Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91001) holozis_HUN válasza gaben0211 (#91000) üzenetére


holozis_HUN
veterán

CCleaner szerintem okés, én használtam, de már nem.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#91002) Bozek válasza gaben0211 (#91000) üzenetére


Bozek
nagyúr

SDMaid

(#91003) basaja válasza Bozek (#91002) üzenetére


basaja
senior tag

+1,régóta használom a fizetős verziót, messze a legjobb :)

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#91004) karldergroße


karldergroße
senior tag

Nem tudja valaki, E-Robotban hogyan lehet kiiktatni azt a beállítást, hogy a program folyamatosan kiírja a képernyőre a koordinátákat, akkor is, ha a szoftver nem fut az előtérben? Borzalmas idegesítő.

(#91005) #79335424 válasza karldergroße (#91004) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezt inkább az E-Robot topikban kérdezd, mert nem tűnik egyszerűen megválaszolhatónak. Ha valaki ilyet kérne tőlem, akkor eltöprengenék egy darabig azon, hogy ezt miként tudnám megoldani. Neked meg csak úgy, "mellékhatásként" csinálja a Robot? Ez minimum fura. Töltsd fel légyszi valahova a parancsot, hogy ránézhessek, mert ez érdekel!

[ Szerkesztve ]

(#91006) #79335424 válasza karldergroße (#91004) üzenetére


#79335424
törölt tag

Update: Megvan!
Ez nem beállítás, hanem letöltötted a 012 -es példát, ami ez:

"sample-012-01:

Az SMS érkezett esemény detektálja, ha új üzenet érkezik a "location" szöveggel. A parancs megpróbálja bekapcsolni a GPS-t ha ki volt kapcsolva és ezután meghatározza az utolsó ismert pozíciót. Ezután a parancs kikapcsolja a GPS-t ha korábban is ki volt kapcsolva, majd visszaküld egy SMS a feladónak a "from" változó használatával. Az üzenet tartalma a pozíció lesz."

Ezután átkutyultad valami másra az eseményt. A parancs így nem tud SMS -t küldeni (mivel a "from" változóhoz kéne az eredeti esemény is), viszont a parancsnak van egy "üzenet megjelenítése" művelete is, ami buboréküzenetben kiírogatja az aktuális koordinátákat. Tiltsd, vagy töröld ezt a műveletet (vagy az egész parancsot) és ahhoz, hogy segíthessünk, írd meg odaát, hogy tulképp mit szerettél volna összehozni!

[ Szerkesztve ]

(#91007) mzso


mzso
veterán

Másnak is behalt az Accuweather? Karikázott egy napig, újraindítás után meg csak az ikonját mutatja a widget.

(#91008) holozis_HUN válasza mzso (#91007) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nekem a gyári (Sonys) accuweather-től szedi az infót és totáljól megy. Gyorsan frissít is.

Amúgy: AdGuard generált 30 mb adatforgalmat!! Pár nap alatt (mobilnet...) így ment a levesbe. Pedig tetszett és az akut nem zabálta. Marad az AdAway és a MinMinGuard, csak ezek adatforgalom-csökkentő módban nem szűrik a reklámokat.

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#91009) gatto_ válasza holozis_HUN (#91008) üzenetére


gatto_
senior tag

Elvileg nem az Adguard generálja a forgalmat, csak mivel rajta keresztül történik az adatáramlás, így az ő számlájára írja sok adatforgalom mérő.
Nálam nem generál semmi adatforgalmat magától.

(#91010) kkdesign válasza gaben0211 (#91000) üzenetére


kkdesign
senior tag

Én lecsupaszított Clean Mastert használtam régebben, azaz csak a cache-rendszer tisztítást engedtem neki, semmi mást. Minden más pontját kikapcsoltam, mostanra pedig a beállítások tárhely részén cache-t törlök a már sz@r a helyzet, plusz Asus tab révén van ram tisztító gomb, ez a kettő amit használok+ naponta újraindítom, azóta egész jól muzsikál a dolog :)

(#91011) #79335424 válasza kkdesign (#91010) üzenetére


#79335424
törölt tag

Titanium szerint 270 telepített alkalmazás a chinafonon. Nem használok semmilyen RAM hókuszpókuszt és a telóm nonstop be van kapcsolva, amíg valami nem kér újraindítást. Az eddigi uptime csúcsom két hónap, meg egy pici. Ami jó, azt nem kell megjavítani.

[ Szerkesztve ]

(#91012) XtremLor válasza #79335424 (#91011) üzenetére


XtremLor
őstag

1-2 honapos itt is a futasi ido, akkor se a lassulas miatt kell ujrainditani.
Greenify hibernal kb ennyi....

"Legen...Wait for it...Dary"

(#91013) adsl


adsl
aktív tag

JB-re van olyan program ami két koppintással lezárja a telót?Vagy ez csak KK-tól működik?

(#91014) dlaj válasza adsl (#91013) üzenetére


dlaj
őstag

Ezeknek elég egy koppintás is. Én az elsőt szeretem legjobban. És persze jó a JB-re is.

[ Szerkesztve ]

(#91015) mzso válasza holozis_HUN (#91008) üzenetére


mzso
veterán

A jelek szerint új modulja van. A régije meg meghalt...

(#91016) adsl válasza dlaj (#91014) üzenetére


adsl
aktív tag

Köszönöm! :R

(#91017) Oldman2 válasza Bozek (#90999) üzenetére


Oldman2
veterán

Elküldöm PM-ben neked...
:-)

(#91018) Pepinosz válasza #20749568 (#90944) üzenetére


Pepinosz
újonc

Sajnos a bootolással csak addig jut hogy a hardver logoja jelenik meg, és villant egyet és nem megy tovább.

Pepinosz

(#91019) karldergroße válasza #79335424 (#91006) üzenetére


karldergroße
senior tag

Itt is köszi.

(#91020) adrian94


adrian94
őstag

Tudtok ajánlani ingyenes app / játék lezáró appot ? :) Olyanra gondolok, hogy ha valaki mondjuk rámegy a Youtube app-ra akkor csak kóddal / lerajzolt mintával tudja megnyitni !

[ Szerkesztve ]

(#91021) Oldman2 válasza adrian94 (#91020) üzenetére


Oldman2
veterán

(#91022) adrian94 válasza Oldman2 (#91021) üzenetére


adrian94
őstag

Ezt próbáltam már de valamiért nem volt jó :( Kijelöltem megadott appokat (hogy melyiket zárja le) de utána ugyan úgy elérhető volt az összes ! :(

(#91023) Oldman2 válasza adrian94 (#91022) üzenetére


Oldman2
veterán

Akkor valamit nem jól állítottál be, mert ez működik rendben...

(#91024) vadászcsiga válasza adrian94 (#91022) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ráadásul ki lehet játszani egy szimpla törléssel appdrawerbol. Legalábbis a G2 gyárijában.

(#91025) adrian94 válasza Oldman2 (#91023) üzenetére


adrian94
őstag

Azon kívül, hogy kiválasztom melyik appot zárja le kell még valamit állítani? Meg átállítottam, hogy ne kódot hanem egy lerajzolt mintát kérjen..

(#91026) Oldman2 válasza adrian94 (#91025) üzenetére


Oldman2
veterán

Megnézem rövidesen...

(#91027) adrian94 válasza Oldman2 (#91026) üzenetére


adrian94
őstag

Köszi :R

(#91028) Oldman2 válasza vadászcsiga (#91024) üzenetére


Oldman2
veterán

Mit kell ehhez törölni?

(#91029) vadászcsiga válasza Oldman2 (#91028) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Magát az appot. Novaban is sikerült.

(#91030) Oldman2 válasza vadászcsiga (#91029) üzenetére


Oldman2
veterán

Ha törölni tudtad, akkor az nem volt megfelelően beállítva.

(#91031) vadászcsiga válasza Oldman2 (#91030) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Pin kód kétszer megadva, app kiválasztva. Beállításokban nem turkáltam.

(#91032) Quasi_modo válasza beg (#90992) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

+ #91021) Oldman2 LP alatt nem akart normálisan működni. Csak KK-on.

valami

(#91033) oncsi


oncsi
őstag

Sziasztok.
Lin2SD futásához beállítottam a kártya 2. partíciójának 512 MB-ot. Ez most kevés lett. Mivel tudom átméretezni az 1-es partíció felszabadított részével? Az 1-es teljesen üres most.
1-es Fat32 15GB
2-es Ext3 512MB

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#91034) tomy86 válasza oncsi (#91033) üzenetére


tomy86
addikt

Például a Minitool Partition Wizard progival. Igaz, hogy ez windowsos program, de én a kártyát is ezzel szoktam formázni. Androidos progit majd ajánl valaki más (ha van használható) :)

(#91035) Narxis válasza oncsi (#91033) üzenetére


Narxis
nagyúr

Android Partition Tool

Én mondjuk csak arra használtam, hogy formázzam az ext4 partíciót ROM cserélgetések után de elvileg tud mindent. Root kell.

Thanos was right.

(#91036) vadorzó válasza gaben0211 (#91000) üzenetére


vadorzó
aktív tag

SDmaid free verziója szerintem tudja amire szüksége van egy átlag felhasználónak.

You can't see California without Marlon Brando's eyes

(#91037) #79335424 válasza Narxis (#91035) üzenetére


#79335424
törölt tag

+1
Én is használtam. Jó cucc.

(#91038) oncsi válasza Narxis (#91035) üzenetére


oncsi
őstag

Én is az APT-vel készítettem (nincs win-es gépem, Linuux alatt meg nem sikerült). Viszont átméretezni nem tudtam vele. Most inkább minden link-et visszaállítottam, és megcsinálom előröl, más arányban.
Kérdés: Linux alatt lehet egyszerűen készíteni a kártyáról másolatot? Az Ext3-at lehet egyszerűen másolni egy új kártya, új partíciójára? Azonosnak kell lennie az új partíciónak méretre?

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#91039) Oldman2 válasza vadászcsiga (#91031) üzenetére


Oldman2
veterán

Pedig a beállítások alatt van a "titok", többek között abban, hogy nemcsak az érintett App-ot, hanem magát az az AppLock-ot is megfelelően le kell védeni. Ehhez megvannak a megfelelő lehetőségek a Beállításokban.

Persze, így már kellőképpen kényelmetlenné válik a használat, de valamit valamiért. Én nem tudom elképzelni, hogy e feladatot meg lehetne oldani másképpen mint ahogy ez az app végzi azt.

(#91040) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

Sziasztok!
Facebook appban hogy tudom előhozni a Messenger gyors szmájli menüjét? Már ha van ilyen lehetőség, de sok embernél látom, hogy fb kommenteknél használja a Messenger szmájlikat...

Samsung Galaxy S23

(#91041) viano


viano
aktív tag

Az éppen használt mobil-frekvencia/ák (pl. LTE Band) kijelzésére/ ellenőrzésére van valamilyen App?
Köszi!

(#91042) beg válasza viano (#91041) üzenetére


beg
veterán

Az összefoglalóban is látható Nagy LTE frekvencia vadászat. csak ezzel foglalkozik, ott megtalálod amit keresel.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#91043) vadászcsiga válasza #79335424 (#90996) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Egy nap utan azt mondhatom hogy tökéletesen működik. Nem emlékszem hogy ma ujra töltött volna a chrome. Rendszer sem szenved. Az akksit még figyelem, az mintha jobban merülne de nem biztos hogy emiatt.

[ Szerkesztve ]

(#91044) viano válasza beg (#91042) üzenetére


viano
aktív tag

Köszi és bocs!
a kereső sajnos nem hozott találatot. :(

(#91045) beg válasza viano (#91044) üzenetére


beg
veterán

Ne viccelj, nem releváns találat azért linkelem. Csak pont kapóra jött a kolléga bejegyzése :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#91046) junkpod válasza Melack (#90984) üzenetére


junkpod
nagyúr

Én egyszerűen letiltottam rendszerben, amúgy én a Google naptár profit használom, az Outlook fiókot pedig a Nine kezeli. Együtt tökéletesen működnek.

Box's don't touch!

(#91047) Melack válasza junkpod (#91046) üzenetére


Melack
veterán

Naptárra ott a Sunrise jelenleg, mailre meg a BlueMail. Most ez jó párosnak tűnik. Aztán meglátom. A tippeket köszi!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#91048) ignisz válasza junkpod (#91046) üzenetére


ignisz
senior tag

Szép napot. A google naptárt használom, a profi mennyiben más?

(#91049) ignisz válasza ignisz (#91048) üzenetére


ignisz
senior tag

Hol található a Google naptár profi?

(#91050) herdsman12


herdsman12
őstag

K-9 Mail (5.008) a napokban frissült és megbuggyant a címzés kezelése.
Elkezdem beírni a címzettet és nem ajánl fel lehetőségeket, mint régebben.
Ha a "Címzett" sorban a "Névjegy" ikonra kattintok, jön a névjegyzék, rábökök a megfelelőre és közli, hogy "Email cím nem található", pedig van.
Csak nálam jelentkezik ez a gubanc?
Esetleg régebbi verziója van valakinek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.