Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#154451) krx21 válasza Somatom (#154450) üzenetére


krx21
nagyúr

Köszönöm, akkor érdeklődők a gyártónál…

(#154452) BestofJAVA


BestofJAVA
tag

A Google Play nem akar letölteni appot. Újabban pedig meg sem jelenít semmit. A keresőt használva mindenre azt mondja, hogy nincs ilyen. Külső forrásból lehet AppOt telepíteni. Hogyan javítható meg a Play?

(#154453) ledger


ledger
tag

Sziasztok a routeremre dugtam egy küső hdd-ét és dlna-n keresztül megosztottam.
Tv szépen látja egyszerű kezelni is.
Androidos telefonra kellene olyan app , amit a szülők is könnyedén tudnak használni, filmre a vlc tökéletes ,viszont a képnézegetés az nem akar zökkenő mentesen összejönni, vagy lejátszás és akkor automatikusan mennek a képek , vagy egyesével mindig vissza kell lépni, hogy a következő képet megnyissam, szóval nem lehet lapozni.
Rengeteg appot próbáltam de olyat amin a képeket lapozni lehet egyet se. Erre szeretnék valami egyszerű megoldást, hogy lapozhatóan nézegethetőek legyenek a családi fotók a nagyszülők számára is. Segítségeket előre is köszönöm.

(#154454) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Xiaomi Redmi Note 10 Pro telefonra keresek telefonbeszélgetést rögzítő applikációt, ami ingyenes, és aut vesz fel :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#154455) crok válasza BestofJAVA (#154452) üzenetére


crok
Topikgazda

Töröld a Google Play összes adatát majd a beállításokban az appok listájában kapcsold be a rendszerappok megjelenítését, keresd meg a Letöltések nevű appo(ka)t (lehet lesz kettő is), annak (azoknak) is töröld az adatait és restart. Nézd meg jó-e a rendszeridőd.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#154456) FeZ... válasza makoss (#154454) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Írtam a saját fórumán is, hogy nálam a Cube ACR kis kompromisszummal elfogadhatóan működik.

(#154457) puhos363


puhos363
tag

Hali! Xiaomi Redmi Note 9 pro gyári miui 12.0.4.0 rjzmixm,a messenger chatfejek nem jelennek meg amikor üzenetet kapok, illetve a led sem jelzi. Elállítva nem lett semmi sem, egyik nap működött következő nap már nem. Más is tapasztalt ilyet?

Gigabyte B450, Ryzen 5 2400G, 2*8GB 3000Mhz, MSI RX570 8GB, Seagate Barracuda 2TB Hdd, Kingston 240GB ssd, Fsp Hexa+ 450W, Zalman Z3, Arctic Freezer 12, W10 Home, Philips V243

(#154458) crok válasza puhos363 (#154457) üzenetére


crok
Topikgazda

Saját topikjában is volt róla szó, azt olvastad? [link] Ezek mind be vannak állítva? Security app szokott néha -automatikusra állítva- okosságokat állítgatni..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#154459) makoss válasza FeZ... (#154456) üzenetére


makoss
addikt

Köszi, majd megnézem. :R
Mi az a kis kompromisszum?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#154460) puhos363 válasza crok (#154458) üzenetére


puhos363
tag

Az a furcsa, hogy vasárnap (2021.09.19.) normálisan működött, addigra másnapra meg nem. Tehát gondolom nem egy júniusi beállítási probléma van emögött. De azért köszi. Sem az appon belül sem pedig a telefonon nem történt változtatás. A telefon minden este ki van kapcsolva, reggel pedig bekapcsolva.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450, Ryzen 5 2400G, 2*8GB 3000Mhz, MSI RX570 8GB, Seagate Barracuda 2TB Hdd, Kingston 240GB ssd, Fsp Hexa+ 450W, Zalman Z3, Arctic Freezer 12, W10 Home, Philips V243

(#154461) SunMount3r válasza SunMount3r (#154446) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Az OnlyOffice is min. Android 6-os, így kiesett. A Textmaker már jobban nyitotta mega doksit, de még mindig nem volt az igazi, kis igazítással már jó lett volna, de ennek meg nincs Olvasó nézete-e, nekem meg főleg ezért kellene. A Collabora Libre Office-ban meg szintén el vannak csúszva a keretek a doksiban. És ugyan úgy, mint a Word-nen, még szerkesztő módban csak-csak jó, de Olvasó nézetben a keretek, amiben a szövegek vannak és a szövegek is bennük írtó picire zsugorodnak össze, alig látható mi van beéjük írva és el is van csúszva az egész. Falnak megyek már.

(#154462) puhos363 válasza crok (#154458) üzenetére


puhos363
tag

Na most pl. a lányom írt, a led villogott, az app ikonján volt egy 1-es szám, viszont buborék továbbra sem volt.

Gigabyte B450, Ryzen 5 2400G, 2*8GB 3000Mhz, MSI RX570 8GB, Seagate Barracuda 2TB Hdd, Kingston 240GB ssd, Fsp Hexa+ 450W, Zalman Z3, Arctic Freezer 12, W10 Home, Philips V243

(#154463) Danecay válasza makoss (#154459) üzenetére


Danecay
őstag

Nekem Redmi Note 9 Pro-m van, annak a topikjában is többször felhozódott már ez a téma, de nem emlékszem arra, hogy valódi, gyári ROM-on igazán jól használható megoldás született volna. Sajnos ez a korlátozás az EU-s Általános adatvédelmi rendelet (GDPR) miatt van, így maradnak a kompromisszumos megoldások, vagy a ROOT, ROM csere. Nekem a xiaomi.eu-s rom van fent, abban alapból benne van, ugyanúgy mint pl az indonéz ROM-ban, szoktam használni is.

(#154464) Danecay


Danecay
őstag

Tudtok mondani olyan androidos applikációt amivel telefonról lehet vezérelni másik androidos eszközön, esetemben TV boxon futó Youtube-ot? Én is találtam egy egész egyszerűen beállíthatót, AT YoutuRemote, de nem bírja a YouTube Vanced-et, a gyári Youtube-ot keresné csóri :)

(#154465) efi99 válasza Danecay (#154463) üzenetére


efi99
senior tag

GDPR ide vagy oda, van olyan gyártó (nem nevenincsekre kell gondolni), amelyik némely vagy mindegyik telefonjánál meghagyta a lehetőséget és így a Cube ACR tökéletesen működik. Szóval nem az utóbbi korlátoz. OS oldalról pedig a legrosszabb helyzet a 9-esen van, 8-asig nincs gond, illetve a 10,11 sem zárja be a kiskaput.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#154466) Danecay válasza efi99 (#154465) üzenetére


Danecay
őstag

Lehet, nem saját tapasztalatból beszélek, csak azt írtam le amit olvastam a dologgal kapcsolatban.

(#154467) BestofJAVA válasza crok (#154455) üzenetére


BestofJAVA
tag

Hogyan töröljem a Google Play adatait?

(#154468) kaciokos


kaciokos
őstag

Az új, 7-es Novában hiába állítok be az app drawer-en (hogy hívják ezt magyarul?) levő ikonokra felfelé csúsztatás műveletet (pl. Nova beállítások), nem hajtja végre, helyette a home képernyőn általánosan érvényben levő műveletet (képernyő lezárása) hajtja végre. A home képernyőn kint levő ikonokra működik a beállítás. Ez csak nálam van így, vagy Nova bug?

(#154469) MeroM


MeroM
senior tag

Sziasztok amióta androdos telót használok nova L. El ment , legfőképp a gesztusvezérlés beálítása miatt. Telefonom frissült android 11 re. Azóta a teló alap gesztusvezérlését letiltja ha launchert használok (probáltam párat) mindegyiknél tiltja és csak az alsó 3 gombos verzióval működnek. Erre van valami megoldás? Telefon : redmi8t (saját topikban azt írták h 3. Féltöl való alkalmazásnál tiltja, nincs rá megoldás) eddig android 10 nél működött.

(#154470) Probert75 válasza kaciokos (#154468) üzenetére


Probert75
addikt

Az alkalmazástárban sosem volt ikonon felfele suhintás, csak a kezdőképernyőn.

(#154471) Probert75 válasza MeroM (#154469) üzenetére


Probert75
addikt

Ez mindig is így volt, hogy a Nova vezérlés letiltja a gyári launcher gesztusvezérlését. Hogy működne rendesen, ha mondjuk a nova valamelyik gesztusához rendelsz egy funkciót, de ugyanazon mozdulathoz a gyáriban is rendelve van valami más. Akkor melyiket hajtsa végre szerinted?

[ Szerkesztve ]

(#154472) kiraly.andra válasza joey04 (#154409) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Erre nincs hivatalos magyarázat. Az átméretezés értéke teljesen véletlenszerű, de egyes készülékeken többnyire irreális, elfogadhatatlan. Mondjuk rá, hogy ez egy bug az Android verzióban. iOS esetében még nem találkoztam ezzel a problémával, de nem volt túl sok a kezemben, így nem állítanám, hogy ott kizárt. Nem igazán nevezhető megoldásnak, de a Messenger Lite kevésbé kicsinyít (ront).

:a:

(#154473) zhorvath válasza kaciokos (#154468) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Én ez ügyben leveleztem a fejlesztőkkel, mert én is azt hittem, hogy bug.
A 7-es verziótól ez csak a főképernyőn és a dokkon lévő ikonokra állítható be.
Szándékos.

(#154474) YxVs válasza Probert75 (#154471) üzenetére


YxVs
senior tag

Rosszul tudod.
Működött rendesen ugyanazokkal a gesztusokkal, mint a gyári launcher alatt...

(#154475) Fall-N válasza Probert75 (#154471) üzenetére


Fall-N
veterán

Ez így ebben a formában nem igaz. Ez ROM (gyártó) és Android verzió függő. Nekem Android 10 és a MIUI 12.5 alatt vígan müködik a gesztus vezérlés. De olvastam már, hogy az Android 11 és MIUI 12 alatt sincs gond. De ez sem egységes, mert van olyan Xiaomi, ahol meg nem müködik.

(#154476) FeZ... válasza makoss (#154459) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Néha nem tudja azonosítani vagy rosszul azonosítja a hívót és némelyik felvételen halkabb a másik fél hangja, mint amilyen hangos szokott lenni a amúgy.

(#154477) karldergroße válasza 7Sony7 (#154391) üzenetére


karldergroße
senior tag

Őt a cégek fizetik. Vagy csak imádja őket. Legyen az Vodafone vagy Google. És nem zavarja, hogy nálunk mindent drágábban adnak, mint tőlünk nyugatra.

(#154478) joey04 válasza kiraly.andra (#154472) üzenetére


joey04
titán

köszi a lite-ra akkor ránézek. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#154479) MeroM válasza Fall-N (#154475) üzenetére


MeroM
senior tag

Igen ahogy írtam is a telo 2 éve vanmár nálam lassan ez a 3. Főverzió androidból amit megélt, miumi bol már a sokadik.. eddig működött☹️

(#154480) Bozek válasza karldergroße (#154477) üzenetére


Bozek
nagyúr

És mi lesz, ha napokon, heteken keresztül azon sírok itt a fórumban, hogy "hú, milyen drága minden"? Semmi. Ahogy attól se lesz jobb, ha fikázod a Google-t (vagy a Vodafone-t, vagy bármelyik céget). Ha nem tetszik, nem kell kapcsolatba kerülni velük. Fegyvert fognak a fejedhez, hogy Android-os telefonod legyen? Senki nem kötelez arra, hogy olyan szolgáltatást vegyél igénybe, ami neked nem tetszik.

Amúgy nem ezek a cégek fizetnek és nem is imádom őket. De itt már lassan mindenért a Google a hibás, még azért is, ha emelkedik a benzin ára.

(#154481) BestofJAVA válasza BestofJAVA (#154467) üzenetére


BestofJAVA
tag

Aki tudja, méltóztatna leírni, hogyan kell törölni egy megdöglött Google Play minden adatát? A menü sem jelenik meg, és egyetlen ikon sem a playen belül. Kívülről küldött linken sem jeleníti meg az alkalmazásokat, melyeket más telefon viszont lát, szobák fent vannak playben.
A készülék azonban jól működik.

(#154482) icemad válasza BestofJAVA (#154481) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem... Beállítások - alkalmazások - play áruház. Azon belül kellene lennie.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#154483) puhos363 válasza BestofJAVA (#154481) üzenetére


puhos363
tag

Innen sem megy:

Gigabyte B450, Ryzen 5 2400G, 2*8GB 3000Mhz, MSI RX570 8GB, Seagate Barracuda 2TB Hdd, Kingston 240GB ssd, Fsp Hexa+ 450W, Zalman Z3, Arctic Freezer 12, W10 Home, Philips V243

(#154484) mobilizmo válasza puhos363 (#154483) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Jól írta icemad, onnan mennie kellene. Egyébként ugyanide jutsz, ha az app ikonján hosszan tapizva, kiválasztod az alkalmazás információt.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#154485) Probert75 válasza YxVs (#154474) üzenetére


Probert75
addikt

Nekem sosem működött a gyári gesztus egyszerre a novával.

[ Szerkesztve ]

(#154486) Probert75 válasza Fall-N (#154475) üzenetére


Probert75
addikt

Nem arról beszélek, hogy működik e vagy sem a gesztusvezérlés. Hanem arról, hogy a gyári gesztusok nem mennek, akkor, ha nova van használatban.

(#154487) icemad válasza puhos363 (#154483) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Frissítések eltávolítása vagy adattörlés. Ott van alul.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#154488) Fall-N válasza Probert75 (#154486) üzenetére


Fall-N
veterán

Az teljesen más. Az a gyári launcherhez van kötve. Bár a Nován is be lehet sok mindent állítani.

(#154489) MeroM válasza Probert75 (#154486) üzenetére


MeroM
senior tag

Talán javítják....

(#154490) puhos363 válasza icemad (#154487) üzenetére


puhos363
tag

?

Ha látod, akkor én is válaszként írtam. A kérdést nem én tettem fel.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450, Ryzen 5 2400G, 2*8GB 3000Mhz, MSI RX570 8GB, Seagate Barracuda 2TB Hdd, Kingston 240GB ssd, Fsp Hexa+ 450W, Zalman Z3, Arctic Freezer 12, W10 Home, Philips V243

(#154491) AtHoS válasza Probert75 (#154486) üzenetére


AtHoS
nagyúr

P30-on csak az appok közötti lapozás nem működik a gyári gesztusok közül NOVA mellett. Bár túl sok gesztusvezérlő nincs is definiálva (vissza, futó APP lista, HOME screen-re ugrás, lapozás futó APPok között)

read-only mode on the forum

(#154492) Probert75 válasza Fall-N (#154488) üzenetére


Probert75
addikt

Éppen ez volt a kérdező baja, hogy a gyárit letiltja a launcher használata(bármilyen launcher).
Elolvastad mire válaszoltam?
"Azóta a teló alap gesztusvezérlését letiltja ha launchert használok (probáltam párat) mindegyiknél tiltja és csak az alsó 3 gombos verzióval működnek."

(#154493) icemad válasza puhos363 (#154490) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Jogos, bocs. Korán van még. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#154494) puhos363 válasza icemad (#154493) üzenetére


puhos363
tag

Nincs baj.

Gigabyte B450, Ryzen 5 2400G, 2*8GB 3000Mhz, MSI RX570 8GB, Seagate Barracuda 2TB Hdd, Kingston 240GB ssd, Fsp Hexa+ 450W, Zalman Z3, Arctic Freezer 12, W10 Home, Philips V243

(#154495) ctibor


ctibor
senior tag

Sziasztok,

Új telefont vettem: Galaxy Z Flip3, az első napok tapasztalatai nagyon pozitívak. Viszont a "belakáskor" egy szoftveres gondom akadt:

Youtube Vanced-et használok, ami a MicroG segédprogi alkalmazásával tud összekapcsolódni a Google fiókommal. A MicroG települt is a telóra, látszólag működik, de a kapcsolódás mégsem jön létre. A Google fiókomat kijelölve azt írja ki, hogy "ellenőrzd a hálózati kapcsolatot". Ami természetesen megvan.

Pedig ugyanez a megoldás tökéletesen müködik a Galaxy tabletemen és az eddigi telómon is (Xiaomi Mi Mix 2S).

Ha valaki tud rá orvosságot, kérem, szóljon!

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#154496) vacs válasza ctibor (#154495) üzenetére


vacs
veterán

Szia.
A vanced manager appot kell feltenni, és ezen keresztül letölteni a vanced és microg-t, illetve itt tudod frissíteni is.
Nekem így működik.
Ha így csináltad, de mégsem jó, akkor talán majd a többiek segítenek.

(^)(>.<)(^)

(#154497) cidalain


cidalain
veterán

Üdv. Olyan appot keresnék (lehetőség szerint free verziót, reklám nem gond), amit egy telóra telepítve és futtatva a helyszínen elérhető szolgáltatók térerejét listázza ki jelerősséggel. Elsősorban a hanghívásra használt 2G hálózat jelerősége érdekelne.
Értelemszerűen jó lenne ha nem csak azét a szolgáltatóét, amelyiknek a SIM kártyája a telóban van.
Szeretném mérni vele hogy az adott pontban melyik szolgáltató jele a legerősebb (nyilván ilyen világvége után 3 kilométerrel arrébbi helyekről lenne szó)
(Van ilyen hardverem amivel ezt tudom, ASLH Gsm Signal Analyzer, de ez az eszköz nem olcsó, itthon nem lehet beszerezni, és azt gondolnám, hogy talán egy okostelefon egy megfelelő appal képes lenne ugyanerre a feladatra)

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#154498) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Lehetséges hogy a Nova launcher magától törlődik a telefonról? Mert én nem töröltem az tuti.

(#154499) Somatom válasza Tökimanó (#154498) üzenetére


Somatom
veterán

Nem valószínű. A parancsikonjának a megjelenítése viszont opcionális.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#154500) svgyula válasza cidalain (#154497) üzenetére


svgyula
addikt

[link]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.