Hirdetés

2019. augusztus 23., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-07-05 13:08:21

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#116001) kovacsen222

kovacsen222
(senior tag)

Meg tudja vki. mondani, hogy a fentebb ajánlott (?) xperia billentyűzettel bevitt szavak miért vannak aláhúzva ? :U

de mind az összes...

[ Szerkesztve ]

"A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak" Edmund Burke

(#116002) atike válasza kovacsen222 (#116001) üzenetére

atike
(nagyúr)

Nem jó a beviteli / ellenőrzött nyelv. Az egyik belőle nem magyar, akkor szoktak ilyenek előfordulni... Csak egy tipp. :)

(#116003) Aweriot válasza meroly (#115990) üzenetére

Aweriot
(addikt)

Odinnal flashelj fel egy TWRP-t majd onnan FR

"mindenki egy kicsit neonak érzi magát amikor először végigpörög az orra előtt egy apt update/upgrade"

(#116004) kovacsen222 válasza atike (#116002) üzenetére

kovacsen222
(senior tag)

Köszönöm szépen, ez volt az... :K

"A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak" Edmund Burke

(#116005) < CyberBob > válasza Somatom (#115980) üzenetére

< CyberBob >
(őstag)

Szia!

Van a Dolphin böngészőben reklám blokkoló?

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#116006) csp01

csp01
(tag)

Letöltött podcastokat a zenelejátszón (blackplayer) szeretnék hallgatni, de alapból nem látja őket. Be kell mennem a fájlkezelőbe és ott kell kikeresgélni őket. Van erre valami megoldás?

(#116007) NGA válasza GEPESZ66 (#115937) üzenetére

NGA
(addikt)

Én a Free Adblock browser-t használom.

(#116008) kisspall válasza csp01 (#116006) üzenetére

kisspall
(tag)

Gondolom .nomedia fájlt tesz a podcast app a letöltési mappájába, éppen azért, hogy ne lássák a zenelejátszók, ne keveredjen a próza és a zene. Ha van rá mód, kapcsold ki ezt a funkciót a podcast appban. Vagy próbáld a zenelejátszóban hozzáadni azt a mappát.

(#116009) meroly válasza Aweriot (#116003) üzenetére

meroly
(veterán)

Koszi ez egyelore latin :D

Impossible is nothing

(#116010) Somatom válasza < CyberBob > (#116005) üzenetére

Somatom
(senior tag)

Van beépített, meg valami külön plugin is, de nincs velük tapasztalatom, mert nem használok reklámblokkolót.

Harley is the best (Dyna Sport 2003). Az első 25 ezer hsz. -em a #79335424 "Nick" alatt olvasható.

(#116011) lcdtv

lcdtv
(tag)

Sziasztok! Már kérdeztem másik android topikba de választ nem nagyon kaptam. Szifonról váltottam droidra pontosan LG G6+-ra. Mivel nem ismerem a szoftvert kellőképpen kicsi segítséget szeretnék kérni.Hol a manóba tudom beállítani azt, hogy a nevek mindenhol a magyar sorrendet kövesség. (vezeték-utónév). Szitu az hogy a telefonkönyvben a sorrend jó de híváskor és a hívólistába is ez felcserélődik és nagyon idegesít.Jelenleg a vezetéknévhez lett beírva a teljes név ez így jó is de ha új kapcsolatot viszek fel akkor bármit csinálok ő azt szétszedi vezeték és utónévre. Csak és kizárólag a Google RÉGI címtár szerkesztésénél tudtam ezt megcsinálni az újnál már megint szétszedi vezeték és utónévre.

(#116012) rokafiu77 válasza Oldman2 (#115917) üzenetére

rokafiu77
(addikt)

szia!

Ha tudná az én gyári appom, fel sem tettem volna a kérdést,
de a Doogee X5 telefonon lévő gyári fényképező szoftverben sajnos nem lehet kikapcsolni a zárhangot.
Mellesleg a kép minősége sem túl acélos. Eddig a "Best Camera" app volt fent, de megbolondult, amikor kellett volna, nem rögzítette a videót és a videónál ott sem tudtam hangtalanul készíteni felvételt, mert csilingelt rögzítés kezdetekor és leállításkor is. A készített képet és videót nem tudja megjeleníteni, de más alkalmazás gond nélkül. Úgyhogy töröltem, és valami jobbat keresnék helyette.

Ki milyen bevált video és kép készítő alkalmazást javasolna, amik teljesen némíthatóak?

(#116013) Bozek válasza rokafiu77 (#116012) üzenetére

Bozek
(nagyúr)

Snap Camera
Camera ZOOM FX

Egyébként meg van valami Összefoglaló az oldal tetején, abban van egy olyan rész, hogy Fotó. Bár lehet, hogy az csak díszítés, mivel nem sokan nézik meg. :D

[ Szerkesztve ]

(#116014) darvinya válasza lcdtv (#116011) üzenetére

darvinya
(nagyúr)

Kapcsolatok-Menü(3 pötty)-Megjelenítés, és itt állítható milyen sorrendbe kezelje.

Xiaomi MI A2 v9 Fekete… temetkezési vállalkozó lettem!

(#116015) ctibor válasza lcdtv (#116011) üzenetére

ctibor
(senior tag)

Nálam (és asszem a legtöbb Androidos telefonnál) így éred el:

Névjegyek >> Egyebek >> Beállítások >> Megjelenítési beállítások >> Lista rendezési elve: Vezetéknév és Nevek megjelenítése: Vezetéknév elöl.

Ez kicsit változhat készüléktől függően...

Xiaomi Mi Mix 2S 6/128 GB; Huawei Mediapad M3 LTE

(#116016) air válasza ctibor (#116015) üzenetére

air
(nagyúr)

Viszont ebben az esetben az angol terminológia miatt vesszőt tesz a vezetéknév után. (John Connor = Connor, John)
A megoldás csak az, hogy a teljes nevet a vezetéknév rovatba kell írni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#116017) Bozek válasza air (#116016) üzenetére

Bozek
(nagyúr)

Az is megoldás, hogy fordítva írod be, a vezetéknévhez a keresztnevet, a keresztnévhez meg a vezetéknevet és akkor a Keresztnév elöl megoldással már jól lesznek a nevek. Eddig azt hittem, hogy csak a Sony-nál van így, de akkor ezek szerint nem.

(#116018) rokafiu77 válasza Bozek (#116013) üzenetére

rokafiu77
(addikt)

Köszi.
azért kérdeztem meg mert gondoltam van tapasztalat a felsotoltakból. mindjárt kipróbálom.

(#116019) csp01 válasza kisspall (#116008) üzenetére

csp01
(tag)

Értem. Köszönöm!

(#116020) lcdtv válasza Bozek (#116017) üzenetére

lcdtv
(tag)

hát nem semmi macera van vele, most tettem át a teljes névjegyzékemet úgy hogy a vezetéknévhez írtam a teljes nevet. Most írhatom át úgy ahogy te javasoltad amibe persze van logika.Nem is értem ezt a droid :W logikát persze más nyelven biztos jól működik csak persze megint mi magyarok szívunk ilyen hibával....de ha így lehet csak ...azért köszönöm! :R

(#116021) meroly válasza meroly (#115990) üzenetére

meroly
(veterán)

Erre valaki? :)

Impossible is nothing

(#116022) lovi27

lovi27
(őstag)

Gyorsak voltak! :C

Máris váltott alfa állapotról a GravityBox for Nougat v7.01

Frissült az Xposed for Nougat (sdk25) is: v88.1

(#116023) air válasza lcdtv (#116020) üzenetére

air
(nagyúr)

Ez nem hiba. Pláne nem a droidé.
Pontosan úgy van ahogy gondolod. A magyar nyelv van fordítva.
Az indoeurópai nyelvek legtöbbjében a keresztnév van elől.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#116024) NGA

NGA
(addikt)

Valaki tud javasolni olyan böngészőt, ami a jelszavas belépéseket weboldalakra kiváltja ujjlenyomat azonositással?

(#116025) Bozek válasza NGA (#116024) üzenetére

Bozek
(nagyúr)

Én erre a SafeInCloud-ot használom, abban vannak benne a jelszavaim. Lehúzom az értesítési sávot az adott oldalon, rányomok az alkalmazás értesítésére és be is illesztette az adatokat. A SafeInCloud-ba meg ujjlenyomattal lépek be. A program a Chrome-al működik együtt, 8.0-tól meg már az alkalmazásokkal is, de más böngészővel nem próbáltam, hogy működik-e.

(#116026) zsoltzsolt válasza Bozek (#116025) üzenetére

zsoltzsolt
(addikt)

Ez csak Samsungon megy ("jelentkezzen be ujjlenyomatával Samsung devices & Android 6.0 devices") vagy egyéb telefonokon is (amin van ujjlenyomat olvasó)?

(#116027) kory24 válasza zsoltzsolt (#116026) üzenetére

kory24
(őstag)

Huawei-en is megy. Valszeg minden ujjlenyomat olvasós telón

(#116028) zsoltzsolt válasza kory24 (#116027) üzenetére

zsoltzsolt
(addikt)

Köszi!

(#116029) Phülöp válasza Bozek (#116025) üzenetére

Phülöp
(őstag)

"Chrome-al működik együtt, 8.0-tól meg már az alkalmazásokkal is, de más böngészővel nem próbáltam, hogy működik-e."

Brave böngészővel nem működik.

[ Szerkesztve ]

Egy alkoholista nyakpárna kalandjai amarra, meg túl: www.phulop.wordpress.com BBM channel: C00490982 Twitter: @phulopblog

(#116030) Bozek válasza Phülöp (#116029) üzenetére

Bozek
(nagyúr)

Mondom, böngészővel nem próbáltam. A Twitter és a Facebook esetében egyből felajánlotta a kitöltést, amikor elindítottam, de ezeknél az alkalmazásba léptem be vele.

(#116031) Phülöp válasza Bozek (#116030) üzenetére

Phülöp
(őstag)

Kiegészítésnek szántam arra a mondatodra, hogy más böngészővel nem próbáltad. Én próbáltam Brave-vel, és leírtam a tapasztalatomat.

Egy alkoholista nyakpárna kalandjai amarra, meg túl: www.phulop.wordpress.com BBM channel: C00490982 Twitter: @phulopblog

(#116032) zsoltzsolt

zsoltzsolt
(addikt)

Tegnap óta ha telefonálok, akkor kihangosítva szól a telefon. Mindig manuálisan kell kikapcsolni. Hogy tudnám ezt megszüntetni?
Most néztem újra. Akkor van, ha a Drupe alkalmazást használom hívás indítására,de abban meg nem találom, hogy hol is lehetne ezt kikapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#116033) Phülöp válasza zsoltzsolt (#116032) üzenetére

Phülöp
(őstag)

Híváskor a nevet ráhúzod az oldalsó gombócok közül az egyikre, ugye? A kihangosításnak külön gombóca (hangszóró ikon) van, a sima hívásnak meg egy másik (telefonkagyló).

(#116034) zsoltzsolt válasza Phülöp (#116033) üzenetére

zsoltzsolt
(addikt)

Nem. Akkor csinálja, amikor az alkalmazás ikonjára nyomok és nem húzással indítom a hívást. Húzással nem szoktam.

(#116035) Phülöp válasza zsoltzsolt (#116034) üzenetére

Phülöp
(őstag)

Ez esetben továbbpasszolom a válaszadási lehetőséget.

(#116036) zsoltzsolt

zsoltzsolt
(addikt)

Most töröltem az alkalmazás adatait, újra regisztráltam és most jó. Fene se érti miért csinálta.

(#116037) darvinya

darvinya
(nagyúr)

Opera Béta: oké, hogy visszatértek régi kinézetre, de olyan bug-októl szenved, mint a korai verzió (pl: kicsi gyorshívó, kicsi beviteli mező, lassú és kockás megjelenítés.
Eddigi legjobb verzió Opera Béta 42.7.2246.114995

[ Szerkesztve ]

(#116038) zsoltzsolt válasza Phülöp (#116033) üzenetére

zsoltzsolt
(addikt)

Most meg alul a popup dolgot nem tudom kicsikarni belőle 😠
Egyszer felugrott egy sikertelen hívás után, azóta semmi.

(#116039) aelod válasza AcCEsS (#115964) üzenetére

aelod
(veterán)

Ezt dobja ki az általad leírtak után.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#116040) bally4

bally4
(tag)

Hali!
Családban meghalt egy telefon, és az illető szeretné folytatni újratelepítés után a mentett játékát (gardenscape azt hiszem a neve).

Telefon elhalálozás előtt még
- lemásoltam a mappákat a belső memóriáról
- fel volt telepítve a play játékok.

Na most az újrahúzott szűz telóra is feltettem a play játékokat, ott is virít a kertészes játék, de ha rábökök, akkor az 1. pályáról indul.

Mit lehet tenni még ebben az esetben, vagy elveszett a mentés? Esetleg az átmásolt fájlokból kibogarászható a mentés? Vagy rosszul használom a play játékokat. SD kártya nem volt és most sincs a telóban.
Köszi előre is!

(#116041) darvinya válasza bally4 (#116040) üzenetére

darvinya
(nagyúr)

Ez a játék Facebook -hoz kötött a felhő mentése, nem Play játékhoz.

Kimásolt játékállás, csak akkor működik, ha ugyanolyan android verzióról verzióra rakják.
De csak akkor jó a mentés, ha app összetevő is ki lett másolva, ami általában csak root-tal lehet megtenni.

(#116042) zeon.hu

zeon.hu
(nagyúr)

Fizikai billentyűzethez van olyan alkalmazás, amivel beállítható a magyar kiosztás?
Egyéb állíthatóság is jól jönne.

Ha annyi pénzem lenne, amennyit elmotoroztam, akkor... elmotoroznám!

(#116043) Somatom válasza zeon.hu (#116042) üzenetére

Somatom
(senior tag)

External Keyboard Helper. Bármilyen kiosztást beállíthatsz, remapolhatsz kedved szerint, bármelyik gombhoz (vagy kombinációhoz) bármilyen Androidos műveletet hozzárendelhetsz. Tutorialok linkje az ismertetőjében. Van hozzá segédalkalmazásom, amivel Robotparancsok is rendelhetők gombokhoz.

[ Szerkesztve ]

Harley is the best (Dyna Sport 2003). Az első 25 ezer hsz. -em a #79335424 "Nick" alatt olvasható.

(#116044) zeon.hu válasza Somatom (#116043) üzenetére

zeon.hu
(nagyúr)

Ez kell, köszönöm!

Ha annyi pénzem lenne, amennyit elmotoroztam, akkor... elmotoroznám!

(#116045) spiderpig820 válasza aelod (#116039) üzenetére

spiderpig820
(aktív tag)

a leírás alapján csináltam én is, simán ment.

eddig a Calendar Sync for Facebook-ot használtam, de ezután már töröltem.

4B

(#116046) MikeWazowski

MikeWazowski
(senior tag)

Megjelent a Microsoft Edge. Bár úgy látom még béta.

Már töltöm is! :B

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#116047) DS39 válasza MikeWazowski (#116046) üzenetére

DS39
(veterán)

Chrome skin, semmi több.
Se ad-block, se text-reflow, se tényleges full screen.

[ Szerkesztve ]

(#116048) dantre

dantre
(addikt)

Sziasztok!

Van egy új telefonom (ideiglenesen) és a PC-n a Google Playben nem jelenik meg mint új eszköz, hogy lehet ezt hozzáadni vagy beállítani (a telefonon rendesen bejelentkeztem a google.ba)?

(#116049) Bozek válasza dantre (#116048) üzenetére

Bozek
(nagyúr)

Ugyanazzal a fiókkal vagy bejelentkezve telefonon és PC-n is? Nekem egyből megjelent a gépen az XZ1 Compact, amint bejelentkeztem.

(#116050) dantre válasza Bozek (#116049) üzenetére

dantre
(addikt)

Igen ugyanazzal. Viszont a telefonon keresztül letöltöttem egy alkalmazást a play-ről és most már megjelent. Köszi.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.