Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#152001) AtHoS válasza Oldman2 (#151999) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Play áruházban megnyitva őket a pro-ra írja nálam, hogy telepítve (anno megvettem én is akciósan), míg a másikra pedig azt, hogy Telepítés

Ez 2 különböző APP lesz szerintem

szerk.
De lehet nektek lesz igazatok :B feldobom az aktuális telómra és megnézem a pontos verziószámot

A Pro-t raktam fel és írja, hogy AquaMail Pro Unlocker és azt is, hoy AquaMail is currently not installed

Szóval úgy néz ki nektek is és nekem is igazam van: 2 különböző APP, viszont a Pro az csak a feloldó kulcs :DDD

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#152002) Fall-N válasza AtHoS (#152001) üzenetére


Fall-N
veterán

IAP bevezetése előtt kizárólag így lehetett feloldani a programokat, ha nem akart vesződni két alkalmazással a fejlesztő.

(#152003) Bozek válasza AtHoS (#152001) üzenetére


Bozek
nagyúr

Fura is lenne, ha a 104 kb-os méretű Pro egy teljes verziós levelező alkalmazás volna. :D

(#152004) zsolti1debre


zsolti1debre
tag

hali,

segítségre lenne szükségem, mert problémám adódott a samsung galaxy s duos 2 gt-s7582 készülékemmel. a telefonon ha elindítom a youtube-ot, akkor kiírja, hogy „frissíts egy gyorsabb, jobb youtube-ért!”, ami alatt csak a kékkel bekarikázott „frissítés” gombra lehet csak kattintani. ha erre rákattintok, akkor böngészőben elindul a google play, és ekkor az „ez a böngésző már nem támogatott.” infó olvasható. nem vagyok telefonguru, a telefont csak telefonálásra használom, viszont a minap épp várakoznom kellett sokat, ezért szerettem volna a yt-n megnézni pár videót időtöltés gyanánt, de amikor kellett volna, akkor pont nem lehetett a fentebb vázoltak szerint. mitévő legyek (azon kívül, hogy vegyek egy újabb, modernebb készüléket)?

upgrade: annyit kipróbáltam még, hogy a készülék beállításainál a megkerestem a programok eltávolítása opciót és töröltem a készülékről a youtube-ot, majd a főképernyőn lévő play áruházat elindítottam és kikerestem belőle a youtube-ot, amit sikeresen feltelepítettem. a telepítés után csodák-csodája elindult a youtube és újra élvezhettem a videókat néhány percig. pár perc eltelte után a készülék öntudatára ébredt és ismét beadta a szokásosat: „frissíts egy gyorsabb, jobb youtube-ért!”. azaz megint nem fut a yt. ezért a tanácstalanság és a mérhetetlen düh.

(az összefoglalót elolvastam/átfutottam, annyira nagyon nem értettem. rakjak fel yt helyett valamilyen yt-alternatívát?)

(#152005) DonMarco válasza zsolti1debre (#152004) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Üdv ! Tedd fel ezt,sokkal jobb.. Tiltsd le az eredeti youtube alkalmazást ! Gördess lejjebb,ott lesz a v0.21.2 legujabb verzió. [link]

[ Szerkesztve ]

(#152006) Somatom


Somatom
veterán

Van itt hálózatos nagymester?
A Servers Ultimate elvileg profi cucc. Ha létrehozok egy FTP szervert, akkor a beállító felületén van egy Listen On Network Interface legördülő, amiben kijelölhetem, hogy milyen eléréseken futtassa a szervert.
A WebDAV felületéről hiányzik ez az opció. Ezzel az a baj, hogy Wifi híjján automatikusan a mobilnet külső IP -jén futtatja a szervert én viszont a belsőn szeretném. Ez vmi WebDAV sajátosság miatt van így, vagy program hiányosság? Én az utóbbira tippelek, mert az nPlayer símán futtat WebDAV -ot a hotspot belső elérésén.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152007) crok válasza Somatom (#152006) üzenetére


crok
Topikgazda

Program hiányosság ha nem lehet kiválasztani mert nincs rá menü, a háttér ugyanaz, a listen binding is ugyanúgy készül, simán mennie kellene csak nincs implementálva hogy kiválasztható legyen. A megfelelő package-nél lehetne visszajelzést adni nekik vagy a mailcímükre bugra leadni.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#152008) Somatom válasza crok (#152007) üzenetére


Somatom
veterán

Köszönöm! A következő lépés, hogy megizzasztom a Google Fordítót, csak gondoltam, előbb tájékozódom.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152009) ollie válasza zsolti1debre (#152004) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Túl régi a telefonod, a youtube nem tud frissülni a legújabbra, szóval ez már így lesz. Ha minden igaz, android 5 van a telefonodon (4.4-gyel jött ki).

***

(#152010) DonMarco válasza ollie (#152009) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Azért ajánlottam neki mást :)

[ Szerkesztve ]

(#152011) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

A képeken a Windowsos változaton készült képek vannak . Ezen jobban szemléltethető a mérete miatt. De mivel van telefonra alkalmazása is felteszem hátha érdekel valakit. [link] Összehasonlítva látszik hogy jóval pontosabban és érthetőbben fordít mint a Google fordító.

(#152012) Viktor0610 válasza Tökimanó (#152011) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt az appot néztem én is, de fura a készítő neve, így nem telepítettem fel. 😬

Samsung Galaxy A54

(#152013) Tökimanó válasza Viktor0610 (#152012) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Mit értesz a fura alatt? Mondjuk rizikó minden alkalmazásnál van,legyen bármilyen neves a készítő.

(#152014) Somatom válasza Viktor0610 (#152012) üzenetére


Somatom
veterán

Az összefoglalóban levő Photo Editoré bizalomgerjesztőbb? :D

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152015) Viktor0610 válasza Tökimanó (#152013) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

GAME WALLPAPER.

Ez nem tűnik nekem túl hitelesnek.

Samsung Galaxy A54

(#152016) Viktor0610 válasza Somatom (#152014) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerettem azt a sorozatot. :DDD

Samsung Galaxy A54

(#152017) crok válasza Viktor0610 (#152015) üzenetére


crok
Topikgazda

Több, mint fura.. olyannyira hogy nem az eredeti oldal csinálja. Az app 3.6MB és egy tök sima wrapper a deepl.com fordítójához ami egyébként szerintem is tök jó, én pl. cím mezőben használom fordítónak PC-n, böngészőben úgy, hogy hozzáadtam mint keresőmotort (https://www.deepl.com/translator#en/hu/%s angolról magyarra, ha már MacGyver). Inkább tartom erősen aggályosnak, hogy csinál valaki egy ilyen wrapper-t egy weboldalhoz aztán reklámot tesz a kódba.. na ez viszont szerintem nem elfogadható ha nincs igazából hozzáadott érték semmi.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#152018) crok


crok
Topikgazda

SafeInCloud - sokan ajánlják / használják errefelé.. most le van árazva ahogy nézem, nekem azt írja (magyar Google account-al) hogy 2999.- helyett most 1899.-

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#152019) ollie válasza crok (#152018) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én is használom. A windows kliens ráadásul ingyenes, és persze szinkronizálnak egymással.

***

(#152020) AtHoS válasza crok (#152018) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Köszi az infót...bár én StickyPW-t használom, de sose lehet tudni alapon beruháztam erre az alkalmazásra most :B

read-only mode on the forum

(#152021) Oldman2 válasza crok (#152018) üzenetére


Oldman2
veterán
LOGOUT blog

Érdekelne, hogy ez fizetősként mennyivel több, mint pl. a Bitwarden.

Án a LastPass "váltása" óta utóbbira tértem át.

(#152022) zsolti1debre válasza DonMarco (#152005) üzenetére


zsolti1debre
tag

köszi!

(#152023) Oldman2 válasza Oldman2 (#152021) üzenetére


Oldman2
veterán
LOGOUT blog

Án » Én

(#152024) szabi__memo válasza crok (#152018) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

A sima inapp 1499

(#152025) crok válasza szabi__memo (#152024) üzenetére


crok
Topikgazda

Hát nem tudom, én csak láttam hogy van most ilyen, azt is látom, hogy a Free app leírásában meg az van, hogy In-app: HUF 1,499.00 - HUF 2,999.00 de hogy pontosan mit jelent az az 1499.- és 2999.- közt vannak az "egyes elemek" árai azt nem írja sehol, ezt a honlapjukon se találom.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#152026) Viktor0610 válasza crok (#152025) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem annyiról van/lehet szó, hogy előnyben részesítik azokat, akik már feltelepítették az ingyenes appot.

Samsung Galaxy A54

(#152027) Viktor0610 válasza Oldman2 (#152021) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Google keresés, első találat: [link]. ;]

Samsung Galaxy A54

(#152028) BonScottHUN


BonScottHUN
újonc

Sziasztok! Egy olyan esettel állok szemben amivel nem vagyok képes dűlőre jutni. Szinte mindent megpróbáltam,de semmi változás. A probléma a következő. Az akkumulátor használat menű alatt van egy "egyéb" bejegyzés ami a legnagyobb fogyasztó és képtelen vagyok rájönni,hogy mi lehet az. Azzal kezdtem,hogy az összes általam telepített alkalmazást letöröltem. Szinte minden google app le van tiltva,beleértve a play áruházat, a play szolgáltatásokat(az appokat manuálisan szedem le a netről) stb, de amint megnyitom a böngészőt, rögtön megjelenik az "egyéb" és többet fogyaszt mint a paksi atomerőmű. 20-25 perc youtube használat alatt képes a fogyasztás akár 50%-át "megenni"A szóban forgó telefon egy ZTE Axon7, android 8. Mellékelek egy képet is,hátha segít. Előre is köszönöm,srácok!

[ Szerkesztve ]

(#152029) crok válasza BonScottHUN (#152028) üzenetére


crok
Topikgazda

Kezdd ezzel [link] Az egyeb az a minden ami nem app es nem a rendszer maga, pl. nativ szolgaltatasok.
Ha nem haladsz (kizartnak tartom) folytassuk az Android szakmaiban mert nem ide valo a kerdeskor.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#152030) .Macc.


.Macc.
csendes tag

Sziasztok!
Huaweiről váltottam Samsungra.
Az előző naptárban nagyon tetszett, hogy ha ráböktem egy napra, akkor kiírta, hogy hány nap múlva lesz.
Van esetleg ilyen naptár vagy erre valamilyen lehetőség? Külön erre pl. visszaszámlálót nem szeretnék telepíteni.

A másik kérdésem is naptárral kapcsolatos lenne: hogyan lehet azt beállítani, hogy pl. német nyelvterület ünnepei ne angolul, hanem németül jelenjenek meg a naptárban?

Köszönöm szépen a segítségetek! :)

(#152031) BonScottHUN válasza crok (#152029) üzenetére


BonScottHUN
újonc

Értettem. Köszönöm. Eelolvastam a linkelt cikket,v iszont,nincs a "telefonról" alatt "cpu" amire rábökhetnék.Nos,nem haladok. :-)

(#152032) Tökimanó válasza crok (#152017) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Ezt a böngészős címsor beállítást részleteznéd kicsit? Operán nekem nem akar összejönni.

(#152033) crok válasza Tökimanó (#152032) üzenetére


crok
Topikgazda

Chrome vagy szarmazekkal mukodik, fogalmam nincs Operan hogy s mint van.. ha van.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#152034) crok válasza BonScottHUN (#152031) üzenetére


crok
Topikgazda

Folytasd kerlek a szaktopikban, irtam is, itt a [link] , erre van, ne az alkalmazaskibeszelo topikot offoljuk szet. Koszi. Bugreportot is lehet jopar modszerrel generalni, fejlesztoi menuben is bent lehet.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#152035) crok válasza BonScottHUN (#152031) üzenetére


crok
Topikgazda

Kezdd azzal hogy [itt egy leiras] a fejlesztoi menu > bug report generalashoz.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#152036) Somatom


Somatom
veterán

Van egy Kamionstop alkalmazás, amit régóta használok. Állítólag fizetős funkciók kerültek bele. Ez még nem zavarna, de amikor megnyitom, akkor a Google dob egy figyelmeztetést, hogy megbízhatónak ítélem-e az appot, mert szeretne hozzáférni a fiókom nyilvános személyi adataihoz. Írtam a fejlesztőnek, hogy ugyan indokolja már meg, hogy erre mi szükség van. Azt válaszolta, hogy a reklámok miatt kell. Ez nekem fura. Az app nem csak a felületet adja, amit a Google tölt meg?
Mindegy, elfogadtam. Majd, az app megnyitásakor azzal kezdett, hogy fogadjam el a felhasználói szabályzatát és járuljak hozzá a személyes adataim megosztásához és az app általi kezeléséhez. Ekkor kiléptem az alkalmazásból. Jópár appért fizettem már, de ilyen hercehurcát nem szoktak csinálni. Normális eljárás ez? Az app tulképp csak megmutatja a kiválasztott időpontra és országra vonatkozó, kamionos tiltásokat. Nem érzem indokoltnak az igényét.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152037) Márton


Márton
nagyúr

üdv,
létezik android->ipad képernyőtükröző app direkt wifin keresztül? Tehát nincs router, terepen vagyunk. Egy drón élőképét szeretném az ügyfél kezében lévő ipadra tenni.
:R

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#152038) lovi27 válasza Somatom (#152036) üzenetére


lovi27
addikt

Lehet neked, lehet nem, tegnap megindokolták: "a hirdetés személyre szabási funkciójának megfelelő működéséhez és a fizetős előfizetés megvásárlásához"
Azaz, hogy ne lehessen vagy legalább megnehezítsék a tört verzió használatát, mivel fizetős lett. Hasonló védekezés, mint amit a Swift Backup is alkalmaz (a másik fórumban volt szó).

Ez az app használóját jövedelemhez segíti, így érthető ha ezentúl ők is részesedni akarnak. Ennek mértéke már egy másik kérdés. Ha túl magasan határozták meg és nem éri meg, akkor nem veszik meg, vagy nem fizetnek elő rá és a cég hoppon marad.
Ha viszont megéri az árát a szállító cégek a fuvarköltségek drágulását úgyis ráterhelik a megrendelőkre. Így te csak nyerhetsz, sehogy sem jársz rosszul... :D :DDD

(#152039) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Valami alap 2D tervező program , CAD-szerű létezik Androidra ? ( S7..)

Köszi !

(#152040) Somatom válasza lovi27 (#152038) üzenetére


Somatom
veterán

Úgy érted, hogy a fejlesztő algoritmusa ajánl nekem célzott hírdetéseket? Úgy tudom, hogy ez úgy működik, hogy a fejlesztő a felületet adja a Google -nek, az meg hírdetéseket jelenít meg rajta, aminek a bevételéből a fejlesztő is részesül. Tehát a fejlesztőnek a reklámhoz semmi szüksége tőlem adatokra. Az a Google -nek kell, de ugyebár neki már a lelkünket is odaadtuk, amikor aktiváltuk a szolgáltatását.
Egyébként meg a cég magasról tojik arra, hogy hogyan tudom meg, amit tudnom kell. Csak tudjam és kész.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152041) crok


crok
Topikgazda

Hmm.. a K&H bekerült a Google Pay-be mint támogatott bank, jól olvasom? A magyarországi támogatott fizetési módok közt is ott van.. na hátha.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#152042) rjg válasza crok (#152041) üzenetére


rjg
őstag

Igen, kb két hete. A K&H app jelezte, hogy működik a Google Pay (de csak a MasterCard kártyáikkal). Engedélyeztem, rendesen, stabilan működik is, a Revolut, Curve és SLSP kártyáim mellett már ez is aktív.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S23 Ultra

(#152043) Somatom válasza Márton (#152037) üzenetére


Somatom
veterán

Az iPad tud a teló hotspotjára csatlakozni, tehát a közvetlen kapcsolat megoldható. A tartalomhoz vmi webes stream kéne, azt egy belső hálós címen meg lehetne nyitni Safarival. Androidos telón levő tartalmat már streameltem így IOS -re.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152044) Aurig@ válasza rjg (#152042) üzenetére


Aurig@
őstag

Mi előnye származik az embernek Google Pay használata esetén? Mitől másabb, mint a bank által kiadott kártya?

Köszönöm

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#152045) dokee78


dokee78
félisten

Hali.
Elmondom mit szeretnék,erre keresek alkalmazást.

Úgymond kis hangos bemondónak szeretném használni a telefont a következő módon.
Telefonba aux kábellel vagy bluetoothon össze kötve egy bluetooth hangszóróval és így használni hogy több ember hallja a mondani valóm zajban.

(#152046) zsoltip válasza dokee78 (#152045) üzenetére


zsoltip
őstag

DaMic appot keresd meg. :)

(#152047) Somatom válasza Aurig@ (#152044) üzenetére


Somatom
veterán

Ha a G Pay -nek van szerződése a kártyakibocsátó bankkal, akkor az közvetlenül regisztrálható a Pay alá és úgy tudsz a telóval, érintéssel fizetni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152048) dokee78 válasza zsoltip (#152046) üzenetére


dokee78
félisten

Melyik lenne az?

(#152049) zsoltip válasza dokee78 (#152048) üzenetére


zsoltip
őstag

1.

(#152050) milu


milu
aktív tag

Huawei P9 Lite 2017 telefonom van, 3GB RAM van benne.
Azt írja a telefonom, hogy elfogyott a memóriám (pedig van még egy 32GB-os micro SD kártya a telefonban) és töröljek fájlokat.
Alkalmazások 7,5GB. Egyéb 2.3GB.

Hogy tudok törölni fájlokat?
Az Egyébből kellene törölnöm, így is csak azok az appok vannak a telefonomban, amelyek nagyon szükségesek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.