Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70001) LonGleY válasza zeon.hu (#69958) üzenetére


LonGleY
veterán

Mivel nem csak az apptól függ, hanem maga a szolgáltatás ilyen. Egy Google által teljesen felforgatott XMPP. Meg ugye a másik oldalon sem tudod garantálni, hogy milyen verziót vagy klienst használnak Nem jársz jobban a régi verziókkal, az újabbak különben is használhatóbbak.

(#70002) teo77 válasza teo77 (#70000) üzenetére


teo77
őstag

Bocs, elnéztem a válaszodat! Nálam egyik sem.

LnGleY: az újabb Hangouts-ok egyre nagyon ram éhségűek? Nézted ezen tulajdonságukat esetleg?

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#70003) teo77 válasza teo77 (#70002) üzenetére


teo77
őstag

Akarom mondani: egyre nagyobb...

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#70004) DeathAdder válasza Just_Reboot (#69982) üzenetére


DeathAdder
veterán

próbálom értelmezni, remélem jól sikerült, de kérlek javíts ki mert még mindig homályos, tehát:

Egy androidos app .apk fájlja több mindent tartalmaz többek között egy .dex fájlt, ami arra hivatott hogy telepítés közben optimalizáljon az adott hardverre ami éppen a telefonban van.
Telepítés után egy másik könyvtárba létrehozza a .odex file-t ami lesz a telefonhoz optimalizált .dex

A rendszerappok viszont előre optimalizálva vannak, ezért azokban a .dex fájl nincs az apk-ban, csak a külön könyvtárban az optimalizált .odex.

Deodexed pedig az amikor a .odex fájlokat visszafordítjuk .dex -re, és egy APK fájlba pakoljuk bele, ami által már nem speciálisan X hardverre optimalizált lesz, hanem bármely hardverre telepíthető!?

Nagyjából jól értem? erősítsd meg kérlek :R

(#70005) nonee


nonee
aktív tag

sziasztok!
van a wifi mouse pro alkalmazás droidra..próbálta már vki egy smart tvén?
érdekelne működik-e vele!üdv

A futballban mindenkinek van véleménye, és mindenki ért is hozzá.Ha privátot kapsz,illik válaszolni!!!!

(#70006) LonGleY válasza teo77 (#70002) üzenetére


LonGleY
veterán

28 MB most. Jó, nem egy Telegram az ő 12-jével, de nem is sok. Mit számít ma már ez?

(#70007) mefistofeles


mefistofeles
addikt

Skacok!
A srácaimnak vettem karácsonyra egy-egy tabletet de eléggé bedurvultak és olyan játékokat töltenek le amik marhára nem nekik valók. Lehet valahogy korlátozni/szűrni a google play letöltéseket? pl. korhatár meg efféle....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#70008) LonGleY válasza mefistofeles (#70007) üzenetére


LonGleY
veterán

Android 4.3-on és afölött tudod kontrollálni a fiókokat (már ha a gyártó nem gyepálta ki a rendszerből), erről itt egy gyors áttekintő. Vagy keress kifejezetten parental control appot!

(#70009) batai15


batai15
félisten

Hí! Melyik kamera app tudja a zár idő módosítást?

(#70010) zeon.hu válasza teo77 (#70000) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Igen, de a kérdés arra vonatkozott, hogy tudsz- e megbízhatóan működő verziót.
(Bár ha tudnál, nyilván azt használnád)

#?*@&!

(#70011) LonGleY válasza zeon.hu (#70010) üzenetére


LonGleY
veterán

Én meg leírtam, hogy miért nincs ilyen szempontból megbízható verzió: nnem csak a te oldaladon működő apptól függ az állapotok helyes kijelzése. Ha te egy régebbi appot használsz, azzal a szolgáltatással való kompatibilitást áshatod alá, ha olyan szinten változik közben a szerver-oldal.

[ Szerkesztve ]

(#70012) goom válasza Edi77 (#69981) üzenetére


goom
senior tag

Köszönöm, én is pont eddig jutottam el. De itt nem tudom, melyik lenne a jó letöltési link?
Egy HTC M7-en szeretném használni.

(#70013) zeon.hu válasza LonGleY (#70011) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Láttam, de csak azután, hogy válaszoltam a másikra.
Kösz!
(Sokszor javasoltam már, hogy egy "Mit válaszoltak erre" gomb kellene a hsz-okhoz, de rá se bagóztak)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#70014) Edi77 válasza goom (#70012) üzenetére


Edi77
őstag

Én a Spirit1-est szedtem le, az gond nélkül megy az S2-őn CM10 alatt

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#70015) -B-


-B-
senior tag

sziasztok

nemrég frissítettem a chrome böngészőt és azóta minden indításnál ez a hibaüzenet fogad:

mi lehet ez? másnál nincs ilyen probléma?

[ Szerkesztve ]

(#70016) dokee78


dokee78
félisten

Quickpic gondom van.
Be lehet állítani,hogy ha lapozom a képeket,akkor full képernyőn a kép legyen?
Mert,amint lapozok előjön az értesítési sáv,felső info sáv és a szoftveres gombok.

(#70017) Just_Reboot válasza DeathAdder (#70004) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Bocsi annyira én sem vágom. A neten találtam ezt az irományt. De igen valahogy így.

(#70018) puma72


puma72
tag

Sziasztok
Lenne egy kis gondom! Az Igo primo israelt használom ( Eredeti) A google play-ről lett letöltve.
Egy gondom van vele, hogy a Google kereső nem működik rajta.
Bármire próbálok keresni nem talál semmit.
Ötlet???
Köszi :R

Számom +36205747193

(#70019) batai15 válasza dokee78 (#70016) üzenetére


batai15
félisten

Nálam tudja. Eltűnik navbar. Mit érdemes tudni az apporol? Mitől ilyen jó?

(#70020) Bozek válasza mefistofeles (#70007) üzenetére


Bozek
nagyúr

(#70021) 7Sony7 válasza dokee78 (#70016) üzenetére


7Sony7
addikt

A "gombok automatikus elrejtése" menüpontot, ha kikapcsolod, akkor legalább a felső menü nem jön be. Kevésbé zavaró.

[ Szerkesztve ]

-

(#70022) dokee78 válasza 7Sony7 (#70021) üzenetére


dokee78
félisten

:R

batai15 Pár éve használom igazából,mindkét droidomon a gyári helyett használtam.
Kedvenc appjaim között van.

(#70023) batai15 válasza dokee78 (#70022) üzenetére


batai15
félisten

Amúgy tetszik most hogy cmet használok valszeg marad.

(#70024) goom válasza Edi77 (#70014) üzenetére


goom
senior tag

Köszönöm!

(#70025) bogil99 válasza Baku (#69955) üzenetére


bogil99
aktív tag

Nagyon király! Valami ilyenre gondoltam!

Alul a menü gombokat nem lehet kikapcsolni valahogy? Annyi bajom van csak, ha hozzáér valami a zsebemben véletlenül, akkor feléled a kijelző.

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#70026) Salex1


Salex1
senior tag

Kellene egy kis segítség, van egy droid 4.4-es tv stick és wifin keresztül streamelek filmet, de! Egy lejátszón sincs hang (főképp az mx-es szeretem, ehhez külön a megfelelő kodeket is leszedtem) kivétel egy XBMC nevű gyári cuccot (ez valami média center izé,de nem igazán jön be) mi lehet a gond?
Tableten (4.3) minden gond nélkül megy.

[ Szerkesztve ]

(#70027) Bozek válasza Salex1 (#70026) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az MX beállításain belül a Dekóder résznél pipáld ki a Szoftver audió-t, hátha az segít. Lehet, hogy hardveresen próbálja meg lejátszani a hangot és az nem megy neki.

(#70028) SharpSA válasza #79335424 (#69964) üzenetére


SharpSA
veterán

És mi lett az S2 utóda?

(#70029) zeon.hu válasza SharpSA (#70028) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

szerintem olvasd el az aláírását :)

#?*@&!

(#70030) beg válasza zeon.hu (#70029) üzenetére


beg
veterán

Mobil nézetben nem látszódik, csak ha rábök a felhasználóra.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#70031) zeon.hu válasza beg (#70030) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ahha...
nálam állandó asztali nézetben van, így eszembe se jutott ez a verzió :)

#?*@&!

(#70032) SharpSA válasza zeon.hu (#70029) üzenetére


SharpSA
veterán

Nem látok aláírást. Talán mert a mobilos felületen nézem az oldalt. Mindjárt kiderül.
Igen, csak az asztali felületen látszik az aláírás.

[ Szerkesztve ]

(#70033) #79335424 válasza Salex1 (#70026) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az a "valami médiacenter izé" a legkomolyabb cucc, amit médiacenterként fejlesztettek. Nekem inkább az a meglepő, hogy Te nem hallottál még róla. Az eredeti neve XBox Media Center, új neve Kodi. Létezik Windows alá és önálló, Linux disztróként is. Ha az nem jön be, akkor nagyjából kilőtted a médiacenter kategóriát. A stream valószínűleg nem az XBMC miatt nem megy, hanem vagy alapból kevés hozzá a miniPC modulja (egyik sem egy wifi bajnok), vagy a bluetooth is be van kapcsolva és interferálnak.

(#70034) Habell


Habell
tag

Elnézést, ha nem olvastam vissza eléggé alaposan!

Kérdésem, hogy andorid telefonra keylogger létezik-e, olyan jellegű mint rendes windows alapú számítógépre.
Olyan keylogger, ami a szöveges karaktereket, rögzíti naplózza minden téren vissza nézhető naplózható.
PC-re windows alapúra mindenféle van ha jól tudom, azok között van olyan amelyik észrevétlenül működik, nincs ikon, nincs jel, app, meg semmi ilyen, és a txt-s mentés helye is jelszavas, vagy esetleg email címre küldi. Ilyet keresek androidra, ami megbízható, érthető a használata. Létezik ilyen? Hol tudom letölteni esetleg?

( ugyan ez érdekelne iOS rendszerre iPadra is, hogy létezik-e és hol találom ha van ilyen amilyet keresek? )

(#70035) beg válasza Habell (#70034) üzenetére


beg
veterán

Jobban járnál ha beszélgetnél. Az őszintébb és etikusabb mint egy keylogger.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#70036) #79335424 válasza Habell (#70034) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ilyen engem is érdekelne, de sajnos, eddig nem találtam Androidra.

beg:
Szívesen beszélgetnék, ha ez megoldás arra, hogy egy folyamatban levő írásomról, realtime mentés készüljön. Tudnál esetleg ajánlani vkit, akivel ha elbeszélgetnék, akkor többet nem veszhet el, mondjuk egy ide írt, de még el nem küldött hsz. -em? A keylogger -t nem csak kémkedésre lehet használni!

(#70037) LonGleY válasza zeon.hu (#70013) üzenetére


LonGleY
veterán

A PH! motorja nem egy gombon múlik, egy hányadék az egész koncepció nélkül, és ami van, az is ótvar módon van kivitelezve benne, telistele hibával meg fölösleges ismétlésekkel. Láthatóan nem értenek hozzá azok, akiknek kellene. Én már rég lemondtam róla, hogy itt bármilyen pozitív változás történjen. Ellébecolnak itt a követhetetlen adattengerben az emberek még egy darabig, aztán ha ezt az opimalizálatlan szemetet az új szerver sem bírja, jön a pislogás.

2015 van, és még mindig mobil meg desktop nézet megy? Üzenet-kezeléskor minden mozzanatnál teljes oldal újratöltés? Romkocsma, csak itt sör helyett lepotyogó követ kapsz a képedbe.

[ Szerkesztve ]

(#70038) beg válasza #79335424 (#70036) üzenetére


beg
veterán

100-ból egy ember használná arra amire te. Nagy számok törvénye alapján megjátszottam a maradék 99-et. Főleg ha nyom nélkülit keres az illető.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#70039) #79335424 válasza beg (#70038) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha lehet, én inkább a problémára igyekszem koncentrálni, nem a pszichológiai háttérre. Pláne úgy, hogy az még csak "valószínűsíthető". Még a konkrét szitut sem ismered, de már tanácsot adsz? Hááát...

(#70040) LonGleY válasza beg (#70038) üzenetére


LonGleY
veterán

PC-n én a saját clipboard alkalmazásunk használom ugyanerre a célra (meg jegyzetelésre, linkszűrésre, mentett dolgok visszaillesztésére). Minden poszt elküldése előtt nyomok egy CTRL+A / CTRL + C kombinációt, már csak megszokásból is. Utána elszállhat a gép akár, a vágólap tartalma mentve lesz. Androidra is tervezzük a megvalósítást.

A teljes keylogger azért problémás, mert nehéz lekezelni a javítgatást vagy a különböző helyekre írkálást. PC-n még caka-csak megállapítható, hogy mely ablak melyik boxába pötyögtél, hogy blokkokban tárolhassa az adott figyelő a szövegeket, de Androidon csak billentyűzetbe lehetne beépíteni a funkciót, és ott ömlesztve lehetne csak tárolni a szövegeket.

[ Szerkesztve ]

(#70041) vicze válasza #79335424 (#70036) üzenetére


vicze
félisten

A probléma ott kezdődik, hogy ezt a funkciót a billentyűzet kell tudja, mert azon kívül max a touch inputot tudod loggolni. A sandboxosítás miatt pedig egymás dolgaihoz nem férnek hozzá a appok, hacsak nem kap külön engedélyt az egyik a másiktól.

Még az elég borsos árú különböző spy SW-k se tudják épp végig nyálaztam az összeset, minden szöveget csak szimplán hozzáférhető helyekről olvasnak ki nagyrészt értesítésekből és smsDB-ből, valós text inputot egyik se tud.

(#70042) #79335424 válasza vicze (#70041) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez világos, tisztában vagyok vele. De maga az "input method" tudhat duplikálni. Sőt, akár még erőszakosabban is lehetne. Képzelj el billentyűzettel megegyező kiosztású, átlátszó, floating widgeteket, kettős érintési művelettel! Az egyik egy "input tap" parancs, a pontjának koordinátájával (vagyis érintésemulálás az alatta levő billentyű karakterre), a másik pedig az adott karakter fájlba, vagy vágólapra másolása.

Én már készítettem ilyen megoldást, bár nem billentyűzethez.

[ Szerkesztve ]

(#70043) zeon.hu válasza LonGleY (#70037) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

+1

#?*@&!

(#70044) Salex1 válasza #79335424 (#70033) üzenetére


Salex1
senior tag

A stream megy, csak hang nincs (vagyis csak az xbmc-alatt van).
Próbáltam MX-alatt a sw hangot, de nem segített.
Pendrive-ról rendben játszik mindent.
(Stick:4x1.5GHz, 2Gb ram)

(#70045) saelin válasza Salex1 (#70044) üzenetére


saelin
veterán

Próbálj meg talán egy régebbi mx verziót. Az újjal jelly bean alatt nálam bugos a lejátszó és a player ui-ja beleég a videóba. Kit Kat-nél jó.

Tényleg. A külső kodeket szedted le vagy a playest?

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#70046) gdevil


gdevil
aktív tag

Sziasztok!

Olyan működő(!) email appot keresek, ami kezeli az Exchange vállalati fiókot.
A gyárival nem vagyok kibékülve....
Végigpróbáltam a Playen lévő mail programokat de egyedül csak az Enhanced Email kezeli/tudja az exchange fiókomat, a többi nem.
Ez a progi jó is lenne, de a widgetje nem műxik, Note 4- en ha ki akarom tenni a főképernyőre akkor leáll a progi.
Szóval keresek ilyesféle mail appot....

[ Szerkesztve ]

(#70047) air válasza gdevil (#70046) üzenetére


air
nagyúr

Ha csak a leveleket akarod szinkronizálni, akkor a K9, K@, AquaMail vagy a MailDroid is tudja.
Ha mindent akarsz, akkor csak a Touchdown jöhet szóba.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#70048) Bozek válasza gdevil (#70046) üzenetére


Bozek
nagyúr

Esetleg megpróbálhatod a legújabb GMail-t is, a hozzá való Exchange kiegészítővel.

(#70049) vicze válasza gdevil (#70046) üzenetére


vicze
félisten

Azt a mail klienst már nem fejlesztik, helyette ez van. (az árát biztos hogy nem éri meg)
Többiek írták a többit.

(#70050) vicze válasza Bozek (#70048) üzenetére


vicze
félisten

GMail-hez már alapból tudja az Exchanget, az alap Mail app 5.0-lal kb. megszűnt (legalábbis ne lesz többet fejlesztve).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.