Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32001) zsoltzsolt válasza dzsidzsas (#31980) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Hú, de vak vagyok, most már látom és töltöm is őket :)

(#32002) Tyer válasza harry3 (#31999) üzenetére


Tyer
őstag

Dönteni kell...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#32003) sharkybacsi válasza Laca1212 (#31978) üzenetére


sharkybacsi
tag

Valóban, de ez nem automatikus, hanem van egy ilyen opció az útvonaltervezésnél az egyebek menüpont alatt. Kipróbáltam, 16 várossal már rendesen megakad, de azért működik.
És persze csak pda/pna-n legális.

(#32004) Jacak válasza harry3 (#31990) üzenetére


Jacak
senior tag

Hát most erre neked mit mondjak... Én nehezen tudnám már elképzelni a dolgokat root-jog nélkül.Bizonyos dolgokban hadd ne a teló döntsön.Nem én v.ok a telómért,hanem az van értem.Amellett (bár már ezt is sokan leírták) a gyári állapot visszaállítható,ha gariztatni kell...

(#31993) Richee11:
-Nekem 3 is van fent a telón,egy 8.6.0-ás,egy 8.6.1-es Mini,és egy 7.2.2-es.
Használom,szeretem,évek óta használom,anno symbis telón is bevált
.Gyors,mert tömörítést használ,mint pl. az Opera Mini.
Nem mondanám,h. fogja a telt.

[ Szerkesztve ]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#32005) Richee11


Richee11
senior tag

Dolphin vagy az UC browser a jobb?

(#32006) FZsolt15 válasza Richee11 (#32005) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

A Dolphin vagy a Boat jobb.

Eladtad a Blacket?

[ Szerkesztve ]

(#32007) wardemi válasza Richee11 (#32005) üzenetére


wardemi
senior tag

Boat megszerettem nagyon még licensz is van :-)

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#32008) Jacak válasza Richee11 (#32005) üzenetére


Jacak
senior tag

Nekem fent van a Dolphin HD egyik magyar verzája is,de ritkán használom...
A legtöbb dologra jó az UC is,ha komolyabb oldalakat akarok nézni,arra meg Opera Classic-ot használok...

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#32009) Richee11


Richee11
senior tag

Opera annyira nem jön be, csak a Mini, mert mobilnetkez azt használom! Am a Dolphin az magyar nyelvet tud valahogy kezelni?

(#32010) LonGleY válasza Jacak (#32008) üzenetére


LonGleY
veterán

Pont, hogy a komolyabb oldalakhoz kell WebKit-es böngésző, az Opera Classic az egyszerűbbek megjelenítésében jeleskedik, pl. a fórum is abban a leggyorsabb.

Richee11 : Értelmetlen kérdés. Minden böngésző kezeli az ékezetes karaktereket, odáig már eljutottunk. Hogy melyik van magyarítva, az meg mindegy, pár ikon úgyis az, amivel kezeled az appot. Aki pár angol szón fennakadna, annak meg lenne egy jótanácsom...

[ Szerkesztve ]

(#32011) Richee11 válasza LonGleY (#32010) üzenetére


Richee11
senior tag

És szerinted melyik a legjobb? Neked.

(#32012) fdisk


fdisk
őstag

Aki használ boat browsert és swiftkeyt attól kérdezném, h műkodik-e nála a nyílbillentyű a böngésző használata során?
Mert nálam nem. És nem is működött sosem.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#32013) petipetya


petipetya
nagyúr

Azt írják, hogy a SwiftKey ma ingyenes az amazon appstore által. Ha már volt, akkor elnézést.

"nincs rá lezsóidő"

(#32014) air válasza fdisk (#32012) üzenetére


air
nagyúr

Működik, de furcsán. Mintha a két app nem igazán komálná egymást.
Például hiába pozicionálok egy szöveg adott pontjára, - ha be akarok szúrni valamit - az új szó beírása közben a kurzor átugrik a szöveg egy tetszőleges pontjára, és ott folytatódik az írás. Más alkalmazásnál még nem tapasztaltam ilyen anomáliát, de borzasztóan idegesítő.

(#32015) LonGleY:
"Naked tróger"

Hozod a szokásos színvonalad. Értelmes indok nincs, csak szapulás. :W

(#32011) Richee11:

Nézd meg az AOSP browsert is! Bár ennek a telepítéséhez root jog kell.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#32015) LonGleY válasza Richee11 (#32011) üzenetére


LonGleY
veterán

Mármint böngészőből? Az Opera Classic jó és gyors a Presto motor miatt, még mindig a legkellemesebben használható. A Mini meg annak, aki mobilnetezik. De a WebKit-esek közül nem tudnék dönteni, valahol egy kutya mindegyik. A renderelés lassabb gépen láthatóan bizonytalanabb a Presto-hoz képest (homályosodás, kockás háttér felbukkanása), de ahol ez már nem zavaró, onnantól fogva inkább a körítés és a felület számíthat. A Doplhin kiegészítős, a Boat letisztultabb, ezekből a Minik minimálok (felületben), a Naked tróger (:]), a Firefox lassacskán beér (bár ez pont kivétel, mert nem WebKit-es), a Chrome is elmegy (jó gépen), az új Opera el lett qrva (és jó sok idő kell majd neki, hogy lábra álljon, főleg, hogy még a desktoppal szenvednek). A UC-t meg nem ismerem annyira, nekem nem jött be igazából. Mondhatni a kedvenc az OC-n kívül a Boat Browser, de nagyon ritkán nyúlok hozzá. Most így állnak.

[ Szerkesztve ]

(#32016) fdisk válasza air (#32014) üzenetére


fdisk
őstag

Nekem nem működik egyáltalán. :(
Pl. ha javítani szeretnék egy szót,hiába nyomkodom , a nyílbillentyűk nem mozdulnak semerre.
Nem tudom léptetni a kurzort.
Valóban nem komálja egymást a két app.
De van még egy-két böngésző, amiben ugyancsak nem használhatók a nyílbillentyűk.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#32017) Richee11 válasza LonGleY (#32015) üzenetére


Richee11
senior tag

Amúgy a Dolphinnál meg lehet azt oldani, hogy a Fecebook rendes verzió legyen, nem pedig olyan mint egy mobilverzió?

(#32018) LonGleY válasza Richee11 (#32017) üzenetére


LonGleY
veterán

A Dolphin, Boat stb. böngészőkben a kliens-szerű kinézet jön be alapból (touch.facebook.com), nem a butított html-es (m.facebook.com). Előbbi teljesen jól használható a WebKit-es alapúakban. Az Opera Classic-ban csak a html-es működik jól.

[ Szerkesztve ]

(#32019) Richee11 válasza LonGleY (#32018) üzenetére


Richee11
senior tag

igen a Boatnál ez jön be alapból, de a Dolphinnál nem :S

(#32020) LonGleY válasza Richee11 (#32019) üzenetére


LonGleY
veterán

Az érdekes... Akkor olyat tudsz csinálni, hogy közvetlenül a touch címet rakod a gyorshívóra, le kell tudnia rendesen kezelni. Problem solved.

[ Szerkesztve ]

(#32021) busman


busman
addikt

Xscpoe browsert próbálta valaki?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#32022) LonGleY válasza busman (#32021) üzenetére


LonGleY
veterán

xScope

Nem, de a videó alapján szimpatikus a gesture kezelése. Ezek legalább tényleg gesture-ök, nem holmi oldalmenü, vagy külön ablakon indítandó bohóckodás (Dolphin).

[ Szerkesztve ]

(#32023) xSide


xSide
őstag

Next browser-t mostanában használom mióta száműztem a Chrome-ot, eddig bevált...

(#32024) Jacak válasza busman (#32021) üzenetére


Jacak
senior tag

Igen,és jó,szeretem.Mondjuk,nekem egy régebbi (Pro) verza van,egy 6.50-es.

(#32010) LonGleY:
Én ezekhez a PH-s fórumokhoz UC browsert használok,a sebesség,és a mobilnet okán.
WebKit-esek közül melyek szted a jók?

[ Szerkesztve ]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#32025) darvinya válasza Jacak (#32024) üzenetére


darvinya
titán

UC browser is Webkit -es. :U

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#32026) Jacak válasza darvinya (#32025) üzenetére


Jacak
senior tag

A Minije is?

Itt úgy írják,h. az Opera is azt használ: http://hu.m.wikipedia.org/wiki/WebKit

[ Szerkesztve ]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#32027) MKLS


MKLS
aktív tag

Amazon appstore-al mi van? Megkeresek egy appot, rábökök hogy free, utána get app, kiírja hogy purchase 1 másodpercre aztán megint free és itt megfagy a kép és nem történik semmi. Vissza nyíllal vissza tudok lépni de letölteni semmit.

(#32028) Oldman2 válasza MKLS (#32027) üzenetére


Oldman2
veterán

Nálam 2. - 3. próbálkozásra elindult (eddig) a letöltés.

(#32029) darvinya válasza Jacak (#32026) üzenetére


darvinya
titán

:K

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#32030) LonGleY válasza Jacak (#32026) üzenetére


LonGleY
veterán

Az újak igen, pontosabban a WebKit-ből forkolt Blink-et, amit a Chrome is. Viszont az Opera Mini és a Classic még Presto-sok! És azért olyan jók (csak nem a WebKit-re optimalizált oldalakon, mint pl. a Facebook vagy a Google oldalak - főképp - asztali változatai).

[ Szerkesztve ]

(#32031) FZsolt15 válasza petipetya (#32013) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Teljesen megegyezik a Play-es változattal?
Azért kérdem, mert már volt olyan, hogy a napi ingyenes alkalmazás régebbi verziójú volt mint ami a Playen található.

(#32032) LonGleY válasza FZsolt15 (#32031) üzenetére


LonGleY
veterán

Sejthetően különböznek (és ezáltal a frissítés is csak az amazonon keresztül történhet), mivel a Play-en az ingyenesre állítás nem visszavonható / így tehát az apk-k sem egyezhetnek. Még megoldás lehet valami rejtett Play-es csatorna közbeiktatása, és így az utólagos frissítés is megoldott. Nade honnan leszedhető megint, ha már egyszer megváltál a programtól? Ha ezt valaki kibogozza nekem, akkor még lehet arról is meggyőz, hogy van értelme amazonozni... :]

[ Szerkesztve ]

(#32033) Jacak válasza darvinya (#32029) üzenetére


Jacak
senior tag

Király. :))

(#32030) LonGleY:
-Khm..nem mondom,h. teljesen értem,amit írsz,de én azért "tartok" a telón több,különböző fajta böngetőt,ha egy olyan tartalom van vhol,amivel egy "adatspórolós" böngető esetleg nem bír,akkor be tudjak vetni mást,pl. Opera Classic,Dolphin HD,xScope,amik nem annyira spórolósak,viszont többet tudnak visszaadni egy "problémásabb" oldalból.Pl. egy ideig használtam banki weboldalhoz is Dolphin Minit/HD-t,és jól vitte...

[ Szerkesztve ]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#32034) xSide válasza darvinya (#32025) üzenetére


xSide
őstag

Holnap csak ezt a UC-t használom (HD), megnézzük mit tud ...
Eddig rendben van :C
Ez a dupla ujjas húzás tetszik (tab váltás, bezár, kezdőlap)!

[ Szerkesztve ]

(#32035) LonGleY válasza Jacak (#32033) üzenetére


LonGleY
veterán

Annyit mondtam csak, hogy az Opera Mini és a Classic nem WebKit-es... Merthogy arra következtettem az előzményekből, hogy a WebKit-es kérdésre darvinya ezerrel bólogatása ebben az esetben helytelen választ erősített meg.

[ Szerkesztve ]

(#32036) Jacak válasza xSide (#32034) üzenetére


Jacak
senior tag

...Egy apróság(bár lehet,h. az újabb verzákban már nincs benne,nekem 8.6-osban megvan):
-ha a "website preference" alatt átállítgatod,más lesz a weboldalak számára az user agent,és másképp is jelennek meg adott esetben.
Pl.: -lite: Opera Mini 7.5,
-mobile: android gyári,
-desktop: Chrome 8.

(#32035) LonGleY:
-Oké,köszi,ezt értem,azok Presto-motorra épülnek. :)

[ Szerkesztve ]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#32037) FZsolt15 válasza LonGleY (#32032) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Értem :R
Play-en úgy szoktak megoldani, hogy kiadnak egy speciális verziót ami aztán megmarad a saját alkalmazások között, és néha frissítik.

Most nézem, pl. a Carmageddon Promo verziója meg mindig 1.0.253, míg a fizetősé 1.1.270.

(#32038) pepe091 válasza LonGleY (#32032) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

"Play-en az ingyenesre állítás nem visszavonható"

Téves. Nem olyan régen szinte az összes Disney app ingyenes lett néhány napra, majd visszaállt az eredetire. Ingyenesként "megvettem", és ha letörlöm ott van, hogy: "Megvásárolva".

(#32039) LonGleY válasza FZsolt15 (#32037) üzenetére


LonGleY
veterán

Jah igen, bizonyos verzió. Akkor már nem olyan vonzó.

(#32040) goom válasza LonGleY (#32032) üzenetére


goom
senior tag

Nekem reggel egyedül a Cut the Rope nevű játék jött le az Amazon-ról. Most újra megpróbáltam, és szépen sikerült, amit csak szerettem volna.
A Shazam Encore appnál a webes és a mobilos PlayStore-on sem találtam verziószámot (az amazonos telepített app a 3.14.0). A Calengoo verziószáma pontosan stimmel, a Paper Camera viszont érdekes: az amazon-os a 3.52 - a Store-os pedig a 3.51.
A SwiftKey-t nem tudtam tesztelni, mert azt már korábban megvettem a PlayStore-on - de a fentiek alapján szerintem jó reménység van rá, hogy valószínűleg az is működik.

(#32041) @matthew@


@matthew@
őstag

MKV file-t melyik lejátszóval tudok lejátszani, ha az alap nem viszi? MX Player ingyenes verziója viszi?

Matthew 24:42

(#32042) punky10 válasza @matthew@ (#32041) üzenetére


punky10
addikt

Viszi.De jó a BSPlayer lite is.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#32043) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Sziasztok!

Kéne egy gyors tipp mobi olvasásra!

köszi!

halahala

(#32044) rjg válasza xenom0rph (#32043) üzenetére


rjg
őstag

MoonReader vagy CoolReader

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#32045) LyonnaisFan1 válasza @matthew@ (#32041) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

A VLC Playernek is vinnie kell.

[link]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#32046) darvinya válasza LonGleY (#32035) üzenetére


darvinya
titán

UC Browser Mini-re gondoltam.

De ebből nincs is Mini.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#32047) darvinya válasza Jacak (#32033) üzenetére


darvinya
titán

Én tudok egy oldalt amibe minden m. telefon böngészőknek beletörik a bicskája.
Nem nagy oldal.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#32048) oncsi


oncsi
őstag

Szeretnék Innen droid alatt letőlteni. De kell hozzá egy letőltés manager. PC alatt tóbb is van, de droidra nem találtam megfelelöt. Javasoljatok valamit :R

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#32049) LonGleY válasza oncsi (#32048) üzenetére


LonGleY
veterán

Akkor tedd... Letöltő manager nélkül is megy, mivel sima linkekről van szó. Ami rossz, az inkább az, hogy értelmetlenül rarolják a filmrészleteket.

Korrekció, mert a hosszú ékezeteket következetesen rosszul írod: letöltés, letöltő, megfelelő.

[ Szerkesztve ]

(#32050) busman válasza darvinya (#32047) üzenetére


busman
addikt

Melyik lenne az?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.