Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#144001) Bass válasza junior11 (#144000) üzenetére


Bass
addikt

Szia
Ez marha jó ,miért vesznek ki belőle frankó funkciókat. Akkor azért térhetett vissza mert visszaáltam egy régebbi verzióra. 😒

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#144002) atees


atees
őstag

Sziasztok! Van olyan alkalmazás, amellye egy androidos telefon/tablet bármelyik kameráját tudnám használni "kamerának"? Ránéznék a kamera képére egy másik telefonról ? Van ilyen megoldás ? Köszi

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#144003) rjg válasza atees (#144002) üzenetére


rjg
őstag

Alfred

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S23 Ultra

(#144004) w.miki válasza Somatom (#143987) üzenetére


w.miki
veterán

Annyira nem megy az angol, ezért lenne jó minél egyszerűbb automatizáló program.
Régen volt az ERobot, az már nem működik? Bár az se volt olyan egyszerű, de sokan segítettek.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#144005) DrBubo77 válasza w.miki (#144004) üzenetére


DrBubo77
addikt

Próbáld ki a Macrodroid-ot! Itt a topikja.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#144006) snooze


snooze
veterán

sziasztok!
onenote androidos verziojában lehet állitani a betünagyságot?nem találom sehol..😔

GO Gunners!!!

(#144007) Viktor0610 válasza Tökimanó (#143995) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Csak telepítsd újra az appot! ;)
Ha jól értem, az megoldás volt a másik kérdezőnek. :K

Samsung Galaxy A54

(#144008) Viktor0610 válasza snooze (#144006) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Úgy látom, nincs rá lehetőség.
És a rendszer betűmérettel sem lehet variálni.

Samsung Galaxy A54

(#144009) snooze válasza Viktor0610 (#144008) üzenetére


snooze
veterán

én sem találtam semmit..köszi..

GO Gunners!!!

(#144010) buherton válasza buherton (#143907) üzenetére


buherton
őstag
LOGOUT blog

Végül a Macrodroiddal mindent sikerült megoldani. Nagyon jó kis app.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#144011) Somatom válasza w.miki (#144004) üzenetére


Somatom
veterán

Többek között én is. :)
A Robot a szívem csücske volt, de a fejlesztője elhagyta és mivel közben változott az Android, egyre több funkciója futott (fut) errorba.
A Macrodroid logikája viszont hasonló a Robotéhoz és ott is vannak olyanok, akik lelkesedésből viszik a hátukon a topikot. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#144012) Tökimanó válasza Viktor0610 (#144007) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Na bazz! Ezt jól benéztem. Eszembe nem jutott hogy az appra gondolt :DDD Az android verzió is említve lett ,nekem meg úgy jött le hogy azt kell újrarakni :D Na holnap délután teszek egy próbát az app újratelepítéssel. És köszönöm hogy felnyitottad a szemem! :R

(#144013) atees válasza rjg (#144003) üzenetére


atees
őstag

Nagyon jó köszi! Pengén működik!

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#144014) kezman válasza Tökimanó (#144012) üzenetére


kezman
őstag

Nem kell újra rakni, hívod a számot, alul három ikon, a jobb oldalit (kis kockák) megnyomod, és ott hangszóró, örülsz. ;)

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#144015) szimi57


szimi57
őstag

A Nováról váltottam. :)

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#144016) zsoltzsolt válasza szimi57 (#144015) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Remek..és mi ez? :D

(#144017) szimi57 válasza zsoltzsolt (#144016) üzenetére


szimi57
őstag

[link]

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#144018) zsoltzsolt válasza szimi57 (#144017) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi, így már érthető 😁

(#144019) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok,
Olyan programot keresek, amivel lelehet tölteni youtube-ról mp3-ba konvertált hanganyagot.
Lehet ez önálló progi, vagy adott böngészőbe épült kiegészítő.
Köszi!

free your mind

(#144020) szimi57 válasza Jazz (#144019) üzenetére


szimi57
őstag

Nézd ezt.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#144021) Tökimanó válasza kezman (#144014) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Közben újraraktam de nem lett jó. Viszont így ahogy írtad valóban jó. Köszönöm! Mondjuk azt nem értem hogy a bal oldali kis hangszóró ikon akkor minek van ott. Igaz ha engem hívnak akkor még azzal tudom kihangosítani. Na mindegy, lényeg hogy megoldódott a gondom 😄

(#144022) forintuser válasza szimi57 (#144017) üzenetére


forintuser
őstag

Az ebben az alkalmazásban lévő fotó widgetet, vagy alkamazást nem tudsz véletlenül? Vagy bárki?

Holnapkészítést vállalok.

(#144023) szimi57 válasza szimi57 (#144020) üzenetére


szimi57
őstag

A launcher alkalmazásra gondolsz, vagy a downloaderre?

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#144024) #07282432


#07282432
törölt tag

Sziasztok!

Remélem jó helyre írok. Adott a legfrisebb Google Play és a legfrisebb GMS-el,és rendszeresen a képen látható dolgot csinálja annyi különbséggel hogy néha a Chrome is előkerül...adattörlés megvolt+a két alkalmazásban is ki van kapcsolva az automatikus frissités:

(#144025) forintuser válasza szimi57 (#144023) üzenetére


forintuser
őstag

A launcher alkalmazásra gondoltam. Bocsánat.

Holnapkészítést vállalok.

(#144026) szimi57 válasza forintuser (#144025) üzenetére


szimi57
őstag

Van beépített diavetítő widget (Képdia) Nálam azt láthatod egy előző linkemnél.

[ Szerkesztve ]

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#144027) kmarci25 válasza #07282432 (#144024) üzenetére


kmarci25
veterán

Szerintem ez normális. Az automatikus frissítést tudod kikapcsolni, nem pedig azt, hogy felajánlja a frissítést. Tehát az történik, hogy magától, automatikusan nem frissít, de a listában látni fogod, ha van frissítés. Ha azt szeretnéd, hogy ne is lásd a listában, azaz megszüntesd a Play-jel az összekapcsolást, arra más módszer kell, de abban nem tudok segíteni, de majd jön, aki tud. :K (Pl. crok.)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#144028) Indiant


Indiant
addikt

Egy ideje a Messenger üzenetimről a FB is küld külön értesítést. (én nem kapcsoltam be)
Miképp lehet tőlük megszabadulni?

(#144029) S e t h


S e t h
nagyúr

Srácok, ez minek az ikonja?
Haver kérdezi, de nekem még nem volt szerencsém hozzá.
Nagyjából azt sem tudja miként aktiválódott.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#144030) polonic válasza S e t h (#144029) üzenetére


polonic
félisten

Szerintem wifi hívás lehet.

(#144031) crok válasza S e t h (#144029) üzenetére


crok
Topikgazda

Így van, szerintem is a VoWIFI lehet.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#144032) WhiteWalker válasza Indiant (#144028) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Beállítás/alkalmazás/ Facebook/ értesítés / üzenet értesítés

(#144033) forintuser válasza szimi57 (#144026) üzenetére


forintuser
őstag

Úgy értettem, hogy például Nova alatt hogyan tudnék olyan képdia widgetet összehozni.. :R

Holnapkészítést vállalok.

(#144034) szimi57 válasza forintuser (#144033) üzenetére


szimi57
őstag

Ez csak külső alkalmazással oldható meg.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#144035) forintuser válasza szimi57 (#144034) üzenetére


forintuser
őstag

Semelyik alkalmazás nem megy külső linkkel./Google Photos/ Tehát nincs ilyen. 😬

Holnapkészítést vállalok.

(#144036) Jazz válasza szimi57 (#144020) üzenetére


Jazz
veterán

Azt írja amikor megadom az elérési utat, hogy "pls enter valid URL"

free your mind

(#144037) szimi57 válasza Jazz (#144036) üzenetére


szimi57
őstag

Én a PC-s verziót használom. Ránéztem az appra, de ez nem az. Kuka. Erre kellene rákeresni: KeepVid - Ultimate HD Video Downloader.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#144038) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Van valami app ami jelzi , esetleg értesítést küld az aktuális forgalmi helyzetről , változásról , lezárásokról , balesetekről stb. , mondjuk egy kiválasztott városban , vagy behatárolt területen belül.

(#144039) Dr.NX válasza WhiteWalker (#144038) üzenetére


Dr.NX
addikt

Igen, van, helyes a kijelentő mondat.
RUTIN

Elfogadom a sütiket.

(#144040) Bozek válasza forintuser (#144035) üzenetére


Bozek
nagyúr

Hol volt leírva, hogy az a Képdia Google Photos-ból dolgozik? Tehát van, csak neked nem arra van szükséged, amit kérdeztél.

(#144041) WhiteWalker válasza Dr.NX (#144039) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ez jó lenne , de állandó GPS bekapcsolás kell neki :W

Amúgy tök jó , ez és a hasonló appok régebben simán kiolvasták a mobil net adatokból. :W

Vagy a mobil cellular kiolvasás megszűnt?

[ Szerkesztve ]

(#144042) crok válasza WhiteWalker (#144041) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem szűnt meg de az AOSP forrás szerint már nem lehet külön kapcsolni (asszem' Pixel-ekben pl vagy csak on vagy csak off helyzetmeghatározás van; nekem AICP ROM-on meg LOS ROM-okban is benne van hagyva a kapcsoló, MIUI-ban is benne van a kapcsoló.. változó), mi a Life360-at is akkukímélő (cella + wifi & bluetooth scan-el ha az utóbbi kettőt bekapcsolod mellé) helyzetmeghatározással használjuk, pár perc alatt házszámra látszik hol vagyunk :D Szerintem erre a célra ez is elég lenne, neked is, nem igazán értem miért kér az az app fine location permission-t mikor a coarse is (szerintem) elég kellene legyen..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#144043) szimi57 válasza forintuser (#144035) üzenetére


szimi57
őstag

Alakul :)

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#144044) forintuser válasza szimi57 (#144043) üzenetére


forintuser
őstag

Legalább neked átment amit akartam. :R :R

Holnapkészítést vállalok.

(#144045) draco31


draco31
veterán

Hello!
360 fokos gömbpanoráma szerkesztő program létezik?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#144046) C64


C64
őstag

Hali

Nem tudom hol kérdezzem, ezért itt próbálom. Android 10-nél mit érdemes backupolni TWRP-vel, hogy az A és B particiós mizéria ne kavarjon be? Már volt, hogy a backup restore után soft brickes lett a telóm és full nulláról kellet telepíteni mindent. Jó volna ezt elkerülni, mert még a data particióról is eltűnt minden :/

Köszi :R

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#144047) Bozek


Bozek
nagyúr

Egy érdekes hibára lettem figyelmes a Facebook alkalmazásnál. Ha egy ismerőst törlök telefonon, akkor azt csinálja, mintha bejelöltem volna újra. Fura volt, hogy a törölt ismerős másnap visszaigazolt... Persze a jelölést nem tudom törölni utána, mert hibára fut. Végül böngészőből (PC-n) csináltam meg, úgy már megoldódott.

Tudom, minek használok FB-t. :D

(#144048) mobilizmo válasza C64 (#144046) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Tudtommal a nandroid backup-ra eleve azért van szükség, ha beüt a gebasz, legyen mit visszaállítani. Szóval nem tudom miről beszélsz amikor azt írod full 0-ról kellett telepíteni. Szerintem ha minden partíciót lementesz abból biztos nem lesz baj. Persze a visszaállításnál, ha szükség lesz rá, majd figyelni kell.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#144049) Jazz


Jazz
veterán

Létezik olyan app, amivel lehet zenét vágni, vagy akár videóból hangsávot kivenni, mp3-at konvertálni és vágni? A következő formátumokra:
- FLAC, mkv, mp4, mp3, webm
Köszi!

free your mind

(#144050) nyisziati válasza Bozek (#144047) üzenetére


nyisziati
veterán

A FB app manapság egyre több hülyeséget csinál. Elég sokminden PC-ről oldható csak meg. Maga az app is egyre többször átirányít böngészős felületre.
Állítólag csak iOS-re fejlesztik rendesen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.