Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49001) thefreeman


thefreeman
aktív tag

Sziasztok.
Tudtok olyan alkalmazást ami felveszi azt hogy merre jártam és az átlagsebességem? Lehetőleg olyant aminek nem kell nettkapcsolat elég a GPS. Ha olyan nincs ami felveszi térképre az útvonalat akkor az is elég ha azt megjegyzi mekkora távolságot tettem meg és mennyi volt az átlagsebességem. Néztem pár tracker programot de nem találtam megfelelőt.

[ Szerkesztve ]

(#49002) Balazska15 válasza thefreeman (#49001) üzenetére


Balazska15
senior tag

Eddig a Saját Útvonalak alkalmazást használtam, de mostanában kihagyott részeket a térképen, ami a kisebb baj, viszont szerinte én biciklivel átlag 200km/h-val mentem :DD
Így most áttértem az Endomondo-ra, amit sajnos hosszabb távon, még nem volt alkalmam használni, de több ismerősöm is ezt használja, állítólag biciklitúrákhoz, futáshoz tökéletes! :)

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#49003) Mate


Mate
nagyúr

Sziasztok!

Csak üzenetváltásra használom a facebook-ot.

A gyári app-ot rühelltem mindig is. Az új chat-et még jobban. Eddig nem volt gond, mert letöröltem a chat-et és használtam a régit. Viszont most nem enged üzenetet küldeni a rohadék, csak chat-ből.

Van valami alternatív facebook üzenetküldő app?

(#49004) Mr X válasza Mate (#49003) üzenetére


Mr X
veterán

Van pár, ott van kapásból az imo, az IM+, satöbbi.

(#49005) k850 válasza Bozek (#48999) üzenetére


k850
addikt

Nem neveztem senkit hülyének, ill. akinek nem inge nem veszi magára! :K

2 GB RAM :DD Úgy látom te a szerencsésebbik társadalmi réteghez tartozol, mert sokan nyomják 256, 512 MB RAM-al.

Vélemények a letöltö oldalról

Köszönöm a készülék ajánlót, majd átgondolom, neked viszonzásból ajánlom a nemlétező Facebook mobilt! :DDD

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#49006) Mate válasza Mr X (#49004) üzenetére


Mate
nagyúr

Köszönöm!

(#49007) Bozek válasza k850 (#49005) üzenetére


Bozek
nagyúr

És ezzel mit magyaráztál meg? Mindjárt van benne kettő, akinek az a baja, hogy nem a legfrissebb híreket olvashatja. Azért már nehogy a Facebook fejlesztőit szidjuk, hogy valaki nem ért hozzá...

Egyébként megfelel a jelenlegi telefonom is. A Facebook részről még a Home-ot megnézném, de az nem elérhető erre, hiába csúcshardver.

[ Szerkesztve ]

(#49008) air válasza Bozek (#48999) üzenetére


air
nagyúr

Azért kell 2GB RAM-mal szerelt telefont venni, hogy jól menjen rajta a FB? :Y :W
A buxát is adod, hozzá vagy csak ezt az okos tanácsot? :U
Apropó, ezért a tanácsért is fizetni kell, ugye? Gondolom abból futja neked olyan jó telefonra. :(((
Ennyire szélsőséges véleménnyel, szerintem, inkább ne adj tanácsot!

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#49009) Krisz79


Krisz79
őstag

Sziasztok!
Tudnátok olyan app-ot amin keresztül követhető a TV2 adása?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#49010) punky10 válasza Bozek (#49007) üzenetére


punky10
addikt

Azért azt is el lehet fogadni, hogy nem lehet mindenkinek felsőkategóriás telefonja.A Z1C bírhatja a 2G-jával, de elég sok telefon összecsinálja magát a FB-tól.Legalábbis az alkategóriában.Az, hogy képes 2 hét gyenge használat után 80-90 Mb-re dagadni, az nem biztos, hogy user hiba...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#49011) air válasza Krisz79 (#49009) üzenetére


air
nagyúr

Nincs ilyen, ugyanis a TV2 nem ad online streamet.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#49012) Bozek válasza air (#49008) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az csak egy példa volt, nekem Xperia V-n is ment gond nélkül a Facebook. Abban 1 GB RAM van.

(#49013) Balazska15 válasza Mate (#49003) üzenetére


Balazska15
senior tag

Itt a Messenger egy rég verziója, csak kapcsold ki az automatikus frissítést! ;)

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#49014) tutis


tutis
őstag

Olyan programot keresek, ami lezárja a galériát (a gyárit)

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#49015) air válasza tutis (#49014) üzenetére


air
nagyúr

Tessék. Válogass!

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#49016) #79335424 válasza punky10 (#49010) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én nem értem ezt. Lehet, hogy nem szimpatikus Bozek válasza, de sztem reális. A képlet egyszerű. Az Androidos FB szar. Gyenge vas megrogyik tőle. El kell felejteni, vagy ha annyira fontos, akkor ennek megfelelően vásárolni telót. Van alternatíva. Böngésző. Lassú, kényelmetlen? A sebességért és a kényelemért mindenhol mélyebben kell a zsebbe nyúlni.

(#49017) punky10 válasza #79335424 (#49016) üzenetére


punky10
addikt

Olvad el a 48994-töl, és akkor megérted... :U
Lassan, hogy lásd, ki mit irt, mit állított... :)
Egyébként mindenkinek igaza van: Bobek állította, hogy neki az 1G-ás és a 2G-ás RAM-mal ellátott készülékein is jól futott az FB.Igaza van, neki jó lehet az alkalmazás.Mi páran azt mondtuk, hogy kevesebb RAM-mal nem jó a Facebook.Szerinted egyszerűen szar...Nem érted amit mi írtunk, és Bozeknek igaza van...Ma ezt már én nem értem...Soká van.Megyek aludni.Holnap hátha jobban fog az agyam. :)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#49018) Bozek válasza punky10 (#49017) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mit állított Bobek? És hol van Bob? :D

(#49019) punky10 válasza Bozek (#49018) üzenetére


punky10
addikt

:B
Bocs.Nem én voltam, hanem a Swype... :)

Ennyit a Swype könnyű szótanulásáról.A Bobek szót még egyszer sem írtam le, kétlem, hogy a magyar szótárban szerepelne,a nick-neved ellenben már többször be lett pötyögve, mégis átkeresztelt...
Ez van kedves Bob... :D

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#49020) mazsi70


mazsi70
senior tag

Sziasztok !
Műsorújságra létezik widget ? (tv24 ,port ,stb.)

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#49021) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

Olyan alkalmazást keresek, amivel úgy tudok screenshotot készíteni, hogy usbkábellel összekötve egyből a gépemre készíti a képeket és nem kell külön másolgatni.
Létezik ilyen?

(#49022) gipsztigris válasza nelsonmanian (#49021) üzenetére


gipsztigris
addikt

Airdroid. De azt hiszem root kell hozzá.....mármint a screenshot készítéshez.

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#49023) asvald válasza k850 (#48994) üzenetére


asvald
senior tag

lg p970 van hát nem találtam mást ,így felkerült amit linkeltél,szerencsére nem kellet rootolni hozzá

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#49024) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Sziasztok!
Ismertek olyan appot amivel két (vagy több) telefon hangszórója hangolható össze? Egyszer sikerült zenelejátaszóval addig játszanom míg tökéletes lett az összhang, és nagyon dúrván szóltak :D Szóval keresnék egy olyan appot ami ezt magától megoldja. Ha jól tudom Samsung telókon alapból van ilyen.

Nelsonmanian:
Android 4.0.4 felett hangerő le + bekapcs gomb hosszú nyomvatartásával készíthetsz screenshotot.
Ha ez alatti verziód van, akkor root kell hozzá, és egy külön app.

[ Szerkesztve ]

(#49025) air válasza AeSDé Team (#49024) üzenetére


air
nagyúr

"Android 4.0.4 felett hangerő le + bekapcs gomb hosszú nyomvatartásával készíthetsz screenshotot."

Nem ez volt a kérdés.

"Ha ez alatti verziód van, akkor root kell hozzá, és egy külön app."

Ráadásul ez nem is igaz. GB-n a kikapcs. menüben ott a képernyőmentés funkció.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#49026) sir fg válasza kovisoft (#48482) üzenetére


sir fg
aktív tag

Én is szeretném úgy használni a Handcent SMS-t, hogy átalakítja a karaktereket úgy, hogy 160 karakter beleférjen egy SMS-be. Direkt ezért telepítettem, de nem csinálja. Beállítási lehetöséget sem találtam.
Lehet, hogy ez a program/telefon nyelvétöl is függ? Lehet, hogy csak akkor megy, ha magyarra van állítva a nyelve? Majd kipróbálom, de érdekelne, hogy ti tudtok-e erröl valamit. Vagy ha van másik program, ami tudja az átalakítást (nyelvbeállítástól függetlenül, hiszen nem kéne, hogy kapcsolat legyen), akkor az is érdekelne.

[ Szerkesztve ]

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#49027) Bozek válasza nelsonmanian (#49021) üzenetére


Bozek
nagyúr

Próbáld ki a MyPhoneExplorer-t, az tud ilyent. Itt van hozzá leírás is.

(#49028) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Sziasztok. Ebben tudtok segíteni?
Köszi előre is :R

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#49029) Fecogame


Fecogame
veterán

Nálatok is folyton kikapcsol a GMail appban az auto-sync? Legújabb verziót használom.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#49030) air válasza sir fg (#49026) üzenetére


air
nagyúr

Kipróbáltam, nem függ a készülék nyelvének beállításától.
Ha angolra van állítva, akkor is automatikusan cseréli a betűket.

(#49029) Fecogame
A Gmail app-ban nincs auto-sync.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#49031) Krisz79


Krisz79
őstag

A viberem tegnap óta nyűglődik.
Irtam üzenetet,3 perce csak azt irja ki,h küldés...
Mi lehet a gondja?
Másnál is előfordult már ilyen?

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#49032) petipetya válasza air (#49030) üzenetére


petipetya
nagyúr

air:
Már hogyne lenne: Gmail / beállítások / xy@gmail.com / Gmail szinkronizálása.

Ugyanez elérhető innen is: Telefon beállítások / Google / xy@gmail.com / Gmail.

Fecogame: nálam nem kapcsol ki.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#49033) kovisoft válasza sir fg (#49026) üzenetére


kovisoft
őstag

Nekem angol nyelvű a Handcent és maga az android is (sőt, nincs is magyar nyelv nálam a rendszerben), mégis csinálja ezt az átalakítást az ékezetes karakterekkel. Tudtommal nincs is erre vonatkozó beállítás a Handcentben, automatikusan elvégzi.
Mit tapasztalsz? Rögtön leugrik a hátralevő karaktereket mutató számláló 160-ról 70 körülire, amikor beütsz egy ékezetes betűt? Milyenek a karakterek az elküldött SMS-eidben a fogadónál?

[ Szerkesztve ]

(#49034) Viktor0610 válasza kovisoft (#49033) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez nálam is így van.
Mármint angol nyelvű rendszer, Handsent SMS alapból úgy küldte az üzenetet, hogy konvertálta az ékezeteket. :)

Samsung Galaxy A54

(#49035) sir fg válasza kovisoft (#49033) üzenetére


sir fg
aktív tag

Igen, pontosan: a számláló leugrik az elsö ékezetes karakternél 70 körülire. A fogadó oldalon tökéletesen, az eredeti karakterek jelennek meg (jobbra dölö á é í ó ő ú ű ...), azaz egyértelmüen nincs konverzió.

(Nálam német a rendszer.)

[ Szerkesztve ]

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#49036) air válasza petipetya (#49032) üzenetére


air
nagyúr

Ja vagy úgy!
Nálam ez nem ezt jelenti, de legyen.
Ez a fióknál beállítható opció. Ha ha ott kikapcsolódik, akkor gyanítom valami összekavarodott a fiókkal. Ilyen esetben egy fiók törlés és visszacsatolás tud segíteni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#49037) AeSDé Team válasza air (#49025) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Igaz, a végére nem figyeltem, akkor elnézést kérek..
A régi OT995-ön GB-ben nem volt ott, ha jól tudom Sonynak szokása berakni a kikapcsoló menübe.

(#49038) #79335424 válasza air (#49036) üzenetére


#79335424
törölt tag

Alapértelmezett fiók esetén óvatosan a fióktörléssel!

(#49039) air válasza #79335424 (#49038) üzenetére


air
nagyúr

Többször csináltam, semmi problémát nem tapasztaltam.
Tudom, hogy a telepített alkalmazások miatt lehet gond, illetve egyes készülékeknél ez factory resettel ér fel, de nálam egyik sem jött elő.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#49040) #79335424 válasza air (#49039) üzenetére


#79335424
törölt tag

A tanácsot nem magadnak adtad, az viszont nem derült ki, hogy milyen készülékről van szó. Nem hiszem, hogy egy factory reset után vígasztalná az embert az, hogy nálad semmi problémát sem okozott a művelet.

(#49041) galaxys80 válasza air (#49025) üzenetére


galaxys80
veterán

Samsung telefonokon GB alatt tuti, hogy nincsen képernyőmentés funkció a kikapcsolás menüben.

(#49042) #79335424 válasza galaxys80 (#49041) üzenetére


#79335424
törölt tag

Menü+power?

(#49043) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

asszony szólt, h a gyári 4.1.2-es samsung s2-jének a TW-es naptár widgetjéből eltűntek a névnapok. és tényleg, megnéztem a naptárbeállításoknál és nem volt se névnap, se ünnepnap kijelzésének választhatósága.

mi történt? hogy lehet visszaállítani?

(#49044) air válasza #79335424 (#49040) üzenetére


air
nagyúr

Nem ezt mondtam. Miért kell kiforgatni más szavait?
Ha nem mondhatjuk el a tapasztalatainkat, akkor minek a fórum?
Szállj le a magas lóról!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#49045) herdsman12 válasza gipsztigris (#49022) üzenetére


herdsman12
őstag

Az AirDroid WiFi-n keresztül csatlakozik, a plusz USB kapcsolat még bonyolít a helyzeten.

(#49046) LonGleY válasza Sanyi.mTs (#49043) üzenetére


LonGleY
veterán

(#49047) Balazska15 válasza air (#49044) üzenetére


Balazska15
senior tag

Pontosan ezért van a fórum, csak legyél kicsit körültekintőbb és (pláne, ha nagyon jól tudod) jelrzd, hogy ebből akár bonyodalom is keletkezhet!

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#49048) galaxys80 válasza #79335424 (#49042) üzenetére


galaxys80
veterán

Persze. Úgy ment. Csak itt arról esett szó, hogy minden GB rom alatt megtalálható a kikapcs menüben a képernyőmentés.
Ez viszont nem igaz.

(#49049) air válasza galaxys80 (#49048) üzenetére


air
nagyúr

Hol állítottam, hogy minden GB romban ott van ez az opció? Ne tessék ferdíteni!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#49050) #79335424 válasza galaxys80 (#49048) üzenetére


#79335424
törölt tag

Gondolom, aki írta, nem ismerte a Samsung újító kedvét. Szerintem pont az M+P miatt nincs a menüben. Egyébként sztem elhibázott változtatás volt. Sikerült kiváltanom mással, de nem volt egyszerű.

Balázska15:
Köszönöm, nincs több hozzáfűzni valóm!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.