Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118001) Narxis válasza zolikaDB (#117994) üzenetére


Narxis
nagyúr

Egyik se kell, el kell távolítani, utána mehet rá a Magisk.

Thanos was right.

(#118002) lovi27 válasza Somatom (#117997) üzenetére


lovi27
addikt

Hát, nem szép a GíPíeSZ-től. ;]
Megnéztem és nálam is ez az emlegetett 7.46-os verziójú fut és abszolút nem meríti jobban az akkumulátort. Tehát nem önmagában az app okozza a túlfogyasztást.

(#118003) Probert75 válasza Krill77 (#117998) üzenetére


Probert75
addikt

Mi a baj a második linkkel? Bejelentkezel tesztelőnek és megkapod a bétát. Ennyi.

(#118004) S e t h


S e t h
nagyúr

Nem tudná vki belinkelni a swype bill. apphoz létező utasítások listáját? Nekem egy elég régi van kevés lehetőséggel, mintha találkoztam volna már részletesebbel is.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#118005) UFO1


UFO1
senior tag

Sziasztok!

Senki nem tud segíteni ebben, tényleg nagyon fontos lenne vagy hova írjak hol tud valaki segíteni. :R

[ Szerkesztve ]

(#118006) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Hello, androidra van vmi hatekony es működő hide ip alkalmazás?
Ki mit használ?

A hola nevű appot probaltam eddig, de nem megfelelő.

[ Szerkesztve ]

(#118007) Diokhan


Diokhan
addikt

Sziasztok!

Létezik jól működő root tesztelő alkalmazás? Csak azt szeretném tudni, hogy rootolva van-e a készülékem. Köszi!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#118008) Fandango válasza Diokhan (#118007) üzenetére


Fandango
veterán

(#118009) lovi27 válasza Diokhan (#118007) üzenetére


lovi27
addikt

A root-hoz kell Superuser. Van telepítve, működik? Ha a válaszok igen-igen, akkor root-olt. Ennél többet nem szoktam ellenőrizni. De ha van terminál telepítve a $ jel után add ki a su parancsot és ha a $ jel # kettőskereszt jelre változik, akkor root-olt. De a Play áruházból telepíthető jó néhány Root Checker alkalmazás is.

(#118010) lionshamlet válasza Diokhan (#118007) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Vagy az aida64.

(#118011) zeon.hu válasza lovi27 (#118009) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ez így nem minden eszközre igaz:
P7-en, korai romokon hiába ment a supersu, még utána a set_immutable.list-et el kellett távolítani, hogy teljes root jog legyen.
Ritka, de van ilyen.

#?*@&!

(#118012) lovi27 válasza zeon.hu (#118011) üzenetére


lovi27
addikt

És szabályosan jelezte a jogot, amikor egy alkalmazás megkérte és az engedélyezettek listájában is minden rendben volt ilyenkor?

(#118013) Diokhan válasza lovi27 (#118009) üzenetére


Diokhan
addikt

Köszi mindenkinek. Szerintem superuser nincs telepítve. Akkor megnézem. Esetleg a superuser hiánya okozhatja egy custom rom TWRP alatti telepítésének hibáját?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#118014) zeon.hu válasza lovi27 (#118012) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Utána kéne keresnem a topikban, a lényeg, hogy nem volt teljes root jog addig.

#?*@&!

(#118015) lovi27 válasza Diokhan (#118013) üzenetére


lovi27
addikt

Nem valószínű. Van olyan ROM amibe belefordítja a fejlesztő, van amelyikhez külön kell telepíteni, általában zip változatban, TWRP alól. De a ROM fórumán nekem mindig volt ajánlás, hogy melyiket telepítsem és honnan.

(#118016) lovi27 válasza zeon.hu (#118014) üzenetére


lovi27
addikt

Nem érdemes, mert ez kivétel ami erősíti a szabályt, és a visszajelzésből is láthatónak kellett lennie valahol.

(#118017) lovi27 válasza Diokhan (#118013) üzenetére


lovi27
addikt

A LineageOS alapú a ROM-okhoz ezt ajánlják: SU De a legjobb, amit a fejlesztők ajánlanak... ;]

[ Szerkesztve ]

(#118018) kidnou válasza vadászcsiga (#117981) üzenetére


kidnou
senior tag

Ezzel nem tudsz mit kezdeni ez szerveres. Már lrtam nemrégiben én is. Több ismerősömnél is ez van. "fejlesztenek" a fiúk....

(#118019) vadászcsiga válasza kidnou (#118018) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Köszi, akkor megszokom vagy... :)

(#118020) St3ven


St3ven
addikt

Annak, aki fogékony rá: Linux CLI Launcher

Egy teljes értékű, terminálszerű launcher, amiben parancsokkal lehet vezérelni az alapvető műveleteket.
4,7 csillag, 7k+ értékelés alapján. :DDD Témázható.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#118021) polonic


polonic
félisten

Van olyan alkalmazás, ami az akku hőmérsékletet mutatja az értesítésben egy számmal?

(#118022) kovisoft válasza polonic (#118021) üzenetére


kovisoft
őstag

A 3C Battery Monitor Widget tud ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#118023) Sátán44 válasza Sátán44 (#117956) üzenetére


Sátán44
addikt

Letöröltem a dropboxot meg az adguardot és a kijelzőidőm a duplájára nőtt. Ezek folyamatosan felébresztve tartották a telefont.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#118024) Viktor0610 válasza Sátán44 (#118023) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az AdGuard írja, hogy az akkuhasználata az állandó VPN-kapcsolat miatt nem reális, tehát azt nem biztos, hogy törölnöd kellene. :)
Ma figyelni fogom a fogyasztást, de nem tűnt fel, hogy jobban merülne a készülékem, mióta fenn van.

Samsung Galaxy A54

(#118025) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Üdv!
Gmail-ben tárolom a híváslistámat, és az sms-eimet évek óta, ahova az SMS Backup + nevű programmal mentem el.
Mindig sikerült is visszaállítanom, de most az utolsó telefoncserém után sajnos a híváslistámat a program nem tudja visszaállítani csak részben.
A gmail-ben a call lognál pedig ott vannak a hívások!
Kérdésem az lenne, hogy ezt a híváslistát a drive-ba átinportálni?
Találtam olyan programot a play-en, ami onnan elvileg visszaállítja.
Vagy esetleg ismertek-e más androidos programot, ami a visszaállítást közvetlenül a gmail-ből el tudná végezni?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#118026) #61392896


#61392896
törölt tag

Sziasztok!

Valaki keresett launchert. Én a HOLO launchert használom minden eszközömön, teljes megelégedéssel. Ajánlom.

Kerestem a múltkor olyan appot, hogy automatic call recorder. Mióta a 7-es Android van fenn, mindenki csak panaszkodik, hogy halk a partner hangja, illetve van, hogy egyáltalán nem is veszi fel. Sajnos még nem találtam olyat, ami működne a telefonomon (Moto G4, Android 7.0). Ha van megoldásotok, szívesen fogadom!

(#118027) Meggyi001 válasza #61392896 (#118026) üzenetére

Anno cyan romom voltak hasonló gondjaim, ott a total recall bevált nekem.

https://gamergep.hu/

(#118028) Nimda


Nimda
addikt

Google fotók az alapértelmezett galéria.Hogy lehet beállítani, hogy egy megosztott fotót, ne sms linken keresztül küldje valakinek whatsapp-on, hanem a régi módszer szerint, egyszerűen csak megkapja.Még a csevegésben sem látni mit küldtem el.Viszont ha nekem küld valaki fotót azt látom.

[ Szerkesztve ]

(#118029) snowdog válasza HUTCHDB (#118025) üzenetére


snowdog
veterán

Itt nézz körül, hátha megtalálod amit keresel. [link]

"Feltöltés a Drive-ba
Archívumát feltöltjük a Google Drive-ba, és e-mailben elküldjük a rá mutató linket. Az adatai beleszámítanak a tárhelyébe.
A „Kézbesítési mód” esetében válassza a Feltöltés a Drive-ba lehetőséget.
Válassza az Archívum létrehozása lehetőséget.
A kapott e-mailben kattintson a Megjelenítés a Drive-ban lehetőségre. Adatai termékenként egy mappába rendezve jelennek meg.
Adatai letöltéséhez a képernyő felső részén válassza a Letöltés Letöltés lehetőséget."

[ Szerkesztve ]

(#118030) Nimda válasza Nimda (#118028) üzenetére


Nimda
addikt

Megoldódott, a fotókon keresztül akartam megosztani, megtévesztett az ottani kontakt.

(#118031) snowdog válasza HUTCHDB (#118025) üzenetére


snowdog
veterán

Kipróbáltam, maga a letöltés működik. Próba képpen az sms-eket és a híváslistákat töltöttem le a gépemre.

[ Szerkesztve ]

(#118032) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Samsung Kies-el készült mentést hogy lehet másik telefonra átvinni? Mert a Kies nem kompatibilis a Smart Switch-el. Van mentésem a régi telefonomról, ami a héten meghalt, a névjegyzéket kellene áttenni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#118033) #61392896 válasza Meggyi001 (#118027) üzenetére


#61392896
törölt tag

Sajnos ez is csak "csendet" vesz fel. :(

6-os Androiddal jött a telefon. Addig ezt használtam, teljes megelégedéssel. A 7-es frissítés óta a háromnegyede nem vesz fel, de ha igen, akkor olyan halkan, hogy semmit sem hallok a visszajátszásnál. Sajnos, hogy nem lehet tudni mi okozza, és hogyan lehet ezt kivédeni. :U

(#118034) zsoltzsolt válasza #61392896 (#118033) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Acr?

[ Szerkesztve ]

(#118035) HUTCHDB válasza snowdog (#118029) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ezt nem ertem.
A gmail alkalmazasban vagyok a PC-n, es semmilyen lehetoseget nem latok a call log-nal...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#118036) #61392896 válasza zsoltzsolt (#118034) üzenetére


#61392896
törölt tag

Ezt már ajánlották itt. Ki is próbáltam. Sajnos ez is a halk kategóriába tartozik.

(#118037) 7Sony7


7Sony7
addikt

Srácok, régen volt olyan hívás közben, hogy felvétel indítása. Most nem találom. Mikor tűnt el az androidból? Vagy rossz helyen keresem?
Mondjuk a régi telómon custom rom volt, lehet, hogy csak abban volt benne?

-

(#118038) zsoltzsolt válasza #61392896 (#118036) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

És a Drupe tárcsázó? Abban van - engedélyezni kell - betegített hívásrögzítő.

(#118039) Mcrazy válasza Dilikutya (#118032) üzenetére


Mcrazy
őstag

Szia!
Azt kellene megnézni, hogy a Kies mentésben milyen formátumban van a Contacts, mert a Smart Switch contacts.spba formában menti. Amennyiben ez van a Kies-ben is, akkor egyszerűen készíts egy mentést az új telefonról a Smart Switch-el és másold át a contacts.spba fájlt a Kies-ből felülírva az újat, majd állítsd vissza a mentésből (ha csak a Contacts kell, akkor csak azt válaszd ki.) Ha nem készít mentést a Smart Switch, mert nincs névjegy az új telefonban, akkor természetesen készíts egyet és úgy próbáld meg. Amennyiben nem ebben a fájlformátumban ment a Kies, akkor nincs ötletem.

Üdv: Mcrazy

(#118040) Mcrazy válasza 7Sony7 (#118037) üzenetére


Mcrazy
őstag

A CWM romokban volt integrálva vagy más custom romokban. Gyáriban biztos nem.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#118041) #61392896 válasza zsoltzsolt (#118038) üzenetére


#61392896
törölt tag

Azt is már megnéztem. :(

(#118042) Mcrazy válasza #61392896 (#118041) üzenetére


Mcrazy
őstag

Egyszerűbb lenne, ha felsoroltad volna, hogy mi az amit megnéztél. Nem keresgélnének neked feleslegesen időt pazarolva.

Üdv: Mcrazy

(#118043) 7Sony7 válasza Mcrazy (#118040) üzenetére


7Sony7
addikt

Jaaa. Akkor hívás közben hogyan tudom bekapcsolni a felvevőt? Fel kell tenni egy külső progit, és külön ikonra kattintva bekapcsolni?

-

(#118044) Mcrazy válasza 7Sony7 (#118043) üzenetére


Mcrazy
őstag

Igen. Én az ACR-t használom. Beállíthatsz automatikus felvételt és indíthatod kézzel is. Kizárhatsz számokat, amiket nem akarsz felvenni. stb.. sok beállítási lehetőséggel. A kérdés az, hogy a Te telefonodon működik-e, mert általában ez szokott gond lenni. (Vagy az egyik fél halk, vagy egyiket sem hallani. stb..)

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#118045) Diokhan


Diokhan
addikt

Üdv, két kérdésem van. Első, hogy van olyan launcher, ami nem lassítja a telefont és mégis szebb, mint a gyári MM touchwiz?

Másik kérdésem, hogy mi a különbség az Aptoide-n található és a play stobe-ban lévő, egyébként egyező alkalmazások között?

Köszi!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#118046) Mcrazy válasza Diokhan (#118045) üzenetére


Mcrazy
őstag

Másik kérdésem, hogy mi a különbség az Aptoide-n található és a play stobe-ban lévő, egyébként egyező alkalmazások között?

Az egyezők között semmi, de az Aptoide-n megtalálhatók olyan alkalmazások is, ami a playen nincs, vagy nem elérhető a Te országodban.

Üdv: Mcrazy

(#118047) #61392896 válasza Mcrazy (#118042) üzenetére


#61392896
törölt tag

Nem tudom felsorolni. Nem írtam fel. Sokáig nem gondoltam, hogy nem találok jót. Már csak emlékezetből megy. De nem kértem, hogy keressetek nekem. Inkább arra számítok, hogy valaki elmondja mitől van ez a jelenség, és hogyan lehet "kicselezni". El tudom képzelni, hogy csak valami beállítás kérdése és utána már mindegyik jó lesz. Mert az ilyen rendeltetésű app-ból nagyon-nagyon sok van. Képtelenség közöttük teljesen vélelemszerűen keresni. Szóval kéne egy hozzáértő szaki, aki megmondja a tutit.

[ Szerkesztve ]

(#118048) Mcrazy válasza #61392896 (#118047) üzenetére


Mcrazy
őstag

Sajnos nem lesz ilyen szaki. Esetleg, ha befut olyan, aki ugyanolyan típusú telefont használ mint Te és van neki egy ász programja. Az a gond, hogy még márkán belül sem működik a különböző típusokon ugyanaz a program.

Üdv: Mcrazy

(#118049) 7Sony7 válasza Mcrazy (#118044) üzenetére


7Sony7
addikt

Köszi.

-

(#118050) FeZ... válasza #61392896 (#118047) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Nem vagyok autentikus az ügyben, de amikor az én telefonomra kerestem hívásrögzítőt, azt írták az egyik fórumon, hogy valamelyik korábbi Android óta ez a dolog hivatalosan nem támogatott valami miatt. (talán adatvédelem) Némelyik gyártót ez nem érdekli és ott működik. Az akkori telcsin én kipróbáltam egy tucat programot, végül egy működött hellyel-közzel rajta, de néha ez is problémás volt. (Huawei P8 és az Automatik Call Recorder) Root-olt készülékeken könnyebb megoldani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.