Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76001) Gsx-rr válasza junkpod (#75999) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ugye nem gondolod ,hogy bármelyik biztonságosabb? A Skype volt az első amit már hivatalos pl "orosz" szervek is lehallgattak.
A Hangout-ra meg volt ,de lehet van is több kémprogram. Pont azért nem bíznék benne mert Google alkalmazás ,tehát azon keresztül még több információdhoz hozz lehetne jutni ,mint a Viber-nél.
Egy kutya mind!

beg: Gondolom ingyen akar telefonálni ,így a Voip neki nem annyira jó és az árai sem jók már szerintem ,hogy azon keresztül hívjon telefonszámokat.

[ Szerkesztve ]

(#76002) zeon.hu válasza Gsx-rr (#76001) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

azért én egész jól elvagyok a 4Ft alatti mobil és 60 filléres vezetékes hívásokkal voipon...:)

#?*@&!

(#76003) Gsx-rr válasza zeon.hu (#76002) üzenetére


Gsx-rr
veterán

1,5-el ezelotti arakhoz kepest gondoltam! Ma mar sok elofizetessel 6-7 forint korul tudsz beszelni. A korlatlan csomagokrol ne is beszeljunk.
Vezetekes telefon meg 1000 emberbol 1 nek van.
De mondom szerintem nem ezen a vonalon gondolkozott a kerdezo az emlitett programok miatt.

[ Szerkesztve ]

(#76004) zeon.hu válasza Gsx-rr (#76003) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

a korlátlan csomagot se adják ingyen, sőt!
10$ feltöltés több, mint 6 hónapig kitartott, ezzel csak az versenyezhet, aki ingyen kapja a perceket :)
vezetékes azért csak nagyobb %-ban van, főleg mert tv és net mellé tolják a szolgáltatók.

#?*@&!

(#76005) dlaj válasza zeon.hu (#76002) üzenetére


dlaj
őstag

Te melyiket használod?
Én a BrowserCalls-t. Úgy tudom ez a legolcsóbb, de most nézem, hogy ennek is már 6 forint a mobil és 0.5 a vezetékes percdíja.

(#76006) zeon.hu válasza dlaj (#76005) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

vezetékes hívás BC, mobilra Voipyo.

#?*@&!

(#76007) dlaj válasza zeon.hu (#76006) üzenetére


dlaj
őstag

Köszi, ez jó.
Fele annyi a mobil hívás ára mint a BC-nál. Sajna pont tegnap este töltötte fel autómatikusan az egyenlegemet 10 dodóval, mert 1 alá csökkent keretem. Most megint lesz vagy fél év mire lefogy. Ha így maradnak az árak, akkor váltok VoipYo-ra! :R

(#76008) zeon.hu válasza dlaj (#76007) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

én is ezért váltottam, de hát super deal-nél erre számítani lehetett.
a maradék egyenleg BC-on meg cefet sokáig elég lesz vezetékes hívásokra.

#?*@&!

(#76009) Vardar


Vardar
tag

Sziasztok!
Az új telefonomon alap Android billentyűzet van, azonban sehogy se esik kézre a használata. Tudtok olyan billentyűzet appot, ami a leginkább hasonlít az Xperia billentyűzetekre? Előre is köszönöm :)

(#76010) Viktor0610 válasza Vardar (#76009) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ennél hasonlóbbat nem hiszem, hogy találnál. :P

Samsung Galaxy A54

(#76011) Ghandi


Ghandi
aktív tag

Mostanában több gyártó is hanyagolja az értesítési ledet a telefonokból. Az elöző mobilomban sem volt (LG L65) de most azt lecseréltem egy LG Spiritre abban sincs és a párom telefonjában sincs ( Samsung ACE 4). Én még valahogy megszoktam hogy nem jelzi semmi a nem fogadott hivásokat,smseket,de a párom teljesen ki van akadva ezen. Nem tudtok olyan programot ami valahogy a kijelzőn jelzi a nemfogadott hívásokat és smseket? Olyat találtam ami a vakut villogtatja,de álltalában úgy teszi le az ember a telefont hogy a kijelző van felfelé,ezért nem venni észre ha villog a vaku.

Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

(#76012) tomy86 válasza Ghandi (#76011) üzenetére


tomy86
addikt

Egy próbát megér: NoLED

(#76013) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Aki használt már bevétel/kiadás manager app-ot az melyiket ajánlaná?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#76014) tomy86 válasza TheProb (#76013) üzenetére


tomy86
addikt

Én ezt a hármat találtam a legjobbnak, leginkább testreszabhatónak: Cash Droid, Expense IQ, Költségvetésem. Végül a Cash Droidnál maradtam, de csak azért, mert az volt fenn legelőször és akkora különbségeket nem találtam a három között, hogy váltsak.

[ Szerkesztve ]

(#76015) air válasza TheProb (#76013) üzenetére


air
nagyúr

Én a kolléga által is említett Expense IQ-t használom.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#76016) Ghandi válasza tomy86 (#76012) üzenetére


Ghandi
aktív tag

Működik a dolog,egyszerü,kicsi,a célnak teljesen megfelel.
Köszönöm szépen!

Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

(#76017) tybsen válasza air (#76015) üzenetére


tybsen
addikt

Próbáltam részletesen szerintem már az összeset, hetekig tesztelve különböző speciális tranzakciókkal is párhuzamosan, Expense IQ-t meg is vettem mert nagyon jó a design, de sajnos nem képes megjeleníteni egy közös jelentésben eurós és forintos tranzakciókat (nekem ez szempont volt), mert nem lehet kiválasztani több devizás bankfiókot/kp fiókot. Kb egy éve írtam a fejlesztőnek, ígérték, hogy egy következő frissítés majd esetleg megoldást hoz erre, de nálam így sajnos kiesett. Ha nincs szükséged annyira részletes illetve egyedi jelentésekre és csak egy deviza van, simán a legszebb és élvezetes is használni. :)

A cash droid és az AnMoney viszont magasan a legjobbak az összes közül, én végül az utóbbi mellett döntöttem a többféle és gyorsabb lekérdezések miatt. Abszolút megéri az árát (7€ volt azt hiszem), részletes és egyedi lekérdezések készíthetők, szinte minden testreszabható benne. De a cash droid is nagyon közel van hozzá, ráadásul csak fele annyiba kerül és talán áttekinthetőbb is (például a kiadásokat mínusszal jeleníti meg, míg az AnMoney zárójelbe teszi, ez nem tetszik igazán az AnMoney-ban, de megszokható.. Vagy pl a cash droid a fiókokban lévő tranzakciók minden egyes sorában szépen rendezetten és áttekinthető módon szerepel a dátum, míg az AnMoney egy nap alatt hozza őket és már nem teszi be minden sorba a dátumot - persze a jelentésekben nem így van, szóval ez csak a fiókok tranzakcióinak rögzítésénél nem szép szerintem... De ez már tényleg szőrszálhasogatás). Backup jobban teszik AnMoney-ban. Design-ban viszont sajnos sehol sincs egyik app sem az Expense IQ-hoz képest..

Úgyhogy én helyedben ezt a hármat nézném meg. Talán a cash droid ár-értékben a legjobb választás, az Expense IQ a legszebb, az AnMoney pedig a leginkább a lekérdezésekre koncentráló, de elsőre talán kevésbé áttekinthető.

(#76018) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Üdv!Az mitől lehet hogy a köpönyeg app a GPS alapú időjárás jelentést külön veszi attól ha én beírom a város nevét?
Teljesen mást ír mindkét esetben
Hódmezővásárhely esetén a GPS alapú ma pl 10 mm csapadékot ír,a külön beírt alapján pedig 16 mm csapadékot.

(#76019) Kakumix válasza aprokaroka87 (#76018) üzenetére


Kakumix
senior tag

Lehet, hogy Hódmezővásárhelyen is több időjárás jelentő állomás van és GPS-szel egy közelebbit használ, mint ha csak kézzel írod be a települést. Előrejelzés esetén viszont passz, miért van ekkora eltérés. Vagyis még az jut eszembe, hogy kézzel beírva nem ugyanaz a település, de ez Hódmezővásárhelynél szerintem nem valószínű, hogy van a világon egy másik is :)

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#76020) aprokaroka87 válasza Kakumix (#76019) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

A hivatalos weboldalon a külön beírt alapján veszi,tehát szerintem azt kell alapul venni.
csak furcsáltam az esetet
Kiváncsi vagyok másik városoknál is igy van-e?

(#76021) air válasza tybsen (#76017) üzenetére


air
nagyúr

Köszi ezt a remek összefoglalót.
Nekem eddig semmilyen hiányossága nem jött elő az Expense-nek.
Egy pénznemet használok, és a jelentései is elegendő infót tartalmaznak. Nem vettem meg, az ingyenes változat funkcionalitása is megfelelő.
Én komolyan nem is próbáltam többet, rögtön ebben kezdtem vezetni a költségvetést.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#76022) tybsen válasza air (#76021) üzenetére


tybsen
addikt

Na akkor szerencsésen rögtön a legjobbat választottad :) Abszolút jó választás szerintem is az Expense IQ, a legszebb app ebben a kategóriában, fáj is a szívem miatta.. :( de ha például eur-ban veszek mondjuk csirkét és forintban is, akkor nem tudom megnézni, hogy adott időszakban mennyit költöttem csirkére. A másik két program képes erre, ráadásul kiválasztható, hogy eur-ban vagy forintban legyen a kimutatás, milyen bankszámlákat, milyen kategóriákat és alkategóriákat vegyen bele a kimutatásba, milyen időszakot, stb. Ezt a Illetve expense IQ az elején nagyon bugosan kezelte a két devizát, például 1500 Ft-ot 1500€-nak mutatott, ezt időközben javították, küldtem egy pár screenshotot - a fejlesztő gyorsan reagált ellentétben pl az AnMoney-val (szóval előbb-utóbb jönnek talán a jobb kiértékelési lehetőségek is). :)

[ Szerkesztve ]

(#76023) rjg válasza TheProb (#76013) üzenetére


rjg
őstag

Én régen a Financisto -t használtam, majd átálltam a Költségvetésem nevű app-ra. Hiányzott viszont a PC-s, illetve OSX-es szinkron és natív alkalmazás, ezért néhány próbálkozás után egyelőre a Money Manager Ex-et választottam.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#76024) Vardar válasza Viktor0610 (#76010) üzenetére


Vardar
tag

De ezt nem tudom rátenni a jelenlegi mobilomra :(

(#76025) zlotty


zlotty
tag

Sziasztok!

Olyan alkalmazást keresek amivel be lehet állítani, hogy melyik program használhatja a mobilnetet.

Köszi előre is. :)

(#76026) tybsen válasza rjg (#76023) üzenetére


tybsen
addikt

A money manager ex nálam már ott kiesett, hogy az egyes tranzakcióknál a kategória kiválasztás rendkívül körülményes (túl sok felesleges klikkelés).

(#76027) junkpod válasza Gsx-rr (#76001) üzenetére


junkpod
nagyúr

A párom szeretne végtelenül sokat csacsogni ingyen a tesókkal és csajokkal. Tobbseguknek van Viber telepítve, de ezzel ellenerzesem van. Hangout ugye lenne alapból google-tol de azt meg ők nem favorizaljak. Maradna Skype, arról meg azt hallottam, hogy nagy energia zabalo. Van még valami más is? Ezek közül melyik jobb? Vagy mindegy és engedjem be a vízért?

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#76028) Deck válasza junkpod (#76027) üzenetére


Deck
titán

Whatsapp, ICQ,

PS5

(#76029) tybsen válasza junkpod (#76027) üzenetére


tybsen
addikt

Kakaotalk sem rossz telefonálásra, viberen kívül én azt is használom és sokszor jobb is a hangminőség. De miért van ellenérzésed?

(#76030) air válasza zlotty (#76025) üzenetére


air
nagyúr

Root + tűzfal.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#76031) #79335424 válasza junkpod (#76027) üzenetére


#79335424
törölt tag

Whatsapp.

(#76033) Gsx-rr válasza #79335424 (#76031) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Na leginkább ezt nem ,mióta megvette a facebook. :)
Nekem nincs 1 ismerősön se aki még használná. Mindenki átállt a viber-re nem a facebook miatt egyszerűen azt kezdték el legtöbben használni a környezetükben és így teljesen fölösleges több ilyen alkalmazás.
Engem is zavart ,hogy volt aki ezen ,volt aki azon írt. Így töröltem is.
Ezért pl nincs messengerem se.

Amúgy a Viber-el szerintem semmi gond nincs, környezetembe a legtöbben ezt használják.

Junkpod: amúgy meg nem tudsz mit csinálni !Azt vagy kénytelen használni amit a legtöbben az ismerőseid közül.

[ Szerkesztve ]

(#76034) nyuszi123456 válasza #79335424 (#76031) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

WhatsApp-on nincs hangbeszélgetés, csak üzenet.
Skypeon kicsit jobb a hang, ha lassú az internet, mint viberen. A Skype nem indul magától bekapcsoláskor, (azaz nem tudnak hívni, ha épp nem indítod) viber igen. A viber magától felveszi az ismerősöket, skype nem (és korlátosan szinkronizál).

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#76036) Deck válasza nyuszi123456 (#76034) üzenetére


Deck
titán

De van.

PS5

(#76037) S e t h válasza nyuszi123456 (#76034) üzenetére


S e t h
nagyúr

Sőt a segítségével már telefonálni is lehet egymás között.
[link]

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#76038) Flyme


Flyme
senior tag

Sziasztok,
a Facebook appal lenne problemam, amikor frissitem a postokat szinte mindig befagy az egesz app kb. 5 mpre, nagyon idegesito. Van ra valamo megoldas? Egy appal sincsen problemam, HTC M8at hasznalok, minden flottul megy egyedul az fbvel van baj. Koszi!
dekrer: Azt tudom :D de akkor tenni nem lehet ellene sokat gondolom

[ Szerkesztve ]

(#76039) Deck válasza Flyme (#76038) üzenetére


Deck
titán

Szar az app. Ez van :)

PS5

(#76040) #79335424 válasza Gsx-rr (#76033) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez szubjektív. Nálam nagyobb Facebook gyűlölő nem nagyon van. Én sem örültem, amikor megvette, de eddig úgy tűnik, hogy van eszük. Nem látok Whatsapp oldalról kapcsolódást (FB felől tudom, hogy van). Lesz..m a Viber -t. Egy nyomulós, erőszakos szemét. Ilyet nem fogok használni. A barátnőm spanyolban él, ott meg a Whatsapp megy. Elkezdtem használni, megkedveltem. Két éve stabilan működik. Nem zabálja az erőforrást és kidolgozottak a funkciói. Rászoktattam a főnökömet is, mert vezetés közben, írás helyett, a hangüzenet remek dolog. Most, hogy már hívás is van, pláne nem hiányzik a Viber. Egyébként is VOIP -ot használok, nem GSM -et. 6Ft/percért hívom az EU bármelyik mobilját és van a telómnak egy vezetékes tarifával hívható 003621... száma is a Reenger -től (Nordtelekom), úgyhogy különösebben nem érdekel, hogy ki, milyen klienst használ.

(#76041) vadászcsiga válasza S e t h (#75993) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Seth
Az en tesztjeim alapján az Opera ugyanugy szívja az akksit mint a Chrome sajnos, pedig jobban kézreesik.
Marad a UC

(#76042) S e t h válasza vadászcsiga (#76041) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én még csak pár oldalt nyitottam meg, de egyelőre fej-fej mellett haladnak.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#76043) rjg válasza tybsen (#76026) üzenetére


rjg
őstag

A G+-on feliratkoztam a Beta verzióra, azóta jött két update és így megjelenésben és funkciókban is javult.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#76044) vadászcsiga válasza S e t h (#76042) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én nem vagyok ilyen tudományos, en kb tudom mennyi netezés utan mennyire csökken a százalék, majd UC-t megnyitva szinte "megáll".

(#76045) m_kovacs


m_kovacs
tag

Szerettem volna kipróbálni a Voipyo-t. Csak telefonról enged regisztrálni új felhasználót.
Ez még nem baj, de a 8 hosszú jelszóra azt mondja hogy túl hosszú.Szerinte 5 és 38 közt lehet.
Megoldás? Próbáljak másik szolgáltatót? Mit ajánlanak?
Köszönettel m_kovacs

(#76046) Trespa


Trespa
tag

Sziasztok!
EverythingMe Launcher mennyire jó és meríti az aksit nagyon?
Köszönöm a választ . S4-re szeretném

LG G4->Samsung GS4->Nokia Lumia 800->SE Xperia X10 Mini-Mini Pro->X8->Nokia N97-N97mini->Thosiba TG01->Nokia 5300 xpress music-> és már ki tudja ..:D

(#76047) zeon.hu válasza m_kovacs (#76045) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

melyik kliensből próbálod?
nincs benne tiltott karakter esetleg? ékezet, szóköz, akármi?
esetleg más delmont klónban nincs már használatban?
a jelszavam hosszabb, nem volt vele voipyo-n gond.

#?*@&!

(#76048) S e t h válasza vadászcsiga (#76044) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az UC-hez sem megérzés alapján jutottam el anno, ezért adok most esélyt az Operának is mert igen gyors lett és messze nem fogható a Chrome-hoz fogyasztás terén.
Ami viszont igen vonzóvá teszi, hogy már lehet szinkronizálni a könyvjelzőket, ez eddig komoly hátrányként jelentkezett.
De ha már böngészők jöttek szóba.Én nem nagyon használok időjárás widgeteket, ha kiváncsi vagyok akkor megnézem az ezzel foglalkozó weboldalak valamelyikét.
Az UC viszont ebből a szempontból szinte használhatatlan, a hőtérkép - amelyet szoktam nézni - , az sosem változik.Ha teszem azt reggel megnézem, akkor délben is azt fogja mutatni és este is, akárhányszor is frissítek rá.
Ha hőmérsékletet akarok nézni, akkor más böngészővel teszem, apró bosszúság ugyan, de akkor is megvan és nem tudom miért.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#76049) m_kovacs válasza zeon.hu (#76047) üzenetére


m_kovacs
tag

MobileVoip a kliens, semmi extra karakter, betűk és számok,teljesen egyedi a jelszó.

Köszönettel m_kovacs

(#76050) #79335424 válasza m_kovacs (#76045) üzenetére


#79335424
törölt tag

Egyébként help -> VOIP topik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.