem, amin tárolom az anyagokat, vagy a honlapomat a videó ablakkal együtt) adja a kapcsolatot az app a szervereivel (ezek közül nyilván csak eggyel, amit éppen használok). Szóval erre használható?
Ezermegegy köszönet! :R

Fotósképzések, workshopok - igényes kezdő és haladó fotósoknak: fotoskepzo.hu. Profi tanár, modern fotóstúdió, mini csoportok. ;)

(#155604) Somatom válasza bestpixel (#155603) üzenetére


Somatom
veterán

Ha a telódon levő médiatartalmat egy másik eszközön játszod le, akkor streamelsz. De a kamera élőkép realtime továbbküldéséhez más kell.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155605) szimi57 válasza Somatom (#155600) üzenetére


szimi57
őstag

Erre esetleg nem jó a tab, mint másodlagos kijelző?

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#155606) marec1122 válasza zeon.hu (#155532) üzenetére


marec1122
senior tag

köszönöm szépen a segítséged

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#155607) Somatom válasza szimi57 (#155605) üzenetére


Somatom
veterán

Telón 9 -en vagyok. Másodlagos kijelzőhöz frissítenem kéne 10 -re. De, erre sztem nem lenne jobb. A WebDAV tökéletes. Tallózom a telóm tartalmát, azt másolok, vagy játszok le, amit akarok. A telón indítom a szervert, de símán megoldható lenne az is, hogy a tabletről küldjem a telónak az utasítást.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155608) dbj19


dbj19
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék átmenni régi xiaomi telefonomról egy újra, azonban a világért nem sikerült átmentenem az sms-eket és a hívásnaplómat. Tudnátok benne segíteni?

Helyi mentés fájl átvitele elvileg átviszi, gyakorlatilag nem jelennek meg, ShareMe-vel nem sikerült, Mi Átköltözés csak letöröltetett minden appot a régi telefonomról "mert nincs elég hely", de így se lett neki elég, hogy elkezdjen dolgozni.... Mi Cloud meg valamiért azzal fenyegetőzik, amikor megpróbálok szinkronizálni, hogy díjat fog felszámolni a szolgáltató által.
3rd party szoftvert nem igazán akarnék használni ha van mód az elkerülésére, de ha valaki ismer jót, akkor szívesen fogadom, ugyanis kezdem feladni.

(#155609) crok válasza dbj19 (#155608) üzenetére


crok
Topikgazda

A Xiaomi sajátja vagy megy vagy nem - de az biztos.. inkább jól bevált 3rd party:

Super Backup & Restore - SMS, híváslista, kontaktlista file-ba mentése, visszaállítása file-ból.. app APK-k mentése. Root nélkül.

SMS Backup & Restore - másik SMS, híváslista, kontaktlista mentése file-ba, visszaállítása file-ból.. Böngészőben meg tudod nyitni a készített SMS-, kontakt- és híváslista XML file-t, lehet nézni / olvasni.. a nézegető csak megnyitja a file-t, nem tölti fel sehova, helyben a böngészőben történik a feldolgozása és megjelenítése az XML-nek. Root nélkül.

Csinálsz egy mentést, átmásolod a másikra és visszaállítod (vagy eleve Google Drive-ba mented és a másikon egyből onnan állítod vissza).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155610) Beaumont válasza dbj19 (#155608) üzenetére


Beaumont
aktív tag

En a googlebe mentek aztan telepiteskor az elejen mikor az accoddal belepsz megkerdi mit masoljon vissza. Ott lesz benne a listaban mindketto.

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#155611) crok válasza Beaumont (#155610) üzenetére


crok
Topikgazda

Ha túl régi a régi készülék az még nem tud Google felhőbe menteni SMS-t és hívásnaplót, az majd olyan Oreo környékén levő Google csomag része volt nem-Pixel esetén.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155612) dbj19


dbj19
csendes tag

Fuh nem gondoltam, hogy ilyen gyorsan válasz(oka)t kapok, köszi szépen! :R :R

(#155613) Beaumont válasza crok (#155611) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Bocsi ez kimaradt nekem, hogy regi a telefon. :R Igazad van. :)

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#155614) dbj19 válasza Beaumont (#155613) üzenetére


dbj19
csendes tag

Egy 16gb-s redmi note 3, azt állítja magáról hogy 6.0.1-es az android verziója.

(#155615) cidalain válasza dbj19 (#155614) üzenetére


cidalain
veterán

az a baj, hogy a régi telón még a Mi Üzenetek app van az SMS-ek kezelésére, az újon meg már Google Messages. Nyilván a Xiaomi Backupja nem oldja ezt így meg, hisz más a üzenetkezelő app a két telefonon.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#155616) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenki!

Olyan alkalmazást keresek, amibe be tudom állítani, hogy x perc majd y perc majd ... után jelezzen? Egyfajta stopperóra, de fontos lenne, hogy paraméterezni tudjam másodperc pontossággal.
A folyamat közben nem tudok a telefonra rányomni, magától kell működnie.

Köszönöm a segítséget előre is! :R

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#155617) Oldman2 válasza csabyka666 (#155616) üzenetére


Oldman2
veterán

Nézd meg a Caynax Hourly Reminder alkalmazását.

Lehet hogy nem ezt keresed, de ez ugrott be nekem elsőre a kérdésedre...

(#155618) kmarci25 válasza csabyka666 (#155616) üzenetére


kmarci25
veterán

Teljesen más felhasználásra de a Tabata timer appok is tudnak ilyesmit.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#155619) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Sziasztok!
Van megbízható hívásfelvevő program (Samsung Galaxy S20 FE), vagy felejtős?

(#155620) kanyi51 válasza csabyka666 (#155616) üzenetére


kanyi51
senior tag

Szerintem a "Beszélő Ébresztő Óra" kell neked, kinn van a Playon ,nézd meg.

(#155621) szimi57 válasza csabyka666 (#155616) üzenetére


szimi57
őstag

MacroDroid.

[ Szerkesztve ]

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#155622) csabyka666


csabyka666
addikt

Köszi mindenkinek, ennyiből már fogok tudni választani! :R :R

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#155623) csabyka666 válasza f(x)=exp(x) (#155619) üzenetére


csabyka666
addikt

Üdv!

Küzdöttem én is ilyen problémával, de GDPR miatt az ilyen programok nem működnek az EU-ban(?). Valami próbálkozás van rá, hogy a hangszóró hangját felveszi, de értékelhetetlen a minősége.
Persze nem vagyok tévedhetetlen, de én feladtam a sokadik ilyen próbálkozás után.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#155624) Oldman2 válasza csabyka666 (#155623) üzenetére


Oldman2
veterán

Akkor túl korán korán feladtad...
:)

(#155625) D1L1ZS válasza fulton (#155595) üzenetére


D1L1ZS
őstag

A telefon saját tárhely alkalmazásában volt nekem olyan kategória hogy egyéb fájlok (other files).

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#155626) Siriusb


Siriusb
veterán

Egy kis segítséget kérnék, mert nem jövök rá a megoldásra.
A Signal-ban, ha bemegyek egy beszélgetésbe, egy-két napja folyamatosan felugrik egy kis üzenet, hogy Translate to English (Google Translate app jellegű logóval). Hogy a bánatba lehet kikapcsolni?
(Android 12 custom ROM).

Szerk.:
Na, csak le kellett írnom a bánatom. Gboard-ban lett egy menü Live translate néven, ott lehet kikapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#155627) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Szép estét! Remélhetőleg vannak itt olyanok akik használják a Google Keep jegyzet alkalmazást. Már régóta használom ,eddig gond nélkül. Viszont ma kibabrált velem. Vannak elmentve bizonyos adatok amiket alkalomadtán bővíteni szoktam. Beléptem oda de nem figyeltem és véletlenül kitöröltem egy számot. Szerencsére máshonnan meg tudtam szerezni így nincs különösebb gond. De szeretném elkerülni hogy ugyanígy véletlenül töröljek olyan valamit amit csak itt tárolok és nem tudom visszaállítani. Van esetleg valami olyan beállítás vagy bármilyen lehetőség hogy a véletlen törlést el lehessen kerülni? Vagy ha mégis előfordul ,vissza lehessen keresni vagy állítani amíg nem mentem el a módosítást.

(#155628) vacs válasza Tökimanó (#155627) üzenetére


vacs
veterán

Amikor szerkeszted a jegyzetet, akkor alul közepén van két nyíl, előre és hátra, ezzekkel vissza tudod vonni! :K

(^)(>.<)(^)

(#155629) Tökimanó válasza vacs (#155628) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Jááááj! Most tényleg ennyire vak vagyok? :F Vagy csak már túl késő van nekem? :(( Mindenesetre köszönöm! :R
De még valami eszembe jutott ha már kérdezgetek. Hátha ezt sem vettem észre :) Azt esetleg be lehet állítani hogy beírni se tudjak véletlenül valamit? Úgy értem engedélyeztetni kelljen a szerkesztést.

(#155630) efi99 válasza f(x)=exp(x) (#155619) üzenetére


efi99
senior tag

Cube ACR-rel tegyél próbát.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#155631) Minstrel


Minstrel
senior tag

Sziasztok. Chrome-ban valami nem jó, hiába bökök a keresési előzményekre, nem történik semmi, de pl. egy regisztrációnál is ugyanez van ha az adataim megjelennek. Letöröltem, telepítettem, adatokat töröltem, de semmi változás. Van valami tippetek mitől lehet ez?

(#155632) vacs válasza Tökimanó (#155629) üzenetére


vacs
veterán

Én a keep zárolására nem látok lehetőséget.

(^)(>.<)(^)

(#155633) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Van olyan tárcsázó alkalmazás, amely foglalt jelzés esetén be lehet állítani, hogy újrahívja az adott számot ? Köszi előre is a tippeket!

(#155634) Per Me válasza zsoltzsolt (#155633) üzenetére


Per Me
tag

(#155635) zsoltzsolt válasza Per Me (#155634) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi!

(#155636) zsoltzsolt válasza Per Me (#155634) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ebben sem találom, hogy automatikusan tárcsázza a foglalt számot. Ez merre van benne?

(#155637) Per Me válasza zsoltzsolt (#155636) üzenetére


Per Me
tag

Azt hiszem, telszámonként lehet beállítani. Én legalábbis így használom. Egy valakit én hívok vissza. Tehát kinyomom, ha hív, és automatikusan indul a visszahívás. Kontaktra rányomsz, Beállítások, és feljön egy csomó beállíthatóság, amit bepipálhatsz.

(#155638) zsoltzsolt válasza Per Me (#155637) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ez sem csinál semmit. Hívok egy céget -Bravophone - már tegnap óta, folyamatosan foglalt. Régen volt telefonom, ami ilyenkor automatikusan újratárcsázott. Vagyis telefonáltam, foglalt, bont a vonal - alkal
mazás újratárcsáz bizonyos időpont után, addig amíg fel nem veszik. Szóval ne emlékeztetőt küldjön az alkalmazás, hanem tárcsázzon.

(#155639) dbius válasza zsoltzsolt (#155638) üzenetére


dbius
veterán

True phone dialer
Beállítások - hívásképernyők - autom. Újratárcsázási panel.

(#155640) cidalain


cidalain
veterán

szeretnék egy olyan appot, amivel könnyen kimutatást tudnék kapni arra vonatkozóan, hogy x napon mennyit telefonáltam. olyasmi app kéne ami begyalogol a híváslistába és összeszámolja az adott nap összes bejövő és kimenő hívásainak időtartamát. az lenne a cél, hogy meg tudjam mondani (egyszerűen, gyorsan), hogy mittudomén 2021.12.01-jén 3 óra 43 percet telefonáltam összesen.
a teló egy redmi 4X, gyári MI tárcsázót használok, és ha egy mód van rá ezt nem is szeretném lecserélni.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#155641) zsoltzsolt válasza dbius (#155639) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi, ránézek erre is! Már használtam korábban is, de valamiért hanyagoltam :) De, hogy ezt az alap Google tárcsázó miért nem tudja, az rejtély :F

[ Szerkesztve ]

(#155642) efi99 válasza dbius (#155639) üzenetére


efi99
senior tag

Szerintem ott csak rákérdez, de nem tárcsáz automatikusan.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#155643) zsoltzsolt válasza efi99 (#155642) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

És van, ami tárcsáz automatikusan? Még nem volt időm tesztelni e szempontból a TruePhone-t

(#155644) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Gboard billentyű kombinációk szerkeszthetőek?
Most ha lehúzom a kérdőjelet a space-re, akkor azt írja, hogy kb, c-ről cm, stb. Ezt lehet szerkeszteni?
(Megszoktam Swypen, hiányzik, erre áll a kezem :D )

#?*@&!

(#155645) dbius válasza efi99 (#155642) üzenetére


dbius
veterán

Nálam egyszer, az első sikertelen tárcsázás után kérdezi meg, utána újratárcsáz folyamatosan (úgy van beállítva nekem, hogy második sikertelen után tárcsázzon újra)

(#155646) szimi57 válasza cidalain (#155640) üzenetére


szimi57
őstag

Nem tudom mennyire pontosan kéred a hívásidőket? Ezzel az appal az összes alkalmazás futási idejét tudod követni napi, havi, éves szinten. Másodperces, perces megoldás lehet a MacroDroid automatizáló app. De ehhez a feladathoz az app működésének alaposabb ismerete szükséges vagy minimális programozói ismeret. Van külön topikja, ahol tudnak segíteni.

[ Szerkesztve ]

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#155647) efi99 válasza dbius (#155645) üzenetére


efi99
senior tag

Ja, az lehet. Csak aztán az ember el ne felejtse, ha egy olyanba fut bele, hogy az a telefonszám, mondjuk egy modem és 0-24-ben foglalt.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#155648) efi99 válasza cidalain (#155640) üzenetére


efi99
senior tag

Ezt találtam, de ez egyben tárcsázó is kell legyen:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.websoptimization.callyzerpro

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#155649) cidalain válasza szimi57 (#155646) üzenetére


cidalain
veterán

Viszonylag pontosan lenne jó. Csak ha jön a főni, hogy ma már megint nem haladtam a dolgaimmal, akkor rá tudjak bökni, és megmutatni, hogy a 8 órás munkaidő alatt 5 órát dumáltam. Szóval én voltam a munka hőse tulajdonképpen, csak pont nem a látványos felével haladtam :)

Ezt lestem ki tesztre, egyébként: Callyzer

@efi99: én is pont ezt találtam, csak előbb írtam, minthogy a tiedet olvastam. Holnap kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#155650) Oldman2 válasza szimi57 (#155646) üzenetére


Oldman2
veterán

Valamit én értek félre?

A "hívásidők" nem azonosak az alkalmazások futásidejével...

Az, hogy pl. a Tárcsázó adott napon 5 órát futott, az nem információ (még nekem sem).

Ebből még az sem derül ki, hogy én hívtam valakit, vagy engem hívtak.
:F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.