Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#155201) crok válasza tonyrulez (#155189) üzenetére


crok
Topikgazda

És ha kipróbálnád amit svgyula használ akkor itt megtalálod a régi build-eket és itt pedig pont azt amit említett.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155202) seger


seger
addikt

Kérhetnék segítséget?
Redmi note 10pro. Vanced nem működik kép a képben funkcio. Középső gomb megnyomásakkor tovább megy a vanced, hang van, de nem teszi ki kis képbe. Mit kell még állítani? Mi11-en semmit nem állítottam és ott jó.

(#155203) flash-


flash-
veterán

távolból(mobilnettel tehát nem helyi wifin) mobiltelefonnal melyik appal tudnám a számítógépet könnyen kezelni?
fájlokat áthelyezni, másolni, megnyitni, programokat indítani,stb..

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#155204) zeon.hu válasza seger (#155202) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Be van kapcsolva?
(Minden engedélyt megkapott egyébként?
Pl telefon beállítások - különleges alkalmazás hozzáférés - kép a képben.)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#155205) seger válasza zeon.hu (#155204) üzenetére


seger
addikt

Igen. Összehasinlítottam a 2 telefon beállításait. Vanced háttérbe megy, de ha alkalmazás váltót nyomomom (bal gomb) ott sem jelenik meg a vanced. Ha újra az indító ikonra, akkor visszjön a vanced

(#155206) crok válasza flash- (#155203) üzenetére


crok
Topikgazda

AnyDesk.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155207) zeon.hu válasza seger (#155205) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

MIUI optimalizáció?

#?*@&!

(#155208) seger válasza zeon.hu (#155207) üzenetére


seger
addikt

Kikapcsolva. Az a furcsa, ha középső gomra leteszi, de nincs meg kis ablakba. Ha eo8ndítok egy keresőt, akkor ahogy megjepenik a bill, ott a vanced képe is. De ha kicsit feljebb húznám, akkor eltűnik

(#155209) zeon.hu válasza seger (#155208) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Vanced és manager is uninstall akkor, jobb ötlet híján.
Utána mehet vissza, de talán régebbi verziót kéne feltenni.

#?*@&!

(#155210) seger válasza zeon.hu (#155209) üzenetére


seger
addikt

Már a 14-es verzióig visszamentem

[ Szerkesztve ]

(#155211) seger válasza zeon.hu (#155209) üzenetére


seger
addikt

Az lett a megoldás, hogy a 14.x.x verziót manager-el lefrissítettem a legújabbra. És jó lett

(#155212) Isten88


Isten88
senior tag

Sziasztok!
Olyan alkalmazást keresnék, amivel a 0-24h-ban bekapcsolt számítógépemre bárhonnan autómatikusan tudnám a telefonon lévő adataimat élőben szinkronizálni.
Lényegében a Win10 gépemre szeretnék egy "felhő szervert" telepíteni, amire a telefonjaim fel tudnak folyamatosan, beavatkozás nélkül szinkronizálni anélkül, hogy egy - számomra - külső tárhelyet is igénybe vegyek. A külső tárhelyet azért szeretném elkerülni, mert 40+ GB adatom van a telefonomon, ami folyamatosan bővül, és a felhőtárhelyek havidíját megspórolnám, ha már otthon amúgy is megy a gépem folyamatosan.
Ha esetleg több alternatíva is lenne, az sem baj.
Köszönöm a segítséget!

(#155213) WhiteWalker válasza Isten88 (#155212) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Szerény tudásom szerint kell egy fix IP-t fizetni vagy valamilyen DYNDNS szolgáltatást igénybe venni első körben , hogy elérd a gépedet bárhonnan...

(#155214) Isten88 válasza WhiteWalker (#155213) üzenetére


Isten88
senior tag

Szia!
Az megvan, alkalmazásjavaslat kellene csak, köszi! :)

(#155215) csipuka válasza Isten88 (#155212) üzenetére


csipuka
senior tag

foldersync a szinkronra.
Openvpn az otthoni szerverre, ha kintrol is akarod szinkronizalni.
En a NAS-ra csinalom ugyanezt.

(#155216) poirot


poirot
senior tag

Sziasztok!
Nikita GCAM-ot használom, szeretném beállítani, hogy a képekre a dátumot, időt rátegye. A beállításoknál nem találom. Tudna valaki ebben segíteni? Köszönöm.

(#155217) Jakuu válasza poirot (#155216) üzenetére


Jakuu
őstag

Az nem fog menni, mert nincs. esetleg próbálkozz meg a Shot On appal a Gcam mellé.

[ Szerkesztve ]

(#155218) poirot válasza Jakuu (#155217) üzenetére


poirot
senior tag

Köszönöm a választ.

(#155219) flash-


flash-
veterán

Miért van az hogy nem frissülnek az android appok? Pedig be van kapcsolva az automatikus frissités (Android 11,Miui 12)

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#155220) Isten88 válasza csipuka (#155215) üzenetére


Isten88
senior tag

Szia!
Ez teljesen autómatizált, nem kell mindig rányomni a Sync gombra?
Köszönöm! :)

(#155221) Somatom válasza Isten88 (#155220) üzenetére


Somatom
veterán

Olyan automatizmust állíthatsz be rá, amilyet akarsz.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155222) csipuka válasza Isten88 (#155220) üzenetére


csipuka
senior tag

Igen, elesz szepen konfigolhat mikor menjen a szinkron.

(#155223) Isten88 válasza csipuka (#155222) üzenetére


Isten88
senior tag

#155221Somatom; #155222csipuka: Köszönöm a segítséget!

(#155224) Somatom


Somatom
veterán

A FolderSync Pro most akciós.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155225) mAtThEw0319 válasza tomy86 (#155154) üzenetére


mAtThEw0319
aktív tag

Köszi! :R Bár, hogy a kindlemen is olvasható legyen, kellett egy kicsit warezolni is (DRM eltávolítás), de a lényeg: működik! Köszi a segítséget! :)

[ Szerkesztve ]

(#155226) ollie válasza mAtThEw0319 (#155225) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát ha fizettél érte, akkor nem warezolsz.

***

(#155227) mAtThEw0319 válasza ollie (#155226) üzenetére


mAtThEw0319
aktív tag

Fizettem a Google Play-n érte, igen, csak a DRM másolás védelmet elkellett távolítani róla, mert hiába konvertálgatom az epub fájlt, amíg az rajta van a Calibre nem tudja konvertálni. Félig kalózkodtam akkor.. :D bár nem akarom senkinek sem továbbítani saját magamon kívül.

(#155228) tomy86 válasza mAtThEw0319 (#155225) üzenetére


tomy86
addikt

Nincs mit. A drm védelem nem jutott eszembe, mert én epub formátumban használtam, így nem kellett konvertálnom.

(#155229) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy van-e bármi mód arra, hogy egy andoidos eszközön a natív felbontásnak megfelelően jelenjenek meg a weboldalak, és ne zoom-olt formában.
Egy fullHD tabletről van szó, és eléggé belenagyít minden böngésző az olvashatóság kedvéért a weboldalba, de én szeretném, ha pont akkorában jelenne meg minden weboldal ezen a tableten, mintha PC lenne. Nem baj, ha pici minden, jó a szemem.

Akár külön böngésző is jó, akár rendszerszintű módosítás, bármi.

Kössz előre is! :R

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#155230) Somatom válasza Bici (#155229) üzenetére


Somatom
veterán

Nehéz ügy. Ehhez én egy régi (68 -as) Firefoxot használok, user agent kiegészítővel, ami elhiteti a weboldalakkal, hogy a kiegészítőben beállított oprendszer és böngésző alól hívom meg.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155231) lovi27 válasza Bici (#155229) üzenetére


lovi27
addikt

Pl. a Chrome-nál pipád be az Asztali webhely opciót.

(#155232) Bici válasza Somatom (#155230) üzenetére


Bici
félisten

Köszi, keresek ilyen kiegészítőt.

#155231 lovi27: Nem lesz ugyanaz az eredmény, sajna. A tablet valahogy máshogy kezeli a natív felbontást.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#155233) Somatom válasza Bici (#155232) üzenetére


Somatom
veterán

Az a baj, hogy az újabb rókákkal nem kompatibilisek a régi kiegészítők. Az újakhoz meg lóf..sz sincs.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#155234) lovi27 válasza Bici (#155232) üzenetére


lovi27
addikt

A PC-ken sem teljesen egységes a megjelenítés, Függ a monitor felbontásától, a beállított nagyítástól, az alap karakterkészlettől, a használt betűmérettől, stb.
De szerintem ezeknél sokkal meghatározóbb, hogy egy oldalon mennyi zavaró reklámot sikerül kiszűrni.

(#155235) Bici válasza lovi27 (#155234) üzenetére


Bici
félisten

Az a cél, hogy olyan legyen, mintha egy alap windows fullhd monitorral 100%-os méretben megnyitná krómban az adott weboldalt.
Ehhez képest tableten olyan, mintha lenne rajta legalább 150%-os zoom, amit nem lehet kikapcsolni.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#155236) kisspall válasza Bici (#155235) üzenetére


kisspall
aktív tag

A Puffin Browser tapasztalatom szerint így jeleníti meg az oldalakat. Az asztali mód fixen bekapcsolható.

(#155237) Bici válasza kisspall (#155236) üzenetére


Bici
félisten

Köszi, megnézem! :R

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#155238) this is life válasza flash- (#155219) üzenetére


this is life
Ármester

Próbáld ki a play store-t alaphelyzetbe állítani(alkalmazáskezelőapp adatok,cache törlése) .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#155239) p.t.r


p.t.r
aktív tag

Sziasztok! A Mi Calendar ikonját töröltem véletlenül. Maga az app megvan, mert jönnek az értesítések és a playből el is tudom indítani. Hogy lehet visszaszerezni? (miui 12.5.1) :F

(#155240) Viktor0610 válasza p.t.r (#155239) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem értelek.
Nincs valamelyik mappában? Vagy egy másik oldalon?

Samsung Galaxy A54

(#155241) p.t.r válasza Viktor0610 (#155240) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Sehol. Hosszan nyomtam, majd a feugró menüben ott volt az eltávolítás, hát letörölem. De csak az ikont. Átnéztem minden mappát, töröltem az összes adatot, frissítéseket, de nem jön elő. Egyedül a gyorselérési kártyán sikerült egy ikont előhozni.

(#155242) mizoli válasza p.t.r (#155241) üzenetére


mizoli
addikt

Talán mégsem úgy csináltad, ahogy írtad.
Valószínűleg letiltottad a naptárt, ilyenkor eltűnik az ikon.
Menj a beállítások - alkalmazások - alkalmazás kezelés menüpontba, keresed meg a naptárt/calendar-t, nyomj rá, alul ott kell lennie, hogy engedélyezés, azt nyomd meg.
A naptár, és a naptár tároló nem ugyanaz, erre figyelj.

(#155243) p.t.r válasza mizoli (#155242) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Alul 'Bezárás' (inaktív) 'Frissítések eltávolítása' és 'Adattörlés' van csak :W

(#155244) regener


regener
veterán

Üdv topiklakók!
A Droidcam alkalmazást használom a mobil kameraképének a gépre küldésére, de kérdezném hátha talált valaki valami jobbat?
Online videóhívásokhoz használom, s ennek valahogy jobb a képe még az ingyenes változatnak is is mint pl. pár másiknak amelyeket próbáltam (pl. Iriun Webcam).
Az sem baj ha fizetős az adott program.

(#155245) kory24 válasza Isten88 (#155212) üzenetére


kory24
őstag

Szia!

Én ezt foldersync + ftp szerver az otthoni gépemen komboval oldom meg.

Kell hozzá, hogy publikus (nem=fix) ip és valamelyik dyndns szolgáltatás + portforward a routerbe

(#155246) crok válasza p.t.r (#155241) üzenetére


crok
Topikgazda

A launcher-t át tudod állítani úgy, hogy legyen app drawer, úgy látszania kell - ha meg úgy látszik akkor a launcher lesz megint a gond, volt már pont ez itt csak másik app lett törölve, azt megoltotta a launcher-től készített mentés (MIUI saját backup-ja is elég) majd egy launcher teljes adattörlés és a backup-ból visszaállítás és megmaradtak a beállítások is. Ha nem gond hogy esetleg újra kell rendezni akkor eleve egy launcher app adattörlés és szerintem megoldódik.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155247) poirot


poirot
senior tag

Sziasztok! A Nova launchert használom és van pár ikon packom is. A Novánál ki lehet cserélni az alkalmazások ikonjait, viszont rengeteg ikon közül választhat az ember. Van mindegyik ikon packnak úgynevezett böngésző felülete is ott hosszan meg lehet jelölni/kiválasztani a kedvelt ikonokat. Megjelölöm és ikon választásnál nem látok kedvencek vagy ilyesmi csoportot ahonnan ki lehetne választani, és az ikon böngészőnél sincs csoportosítás. Nem látni a megjelölteket sem. Van valakinek evvel kapcsolatban tippje? Köszönöm.

(#155248) p.t.r válasza crok (#155246) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Teljes adattörlés után sincs ikon. Viszont a gyorselérési kártyáról el tudom indítani, szoval letiltva sincs. Letiltásnak nincs letősége, csak frissítések eltávolítására.

(#155249) crok válasza p.t.r (#155248) üzenetére


crok
Topikgazda

De most minek a teljes adattörléséről beszélsz? Mert én a launcher-ről, te meg utána már letiltásról meg frissítés eltávolításról, ez most megint a Mi Calendar vagy a Home launcher? És átállítottad a launcher-t app drawer-re?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#155250) p.t.r válasza crok (#155249) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Bocsika, a launcher adatait töröltem, ahogy írtad. Persze előtte átállítottam drawer-re, nem volt ikon, ezután kerestem ki az alkalmazások között a MIUI kezdőképernyőt és töröltem a gyorsítótárat, ez nem hozott eredményt, ezért az összes adatot is töröltem. Na az ikonok elrendezése ekkor visszaállt gyárira, ahogy jósoltad, de a naptár ikon nem került elő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.