Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34001) fdisk válasza LonGleY (#33999) üzenetére


fdisk
őstag

Ha a droid felületről törölsz,nem jön vissza.
Nekem legalább is nem jönnek vissza a törölt appok.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#34002) junkpod válasza LonGleY (#33999) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ajajj... Magne b6?
:)

Box's don't touch!

(#34003) saltanus


saltanus
aktív tag

egy olyan appot keresek ami automatikusan csaereli a hattereket, DE ne a galaeriabol, hanem pl netrol,vagy linkrol, vagy esetleg masik appbol pl HD wallpaers...
mert ilyet meg nem talaltam
elore is koszi

https://www.pcgamebenchmark.com/signature/intel-core-i7-4770k/16gb/nvidia-geforce-gtx-1070/twitch.png

(#34004) LonGleY válasza fdisk (#34001) üzenetére


LonGleY
veterán

Nyilván, hisz erről beszéltem eddig is, hogy a droidosból jó.

junkpod: Áh, csak ismerem őket (mikor még nyomattam, kb. 1500 cégnek csináltam AdWords reklámot - mondjuk úgy, kaptam elég Google-élményt).

tonyqa23: Ebben nem tudok segíteni. Próbálj rákeresni!

[ Szerkesztve ]

(#34005) tonyqa23 válasza LonGleY (#33995) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Mostmár megy ez nekem is, nem kell képmetsző... de még mindig nem jöttem rá, hogy neked hogy indul a letöltés automatice?

[ Szerkesztve ]

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#34006) Atesz 666 válasza LonGleY (#33997) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

Üdv.

-Úgy értettem,hogy amit szeretnék..

-Mert létrehoztam egy mappát ahova át is tudtam másolni vagyis mozgatni a kijelölt képeket,de a abból a mappából ahonnan át mozgattam a képeket nem tudom kitörölni a képek maradványait..

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#34007) fdisk válasza LonGleY (#34004) üzenetére


fdisk
őstag

Akkor bocs.
Figyelmetlen voltam.

Atesz 666: Az elég érdekes böngésző lehet.
Próbáld ki az ES File Explorer-t.
Nálam minden lehet vele törölni.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#34008) z123456789 válasza LordRajZoL (#33840) üzenetére


z123456789
addikt

(#33840) LordRajZoL
Köszi az előző választ is.

Azt hiszem kezdem érteni a programot.Legalábbis olyan szinten amennyire nekem szükségem van rá. :)
Még írok ha valamit nem értek.

Addig is köszi!

(#34009) Keraa


Keraa
aktív tag

Sziasztok!
Egy jó videó lejátszó programot tudtok ajánlani, ami kihasználja full HD -nál a 4 magos rendszert (LG Optimus G) és nem akad, ugrik , gyorsul, és gondolkodik egy ideig, hanem teszi a dolgát. :DD

Előre is köszönöm! :R

(#34010) saltanus


saltanus
aktív tag

esetleg tud valaki egy ilyen appot?

https://www.pcgamebenchmark.com/signature/intel-core-i7-4770k/16gb/nvidia-geforce-gtx-1070/twitch.png

(#34011) junkpod válasza fdisk (#34001) üzenetére


junkpod
nagyúr

Nekem is törlődnek...

Box's don't touch!

(#34012) LonGleY válasza Keraa (#34009) üzenetére


LonGleY
veterán

MX Player, bekapcsolt HW decodinggal.

saltanus: Olyat? Igen :D

[ Szerkesztve ]

(#34013) Atesz 666 válasza fdisk (#34007) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

Üdv.

-Nem, ez nem böngésző ,hanem a Totalkommander.. :Y :W
-Egyébként most töltöm le az általad ajánlott ES File Explorer-t,de már csak holnap fogok vele ismekedni. :R :R

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#34014) Semm1


Semm1
tag

Mi tudnátok ajánlani gyors fájlátküldésre PC és telefon közt? Valami gyors és egyszerű megoldásra gondolok amivel persze tudok több fájlt is küldeni ha gyorsan kell... Gondolkodtam egy USB-s Bluetoth-on is, de az ha jól tudom csak egyesével kiválasztva lehetne használni. Használom az AirDroid-ot és nincs is vele semmi gondom, csak néha jobb lenne valami egyszerűbb, ha van.
Nincs valami olyan app, ami ha itthon mindkét gép WIFI-n van, akkor 1-2 gombnyomással lehet vele másolni, akár fizetős is.

(#34015) LonGleY válasza Semm1 (#34014) üzenetére


LonGleY
veterán

BitTorrent Sync

Írtunk róla párszor itt. Ez rendes sync a gépek közt
bittorrent alapokon, a tesztverzió ellenére stabil kis kliensekkel.
Az ilyen file-push alkalmazások nekem nem jöttek be.

(#34016) saltanus: Így már világos. De ezt meghagyom a törpieknek, én ezennel bedobom a törölközőt mára. :] Hol a Magne B6-om?

[ Szerkesztve ]

(#34016) saltanus válasza LonGleY (#34012) üzenetére


saltanus
aktív tag

egy olyan appot keresek ami automatikusan csaereli a hattereket, DE ne a galaeriabol, hanem pl netrol,vagy linkrol, vagy esetleg masik appbol pl HD wallpaers...
mert ilyet meg nem talaltam
elore is koszi

ilyet

https://www.pcgamebenchmark.com/signature/intel-core-i7-4770k/16gb/nvidia-geforce-gtx-1070/twitch.png

(#34017) k850 válasza Atesz 666 (#34006) üzenetére


k850
addikt

"nem tudom kitörölni a képek maradványait.." :F

Ha a Thumbs előnézeti képekre gondolsz, akkor azt a memóriakártya / DCM / .thumbnails mappába keresd.
A fájlkezelődbe állítsd be, hogy a rejtett mappákat is megjelenítse. :K

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#34018) junkpod válasza Semm1 (#34014) üzenetére


junkpod
nagyúr

Driveba feltoltve nem jo?
Más, dolphin brosert rá lehet venni, hogy a youtube linkeket a youtube app nyissa meg?

Box's don't touch!

(#34019) junkpod válasza LonGleY (#34015) üzenetére


junkpod
nagyúr

Éjszakára inkább már Jägert javaslok:)
Nyugtatja a gyomrot is.

Box's don't touch!

(#34020) papp053


papp053
tag

Olyan programot keresek amivel a számítógépen lévő filmeket meg tudom nézni tableten/telefonon.
Minden eszköz egy wifire csatlakozik...

(#34021) dokee78


dokee78
félisten

MXplayerről jut eszembe.
Miért nem tudok gesztussal fényerőt állítani?
ICS-en használtam,akkor ha bal oldalon le fel húztam az ujjam akkor állította,itt jelenleg nekem JB alatt nem megy.

(#34022) papp053 válasza dokee78 (#34021) üzenetére


papp053
tag

Nekem a pro verzió van fent és ahogy írtad a bal oldal tekeri fel le a fényerőt... :)

Jah és 4.1 van a telefonon.. :)

[ Szerkesztve ]

(#34023) jonnyjoker01 válasza papp053 (#34020) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Azthiszem a bittorrent sync tud streamelni. Azt nem tudom, hogy, még nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#34024) papp053 válasza jonnyjoker01 (#34023) üzenetére


papp053
tag

És röviden elmondanád hogy kell? Vagy nincs erről valahol egy leírás?

(#34025) jonnyjoker01 válasza Atesz 666 (#34013) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Böngésző alatt szerintem a file browser, fájl böngészőre gondolt.

Üdv. Johnny

(#34026) petipetya válasza tonyqa23 (#34005) üzenetére


petipetya
nagyúr

A gépen lévő torrent kliensben be kell állítani azt, hogy automatikusan elinduljon a torrent letöltése akkor, ha egy bizonyos mappába bekerül a torrent fájl. Nálam ez a Dropbox / torrent mappa.

Felületesen olvastam a fórumot, ha nem ez volt a kérdés vagy már megválaszolták, akkor tekintsd tárgytalannak.

"nincs rá lezsóidő"

(#34027) jonnyjoker01 válasza petipetya (#34026) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Milyen ember az, aki felületesen olvassa el a legszentebb fórumot :DD :N

Üdv. Johnny

(#34028) tonyqa23 válasza petipetya (#34026) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Pont ezt akarom beállítani, csak épp nem tudom,hogy hogyan. Vagyis most működik, mert ezen a felugró ablakon, ami a torrent letöltés előtt ugrik fel, a bal oldalon van egy olyan, h "Hash ellenőrzés nélkül". Bepipáltam,de hogy mit jelent, fogalmam sincs, de azóta nem ugrik fel az ablak és egyből indul a letöltés. De jó lenne tudni,h mi ez...

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#34029) ERPY válasza dokee78 (#34021) üzenetére


ERPY
őstag

Nem lehet, hogy fent van valami fényerő szabályozó alkalmazás, és az írja felül az állítási lehetőséget?
Nálam például a Lux csinálta ezt.

(#34030) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Sziasztok!

Felraktam a Proximity Screen Off progit, de valamiért nem tudom letörölni. Ha rámegyek hogy uninstall, kiírja hogy failed to uninstall. Hogy lehetne leszedni?

(#34031) air válasza HollyBoni (#34030) üzenetére


air
nagyúr

Eszközadminoknál kapcsold ki!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#34032) jonnyjoker01 válasza HollyBoni (#34030) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ha megnyitod a programot valahol a beállításai között van egy olyan, hogy uninstall. Legalábbis amikor én ezt használtam, így volt.

Üdv. Johnny

(#34033) petipetya válasza tonyqa23 (#34028) üzenetére


petipetya
nagyúr

Attól függ, hogy milyen torrent klienst használsz.

Nekem a gyári Transmission alatt (Ubuntu a fő rendszerem) ezeket kellett beállítani:
- torrentek fül / hozzáadás / beállítások ablak megjelenítése / ki
- torrentek fül / hozzáadás / torrentek automatikus hozzáadása innen: itt tallóztam be a Dropbox / torrent mappát.

Nálad sem lehet bonyolultabb.

"nincs rá lezsóidő"

(#34034) LonGleY válasza papp053 (#34024) üzenetére


LonGleY
veterán

A BTSync esetében a stream még csak a wishlisteken létezik.

Közvetlen filmezésre sima Windows fájl-megosztást szoktak javasolni. Azt (SMB, azaz Samba) eléred szinte bármelyik fájlböngészővel (pl. ES File Explorer, Solid Explorer). Az ilyen módon - szokásos lejátszóban - indított anyagok menet közben csordogálnak át a készülékre.

petipetya: Az a gond, hogy külön erre én se látok beállítást az uTorrent-ben, csak az újonnan megnyitott torrentek esetében (ami nem egyenlő az automatikusan mappából betöltöttekkel). Nálam szerencsére úgy működik, hogy az újaknál felugrik a képernyő, az autoknál pedig nem és egyből indul a letöltés. De hogy milyen konfig folyományaként, azt egyelőre homály fedi. :]

Persze én itt se vagyok közben, és a nemlétező Jäger-emet szopogatom.

[ Szerkesztve ]

(#34035) Semm1 válasza LonGleY (#34015) üzenetére


Semm1
tag

Kipróbáltam, és tetszik...Jó lesz a közös fájlokhoz, zenékhez és képekhez, csináltam egy közös mappát amibe csak be kell másolnom ami kell telefonon és gépen is.
Köszönöm ! :)

(#34036) dokee78 válasza ERPY (#34029) üzenetére


dokee78
félisten

Annyi,hogy gyárilag maxon van a fényerő,de ez Minin is így volt.

(#34037) kovisoft válasza papp053 (#34020) üzenetére


kovisoft
őstag

Ha a filmek egy megosztott mappában vannak, akkor az ES File Explorer-rel meg tudod nyitni ezt a mappát a telefonodon, aztán pl. a BSPlayer-rel le tudod játszani a filmeket a megosztott mappából.

(#34038) Bozek válasza kovisoft (#34037) üzenetére


Bozek
nagyúr

A BSPlayer esetében nem is kell az ES File Explorer. Van benne LAN mód, ami pont erre való. Én beállítottam a gépnek egy rendszergazda jelszót és azzal csatlakozok minden alkalommal, így az összes mappát látom.

(#34039) fatal`


fatal`
félisten

uTorrenthez / Transmissionhöz miért nem használtok WebUI-t? És akkor semmi köze az egésznek a kliens beállításaihoz.

Telóra meg mehet a TorrentToise és akkor lehet berakni torrentet.

(#34040) kovisoft válasza Bozek (#34038) üzenetére


kovisoft
őstag

Jé, tényleg megy! Köszi a tippet. :R

(#34041) LonGleY válasza fatal` (#34039) üzenetére


LonGleY
veterán

Egyszer már leírtam, hogy miért nem jó a WebUI: nem megy offline, így pont az eredeti célnak nem felel meg (böngészgetsz pár napig csak a telódon, összegyűjtesz pár torrentet, majd ha a géped legközelebb bekapcsolod, egyből szippantsa a cuccokat). Az, hogy menet közben távolról tudom pausolgatni a torrenteket, nem érdekel. Ha mégis, max belépek TeamViewer-el. De itt ugye az kell, hogy úgy pakolj torrentet, hogy a gép nincs bekapcsolva. És nem RSS-el.

Ha folyamatosan használnék BitTorrent Sync-et, vagy ha a Dropbox már képes lenne a custom mappák szinkronizálására mobilon is, akkor még egyszerűbb lenne a dolog: a böngészőből egyből a megosztott mappába menteném a torrent fájlt. Ennyi. Ennél egyszerűbb módszer nem hiszem, hogy van. Most még kell hozzá egy kis fájlböngészés (nálam)... Na, bumm. Ez a fenti programok alkalmazásával/fejlődésével már csak egyszerűsödhet.

[ Szerkesztve ]

(#34042) olivera88 válasza FZsolt15 (#33917) üzenetére


olivera88
veterán

Letöltöttem, de nem tudom használni :( Hova kell az ip cimet beirni amit mutat?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#34043) tonyqa23 válasza petipetya (#34033) üzenetére


tonyqa23
senior tag

"- torrentek fül / hozzáadás / torrentek automatikus hozzáadása innen: itt tallóztam be a Dropbox / torrent mappát."

Ez idáig nekem is teljesen jó...De az első dolgot nem is értem, nálam ilyenek nincsenek, h :" torrentek fül / hozzáadás / beállítások ablak megjelenítése / ki". uTorrent 3.3.1-et használok.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#34044) fatal` válasza LonGleY (#34041) üzenetére


fatal`
félisten

Így meg valami mappába szemetel a torrent kliens, vagy kint dekkol az ablak amíg oda nem ülsz a gép elé.

Egyébként a kettőt lehet vegyíteni is. :)

(#34045) LonGleY válasza fatal` (#34044) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem szemetel sehova, csak elkapja a megadott mappából, és már törli is. A töltés oda megy, ahova szokásosan.

Semmilyen ablak nem dekkol kint, egyből indítja a letöltést (legalábbis nálam).

tonyqa23: Az első pár beállító-ablakom, hátha segít valamit...

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ]

[ Szerkesztve ]

(#34046) fatal` válasza LonGleY (#34045) üzenetére


fatal`
félisten

"A töltés oda megy, ahova szokásosan."

Pont ettől lesz szemetelés, mivel csak 1 konkrét mappát tudsz beállítani, ahova automatán elindítja a letöltést. És már keletkezik is a kupleráj az adott mappában, kategorizálás nélkül. :)

"Semmilyen ablak nem dekkol kint, egyből indítja a letöltést (legalábbis nálam)."
Így szemét van a megadott mappában. Ha pedig szeretnéd kategorizálni, akkor nem lehet csak letöltés után, nem lehet automatizálni, pedig megoldhatnák, pl. torrent név alapján, hogy ne mindent egy helyre töltsön, ha kikapcsolod az ablakot.

(#34047) LonGleY válasza fatal` (#34046) üzenetére


LonGleY
veterán

Én elrakom a helyükre a cuccokat letöltés után.
De milyen szemét? Egy NFO fájl vagy egy CUE?

[ Szerkesztve ]

(#34048) fatal` válasza LonGleY (#34047) üzenetére


fatal`
félisten

Nem konkrét maradvány szemétre gondoltam, hanem a "rendetlenségre". Ha te elrakod, ok. Én szeretem már letöltés előtt rendezni, ennyi. :)

Egyébként pl. nfo meg sample is marad, ami nem kell.

Csak megjegyeztem, hogy van a webuinak is előnye. Plusz még látod hol tart a letöltés, tudod szüneteltetni, leállítani, törölni.

[ Szerkesztve ]

(#34049) LonGleY válasza fatal` (#34048) üzenetére


LonGleY
veterán

Jaja, hát, más a felhasználási igény. Nekem nem baj az ilyen jellegű ömlesztés.

A funkció viszont, hogy bekapcsolom a gépet és a már rég elfeledett, de korábban készenlétbe pakolt torrentek elkezdenek csorogni, megfizethetetlen. :]

De majd felnyomorgatok megint WebUI-t is, és rendesen kipróbálgatom.

[ Szerkesztve ]

(#34050) fatal` válasza LonGleY (#34049) üzenetére


fatal`
félisten

"A funkció viszont, hogy bekapcsolom a gépet és a már rég elfeledett, de korábban készenlétbe pakolt torrentek elkezdenek csorogni, megfizethetetlen. :]"

Ez mondjuk nem rossz, ezért is mondtam, hogy lehet a kettőt vegyíteni és, ha ez a cél, akkor akár dobálhatja az ablakokat is (viszont ilyenkor ugye előre nem töltődnek le a cuccok).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.