Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81001) zack


zack
nagyúr

Abban kérném a segítséget, hogy a Dropbox fiókban levő képeimet, amik szinkronizálva lettek, át szeretném tenni Google Drive-ba. Magyarán összeszinkronizálni a kettőt. Aztán a One Drive-ot is szeretném szinkronizálni, és legvégül csak a Google Drive-ot akarnám használni, ahol az összes képem egy fiókban lenne.
Mindenképpen működő megoldás kellene mert amit a neten találtam eddig, az nem csinált semmit.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#81002) aprokaroka87 válasza kukinyo (#80991) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

hát van egy spiritfm radio app ami nállam annó müködött headset nélkül is,viszont root kell hozzá,és van telefon ahol nem is müködik

(#81003) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Biztos sokszor volt kérdés, de olyan videolejátszót keresnék, ami jó és 64bites támogatása is van. (P8-ra menne)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#81004) aprokaroka87 válasza V.Stryker (#81003) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

szerintem az mx player...de miért kell a 64 bites támogatás?

(#81005) V.Stryker válasza aprokaroka87 (#81004) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

64 bites a proci a telóban, akkor már használja ki nem? :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#81006) aprokaroka87 válasza V.Stryker (#81005) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

telepitsd fel.és nézz bele az apk-ba,szerintem ott lib mappában lehet hogy van 32/64bit rész

szerintem v8a mappa lesz az

[ Szerkesztve ]

(#81007) vicze válasza aprokaroka87 (#81006) üzenetére


vicze
félisten

:N
Szerintem 1 kezemen megszámolom az ARMv8-at támogató appokat.
A GUI és a java rész nyilván automatikusan ARMv8-ra fordul, de a lib-ek maradnak ARMv7-esek ugyan úgy.

[ Szerkesztve ]

(#81008) aprokaroka87 válasza vicze (#81007) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

szerintem is,nem hiszem hogy jelentős változás lenne ráadásul az ART már egy 64bites soc-n eleve 64bit-re fordit Lolipoptol felfele

(#81009) TheProb


TheProb
veterán

Nem tud más se olyan appról amivel szolgáltató függetlenül lehetne fizetni nfc-vel? Tele a pöcköm, hogy már mindegyik szolgáltatónál beindult a mobiltárca, csak a trénornál nem, holott jó 1 éve még vígan használtam a tesztidőszak alatt...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#81010) vicze válasza aprokaroka87 (#81008) üzenetére


vicze
félisten

Nem android verzió függő! Az adott készülékre vagy ARMv7-re vagy v8-ra fordították az OS-t (ez továbbra is lehetséges KitKattel is), egy ARMv8-as SoC-on is többnyire ARMv7-re fordított OS fut jelen állás szerint.

Alkalmazás oldalról minden ami csak Android SDK-ban van írva és a futtató rendszer támogatja az ARMv8-at alapból arra fordul telepítéskor. A fejlesztő semmit nem kell tegyen.
Ha az alakmázas vagy egy része Android NDK-ban íródott azt a fejlesztő újra kell fordítsa (NDK verzió 10-zel) ARMv8-at megcélozva, és meg kell írja a programban az ehhez szükséges kódod.

[ Szerkesztve ]

(#81011) Shingen


Shingen
addikt

Sziasztok!

Megvettem első okostelomat H6-ost.
Most már sűrűn foglak titeket zaklatni az app-ok miatt.
Köszi előre is a türelmet. ;]

1. melyik böngészőt töltsem le ami nem eszi a memóriát annyira.
2.FB normál és a lite között mi a különbség? Tudom a lite gyengébb nem eszi a netet vagy a memóriát annyira.
3. FB külön kell még a messengert is letölteni?

köszi

風林火山

(#81012) vicze válasza TheProb (#81009) üzenetére


vicze
félisten

Nincs és úgy 99,99%-ra venném, hogy nem is lesz már egységes soha.
Telenor úgy néz ki külön úton fog járni, kvázi kiléptek a Mobiltárcából.

(#81013) #79335424 válasza Tav-Csoves (#81000) üzenetére


#79335424
törölt tag

A beállításaidban lehet a hiba (pl. megjelenítés, vagy javascript engedélyezés). Az előbb fizetésig elvittem egy Bp - Szeged jegyrendelést Dolphin -nal.

(#81014) k850 válasza Shingen (#81011) üzenetére


k850
addikt

Ha a Huawei Honor 6 telefon takar a H6, akkor nem nagyon kell ilyen jelegű dolgokkal foglalkoznod.

A droid majd optimalizálja a belső RAM-ot. 3 GB bőven elegendő, hogy akadás mentesen fusson a Facebook ill. egy jobb böngésző is. Én az Operát szeretem ezen a téren a szöveg tördelés miatt.
A FB messengert külön kell telepíteni, ugyan is már nem része a Facebook alkalmazásnak.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#81015) Shingen válasza k850 (#81014) üzenetére


Shingen
addikt

Szia!
Igen a Honor 6 van szó.
Ok köszi!
Majd még jövök a többi app kérdéssel!

風林火山

(#81016) TheProb válasza vicze (#81012) üzenetére


TheProb
veterán

Igen, én is olvastam ez a cikket. De ez is már több, mint fél éves. :/
Na mindegy, kénytelen leszek várni...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#81017) vicze válasza TheProb (#81016) üzenetére


vicze
félisten

Eléggé úgy érzem, hogy hiába vársz. :(
Esetleg nem árt rákérdezni, hogy mik a terveik NFC-vel kapcsolatban.

(#81018) Deck


Deck
titán

Kedvet kaptam egy tesztet csinálni a böngészők akksi fogyasztásáról és adathasználatáról. Korábbi teszt volt itt az oldalon de csinálnék egy újat, új versenyzők is lennének. Ki mit szól? Érdekel valakit? Vagy csak magamnak csináljam? :D

PS5

(#81019) timbookedtwo


timbookedtwo
csendes tag

Tudtok ajánlani valami olyan appot, ami hasonló hatást ér el, mint a Huawei telefonokban a Védett alkalmazások feature? Vagyis ahol megadhatom, hogy mely appok fussanak akkor is, amikor lezárom a képernyőt.

(#81020) ollie válasza Deck (#81018) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem csináld, nagyon hasznos lesz. Engem biztos, hogy érdekelni fog.

***

(#81021) Deck válasza ollie (#81020) üzenetére


Deck
titán

Örülök, hogy nem csak engem érdekel ;)

Kívánságok, hogy mik legyenek benne a kötelezőeken kívül? :)

PS5

(#81022) V.Stryker válasza Deck (#81021) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Maxthon-ra kíváncsi lennék.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#81023) #79335424 válasza Deck (#81021) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az a baj ezekkel a tesztekkel, hogy a beállításokon is nagyon sok múlik. Dolphin -nál pl. Jetpack ki/be, privát/normál mód, asztali/mobil nézet, képek betöltése, stb.

(#81024) Deck válasza #79335424 (#81023) üzenetére


Deck
titán

Minden beállítást alapon hagyok. Kiindulási pontnak jó lesz.

PS5

(#81025) vicze válasza #79335424 (#81023) üzenetére


vicze
félisten

Na igen és még Tablet és Mobil mód között is van különbség, meg a felbontás kezelésben is.
Pl. a QHD-t régebben nem mindegyik szereti, bár ahogy teljes kénytelen rá optimalizálni.

(#81026) #79335424 válasza Deck (#81024) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha az egyik, alapon betölti a képeket, a másik meg nem, akkor az elcsalja a tesztet.

[ Szerkesztve ]

(#81027) Deck válasza #79335424 (#81026) üzenetére


Deck
titán

Az ilyenekre persze figyelni fogok.

PS5

(#81028) S e t h válasza xSide (#80986) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szerintem ellenőrzés alapja lehet az is, ha többen akarják leszedni, de nem tudják, mert nem elérhető számukra.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#81029) rgeorge válasza Deck (#81021) üzenetére


rgeorge
addikt

Next Browser pl.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#81030) freddirty válasza TheProb (#81009) üzenetére


freddirty
senior tag

A szolgáltató független mobil payment még a jövő zenéje, a HCE mint technológia lehetővé teszi majd, de a bankoknak be kell ruházni ebbe a technológiába. Ami ugye a magyarországi bankokat sújtó állami lenyúlás miatt a közeljövőben nem fog megtörténni. (mindegyik bank behúzta a féket a fejlesztések szempontjából)
A jelenlegi technológia zsákutca, mivel túl sok a szereplő benne (meg más miatt is). Szépen mutatja ezt az hogy pl. a telenor már ki is szállt. Ezt lehetett tudni már a mobiltárca megalakulásakor, de vszleg senki nem akart kimaradni egy akkor még ismeretlen üzleti lehetőségből.
Legyen cless kártyád és vegyél egy bankkártyatartós hátlapot. Onnantól nem kell appokkal tökölni, pinkódok garmadáján átverekedni magad :)

fred

(#81031) Bozek


Bozek
nagyúr

Reggel frissítettem a Google Fordítót, már van benne realtime fordítás kamerával. Azért vannak még hibái, a "Rögtön jövök" táblát például egy picit félrefordította. :D

(sajnos homályosra sikerült, HandyPhoto-val ezt tudtam kihozni belőle)

[ Szerkesztve ]

(#81032) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Hali!!
Ma szembesültem a problémával , hogy fél nap alatt elfogyott az akksifesz. Milyen progival lehetne megnézni hogy mi akad be?? Milyen progi a legjobb a nem használt appok kilövésére??
Nincs root!!!!!

üdv

(#81033) karldergroße válasza Bozek (#81031) üzenetére


karldergroße
senior tag

Ezt nem a hálószobádban fordította? :))

[ Szerkesztve ]

(#81034) ollie válasza nagyfejü (#81032) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Greenify

***

(#81035) Tav-Csoves válasza #79335424 (#81013) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

[link]
Ennek ellenére nem jó :(

(#81036) Bozek válasza karldergroße (#81033) üzenetére


Bozek
nagyúr

Munkahelyen a portán. :D

(#81037) nagyfejü válasza ollie (#81034) üzenetére


nagyfejü
őstag

Ez volt fenn , hazsnáltam de nem mutatta hogy mi zabál!

(#81038) Deck válasza nagyfejü (#81037) üzenetére


Deck
titán

Mert, root, xposed és adományozó csomag is kéne neki. Ezek nélkül szinte semmit se ér.

PS5

(#81039) nagyfejü válasza Deck (#81038) üzenetére


nagyfejü
őstag

Akkor root nélkül semmi esélyem??

(#81040) air válasza Bozek (#81031) üzenetére


air
nagyúr

Ez már majdnem üti a "lekváros bukta = marmalade fuck up" fordítást (ferdítést). :DD

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#81041) #79335424


#79335424
törölt tag

Tovább próbálkoztam a Gdrive teszteléssel. Sztem a Youtube kapcsolódásnál szúrtak el valamit. Tegnap fogtam ugyanazt a filmet, átneveztem az avit, isora, becsomagoltam egy jelszavas rar -ba és feltöltöttem ugyanúgy, ugyanoda, mint a másikat. Ma beillesztettem az azonosítóját a letöltőlink sablonba és megnyitottam egy kijelentkezett böngészőből. Símán dobta a letöltőablakot. Az ugyanoda feltöltött filmnél meg "404 error. File not found". Ez elég gáz. Sehol sem találtam olyan szabályt, ami egyes formátumok küldését korlátozná. Ennek ellenére, a tulajdonos nem rendelkezhet korlátlanul a tárhely privát részére feltöltött adataival. Ennyit a Google biztonságosságáról!

(#81042) air válasza nagyfejü (#81039) üzenetére


air
nagyúr

Semmi.
KK óta már Wakelock detectornak is kell a root.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#81043) ollie válasza nagyfejü (#81039) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A teló menüjében, az akkuhasználatnál mit ír? Betehetnél egy screenshotot.

***

(#81044) nagyfejü válasza ollie (#81043) üzenetére


nagyfejü
őstag

Nem tudok érdemlegeset mert megint reseteltem. De emlékeim szerint valami cella informácio vagy ilyesmi volt az első helyen.

Közben sikerült a rootolás /asszem/.
Hogy kell biztonságosan használni az xposed et??
Állitólag van valami bootloop.
Ha esetleg ilyen van akkor mit kell csinálni?
A tel: POP 7600 DUO

[ Szerkesztve ]

(#81045) ollie válasza nagyfejü (#81044) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Milyen a térerő ott, ahol a telefonnal általában tartózkodsz? Minél gyengébb a térerő, annál jobban merült a telefon.

***

(#81046) nagyfejü válasza ollie (#81045) üzenetére


nagyfejü
őstag

A melóhelyemen történt. Mindennap ott vagyok , és eddig nem volt ilyen. A 3G ki van kapcsolva.

(#81047) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Hali!
MX Playert használok, de filmnézésnél az mkv-val van egy kis gondja. Gyorsabb jeleneteknél a kép belilul stb. Valami kodek kellene hozzá? Esetleg más lejátszó? Ingyenesben gondolkodnék. LG L7 II-őm van. :R

(#81048) NixonBrown


NixonBrown
csendes tag

Sziasztok!
Annak az alkalmazásnak kellene a neve ami aktuális híreket jeleníti meg, hasábokon androidod htc- m8-n láttam már kiállított darabon :B főképernyőnek feloldás után, ha ez segít abban, hogy mire gondolok. Még nincs tapasztalatom android téren.
Köszönöm előre is

(#81049) aprokaroka87 válasza Tomi0703 (#81047) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

hw+ és sw esetén is produkálja?
vlc,mobplayer.

illetve érdemes megnézni a beállitások/dekóder szoftver dekóder résznél a szinformátumot is megnézni...már amennyiben sw dekoderen fut.

(#81050) Debilon válasza aprokaroka87 (#81049) üzenetére


Debilon
addikt

jut eszembe, ha már mxplayer.. lollipop-on az normális, hogy sem a HW sem a HW+ dekóder nem megy? be sem lehet kapcsolni, visszaáll SW-re

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.