Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108001) rlazol


rlazol
addikt

Sziasztok!

Samsung A36os telefonom van, a gyári Androiddal, nem nagyon telepítettem appokat se. Amikor az elkészített ill letöltött képeket nézegetem, nem tudok a jobbra/balra húzással váltani a következő/előző képre. Miért van ez? Úgy látom, hogy a környezetemben lévő emberek okostelefonján ez eléggé alapfunkció.

köszönöm!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#108002) Pit221


Pit221
csendes tag

Sziasztok

Facebook alkalmazásnak a chat oldalsáv eltűnt de ha böngészőből jelentkezek be akkor ott van mint eddig. Ennek mi lehet az oka s hogyan orvosolható?

Töröltem már az alkalmazást,volt már wipe cache partition de nem oldódott meg a gondom.

Samsung Galaxy Tab 4 10.1 készülékről van szó,minden gyári nincs root sem romolva!

Pit221 felhasználónak 2 pozitív és 0 negatív értékelése van a régi értékelési rendszerben!

(#108003) Mr. Y válasza repvez (#107982) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Igazából a Google Play Music csak elhalkul GPS mellett és rögtön visszaadja a hangerőt, ráadásul fokozatosan (ami személy szerint nekem nagyon tetszik), és válassz egy programot az áruházból, amely képes a fizikális gombok tulajdonságainak megváltoztatására (van egy pár). Ott akkor be tudod állítani, hogy például rövidekre számot váltson, hosszúakra hangerőt szabályozzon.

But who is watching the guardians?

(#108004) Chrys_


Chrys_
addikt

Olyan Wifi manager programot keresek, ami azonos SSID esetén látja az összes eszközt.
Az otthoni hálózatomban van egy AP router és egy ugyanolyan másik router Media Bridge-ként. Ezek wifin csatlakoznak egymáshoz. A Media bridge router ugyanazzal az SSID-vel kiterjeszti a hálózatot, így az AP routertől messze eső pnotokon is erősebb a jel, ha a Media Bridge router van az adott eszközön WLAN-hoz kiválasztva.
Android 4.4.2 esetén a beépített wifi manager csak az SSID-t látja, a további tulajdonságokat nem, tehát csak 1x szerepel a listában. És ez nálam mindig az AP router (amelyiknek éppen az adott heyliségben gyengébb a jele).
Kipróbáltam a WiFi Manager programot, sajnos az is csak 1x találja meg az adott SSID-t (AP router), de ez kiírja a router MAC címét is. De a Media Bridge itt sem lesz listázva.

A windows desktop gépem látja mindkettőt, és ott ki tudom választani az éppen megfelelő routert.

(#108005) kinder93


kinder93
aktív tag

Sziasztok!

Tudtok olyan alkalmazást, amivel meg tudom állapítani, hogy az aktuális 4G cella milyen sávban működik?

(#108006) cellpeti


cellpeti
veterán

sziasztok!

van olyan program amivel meg tudom határozni, hogy a 4G milyen appoknak adjon adatforgalmat?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#108007) #79335424 válasza kinder93 (#108005) üzenetére


#79335424
törölt tag

A nagy LTE frekvencia vadászat. Olvasd el! Ebben megtalálod a lehetőségeidet.

(#108008) rgeorge válasza Chrys_ (#108004) üzenetére


rgeorge
addikt

Wifi Analyzer. Reklámokat tartalmaz, de jó. Nem manager, hanem felderítő eszköz. Vagy még ez: WifiAnalyzer. Ebben nincs reklám.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#108009) Narxis


Narxis
nagyúr

Megjelent az Adguard v2.9.1 Beta.

Beletették a hufiltert így egyetlen koppintással kiválasztható és magától frissül a háttérben. Egyéb javításokat is tartalmaz de persze mivel beta így bugok lehetnek. :)

Thanos was right.

(#108010) Bozek válasza Narxis (#108009) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ez jó hír. Minden újratelepítésnél keresgetnem kellett a Hufilter-es címet. :) Legalább ez megoldódott, a bétával meg együtt lehet élni.

Jó a log is, legalább tudni lehet, hogy mi kommunikál a háttérben. A Facebook például a Austria Vienna Facebook Ireland Ltd domainnel. De a Podcast Addict is dolgozik rendesen a háttérben.

[ Szerkesztve ]

(#108011) #79335424 válasza mishubi (#107995) üzenetére


#79335424
törölt tag

Kipróbáltam InHand Studio -val. Megcsinálta a 60 -> 30 fps konverziót, de csak úgy, hogy rekódolta az anyagot, és gyalázatos lett a végeredmény.

(#108012) Chrys_ válasza rgeorge (#108008) üzenetére


Chrys_
addikt

InSSIDer-t használom tesztre, de nem tudom, ezek a programok képesek-e az adott SSID-hez csatlakoztatni a készüléket. Nekem nem felderítés kell, hanem hogy a program a csatlakozást is elvégezze.

(#108013) rgeorge válasza Chrys_ (#108012) üzenetére


rgeorge
addikt

Az SSID azonos nálad a két AP-nél, a BSSID (vagy MAC address) tér el. Ebben nem tudom, hogy bármilyen app tud-e segíteni közvetlenül, ha a két eszközön és a kliensen nincs jól beállítva a barangolás, azaz nem jól választ magának AP-t a kliens. Az ajánlott programok szerint is a rossz AP-hez csatlakozik?

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#108014) Chrys_ válasza rgeorge (#108013) üzenetére


Chrys_
addikt

Én is az SSID-t írtam, nem a BSS-t. Csak a Wifi Manager írta ki eddig a MAC-t, viszont sajnos a Media Bridge-t nem látja (de az is működik, a PC arra csatlakozik). A többit megnézem, amint hazaértem.
Pedig nem lehet túl bonyolult ezt androidon is megoldani. Mint ahogy írtam, PC-n win alatt ez pofonegyszerűen megy.
Az automatikus Wifi-forrás váltás pedig azért kicsit bonyolultabb, mert van helyiség, ahol az AP jele is elég erős, de a következő helyiségben már jelentősebb a különbség. Ez az automata váltás nálam még sosem működött jól, nem is akarom használni, nekem az állandó csatlakozás a Media Bridge-hez kell.

[ Szerkesztve ]

(#108015) anrab


anrab
addikt

sziasztok. fel lehet valahogy rakni padfone 2-re a pixel xl launcher-ét? kicsit régi, 4.4.2 android van rajta és nincs rá frissítés. köszi. :)

[ Szerkesztve ]

(#108016) Narxis válasza anrab (#108015) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nem.

Thanos was right.

(#108017) anrab válasza Narxis (#108016) üzenetére


anrab
addikt

köszi. ez elég határozott volt! :D

(#108018) Narxis válasza anrab (#108017) üzenetére


Narxis
nagyúr

:D

De ha találsz 6.0-s főzött ROM-ot a készülékedre akkor elvileg lehet mert az a minimum követelmény.

Thanos was right.

(#108019) ollie válasza Rigormortiis (#107930) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez érdekes, mert nekem S7 edge-el semmi bajom nem volt a Deezerrel (mondjuk előtte sem), soha nem melegedett a telefon, nem terhelte, alig látszott akkuhasználatnál.

***

(#108020) ollie válasza Cry0 (#107943) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valószínűleg a selinux módot kell átállítanod: [link]

***

(#108021) ollie válasza rlazol (#108001) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Samsung Galaxy A3? Nekem A7 van, és a gyári galériában lehet jobbra-balra váltani a képek között.

***

(#108022) Chrys_ válasza rgeorge (#108008) üzenetére


Chrys_
addikt

A wifi analyzer-hez írt a fejlesztő egy wifi connecter library-t, amivel sikerült csatlakozni a média bridge routerhez.

A telefon rootolt.

[ Szerkesztve ]

(#108023) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Hi!

Bocs a láma kérdésért, de 4.1.1-nél leragadtam. Vennék telefont, és a navigáció (Illetve a letöltött térképek) miatt érdekelne, hogy manapság, 5, 6, 7-es androidon szükség lehet még root-ra? Nem szívesen hekkelném a telefont, szeretném gyári(hoz közeli) állapotban tartani. :R

Rip and tear

(#108024) Bozek válasza Zolaash (#108023) üzenetére


Bozek
nagyúr

Miért? A navigáció és a letöltött térképek miatt kellett a 4.1.1-nél root?

(#108025) air válasza Zolaash (#108023) üzenetére


air
nagyúr

4.1.1-en ehhez miért kellett root? :F

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#108026) Zolaash válasza Bozek (#108024) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Ott lecseréltem a gyári droidot, mert csak félig-meddig volt magyar. A navi meg talán nem volt sd-re telepíthető, kissé ködös, négy éve van nálam ez a telefon, és csak addig foglalkoztam anno a témával, míg megoldódott. (Meg talán az exfat partíció miatt, tényleg rég volt.) Szóval kell az újabbaknak root, vagy nem?

Rip and tear

(#108027) air válasza Zolaash (#108026) üzenetére


air
nagyúr

Maradjunk annyiban, hogy magához a navigációhoz a 4.1.1-en sem kellett a root!
Neked a mókoláshoz kellett.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#108029) ollie válasza Zolaash (#108023) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem kell root.

***

(#108030) baaka


baaka
tag

Sziasztok!

Frissítettem a google alkalmazást és azóta amikor bekapcsolom a gps-t mindig megkérdi, hogy szeretnék-e pontosabb helymeghatározást, hiába fogadom el következő alkalommal megint megkérdi?

Ez összefüggésbe van az app frissítésével vagy csak valami bebebugzott a telómon?

(#108031) Zolaash válasza ollie (#108029) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Köszönöm!

Rip and tear

(#108032) unravel


unravel
őstag

Heló

Van egy alkalmazásom amiben .ts linkek vannak. Mikor rányomok akkor böngészőben nyitja meg. Hogyan lehetséges hogy VLC-ben nyíljon a link?
(Android MM)

¯\_(ツ)_/¯

(#108033) rlazol válasza ollie (#108021) üzenetére


rlazol
addikt

Mit értesz "gyári galéria" alatt? Semmilyen képnézegető nincs fenn, ha ez a kérdés. És igen, Galaxy A36.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#108034) ollie válasza rlazol (#108033) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Milyen programmal nézed a képeket?

***

(#108035) unravel válasza unravel (#108032) üzenetére


unravel
őstag

megvan. egy kis időre uninstallaltam az alapértelmezett böngészőt. :C

¯\_(ツ)_/¯

(#108036) Bozek válasza unravel (#108035) üzenetére


Bozek
nagyúr

Egyszerűbb lett volna kikeresni az alkalmazások közül és törölni az alapértelmezéseit. :)

(#108037) rlazol válasza ollie (#108034) üzenetére


rlazol
addikt

Rákattintok a képre.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#108038) Pit221


Pit221
csendes tag

Ebben senki nem tud segíteni nekem?

Pit221 felhasználónak 2 pozitív és 0 negatív értékelése van a régi értékelési rendszerben!

(#108039) unravel válasza Bozek (#108036) üzenetére


unravel
őstag

Az is megvolt, de valami miatt nem segített.

¯\_(ツ)_/¯

(#108040) repvez


repvez
addikt

Tudna neke abban valaki segiteni, hogy panoráma képeket, hogy lehet feltölteni FB-ra ugy hogy a telkefon vagy az egér mozgással lehessen körbenézni?
Mert ugy irja, a sugó, hogy 100fokos kpek autómatikusan igy töltödnek fel, de nekem csak egy keskeny sima kép csik jelenik meg és nem mozgatható.
és a sugóban jelzett ikonokat nem találom sehol, hogy be tudjam állitani
[link]

Se az asztali gépen, se mobil alkalmazásban.
A gyári kamerával készitettem panoráma képeket azkat akarnám feltölteni, hogy jobban meg lehessen nézni öket

(#108041) air válasza rlazol (#108037) üzenetére


air
nagyúr

Ez szép volt. :C :D
És azt is elárulod, hogy milyen alkalmazás indul el, vagy vegyük elő a kristálygömbünket?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#108042) tomboy0013 válasza air (#108041) üzenetére


tomboy0013
veterán

:DDD

(#108043) DS39 válasza rlazol (#108037) üzenetére


DS39
nagyúr

jó akkor feltételezzük, hogy a gyári samsungos képnézegetőt használod.
A36 = A3 (2016)? vagy mi az at A36, így még senkitől nem hallottam/olvastam. :U

egyébként a stock androidos, és samsung féle ne tudna ilyet, azon nagyon meglepődnék.

De akkor ajánlok egy progit erre, F-Stop Gallery képnézegető, sokkal jobb, mint a gyári androidos.

[ Szerkesztve ]

(#108044) Zin


Zin
senior tag

km ora nem mukodik a robogomon.Mit toltsek le hogy valamivel tudjam figyelni a megtett km-eket?Samsung S6 edge a telom.

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#108045) #79335424 válasza Zolaash (#108023) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az attól függ, hogy mire, és hogyan akarod használni a telót. Verzióváltásoknál a Google megnyit egy új lehetőséget, egy másikat meg bezár. Van, ami az újabb verziókban egyszerűbben megoldható, és van, amihez root kell, pedig JB -en még nem kellett.

Zin:
Pl. egy ilyet. :)

[ Szerkesztve ]

(#108046) Zin válasza #79335424 (#108045) üzenetére


Zin
senior tag

2700 ft egy spirál...nekem applikáció kell...

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#108047) #79335424 válasza Zin (#108046) üzenetére


#79335424
törölt tag

Jóvanna! Csak vicceltem (félig). Ilyenben nincs tapasztalatom, de sztem lesznek javaslatok.

(#108048) Mr. Y válasza Zin (#108044) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Többnyire bringán és deszkán használom, de kiváló és amoled barát ez a progi. És konkrétan csak GPS kell neki (meg induláskor elv egy kis net, de az kikapcsolható).

But who is watching the guardians?

(#108049) vacs válasza Pit221 (#108002) üzenetére


vacs
veterán

A bugos gyári face app helyett használd a Swipe for Facebook-ot! ;)
Itt a topikban is már rengetegen használjuk! :K

(^)(>.<)(^)

(#108050) Bozek válasza DS39 (#108043) üzenetére


Bozek
nagyúr

Pedig van A36. Bár azt nem gondoltam volna, hogy Android rendszer fut rajta. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.