Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#150001) Somatom válasza HoTaZo (#149997) üzenetére


Somatom
veterán

Egyszerűsített alkalmazásfelületek vezetéshez. Valamint, kommunikáció az AA -s fejegységekkel. De, sok alkalmazásnak AA nélkül is van autós módja. Pl. Music Folder Player.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#150002) Kowax


Kowax
tag

Sziasztok!
Érdeklődnék, hátha Valaki már próbálta:
Egy Alldocube iPlay 30 tab-ra fel tudok valahogy varázsolni MIUI-t? Nagyon nem tetszik ez a menürendszer, kinézet, stb. ami most rajta van. A MIUI-t pedig már úgy megszoktam. :DDD
Előre is köszönöm, ha Valaki tud segíteni! :R

Böff!:))

(#150003) crok válasza Kowax (#150002) üzenetére


crok
Topikgazda

Max. ha valaki portolja neked valamiről arra a tabra.. akkor igen.. de ez nem app kérdés.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150004) Dr.NX válasza crok (#150003) üzenetére


Dr.NX
addikt

Azt akarja kérdezni, hogy 3rd party MIUI Launcherből mi az ajánlott.

Elfogadom a sütiket.

(#150005) HoTaZo válasza Somatom (#150001) üzenetére


HoTaZo
őstag

Ok. Köszönöm!

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#150006) Tökimanó válasza MikeWazowski (#150000) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Hoppá! Ez így tökéletes. Láttam eddig is hogy ott van mikor írok de fogalmam sem volt hogy mire jó. Köszönöm! :R

#149999kaciokos Gesztusvezérléssel használom a telefont,nincs navigációs sáv. De azért köszönöm a segítséget!

(#150007) MikeWazowski válasza Tökimanó (#150006) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nagyon szívesen! :)
...szeretem a jó Whisky-t meg vodkát... többit privátba... ;]

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#150008) Szotyi222


Szotyi222
aktív tag

Töltsd le az Object viewer alkalmazást és ovastasd be ezt a képet. Ha kell felteszem a többi részét is.

[ Szerkesztve ]

(#150009) crok válasza Szotyi222 (#150008) üzenetére


crok
Topikgazda

Ez kinek ment? :DD

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150010) Szotyi222 válasza crok (#150009) üzenetére


Szotyi222
aktív tag

Érdekes alkalmazás. Mindenkinek akit érdekel vagy kiakarja próbálni.

(#150011) Jakuu válasza Kowax (#150002) üzenetére


Jakuu
őstag

Probalkozz meg a Poco Launcherrel.

(#150012) fery02


fery02
addikt

Sziasztok!
AccuBattery-ben jól látom, hogy nincs rá lehetőleg az eddigi statisztikákat kimenteni valahová, hogy ha ROM-olok és újratelepítem, akkor ne kelljen neki nulláról indulnia vagy ez szerintetek nem is szükséges?

(#150013) Jabby válasza Szotyi222 (#150008) üzenetére


Jabby
őstag

Melyik Object Viewert?

(#150014) kiraly.andra válasza Jabby (#150013) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

A kép alapján ez a Merge szemüveghez tartozó alkalmazás, aminek persze a hardver nélkül semmi értelme, így nem igazán érthető, Szotyi mire gondolt.

:a:

(#150015) kiraly.andra válasza fery02 (#150012) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Nincs benne export, és ha arra gondolsz, hogy egy friss telepítésnél ki tudja-e olvasni, amit a korábbi működése során rögzített, hát az nyilván nem lehetséges. Ehhez az akkunak kellene tárolnia a működésével kapcsolatos adatokat. De a gyakorlat is ezt mutatja, raktam már fel használt telefonra az alkalmazást, és nulláról indult.

:a:

(#150016) FeZ... válasza crok (#149963) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Köszönöm :-)

(#150017) FeZ... válasza Somatom (#149989) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Nálam az AA-nak nem lett sehol inkonja, így el sem tudom indítani önmagában. :-(

(#150018) Somatom válasza FeZ... (#150017) üzenetére


Somatom
veterán

Azok közül raktad fel a megfelelőt, amiket linkeltem?
Ott az ikonja a home -on (középen, az óra alatt).
Itt meg az alkalmazáslistában.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#150019) csipuka válasza FeZ... (#150017) üzenetére


csipuka
senior tag

A 10-es Android-ban kettevalt az AA. A telefonos AA for phone screens, azt nezegetheted a telon, mig a sima AA ami a kocsi kepernyojen fut az mar az oprendszer resze, es nem is jelenik meg a menuben, sem a telo kepernyojen. Milyen androidod van?

(#150020) Szotyi222 válasza kiraly.andra (#150014) üzenetére


Szotyi222
aktív tag

Igen az de ez telefonon is működik.
Igazából 6 kép kockát alkot és a kocka forgatásával és a telefon kamerájával is igen látványos.
Így egy képpel kisebb betekintési szögböl látható csak.

(#150021) fery02 válasza kiraly.andra (#150015) üzenetére


fery02
addikt

Köszi!
Akkor jól láttam, hogy nincs ilyenre lehetőség a programon belül, de ha általánosságban igény lenne rá, akkor biztos lenne benne opció.
Azt persze nem is gondolnám véletlenül sem, hogy hardveresen tároljon a telefon AccuBattery adatokat ROM gyalulás után.

Szerinted amúgy kb hány hét használat után saccolja meg szinte reálisan az akku aktuális kapacitását?
Naponta minimum egyszer töltőn vagyok, de játék miatt többször (ha ez számít a kérdéshez valamit).

[ Szerkesztve ]

(#150022) FeZ... válasza csipuka (#150019) üzenetére


FeZ...
aktív tag

10-es Android :B
Akkor ez lehet az ok, hogy nincsen indító ikon, köszi.

[ Szerkesztve ]

(#150023) hanti válasza FeZ... (#150022) üzenetére


hanti
senior tag

A 11-ben a menüben megjelenik és meg lehet nyitni!

(#150024) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv!
Biztos ezerszer volt téma, de hogyan lehet a legkönnyebben laptop és telefon között fájlokat küldeni? Pl. sűrűn másolok laptopról filmet a telefonra. Csinálni kéne egy közös hálózati tárhelyet, vagy hogyan lehet ezt megcsinálni? Kábelezést unom már, hátha könnyen meg lehet oldani. Köszönöm előre is!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#150025) mobilizmo válasza MikeWazowski (#150024) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Portal by Pushbullet.
Hogy működik?
Bár szerintem még mindig a kábel a legegyszerűbb.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#150026) Magnat válasza MikeWazowski (#150024) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

pl telefonra a Total Commandert felteszed meg mellé a lan plugint és a gépen megosztod a könyvtárat ahonnan másolni szeretnél (felteszem, egy hálózaton van a telefon meg a gép).

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#150027) Dr.NX válasza MikeWazowski (#150024) üzenetére


Dr.NX
addikt

Wifi FTP Server telefonra (ingyenes; a Pro 1 USD), Start gombbal indít.
Laptopon TC vagy akár sima Intéző, csatlakozás az FTP címhez, indulhat a féktelen másolgatás.

Elfogadom a sütiket.

(#150028) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Köszönöm Mindenkinek! :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#150029) kiraly.andra válasza fery02 (#150021) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Hát ehhez én nem értek, erre csak az alkalmazás fejlesztője tudna válaszolni. Sosem figyeltem, hogy az első induláskor detektált érték változik-e a későbbiek során.

:a:

(#150030) baal-amiga válasza MikeWazowski (#150024) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Most kipróbáltam, Solid explorerrel némi beállítással elérem a lapos megosztott mappáit simán. Ahogy korábban írták, kb. minden komolyabb fájlkezelőben lennie kell ilyen opciónak.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#150031) spileraaa


spileraaa
senior tag

Van olyan program amivel le lehet tesztelni hogy milyen állapotban van az aksi?
ha igen melyik a legjobb?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#150032) tundermacko válasza crok (#149828) üzenetére


tundermacko
csendes tag

Bocs a késői válaszért, azért nem tetszik az office lens, mert az szerintem nem "szkennel" mint a camscenner, csak fotóz. A kamerával olvashatóbbak a dokumentumok mint a lensszel.

(#150033) crok válasza crok (#149939) üzenetére


crok
Topikgazda

Van Vanced és Vanced Manager update FYI.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150034) Fall-N válasza crok (#150033) üzenetére


Fall-N
veterán

Nekem azóta nem müködik és most a telefonon a sincs meg egyik se. Frissítettem a managert 2.3-ra, se az nem tud kommunikálni a szerverrel vagy a szerver hibás. Letöröltem mindent, hogy újra tegyem, hátha megjavul. Viszont aztóta a Vanced Manager nem tudja letölteni a split APK összetevőit. A hivatalos honlap is szarakodik, így szerver hiba lehet náluk. Az alkalmazás sem tudta a verziókat összehasonlítani, viszont push üzenet küldött, hogy van frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#150035) csaba1203 válasza Fall-N (#150034) üzenetére


csaba1203
addikt

Nálam nem frissült 2.3-ra de az összetevők a hivatalos oldal szerint napra készek....

(#150036) Fall-N válasza csaba1203 (#150035) üzenetére


Fall-N
veterán

Azóta is szar. Sikerült feltelepíteni mindent, de a YT Vanced csak teker, a MicroG-nek meg hiába adod meg az adatokat, nem tárolja el a G accountokat. Egyre jobban unom a szívást ezzel a Vanceddel, még a végén elő kell fizetnem a YT-re. Csak a macera van, MIUI alatt nem lehet egyből telepíteni*, Android TV-n még hagyján, mert a SmartTube Next jól müködik.

*MIUI optimalizálás ki, utána telepít, utána visszaállítani az optimalizálást. Utána az összes engedély elveszik az alkalmazásoknak, lehet újra megadni mind. Na szívás az egész.

[ Szerkesztve ]

(#150037) ginola válasza Fall-N (#150036) üzenetére


ginola
addikt

MIlyen telefon, milyen ROM, root van e a telefonon?

(#150038) Fall-N válasza ginola (#150037) üzenetére


Fall-N
veterán

Redmi Note 7 gyári MIUI 12.0.3 és Android 10. Eddig működött a régebbi Vanced 15.x verzióval, sőt telepítés után a 16.x is működött, de microG-be jelentkezés óta nem működik. Hiába töröltem az adatokat mindkettőnél csak teker, de nem hoz be semmit. Újratelepíteni nincs kedvem, mert akkor lehet megint szarakodni az engedélyekkel.

(#150039) ginola válasza Fall-N (#150038) üzenetére


ginola
addikt

Pedig az újratelepítés fogja csak megoldani!

(#150040) Indiant válasza Dr.NX (#150027) üzenetére


Indiant
addikt

125Ft. Kösz a tippet!

(#150041) Fall-N válasza ginola (#150039) üzenetére


Fall-N
veterán

Igen végül sikerült. Írta egy popup ablak, hogy van valami bug ezért először a 15.xy verziót kell telepíteni és után ráfrissíteni a 16-ra. Normális esetben ez pár másodpercig tart, csak a hülye MIUI alatt macera ez. Nem baj, most beállítom harmadszorra újra a permissionöket. :(( Érdekes módon meg tudná oldani a Xiaomi, mert a Xiaomi.EU ROM-ok alatt ne kellene ezt eljátszani.

[ Szerkesztve ]

(#150042) ginola válasza Fall-N (#150041) üzenetére


ginola
addikt

Pont ezért érdemes felrakni EU.DEV ROM-ot.

(#150043) w751230


w751230
tag

Sziasztok.

Offline térképet keresek, gyalogos útvonal tervezővel.
Elég az is ha csak Budapest és külterületei vannak benne.

Köszi előre is.

(#150044) kaciokos válasza w751230 (#150043) üzenetére


kaciokos
őstag

Ha túrázásra gondolsz, akkor a Locus map-et mint appot, és a turistautak.hu-ról letölthető térképet tudom ajánlani.

(#150045) spileraaa válasza spileraaa (#150031) üzenetére


spileraaa
senior tag

Van olyan program amivel le lehet tesztelni hogy milyen állapotban van az aksi?
ha igen melyik a legjobb?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#150046) crok válasza spileraaa (#150045) üzenetére


crok
Topikgazda

[Van]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150047) zsoltip


zsoltip
őstag

Üdv Fórumtársak.
Simple alkalmazás fejlesztő csapatának is írtam, de mintha a falnak beszélnék...

Huawei P20 Pro, Android 8-10 (is ilyen volt)

Nem tudok kitenni widgeteket, csupán: Mobile pay, Parking, Loyalty cards.
A többi 4 csupán Simple elnevezéssel bír a widget választóban, és ha megpróbálom kitenni, akkor az üzenet: Try another widget.

Leginkább a BKK bérletet szeretném kitenni, ha lehetne, de így mást sem tudok.

Mindnekinek hasonképp bugos a helyzet?

(#150048) fery02 válasza kiraly.andra (#150029) üzenetére


fery02
addikt

Köszi azért, majd figyelgetem akkor. 🙂

(#150049) kiraly.andra válasza tundermacko (#150032) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

A szkennelés az fotózás. Ha abból utána szerkesztő szöveg lesz, akkor karakterfelismerés történik. Mindkét lépésben számít a minőség, ezért lehet különbség a végeredményben. Főleg a karakterfelismerés nehéz ügy, ott jelentős eltérések lehetnek az alkalmazások között. Ha a látványra mondod, hogy jobb minőségű, akkor ott csak fotózás történt, de annak automatikus feldolgozása (az utómunka) szintén nem egyforma minden ilyen célú alkalmazásban.

:a:

(#150050) xenonboy13


xenonboy13
tag

Sziasztok! Xiaomi Mi Mix 2s-t használok. Az miért van hogy semmi netes játékkal nem tudok játszani, mert nem csatlakozik a szerverre? VPN se működik. Beállítottam hogy csak 4G-t használjon az alkalmazás, de így se csatlakozik. Wifin meg oké minden. (Miui 12) :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.