Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) havri1 válasza busman (#15000) üzenetére


havri1
félisten

Ha csatlakoztatsz egy BT headsetet, indítasz egy hívást (exdialerből), és le akarod rakni a hívást ) piros vonal, hívás vége), akkor fagy az egész telefon.
Amint szétkapcsolom a headsetet, tökéletesen működik.
Gyári tárcsázóval nem csinálja. Több romnál is ez van sajnos. (Slimbean, AOKP, CM, Para)
i9023-on meg tökéletesen működött, tehát valószínű csak az i9100 -nál van ez a gond.
E960 (Nexus 4) -en is jó. (4.2.2 vs exdialer +BT)

[ Szerkesztve ]

havri

(#15002) zebede


zebede
őstag

Ismertek olyan ebook olvasó appot (lehet pro is), amiben tetszőlegesen lehet javítani, szerkeszteni a szöveget?

(#15003) Walkmanfon válasza dokee78 (#14999) üzenetére


Walkmanfon
aktív tag

Próbáld ki a Hide it Pro-t e tudsz vele rejteni mindent csak sajna egyesével kell . Küldés és audiomanger.
[link]

Sose lopj olyantól, aki gyorsabban fut nálad. "Love is trash, b*tches need cash. "-Gandhi

(#15004) dokee78 válasza Walkmanfon (#15003) üzenetére


dokee78
félisten

A csak saját telón rejti,ha kiveszik és másikba teszik nem rejti.

(#15005) Walkmanfon válasza dokee78 (#15004) üzenetére


Walkmanfon
aktív tag

Ez 100% ? Nálunk itthon csak nekem meg húgomnak van olyan teló amibe microsd kell , ha hazaért megnézem ( szüleim a régi nokiákra esküsznek :DDD )

[ Szerkesztve ]

Sose lopj olyantól, aki gyorsabban fut nálad. "Love is trash, b*tches need cash. "-Gandhi

(#15006) dokee78


dokee78
félisten

Az új köpönyeg appban hogyan tudok fényképes észlelést beküldeni?

Walkmanfon: nem 100%

[ Szerkesztve ]

(#15007) Walkmanfon válasza dokee78 (#15006) üzenetére


Walkmanfon
aktív tag

Csak azért kérdem mert nekem win7 alatt is automatikusan elrejti ( nem áthelyezi hanem rejtett fájl ) egyébként valami programdata-ban van amit elrejtesz vele.

Sose lopj olyantól, aki gyorsabban fut nálad. "Love is trash, b*tches need cash. "-Gandhi

(#15008) havri1


havri1
félisten

Enhanced SMS & Caller ID a gmail emailokat nem olvassa fel..Valaki tudna ebben segíteni?
Mariskával persze :)

havri

(#15009) bkercso válasza havri1 (#14983) üzenetére


bkercso
nagyúr

Pontosan, a problémánk ugyan az. PC-n egyszerű fix pontokat behúzogatni utakra, és azokon keresztül újratervezni a gmaps. Adott nap adott időpontjában (beállítható) mutatja a forgalomsűrűséget is. Egy komolyabb belvárosi dugóelkerülés megtervezése így 15-20 perc is lehet, amit nem telefonon szeretnék megcsinálni. :)

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#15010) havri1 válasza bkercso (#15009) üzenetére


havri1
félisten

Akkor kérlek, ha kapsz választ, írj rám :DDD

havri

(#15011) ZoliM@ster


ZoliM@ster
aktív tag

Még mindig senki? :Y

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#15012) bkercso válasza havri1 (#15010) üzenetére


bkercso
nagyúr

ok. Ha :U Lehet, a google-re kellene ráírni... :)

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#15013) kilozsul


kilozsul
aktív tag

Sziasztok!

Tudtok nekem olyan chat app-ot mondani, ami titkosítható? Tehát legalább pin kódot vagy jelszót kérjen már a belépéshez is, előzményt pedig ne vagy titkosítva tároljon? Az külön nem hátrány, ha lenne ios verzió is belőle.

(#15014) LonGleY válasza kilozsul (#15013) üzenetére


LonGleY
veterán

bármelyik, amelyiknél az accountból is kilépsz a chatelés után :] van app locker is (ilyet majd ajánlanak a többiek), ezzel bármit lezárhatsz, de egy jelszavasított képernyőzár sem rossz megoldás. üzenetküldőből inkább keress olyat, amelyik jól működik, ne legyen szempont ez is - a history meg kikapcsolható a legtöbbnél. saját tipp: imo messenger (ennél pl. egy mozdulat kijelentkezni, így újból be kell írni a jelszót.. tökéletes levédés)

[ Szerkesztve ]

(#15015) scream


scream
veterán

Érdemes megvenni most akciósan a SwiftKey-t? :F Vagy van jobb/szebb keyboard ?

(#15016) kilozsul válasza LonGleY (#15014) üzenetére


kilozsul
aktív tag

Pedig itt csak ez lenne a szempont, semmi más... :)

Szerk: talán érthetőbb ha úgy mondom, hogy amiket leírtál az elég lenne az én oldalamról. A másik oldalon viszont biztos akarok lenni benne, hogy nem felejt el kijelentkezni pl, hanem a program ezt ráerőlteti...

[ Szerkesztve ]

(#15017) wardemi válasza scream (#15015) üzenetére


wardemi
senior tag

Kinek mi, én megvettem de aztán a swype beta jobban bejött így most az talonban van :). Sajnos ez olyan, hogy kinek mi itt a forumban átlagban 4-5 ilyen app kapott említést vissza lapozol megtalálhatod a bővem kifejtéseket.

aicon lassú volt :P:D

[ Szerkesztve ]

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#15018) aicon válasza scream (#15015) üzenetére


aicon
senior tag

Ezt neked kell eldönteni, pár napja erről szól többnyire ez a topik.
Én megvettem, de a swype-t használom mégis :)

[ Szerkesztve ]

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#15019) DS39 válasza scream (#15015) üzenetére


DS39
nagyúr

szebb biztos van, de jobb, hát nem ismerem mindet, de az ismertebbek közül ez biztos a top 2-ben benne van.
a flow/swype tulajdonsága jó, a következtetőképessége jó, a tanulékonysága is. nekem bejött.

[ Szerkesztve ]

(#15020) harry3


harry3
őstag

Ha a Swype szóba jött: ki lehet kapcsolni, hogy ne mutassa az ékezetes betűket, mert így eléggé kicsi a billentyűzet.

Lenne egy olyan gondom, hogy Titanium Backup esetében nem jelennek meg az alkalmazások a fiókban. Bár a Market doki visszaállítja a linkeket, csak kettő jelenik meg.

[ Szerkesztve ]

(#15021) LonGleY válasza DS39 (#15019) üzenetére


LonGleY
veterán

Pár napja használom a SwiftKey-t, a flow része tényleg érdekes, de úgy, hogy nem menthető/exportálható a saját szótár, így sok értelmét nem látom. Nem kezdeném előről az okítását egy újratelepítés után. Így is elképzelhetetlennek tartom, hogy ne manuálisan kelljen javítgatni az általa felismert szavakat, hiába a szótár vagy az elküldött üzeneteim elemzése. Butaangolhoz vagy nulla szókincsű tinimagyarhoz tökéletes. A másik, hogy fele annyira sem beállítható, mint pl. a Smart Keyboard Pro, hiányoznak a gesztusirányítós, hangerőgombbal navigálós dolgai.

[ Szerkesztve ]

(#15022) harry3 válasza harry3 (#15020) üzenetére


harry3
őstag

A TB probléma megoldódott, csak a hiányzó alkalmazásokat frissíteni kell gépen keresztül és megjelenik a listában.

(#15023) air válasza ZoliM@ster (#15011) üzenetére


air
nagyúr

Talán az imo tudja.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#15024) wardemi válasza air (#15023) üzenetére


wardemi
senior tag

Imoban én még nem láttam max oylan van hogy ne mentse a jelszavakat illetve, a historyt ne mentse

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#15025) DS39 válasza LonGleY (#15021) üzenetére


DS39
nagyúr

én régebb óta tesztelem (beta óta), az valóban hiba hogy a szótár nem menthető, viszont én most nulláról telepítettem a 4-est és átlag beszélgetésben használt szavakhoz kifejezésekhez nagyon jó, kitalálja még a ragokat is. persze ha ilyen IT kifejezéseket csempészek a mondandómba, ami itt PH fórumon nem ritka, arra valóban tanítani kell. én a Smart-ot többet javítottam, következtetés nulla, abban még a TouchPal is jobb, a gyári szótára meg a ragokat nem nagyon ismeri. a Smart nekem arra tökéletes ha nem akarok prediktíven írni, csak gyorsan pötyögni.

(#15026) (jan)


(jan)
őstag

Sziasztok! Imádom a Shush! -t de sajna amikor visszaállítja a hangerőt, akkor a rezgést kikapcsolja :( hogyan lehet ezt orvosolni? cm7.2 motorola defy...

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#15027) air válasza wardemi (#15024) üzenetére


air
nagyúr

Nem neked válaszoltam. :(

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#15028) rtzmp válasza havri1 (#15008) üzenetére


rtzmp
aktív tag

elvileg csak ennyit kell beállítani:
1.) email értesítések > gmail > gmail üzenetek felolvasása: pipa be
2.) email értesítések > gmail > fiókok > érintett fiókokhoz pipa be

a többit defaultban nem kell állítgatni:
3.) email értesítések > gmail > csak headsettel pipa ki
4.) a blokkolásokat meg kivenni, ha netán vmit már beállítottál...

ha ezek után se megy, akkor küldj pü-t

[ Szerkesztve ]

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#15029) bkercso válasza rtzmp (#15028) üzenetére


bkercso
nagyúr

.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#15030) kiskornel


kiskornel
addikt

Hulló!
Van egy Galaxy Note-m.
Az Outlookban E-mailek, Naptár, és Feladatok külön vannak. Androidban a Beállítások/Exchange alatt mindháramt szinkronizálja, ugyanakkor a Feladatokat nem jeleníti meg (nincs se a JB, se ICS-be beépített cucc erre).
Nem tudnátok egy olyan progit mondani, ami az Android szinkronját használva lekérdezi exchange szerverről?
Olyan van fent dögivel, ami USB, meg BT-n keresztül szinkronizálja, de nekem olyan kellene, ami wifin keresztül a beépített résszel kapcsolódik...

Sorry, angol nyelvű a telom:

Látható, hogy a TASK-okat is szinkronozza, de nincs progi az Androidban.

Olyan progit keresek, ami megjeleníti a taskokat (Feladatok-at) is.

Nagyon szépen megköszönném....

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#15031) Walkmanfon válasza kiskornel (#15030) üzenetére


Walkmanfon
aktív tag

"Sry angol a telóm" Options/launge and input/English re ráböksz és ott az összes nyelv amit támogat a droid ott lesz köztük a magyar is.

Sose lopj olyantól, aki gyorsabban fut nálad. "Love is trash, b*tches need cash. "-Gandhi

(#15032) darvinya válasza kiskornel (#15030) üzenetére


darvinya
titán

Naptár widgets?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#15033) Balinov


Balinov
félisten

sracok, valaki feltenne nekem a 2012December 4-i Flicrk appot valami ingyenes tarhelyre. Nexus 7-re kene, de a play szerint nem kompatibilis vele.

Koszi
B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15034) SsPL711 válasza kiskornel (#15030) üzenetére


SsPL711
őstag

Bocs, de én most teszteltem le, a gyári naptár, 4.1.2-es Droidon, mutatja a feladatot amit Exchange-ben vettem fel most, próbából.(SGS2)

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#15035) Ablakos válasza kiskornel (#15030) üzenetére


Ablakos
őstag

Playről tölthető TASK nevezetű progi a feladatokat szinkronozza. (Azt nem tudom kompatibiles-e az eszközöddel.)

(#15036) LámaZ válasza bkercso (#14981) üzenetére


LámaZ
addikt

Nem is fog menni.
Ha rám hallgatsz, veszel egy mobilnetet havi 1,5k ft-ért, és mennek az onlányok, vagy vincés kütyüt 40-50 dolcsiért, és azon ájgózol, vagy hasonló. Én, ha tényleg navigálni akarok, akkor ez utóbbi verziót nyomatom. Ha szórakozni, játszani, pontokat gyűjteni, felvágni, akkor androidos gagyiságokkal égetem magam. :DD

Nagyarcok, akik alig tudtátok visszafogni magatokat!
(lásd fent)
Hagyjuk a fintorgást, az ajakbiggyesztést, a sopánkodást, a méltatlankodást, az ingyért kapott rengeteg infó lebecsülését (csak a linkek összeszedése fél nap, vigécek!).

A következő kérdésre adjatok választ, már ha van egyáltalán annyi IQ bennetek, hogy felfogjátok a probléma lényegét:
Az androidos telóm Mobile Uncle Tool-lal mag hasonló segédprogikkal gyorsan megtalálja a műholdakat. 15-30 mp a TTFF (ammeg mi?).
Azonban, miután kiléptem ezekből a segédprogikból és elindítom bármely navigációs progit (legyen aza 3-betűs, a 4-bertűs, az 5-betűs, a 6 betűs....), a műholdkereső cirkusz kezdődik elölről.
A GPS-ikon az állapotsávban villog, villog, villog.
Hogy a fészkes fenében van ez?
Hisz a rendszer egyszer már megtalálta a műholdakat!
Miért ennyire szellemi fogyatékos az Android, miért nem tárolódnak a GPS-infók egy közös konfigurációs vagy ini fájlban, amelyhez mindegyik alkalmazás hozzáférne, miért csinálja mindegyik app újból és újból ezt a kereséses hercehurcát?

Hát ez nagyon nagy blama. Ezzel magyarázható, hogy - bár még a blogom ezzel az ajánlással nem frissítettem - én arra a végkövetkeztetésre jutottam, hogy androidos kütyük jelen pillanatban - ha a hardver amúgy jó is - komoly GPS-alapú navigációra alkalmatlanok.
Van, amikor mennek, van amikor nem. Az életem, de még a rakományom sem bíznám ilyen eszközökre.
No, lehet megint dohogni!

Legyen minden jó!

(#15037) havri1 válasza LámaZ (#15036) üzenetére


havri1
félisten

Vagy hw hiba, vagy user error.
Mindenféle külső program nélkül kell mennie a gps-nek, főleg ha még net is van a készüléken, és támogatja az AGPS-t.
Nézz körül inkább a készüléked topicjában (ha van), valószínűleg másnál is jelentkezik.

De tény :

Navigálni navigátoron 20k -ért, egyéb mást pedig okostelefonon.

[ Szerkesztve ]

havri

(#15038) air válasza Ablakos (#15035) üzenetére


air
nagyúr

Change user to continue.
Egyébként én tudom a válasz - sőt még azt is, hogy mi a TTF - de hiába is mondanám úgyis levegőnek néznél. Így hát megtartom magamban. :P

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#15039) LámaZ válasza havri1 (#15037) üzenetére


LámaZ
addikt

Figyelj, én 3 androidos kütyüvel kínlódok hónapok óta.
Az egyik egy 175$-os Star U920+-os okosteló, a másik egy no name 73 dolcsis PNA, a harmadik.. Na az mintha menne, de 10”-os tablet lévén nem viszem nagyon magammal.
Amikor panaszkodtam, az egyik kolléga azt mondta vegyek 200$-nál drágábbat. Én erre azzal vágtam vissza, hogy miért nem mindjárt 500$-ost vegyek, de egyébként a 40$-os Win CE-s PNA hasít, mint egy raketta.
Tudom, itt sok embernek, főleg a Jiayu G3 tulajoknak nincs problémájuk a GPS-sel, vagy nem is használják, ezért nincs rá panasz ilyen szempontból.
Én mindenesetre, már félek bekapcsolni az okostelómat navigálni - pedig eredetileg főleg erre vettem, mert amúgy a Nokia 5800-assal tudtam telefonálni, és fényképezni, sőt, bizonyos mértékig navigálni is! - mert akkor működik, ha kedve szottyan. Mihelyst kicsit beborul, vagy ködös az idő, kampec doloresz.
Rengeteg kört lefutottam, mégsem én lehetek a hülye, hanem vagy ez a teló ilyen szempontból gagyi, vagy a förmver összerakója elcseszett valamit. Gondolom a förmver fejlesztésekor vannak gps-es modulok, amelyeket bele kell rakni a csomagba, hogy minden snájdigul működjön. De ez is régen rossz, ha az ember androidos fronton ki van szolgáltatva mindenféle programozó kénye-kedvének.

Marad a jó öreg Vince!
Vince a barátom!

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#15040) havri1 válasza LámaZ (#15039) üzenetére


havri1
félisten

Szerintem HW függő ez a dolog.
Több készülék megfordult már a kezeim között, wines, droidos, mind között volt olyan ami sehogy sem akart műholdat találni, és volt, amelyik előbb pozicionált, minthogy a navi program elindult vna.
Ha van net a telefonon (ez lett volna az előbb), akkor elvileg lekéri a műholdak pontos pozícióját, és hamarabb észhez tér. (i9023 pl szinte csak aktív nettel képes jelet fogni)
Sajnos el kell fogadni ezt, ez minden egyben, kicsit ez is, kicsit az is.
Én mielőtt vásárolok, körülnézek, mik a gyenge pontok adott eszköznél.

i9100 pl pillanatok alatt talál jelet/pozíciót, akármilyen szoftverrel.

havri

(#15041) LámaZ válasza havri1 (#15040) üzenetére


LámaZ
addikt

Hát, igen.
Amikor okosteló vásárlásán törtem a fejem, a G3-at nyomatta mindenki orrba-szájba kb. 200$-ért. Én gondoltam okosabb leszek másoknál, spórolok 25 dolcsit, és megveszem a Star U920+-ot. Sztár is, meg pluszos is, érted?!
Szóval, ez nagy beégés volt, de csak csendben mondom, mert az ember nem dicsekszik a vereségeivel. :DD

Legyen minden jó!

(#15042) VeryByte


VeryByte
őstag

Sziasztok!

Ki milyen dialer-t használ?
A stock Sony XPERIA nem igazán jön be. (Nem mutatja a nem fogadott hívásaimat, nem tudom miért.) Javaslatok dialer-re?
Valami stock ICS nem lenne rossz.

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#15043) fatal` válasza VeryByte (#15042) üzenetére


fatal`
félisten

Én stockot. Mutatja az, piros nyíl.

De ha váltani akarsz, akkor exDialer + ICS téma.

(#15044) LonGleY válasza DS39 (#15025) üzenetére


LonGleY
veterán

A Smart-ban természetesen kikapcsoltam az automatikus kiegészítést, lekaptam róla azt a fölső sávot. A SwiftKey mellett hiányzik a letisztultság, a Smart-nál nem kell gondolkozni, hogy vajon most mit bax el, hanem ezerrel pötyöghető a mondandó. Nagyobb kijelzőn ez még inkább előnyös, pl. fektetett 3,7-esen már baromi gyorsan tudok rajta gépelni. Még egy begyakorolt flow mondat sem ér a nyomába. A gépelés csúcsát ugyebár a teljes méretű fizikai billentyűzet jelenti, ahol szintén nem hiányzik a barkóba. Ezért kételkedem a legjobb(an betanított) auto kiegészítésben is, a magyar nyelvi határok miatt nem látom a jövőjét sem (hacsak nem abban, hogy odáig retardálódnak az emberek, mint ahogy a folyamat netszerte is megfigyelhető). De a 4-es SwiftKey után legalább akkora ellenérzésem sincs már az egykor T9 néven öklendeztető funkcióval szemben. Megvenni viszont nem fogom, amíg nincs export és legalább annyi opció, mint a Smart-ban.

Most jutott eszembe, hogy lehet nem hülyeség mondjuk az összes itteni hozzászólásomat egy jó hosszú gmail-es levélbe besuvasztani, így hamarabb rávehető lenne a SwiftKey a szórengetegem bemagolására, ha már az elküldötteket ellenőrizni tudja. :]

[ Szerkesztve ]

(#15045) VeryByte válasza fatal` (#15043) üzenetére


VeryByte
őstag

Aha, most mutatja, de az előző kettőt meg eltüntette. Már megint valami mágia van a levegőben....

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#15046) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!

Új micro sd kártya berakva 8gb-os, de csak 7,4Gb-ot lát a telefon. Miért?

Valamint, a go launcher alaklmazások, skinek lassíthatják a telefont?

F.K.T.

(#15047) LonGleY válasza psg5 (#15046) üzenetére


LonGleY
veterán

Őstag mivoltodra való tekintettel pislogtam egyet ezen a kérdéseden. Egyik merevlemez és memóriakártya esetén sem használhatod ki a névleges méretet. Egy 160 GB-os winyó is jó esetben 149-es lesz a gyakorlatban - csak rá kell nézni pl. az asztali géped partícióira, egyiknél sem fog kijönni a merevlemezed címkézett mérete.

---

A GO cuccokat Android 4.x fölött nem tudom javasolni, vannak jobb launcherek és a különböző funkciókra remekebb, kevesebbet fogyasztó - független - alkalmazások is. Megjegyezendő, hogy sok GO cucc a launchertől függetlenül is képes futni, pl. GO Weather EX, GO Keyboard (amiket én is használtam, míg sokkal jobb alternatívákat nem találtam). De ha 2.x-en már fent van a launcher, és netalántán megszeretted az ökoszisztémát, akkor egy skin alkalmazása nem lassítja pluszban a telefont, a programok pedig attól függően foglalják a procit, memóriát, hogy azok épp hogyan vannak megírva, vagy milyen háttérben futó funkciókkal bírnak.

[ Szerkesztve ]

(#15048) bexinho23 válasza psg5 (#15046) üzenetére


bexinho23
őstag

Nem is fog többet látni. Pl. 4gb-os pendrive is csak 3,8-at lát kb. Vagy egy 16gb-os 14,9-et.

(#15049) quailstorm válasza psg5 (#15046) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Akkor én meg a GO-ról. Egyre lassabb, egyre rosszabb. Hónapok óta nem érdekelt, mert kezelhetetlen és instabil lett a saját, és haverok telefonjain is. Mivel a droid RAM igényes, én meg szeretem az egyszerűséget, az alábbiakat használom helyette (tudom milyen jópofa a sok GO app/widget, de túl sokat eszik):
ADW launcher
Holo HD (vagy sima)
Trebuchet (ehhez meg CM9-10-10.1 kell, de kevesebbet eszik mint a Holo(RAMból))
Sony Ericsson Xperia Arc launcher sarkok nélkül(2.3.6-ra).
Ha ki lehetne használni a teljes kapacitást, anno nem vettem volna a félgigás helyett kettest a W810-be
Kell hely a partíciós táblának, bár fat32-őn ez kisebb mint egy EXT3-mon, de még ott a trükkös számolás is, szóval nincs az annyi valóban.

(#15050) robyg


robyg
senior tag

Üdv Skacok.

Lenne egy kérdésem az interneten akarnám nézni az ATW online adását de flash plugin szükséges hozzá.

Samsung Galaxy S2 telóm van.

A telefon nem tudja alapba?
Leszedtem hozzá az Adobe Flash Playert de igy se akar működni.

Nem tudnátok segíteni,hogy ez megoldható legyen?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.