Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116001) #73959936


#73959936
törölt tag

Meg tudja vki. mondani, hogy a fentebb ajánlott (?) xperia billentyűzettel bevitt szavak miért vannak aláhúzva ? :U

de mind az összes...

[ Szerkesztve ]

(#116002) atike válasza #73959936 (#116001) üzenetére


atike
nagyúr

Nem jó a beviteli / ellenőrzött nyelv. Az egyik belőle nem magyar, akkor szoktak ilyenek előfordulni... Csak egy tipp. :)

(#116004) #73959936 válasza atike (#116002) üzenetére


#73959936
törölt tag

Köszönöm szépen, ez volt az... :K

(#116005) < CyberBob > válasza Somatom (#115980) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Szia!

Van a Dolphin böngészőben reklám blokkoló?

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#116006) csp01


csp01
tag

Letöltött podcastokat a zenelejátszón (blackplayer) szeretnék hallgatni, de alapból nem látja őket. Be kell mennem a fájlkezelőbe és ott kell kikeresgélni őket. Van erre valami megoldás?

(#116007) NGA válasza GEPESZ66 (#115937) üzenetére


NGA
addikt

Én a Free Adblock browser-t használom.

(#116008) kisspall válasza csp01 (#116006) üzenetére


kisspall
aktív tag

Gondolom .nomedia fájlt tesz a podcast app a letöltési mappájába, éppen azért, hogy ne lássák a zenelejátszók, ne keveredjen a próza és a zene. Ha van rá mód, kapcsold ki ezt a funkciót a podcast appban. Vagy próbáld a zenelejátszóban hozzáadni azt a mappát.

(#116009) meroly válasza #20749568 (#116003) üzenetére


meroly
veterán

Koszi ez egyelore latin :D

Impossible is nothing

(#116010) Somatom válasza < CyberBob > (#116005) üzenetére


Somatom
veterán

Van beépített, meg valami külön plugin is, de nincs velük tapasztalatom, mert nem használok reklámblokkolót.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#116011) lcdtv


lcdtv
aktív tag

Sziasztok! Már kérdeztem másik android topikba de választ nem nagyon kaptam. Szifonról váltottam droidra pontosan LG G6+-ra. Mivel nem ismerem a szoftvert kellőképpen kicsi segítséget szeretnék kérni.Hol a manóba tudom beállítani azt, hogy a nevek mindenhol a magyar sorrendet kövesség. (vezeték-utónév). Szitu az hogy a telefonkönyvben a sorrend jó de híváskor és a hívólistába is ez felcserélődik és nagyon idegesít.Jelenleg a vezetéknévhez lett beírva a teljes név ez így jó is de ha új kapcsolatot viszek fel akkor bármit csinálok ő azt szétszedi vezeték és utónévre. Csak és kizárólag a Google RÉGI címtár szerkesztésénél tudtam ezt megcsinálni az újnál már megint szétszedi vezeték és utónévre.

(#116012) tpeter77 válasza Oldman2 (#115917) üzenetére


tpeter77
addikt

szia!

Ha tudná az én gyári appom, fel sem tettem volna a kérdést,
de a Doogee X5 telefonon lévő gyári fényképező szoftverben sajnos nem lehet kikapcsolni a zárhangot.
Mellesleg a kép minősége sem túl acélos. Eddig a "Best Camera" app volt fent, de megbolondult, amikor kellett volna, nem rögzítette a videót és a videónál ott sem tudtam hangtalanul készíteni felvételt, mert csilingelt rögzítés kezdetekor és leállításkor is. A készített képet és videót nem tudja megjeleníteni, de más alkalmazás gond nélkül. Úgyhogy töröltem, és valami jobbat keresnék helyette.

Ki milyen bevált video és kép készítő alkalmazást javasolna, amik teljesen némíthatóak?

(#116013) Bozek válasza tpeter77 (#116012) üzenetére


Bozek
nagyúr

Snap Camera
Camera ZOOM FX

Egyébként meg van valami Összefoglaló az oldal tetején, abban van egy olyan rész, hogy Fotó. Bár lehet, hogy az csak díszítés, mivel nem sokan nézik meg. :D

[ Szerkesztve ]

(#116014) darvinya válasza lcdtv (#116011) üzenetére


darvinya
titán

Kapcsolatok-Menü(3 pötty)-Megjelenítés, és itt állítható milyen sorrendbe kezelje.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#116015) ctibor válasza lcdtv (#116011) üzenetére


ctibor
senior tag

Nálam (és asszem a legtöbb Androidos telefonnál) így éred el:

Névjegyek >> Egyebek >> Beállítások >> Megjelenítési beállítások >> Lista rendezési elve: Vezetéknév és Nevek megjelenítése: Vezetéknév elöl.

Ez kicsit változhat készüléktől függően...

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#116016) air válasza ctibor (#116015) üzenetére


air
nagyúr

Viszont ebben az esetben az angol terminológia miatt vesszőt tesz a vezetéknév után. (John Connor = Connor, John)
A megoldás csak az, hogy a teljes nevet a vezetéknév rovatba kell írni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#116017) Bozek válasza air (#116016) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az is megoldás, hogy fordítva írod be, a vezetéknévhez a keresztnevet, a keresztnévhez meg a vezetéknevet és akkor a Keresztnév elöl megoldással már jól lesznek a nevek. Eddig azt hittem, hogy csak a Sony-nál van így, de akkor ezek szerint nem.

(#116018) tpeter77 válasza Bozek (#116013) üzenetére


tpeter77
addikt

Köszi.
azért kérdeztem meg mert gondoltam van tapasztalat a felsotoltakból. mindjárt kipróbálom.

(#116019) csp01 válasza kisspall (#116008) üzenetére


csp01
tag

Értem. Köszönöm!

(#116020) lcdtv válasza Bozek (#116017) üzenetére


lcdtv
aktív tag

hát nem semmi macera van vele, most tettem át a teljes névjegyzékemet úgy hogy a vezetéknévhez írtam a teljes nevet. Most írhatom át úgy ahogy te javasoltad amibe persze van logika.Nem is értem ezt a droid :W logikát persze más nyelven biztos jól működik csak persze megint mi magyarok szívunk ilyen hibával....de ha így lehet csak ...azért köszönöm! :R

(#116021) meroly válasza meroly (#115990) üzenetére


meroly
veterán

Erre valaki? :)

Impossible is nothing

(#116022) lovi27


lovi27
addikt

Gyorsak voltak! :C

Máris váltott alfa állapotról a GravityBox for Nougat v7.01

Frissült az Xposed for Nougat (sdk25) is: v88.1

(#116023) air válasza lcdtv (#116020) üzenetére


air
nagyúr

Ez nem hiba. Pláne nem a droidé.
Pontosan úgy van ahogy gondolod. A magyar nyelv van fordítva.
Az indoeurópai nyelvek legtöbbjében a keresztnév van elől.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#116024) NGA


NGA
addikt

Valaki tud javasolni olyan böngészőt, ami a jelszavas belépéseket weboldalakra kiváltja ujjlenyomat azonositással?

(#116025) Bozek válasza NGA (#116024) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én erre a SafeInCloud-ot használom, abban vannak benne a jelszavaim. Lehúzom az értesítési sávot az adott oldalon, rányomok az alkalmazás értesítésére és be is illesztette az adatokat. A SafeInCloud-ba meg ujjlenyomattal lépek be. A program a Chrome-al működik együtt, 8.0-tól meg már az alkalmazásokkal is, de más böngészővel nem próbáltam, hogy működik-e.

(#116026) zsoltzsolt válasza Bozek (#116025) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ez csak Samsungon megy ("jelentkezzen be ujjlenyomatával Samsung devices & Android 6.0 devices") vagy egyéb telefonokon is (amin van ujjlenyomat olvasó)?

(#116027) kory24 válasza zsoltzsolt (#116026) üzenetére


kory24
őstag

Huawei-en is megy. Valszeg minden ujjlenyomat olvasós telón

(#116028) zsoltzsolt válasza kory24 (#116027) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi!

(#116029) Phülöp válasza Bozek (#116025) üzenetére


Phülöp
addikt

"Chrome-al működik együtt, 8.0-tól meg már az alkalmazásokkal is, de más böngészővel nem próbáltam, hogy működik-e."

Brave böngészővel nem működik.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak.

(#116030) Bozek válasza Phülöp (#116029) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mondom, böngészővel nem próbáltam. A Twitter és a Facebook esetében egyből felajánlotta a kitöltést, amikor elindítottam, de ezeknél az alkalmazásba léptem be vele.

(#116031) Phülöp válasza Bozek (#116030) üzenetére


Phülöp
addikt

Kiegészítésnek szántam arra a mondatodra, hogy más böngészővel nem próbáltad. Én próbáltam Brave-vel, és leírtam a tapasztalatomat.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak.

(#116032) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Tegnap óta ha telefonálok, akkor kihangosítva szól a telefon. Mindig manuálisan kell kikapcsolni. Hogy tudnám ezt megszüntetni?
Most néztem újra. Akkor van, ha a Drupe alkalmazást használom hívás indítására,de abban meg nem találom, hogy hol is lehetne ezt kikapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#116033) Phülöp válasza zsoltzsolt (#116032) üzenetére


Phülöp
addikt

Híváskor a nevet ráhúzod az oldalsó gombócok közül az egyikre, ugye? A kihangosításnak külön gombóca (hangszóró ikon) van, a sima hívásnak meg egy másik (telefonkagyló).

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak.

(#116034) zsoltzsolt válasza Phülöp (#116033) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nem. Akkor csinálja, amikor az alkalmazás ikonjára nyomok és nem húzással indítom a hívást. Húzással nem szoktam.

(#116035) Phülöp válasza zsoltzsolt (#116034) üzenetére


Phülöp
addikt

Ez esetben továbbpasszolom a válaszadási lehetőséget.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak.

(#116036) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Most töröltem az alkalmazás adatait, újra regisztráltam és most jó. Fene se érti miért csinálta.

(#116037) darvinya


darvinya
titán

Opera Béta: oké, hogy visszatértek régi kinézetre, de olyan bug-októl szenved, mint a korai verzió (pl: kicsi gyorshívó, kicsi beviteli mező, lassú és kockás megjelenítés.
Eddigi legjobb verzió Opera Béta 42.7.2246.114995

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#116038) zsoltzsolt válasza Phülöp (#116033) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Most meg alul a popup dolgot nem tudom kicsikarni belőle 😠
Egyszer felugrott egy sikertelen hívás után, azóta semmi.

(#116039) aelod válasza AcCEsS (#115964) üzenetére


aelod
veterán


Ezt dobja ki az általad leírtak után.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#116040) bally4


bally4
tag

Hali!
Családban meghalt egy telefon, és az illető szeretné folytatni újratelepítés után a mentett játékát (gardenscape azt hiszem a neve).

Telefon elhalálozás előtt még
- lemásoltam a mappákat a belső memóriáról
- fel volt telepítve a play játékok.

Na most az újrahúzott szűz telóra is feltettem a play játékokat, ott is virít a kertészes játék, de ha rábökök, akkor az 1. pályáról indul.

Mit lehet tenni még ebben az esetben, vagy elveszett a mentés? Esetleg az átmásolt fájlokból kibogarászható a mentés? Vagy rosszul használom a play játékokat. SD kártya nem volt és most sincs a telóban.
Köszi előre is!

(#116041) darvinya válasza bally4 (#116040) üzenetére


darvinya
titán

Ez a játék Facebook -hoz kötött a felhő mentése, nem Play játékhoz.

Kimásolt játékállás, csak akkor működik, ha ugyanolyan android verzióról verzióra rakják.
De csak akkor jó a mentés, ha app összetevő is ki lett másolva, ami általában csak root-tal lehet megtenni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#116042) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Fizikai billentyűzethez van olyan alkalmazás, amivel beállítható a magyar kiosztás?
Egyéb állíthatóság is jól jönne.

#?*@&!

(#116043) Somatom válasza zeon.hu (#116042) üzenetére


Somatom
veterán

External Keyboard Helper. Bármilyen kiosztást beállíthatsz, remapolhatsz kedved szerint, bármelyik gombhoz (vagy kombinációhoz) bármilyen Androidos műveletet hozzárendelhetsz. Tutorialok linkje az ismertetőjében. Van hozzá segédalkalmazásom, amivel Robotparancsok is rendelhetők gombokhoz.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#116044) zeon.hu válasza Somatom (#116043) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ez kell, köszönöm!

#?*@&!

(#116045) spiderpig820 válasza aelod (#116039) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

a leírás alapján csináltam én is, simán ment.

eddig a Calendar Sync for Facebook-ot használtam, de ezután már töröltem.

4B

(#116046) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Megjelent a Microsoft Edge. Bár úgy látom még béta.

Már töltöm is! :B

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#116047) DS39 válasza MikeWazowski (#116046) üzenetére


DS39
nagyúr

Chrome skin, semmi több.
Se ad-block, se text-reflow, se tényleges full screen.

[ Szerkesztve ]

(#116049) Bozek válasza #46372352 (#116048) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ugyanazzal a fiókkal vagy bejelentkezve telefonon és PC-n is? Nekem egyből megjelent a gépen az XZ1 Compact, amint bejelentkeztem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.