Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#140001) Leonardo91 válasza zeon.hu (#140000) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Akkor már a cikkeket is mutatni fogja a gyári böngészőbe?

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#140002) karolyabrosz válasza Probert75 (#139951) üzenetére


karolyabrosz
kezdő

Milyen android emaulátort javasoltok? A cél a hogy a lehető legjobb képeségu telefont emulálja.

(#140003) crok válasza karolyabrosz (#140002) üzenetére


crok
Topikgazda

Lehet egy gyorskeresés sokat segített volna :DD

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#140004) karolyabrosz válasza crok (#140003) üzenetére


karolyabrosz
kezdő

ott nincs minősősités. azt hiszed viccből kérek ajánlást?

(#140005) crok válasza karolyabrosz (#140004) üzenetére


crok
Topikgazda

A kérés leírásából megítélve kb igen. Az elképzelt célfelhasználás tudod sokat tudna segíteni. A lehető legjobb képesség úgy értendő hogy nem akarsz megvenni egy flagship-et hanem egy PC-t akarsz flagshipnek használni? Vagy mégis úgy kb mi a cél, mire lenne használva? Mert pl. PC-n emulálva nehéz pontos GPS koordinátákat visszadni a rendszernek. Nem lehetetlen csak nem triviális. De ha már így kérded a GenyMotion-el lehet(ett) letölteni előre gyártott készülékspec. VM-eket.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#140006) zeon.hu válasza Leonardo91 (#140001) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem, legalábbis nálam nem, ez nem Samu, csak a böngészőt használom.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#140007) zsoltzsolt válasza Laby (#139999) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

AfterFocus
Nézz rá, egy próbát megér. Meg nem használtam, nincs vele tapasztalatom.

[ Szerkesztve ]

(#140008) Dolphine válasza crok (#140005) üzenetére


Dolphine
addikt

Szerintem a legújabb Android verzióra gondolt.

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#140009) WhiteWalker válasza Dolphine (#140008) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Hadd ne mi találjuk ki , hogy vajon "mire gondolt a költő"

(#140010) Somatom válasza Dolphine (#140008) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem meg arra, amivel a legjobb kamerát lehet tesztelni. ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#140011) Laby válasza zsoltzsolt (#140007) üzenetére


Laby
senior tag

Ez egy "sima" képszerkesztő program. Manuálisan rengeteg program képes rá hogy külön kijelölgetem és körbevágom a fejet és fél óra alatt kitalálom hogy effektezzem és még akkor sem lesz olyan. :D
Én olyanra gondoltam, hogy automatikusan megcsinálja felhasználva az alapból Portré módban készült képet, mint az iPhone-kon.

Azért köszönöm! :)

Másnak esetleg van ötlete?

(#140012) Probert75 válasza karolyabrosz (#140002) üzenetére


Probert75
addikt

Nem értem, hogy ezt miért pont tőlem kérdezed!

(#140013) Dr.NX válasza Probert75 (#140012) üzenetére


Dr.NX
addikt

Beregisztrált két odab@s2ott mondatért, gondoljátok, hogy tudja merre van az előre? Valószínűleg többet be sem fog lépni, majd csinál egy másik reget, ha eszébe jut valami hasonlóan értelmes kérdés. :(((

Elfogadom a sütiket.

(#140014) lomposfarkas


lomposfarkas
tag

Van valami ötletetek erre? A telefonon két naptár accountot látok. A settingsben egy gugli fiókom van felvéve, de a gyári Miui naptár meg az aCalendar beállításiban is megjelenik még egy calendar a fióknevemmel, de csak az egyik tartalmazza a pc-s böngészőn is elérhető gugli naptáram adatait, a telefonon a másikra átváltva eltűnnek a bejegyzések. Mondjuk problémát nem okoz, csak nem értem.

(#140015) #30610944


#30610944
törölt tag

Ki melyik böngészőt tudná ajánlani ha biztonság az elsődleges szempont?
Tor böngésző kizárva. Hiába biztonságos de olyan lassú hogy az már a használhatatlan kategória.
Brave?
Opera mini VPN?
Mozilla?
És még van jó pár a store-ban.
Ki melyikre esküszik és miért?

(#140016) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Az OTP appban jól látom hogy az űrlapokat ( sablonok) nem lehet menedzselni?

(#140017) atike válasza WhiteWalker (#140016) üzenetére


atike
nagyúr

Jól. De nekem weben sem engedi... Tele van régi vacakkal amit nem tudok törölni - csak átnevezni...

(#140018) snooze válasza atike (#140017) üzenetére


snooze
veterán

pedig lehet..weben otp direktbe belépés-jobb felül beállitások-ürlapok karbantartása-kijelöl a négyzetbe ami nem kell,alul kijelöltek törlése

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#140019) Figur10 válasza WhiteWalker (#140016) üzenetére


Figur10
tag

Mobilon is lehet törölni, ami nem kell balra elhúz és törlés

(#140020) WhiteWalker válasza snooze (#140018) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Elég bosszantó hogy csak asztali böngészőből lehet ... :U

Figur10: köszi , de csak törölni lehet .

(#140021) atike válasza snooze (#140018) üzenetére


atike
nagyúr

Na akkor én vagyok bamba - eddig ezt én láttam... :) :B

Pedig már vagy kétszer bosszankodtam, hogy a francnak nem tudok törölni... :) Na tessék, mindig tanul újat az ember... :) Köszi! :R

(#140022) zsigomark3 válasza #30610944 (#140015) üzenetére


zsigomark3
tag

A Brave browser ha jól tudom, chromium enginet használ, abba pedig biztos benne hagyta a "keresőóriás" a követést :(((

Üdv: Márk

(#140023) Somatom válasza #30610944 (#140015) üzenetére


Somatom
veterán

Mozilla. Alapítvány. Nem érdeke üzletet csinálni a felhasználóiból. Mondjuk, Firefox Focus

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#140024) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

Keresek olyan alkalmazast ami teljes egeszeben alternativaja a Teamviewernek.
A cel az, hogy Android keszulekrol tudjak iranyitani vagy nezni interneten keresztul egy masik Android keszuleket.

Koszi a valaszt.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#140025) Jack Oneill válasza pvt.peter (#140024) üzenetére


Jack Oneill
veterán

AnyDesk

(#140026) pvt.peter válasza Jack Oneill (#140025) üzenetére


pvt.peter
őstag

Köszi, végre egy megfelelő alkalmazás a TeamViewer helyett. :D

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#140027) Oldman2 válasza Oldman2 (#132552) üzenetére


Oldman2
veterán
LOGOUT blog

Megint előjött ugyanez a probléma, most írtam a Supportnak, amire egyből jött egy "automatikus válasz"...

Ebben le volt írva, hogy töröljem, majd böngészőből indítva, a Play áruházba azzal a fiókkal belépve, amivel anno megvettem, telepítsem újra az adott készülékre.

Megtettem és egyből jó lett.
:C

Érdekes.
:W

(#140028) Jack Oneill válasza pvt.peter (#140026) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Nagyon jó kis progi. Sőt... Még jobb is. Simán megy a telóról gép , gépről teló, telóról teló. És nem nyaggat, hogy üzleti felhasználás.

[ Szerkesztve ]

(#140029) pvt.peter válasza Jack Oneill (#140028) üzenetére


pvt.peter
őstag

Pont ezert kellett nekem... :D

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#140030) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Sziasztok!
Milyen appot javasolnátok androidos telefon adatainak lementésére. Leginkább kontaktok, üzenete (sms, messenger, viber stb), naptár. Huawei, Samsung, Xiaomi telefonokhoz pláne. Olyan kellene ami nem márka specifikus, hanem kezeli a legtöbb tipust. Zenét, fotót leszedem másként. Beállítások nem lényeg. Nagyrészt root nélküli készülékek.

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#140031) Zlcsi


Zlcsi
senior tag

sziasztok!

telefon beszélgetéseket szeretnék rögzíteni.
ugye ezt most éppen tiltja az 10es droid, meg lehet ezt valahogy kerülni?
vagy van olyan app megkerüli.

(#140032) crok válasza Zlcsi (#140031) üzenetére


crok
Topikgazda

Root-al megoldhato, Play-en kivuli appal. Gond?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#140033) Zlcsi válasza crok (#140032) üzenetére


Zlcsi
senior tag

lassan úgy is lejár a gari a telefonon, soha nem csináltam még ilyet, van hozzá részletes leírás a neten?

(#140034) crok válasza Zlcsi (#140033) üzenetére


crok
Topikgazda

Van.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#140035) Somatom válasza crok (#140034) üzenetére


Somatom
veterán

Miért érzem azt, hogy ez egy hosszú párbeszéd lesz? ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#140036) zsigomark3 válasza Zlcsi (#140033) üzenetére


zsigomark3
tag

A rootolhatosag nagyban függ attól hogy milyen készülék milyen rendszerrel, és security patch-el...

Üdv: Márk

(#140037) zhata válasza Zlcsi (#140031) üzenetére


zhata
senior tag

A Call Recorder a Magisk Manager SKVALEX moduljával Pie alatt nagyszerűen muzsikál. 10 alatt még nem próbáltam, de egy próbát megér. Az ACR-t messze veri. Root kell.

(#140038) crok válasza zhata (#140037) üzenetére


crok
Topikgazda

3590.- ami nekem pl. egy ilyenért nem éri meg - lehet másnak igen.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#140040) merqree


merqree
őstag

Sziasztok,

Használtam a keresőt (elég lazán vettem, mert csak az "outlook"-ra kerestem rá).
Visszaolvastam pár száz hozzászólást, nem találtam választ és a nagy testvér sem igazán kényeztet el a találataival.

Outlook alkalmazás, Samsung S10 vagy Huawei Mate 10 Lite (legfrissebb alkalmazásokkal, rendszer frissítésekkel) telefonokon nem tudom az email címzettjét kiválasztani.
Konkrétan a jelenség/folyamat:
megnyitom az alkalmazást, a jobb alsó sarokban lévő "tollra" bökve megnyílik az email szerkesztő. Az első beviteli mező a címzettek. Ide hogy a túróba lehet a névjegyzékben lévő nevekből berakni a címzetteket? Az zavar, hogy nekem kell fejből emlékeznem egy-egy emailcímre, és ez nem megy...
Az alkalmazásnak adtam engedélyt arra, hogy a telefon névjegyzékéhez hozzáférjen.
Az outlook.hu-n belépve (számítógépről vagy a mobilon böngészővel) látom a névjegyzéket.
(A számítógép outlook programjával szinén látszódik a névjegyzék.)
A telefonkönyvben pedig szintén látom (beállítás kérdése ugyebár) az outlook-os névjegyzéket, és szépen frissül is.

Szóval az outlook mobil alkalmazás levélírás részében nem érem el a névjegyzéket.

Van ötletetek arra, hogy mi lehet a baj?

Válaszaitokat előre is köszönöm!

(#140041) fjudors válasza merqree (#140040) üzenetére


fjudors
aktív tag

:F
beírod a nevét ?

(#140042) Sasskent


Sasskent
kezdő

Szükségem lenne egy szoftverre. Sok kicsi pdf fájl összefűzéséhez a PDF utils is nagyon jó.

De nekünk ki is kellene igazodni az egészen. Vagy egy esetleges tartalomjegyzékkel, hogy melyik fájlt hol találjuk, vagy egy üres oldal és/vagy cimoldal beillesztésével az eredeti fájlok közé.

Esetleg lenne valami ilyesmi?

/Kézi megoldás nem felel meg, mert a műveletet sok fájlon és gyakran kell elvégezni. A fájlok kijelölése valami menüben persze történhet kézileg, de a tartalomjegyzék vagy cimoldal legyen automatikus./

[ Szerkesztve ]

(#140043) merqree válasza fjudors (#140041) üzenetére


merqree
őstag

Édesapám "Apu" néven van elmentve. Beírom, és nem találja. A telefon névjegyzékében pedig megtalálható. Igen, van emailcím rögzítve a névhez. Ha az emailcímét kezdem el gépelni, úgy sem találja meg.
De van, hogy egy keresztnevet elkezdek írni, és nem találja.

Legalább a találati lista már megjelenik nagy valószínűséggel, ha pl Istvánra, vagy Bélára keresek...

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#140044) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Sziasztok!

Nekem mondhatni egy cél app, egy faék egyszerűségű alkalmazásra lenne szükségem, méghozzá sebesség mérésre és logolásra. Fontos, hogy magától logoljon, ne kelljen vele foglalkozni. Tudtok erre a célra ajánlani appot? (Nem szeretnék fiók szinkronizációt semmi ilyesmit, egy régebbi készüléken lesz használva, csak logolásra.) :R

Ui.: Legjobb lenne, ha ingyenes lenne, de, ha párszázas ajánlat, annyit nem sajnálok rá.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#140045) Bozek válasza Sasskent (#140042) üzenetére


Bozek
nagyúr

És a program honnan fogja tudni, hogy mi van a PDF-en, ha nem írod be kézzel? Erre a feladatra még Windows alatt sincs nagyon program.

[ Szerkesztve ]

(#140046) kiraly.andra


kiraly.andra
aktív tag

Jól gondolom, hogy ha a Clipboard Actions legújabb verziójánál azt írja a fejlesztő, hogy "Please be aware that Google disabled the background clipboard access", és emiatt az alkalmazásba mostantól csak úgy kerülhet be bármi, ha direkt berakom (oda osztom meg), azaz pont az vész el, ami miatt használjuk, akkor ezt úgy tudom megkerülni, hogy törlöm az alkalmazást, majd felrakom a még "jó" verziót az APKPure oldalról, mert ettől kezdve nem fog többet frissülni?

[ Szerkesztve ]

:a:

(#140047) Sasskent válasza Bozek (#140045) üzenetére


Sasskent
kezdő

Elég, ha a fájlnevet használja minden egyes hozzáadott kis pdf fájlhoz.

Például tartalomjegyzéket készít az első oldalra, megadva az összefűzött pdf fájlok nevét egymás alatt, és hogy hányadik oldalon található az összesített fájlban.

Vagy, ha nem tud tartalomjegyzéket, akkor fájlonkként kihagy egy üres lapot, ahová címként beilleszthető a következő fájl nevét.

(#140048) egykori


egykori
őstag

Hétfő óta a Gránit ebankot letiltja az Mi9, mert valamilyen vírust észlel. Más is tapasztalta ezt, vagy csak MIUI vagy egyedi probléma ez?

(#140049) eclipse19 válasza kiraly.andra (#140046) üzenetére


eclipse19
senior tag

Nem.
Az Android 10-ben tiltotta le a G a háttér alkalmazások vágólap hozzáférését (az erre utaló részt kihagytad az idézetből). Ezt nem tudod egy régebbi alk. verzióval megkerülni.

[ Szerkesztve ]

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#140050) merqree válasza egykori (#140048) üzenetére


merqree
őstag

Nekem működik, nincs vele gondom Samsung S10-en.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.