Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42001) dokee78 válasza #79335424 (#42000) üzenetére


dokee78
félisten

Jól néz ki az új SD Maid! :K

köszi

[ Szerkesztve ]

(#42002) Elemental válasza #79335424 (#42000) üzenetére


Elemental
addikt

Azt még megkérdezhetem, hogy mennyi a nasra a másolási sebességed?
Én ES File Explorer-t használok, és akár a nasra (ds212j) másolok, akár a nasról a telóra (S4), nem megy 2,5 MB/s fölé. Mellette ott a laptop, azzal a sebesség 13MB/s.

(#42003) #79335424 válasza Elemental (#42002) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez többösszetevős dolog. Nekem egy Zyxel NSA310 -em van. A specifikációk szerint kb. azonos képességű a két NAS (CPU:1,2GHz, RAM:256MB). Egy Linksys E3000 routerre van kötve (Shibby Tomato firmware), CAT5e kábelekkel. SGS2 -vel és miniPC -vel nálam is hasonló az eredmény, 3-4MB/s (28-32Mb/s). Itt a kliensek wifimoduljai a szűk keresztmetszet. Mindkettő csak 65Mb/s elméletire képes. Az S4 ettől többet kéne tudjon, megfelelő routerrel. A miniPC lanon, belső memóriába 5MB/s körül tud, külső SD -re 8MB/s. Bár az usb-lan adapter csak 10/100 -as, de itt egyértelműen a kütyü adatírási képessége szab határt. Nekem nincs laptopom, a PC pedig Gigabites lanon csatlakozik. Itt 20MB/s fölötti értékek sem ritkák. Ezek nagy fájlok másolásakor "mért" értékek.

(#42004) gatto_ válasza dokee78 (#42001) üzenetére


gatto_
senior tag

Jaja... a Darken gyerek odatette magát. :D Bár kicsit szokatlan az új felület, de majd belejövök.

(#42005) Siriusb


Siriusb
veterán

Kérdésem: gmail kontaktokat meg lehet osztani read-only módban valahogy több telefon közt?
Amennyiben nem járható út, más megoldásról tudtok?

(#42006) air válasza Siriusb (#42005) üzenetére


air
nagyúr

Mit értesz megosztás alatt? Ha több telefonon beállítod azt a Google fiókot, amiben a kontaktok vannak, akkor mindegyik készüléken oda-vissza szinkronizálni fog. Tehát tulajdonképpen meg vannak osztva. A read-only-t,vagyis a csak lefelé szinkront nem lehet megoldani.
Ha nem így gondoltad, akkor a kérdést próbáld kicsit pontosabban megfogalmazni!

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#42007) konigjanos


konigjanos
senior tag

Végre ki lehet töröni a google play-ben az összes alkalmazásokból a sok sok cuccot, amit egyszer is telepítettünk, de eddig örökre ott maradt...
Milyen automata fényerő szabályzó programot ajánlotok, ami tényleg működik?

(#42008) #13110016 válasza konigjanos (#42007) üzenetére


#13110016
törölt tag

Én eddig is ki tudtam.

(#42009) air válasza konigjanos (#42007) üzenetére


air
nagyúr

Több mint egy éve! :C

[ Módosította: Qru ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#42010) petipetya válasza air (#42009) üzenetére


petipetya
nagyúr

Úgy ám. :D

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#42011) Bozek válasza air (#42009) üzenetére


Bozek
nagyúr

A linkből a HTTP protokoll után ne töröld a kettőspontot, mert így variálni kell vele.

(#42012) konigjanos válasza air (#42009) üzenetére


konigjanos
senior tag

hát ez vicces.nem baj, én most örülök!

(#42013) air válasza Bozek (#42011) üzenetére


air
nagyúr

Nem töröltem. Úgy linkeltem, ahogy szoktam. Nem tudom miért cseszte el.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#42014) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Csak most találtam rá a Telenor MyTV-re, de nekem nagyon tetszik. Próbáltam a MinDigTV-t is, viszont az nem mindig akart működni. Itt viszont 3G-n is azonnal indul a stream (ami ugyebár február végéig adathasználatidíj mentes), és minden adást vissza lehet nézni 7 napig. Persze csak Telenorosoknak.

4 8 15 16 23 42

(#42015) Mandy01


Mandy01
újonc

Hali!

Tud esetleg valaki Xperia telefonra egy olyan App-ot,amivel a 3 gomb közül valamelyiket be lehet állítani hívásfogadásra?

(#42016) #41133696 válasza tonyrulez (#42014) üzenetére


#41133696
törölt tag

Királyak a hozzászólások a norvégok cuccához a Google Play-en is :D

(#42017) elisha


elisha
tag

Sziasztok. Tud valaki youtube letöltő alkalmazást a Tubex-en és a Tubemate-n kívül?

Túlterhelt a szerver...

(#42018) Troy.


Troy.
addikt

Hello!

A Wakelock Detector azt jelzi, hogy a Samsung Push service 601-szer, Google+ 201-szer, a Viber 90-szer.
Mi volna a teendő?

.

(#42019) St3ven


St3ven
addikt

Melyik az a legegyszerűbb, ingyenes backup program, amelyik csak annyit csinál, hogy a nem rootolt telóról kimenti az apk-t az SD-re?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#42020) St3ven


St3ven
addikt

A Fringet használja itt valaki?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#42021) air válasza St3ven (#42019) üzenetére


air
nagyúr

Pl. ES File Explorer.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#42022) St3ven válasza air (#42021) üzenetére


St3ven
addikt

Köszi, de nekem tényleg csak annyi kell, hogy kimentse az apk-t, van már fájlkezelőm (ez meg ráadásul 4 mega körüli már telepítés előtt).

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#42023) olivera88 válasza St3ven (#42022) üzenetére


olivera88
veterán

Akkor az APK extractor kell neked.[link]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#42024) St3ven válasza olivera88 (#42023) üzenetére


St3ven
addikt

Köszönöm!

Mástól is kérdezem:
Ha JB alatt lementek egy apk-t, az átküldve és telepítve működni fog GB-en, ha amúgy a Play szerint arra is elérhető? Azaz nincs külön változat a különböző verziójú androidokra?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#42025) fdisk válasza Troy. (#42018) üzenetére


fdisk
őstag

Samsung pusht és a google+-t letiltani,vibert hibernálni. :D (én ezt csináltam velük)

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#42026) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Ezt a Chrome bétát frissítgetik frissitgetik de egyszerű felhasználóként semmi érdemlegeset nem latok egyik után sem :F

(#42027) assemble válasza vadászcsiga (#42026) üzenetére


assemble
addikt

Changelog itt: [link]

(#42028) OgKush


OgKush
senior tag

Sziasztok!
Google wallet appot fel lehet mar valahogy hackelni itthoni keszulekekre? Ha nem is lehet vele fizetni, de a szamlaimat tudom benne kezelni, ezert is kellene. Tudtok valami megoldast?

(#42029) Troy. válasza fdisk (#42025) üzenetére


Troy.
addikt

Ezeket hogy tudom megtenni?

üdv

.

(#42030) vadászcsiga válasza assemble (#42027) üzenetére


vadászcsiga
félisten

És te ebből értesz valamit?

(#42031) assemble válasza vadászcsiga (#42030) üzenetére


assemble
addikt

Miert ne ertenek? :)
Amugy az atlagos felhasznaloknak a stabil valtozat van szanva, ami joval ritkabban frissul (akkor viszont altalaban nagyobb valtozasok vannak). A beta pedig surubben inkrementalodik, sokszor nincs uj ficsor vagy ilyesmi, csak optimalizalas, bug fixek.

[ Szerkesztve ]

(#42032) fdisk válasza Troy. (#42029) üzenetére


fdisk
őstag

Appokat tiltani az alkalmazáskezelőben lehet.(root nélkül)
Ebben az esetben csak bizonyos appokat enged a rendszer tiltani.(amelyek nem veszélyeztetik.teszik instabillá a rendszer működését.A legtöbb bloatware-t lehet tiltani.(g+,gmaps,,utcakép,stb))
Rootolt készülék esetén pl. Titanium Backuppal lehet tiltani(fagyasztani) alkalmazásokat.
Ebben az esetben bármelyik alkalmazás tiltható.(a veszélye az,ha az user nem ért hozzá,és letilt olyan appokat is amiket nem kellene,az a rendszer összeomlásához vezet(het))
Hibernáláshoz szintén root kell és xposed+greenify.
Olvasnivaló a greenify-hez.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#42033) vadászcsiga válasza assemble (#42031) üzenetére


vadászcsiga
félisten

De akkor miért van fent a playen?

(#42034) cspisti


cspisti
tag

Sziasztok!
Egy Lg L9 II. telóm van nem régóta. Az a gondom hogy ha simán kézbe fogva vagy headsetel telefonálok akkor alig hallanak!
Nem a headset a rosz mert másik telóval meg jó. Csináltam egy gyári beállítást, így most kicsit jobb a helyzet de még mindíg halk.
Találtam play-n ezt a progit : HD 2 mic control.
https://play.google.com/store/apps/details?id=org.hd2.util.audio&hl=hu
Root kell a használatához, de ha tudnám hogy müködik rendesen meg is csinálnám de még garis a teló és félek még rootolni.
Próbálta már vki ezt a progit? Müködik? Esetleg más app vagy módszer a hangosításra?
Köszönöm.

Közben néztem az app-ot de root-t lelóval sem jó.

[ Szerkesztve ]

(#42035) zekk007


zekk007
aktív tag

Tudnátok segíteni abban hogy lehetséges e megoldani azt hogy ne csak a lezáró gombal lehessen feléleszteni a telefont(Samsung Galaxy Mini s5570i) ? Más telefonnál simán be lehet állítani hogy bármely gombra feléledjen,ezen meg semmi....

(#42036) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Floatifications használja valaki? Ma fedeztem fel és egész jónak tűnik. Olyan mint Facebookon a lebegő message vagy hogy hívják? Tud magyarul is, beállítható minden alkalmazásra

[ Szerkesztve ]

(#42037) dokee78 válasza fdisk (#42032) üzenetére


dokee78
félisten

Xposed nélkül is hibernál a greenify. :K

(#42038) gipsztigris válasza vadászcsiga (#42036) üzenetére


gipsztigris
addikt

A CM romokból szedegetik ki a saját appokat az XDA-s fiúk és próbálnak külön-külön pénzt csinálni belőle!......de jól teszik! :C

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#42039) xSide válasza elisha (#42017) üzenetére


xSide
őstag

Firefox böngésző, FVD kiegészítő és ezzel nem csak a youtube videók tölthetők le, hanem szinte minden.
Online filmek, sorozatok miatt nekem tökéletes :)

[ Szerkesztve ]

(#42040) OgKush válasza gipsztigris (#42038) üzenetére


OgKush
senior tag

Ez nem cm feature egyebkent. :U

(#42041) gipsztigris válasza OgKush (#42040) üzenetére


gipsztigris
addikt

Szerintem ma láttam a CM11-ben......de lehet, hogy tévedek.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#42042) oleeg


oleeg
tag

Sziasztok!

Google Play-en hogy tudom megadni utólag a bankkártya adatait, ha vásárolni szeretnék?

Köszönöm:

o

Ui.: Sikerült, elnézést az off-ért!

[ Szerkesztve ]

(#42043) gti16v


gti16v
őstag

na sziasztok

korábban azt kérdeztem,hogyan tudnám milyen appal átvinni az N8 ra a Z1 egyről az összes névjegyet egyszerűen(kb 2000 db),jött olyan válasz,hogy bt-n meg olyan hogy outlok,na most volt időm ránézni,és a következő van.

ha bt-n küldöm,látványosan számolja az összes kijelölt névjegyet,majd olyan mintha küldené és a végén kap aZ N8 egy nb névjegyet ami a emailomat tartalmazza.

meg próbáltam,valahogy az outlokba lementeni a névjegyeket a gamail címtárából,és a következő történt:
így csináltam:
gmail/címtár/összes névjegy kijelöl/egyebek/exportálás/Outlook CSV formátum (az Outlook vagy más alkalmazásba való importáláshoz)/ majd katt az exportálásra és hiába van kijelölve az összes,lesz a letöltések közt egy db 27 kb. os contacts.csv fájl

nem tudom elhinni,hogy 2004 óta használok okos telefont én nem tudok az androidról az S60-ra nyanvadt 2000 db névjegyet átvinni.
:W :W :W

kösz,ha valaki tud segíteni...

[ Szerkesztve ]

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#42044) cbmfan


cbmfan
senior tag

üdv!

tudtok valami médialejátszó programot, ami képes kezelni fontokat és formázott feliratokat? VLC sajnos kilőve.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#42045) vadászcsiga válasza gipsztigris (#42038) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja jópofa meglátom marad e

[ Szerkesztve ]

(#42046) gti16v


gti16v
őstag

közben lehet sikerült.... :))

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#42047) Siriusb válasza air (#42006) üzenetére


Siriusb
veterán

Ezt értettem megosztás alatt, oda-vissza szinkronizálás nélkül, csak lefele irányba. Keresgéltem a neten, de nem találtam megoldást, gondoltam hátha ti... :(

(#42048) air válasza gti16v (#42043) üzenetére


air
nagyúr

Én úgy vettem észre, hogy a Google címtár exportja nem kedveli a hosszú ékezetes betűket (ÚŐŰÓ) tartalmazó neveket, Elképzelhető, hogy ezek kimaradnak, vagy ezeknél elcsúsznak az adatok.
Én magán a telefonon, a névjegyzék alkalmazásban próbálnék exportálni az SD kártyára csv-be.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#42049) gti16v válasza air (#42048) üzenetére


gti16v
őstag

köszi

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#42050) zekk007


zekk007
aktív tag

Tudnátok segíteni abban hogy lehetséges e megoldani azt hogy ne csak a lezáró gombbal lehessen feléleszteni a telefont ? Más telefonnál simán be lehet állítani hogy bármely gombra feléledjen,ezen meg semmi....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.