Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  OTP Bank topic

Hozzászólások

(#17101) Peter.70 válasza Cblacksmithc (#17088) üzenetére


Peter.70
őstag

Nekem már ott van jó pár hete a sok olvasatlan jelzés. Nem foglalkozom vele

(#17102) Winnie The P válasza razorka777 (#17094) üzenetére


Winnie The P
őstag

Köszi!
Nem vagyok nagy pc. programozó, vagy android guru, de azért ennyi nekem is megy!

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#17103) DS39 válasza Llew (#17100) üzenetére


DS39
nagyúr

Amíg elérhető a régi, addig azt kell használni.
Az újból több alap netbanki funkció hiányzik, és ezek szerint még bugos is.

(#17104) yogibear válasza Llew (#17100) üzenetére


yogibear
addikt

Az új úgy fostalicska ahogy van... csomó dolgot csak a régiben lehet megcsinálni, de ennek ellenére erőltetik az újat...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#17105) Peter.70 válasza yogibear (#17104) üzenetére


Peter.70
őstag

Ráadásul majd fizethetünk érte egy csomó pénzt

(#17106) yogibear válasza Peter.70 (#17105) üzenetére


yogibear
addikt

A vicc az, hogy vki azt mondta a szerződéseknél ott van az is, de nincs csak 2010 utániak... a korábbiak csak papíron vannak...
Nálam sincs értelemszerűen, a számlák is csak 2010 januártól vannak fent, letöltöttem őket elmentettem, mert csak 2011-től van e-számlám és csak azokat mentettem le eddig...
És minő meglepetés, a 2010-es számlán még van olyan tétel, hogy OTPdirekt díj 99 forint. :))
Szóval az újért is lesz előbb, vagy utóbb...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#17107) karlkani válasza yogibear (#17104) üzenetére


karlkani
aktív tag

Hmmm, valamit be szerettem volna állítani, erre közli, hogy lépjek át az újba, ha már van, mert itt nem engedi (ott a gomb is, persze egy üres lapot hoz be, a régiből kiléptet). Sebaj. Belépnék, de nem fogadja el a jelszavamat... :W

Mondanom sem kell, mi lett a vége... :DDD

(#17108) xrvman válasza Llew (#17073) üzenetére


xrvman
őstag

Köszönöm szépen! 2010, megnézem azért.

Még olyan kérdés lenne, hogy ha azt mondják fizikai vásárlás és azt telefonon NFC-vel végzem az is fizikai vásárlásnak minősül, akár külföldön is?

(#17109) xrvman válasza Peter.70 (#17082) üzenetére


xrvman
őstag

Ezt a kedvezménycsomagot online is tudom aktiválni?

(#17110) yogibear válasza xrvman (#17108) üzenetére


yogibear
addikt

lépjek át az újba, ha már van
Ilyenkor asszem a régit már nem tudod használni... de ha mégis, majd kijavítanak...

ha azt mondják fizikai vásárlás

Igen, annak, mert az ugyanolyan, mintha plasztikkal fizetnél direktben...
Plasztik, telefonos NFC, karpereces NFC, mind fizikai vásárlás a plasztik kártyáddal...
Akár Simple-t használod a telefonodon, akár a Google Pay-t, vagy órán a Xiaomi Pay-t, oda csak a fizikai plasztikodat regisztrálhatod be.

Egy kivétel van, de az nálad nem játszik: ha Curve kártyád van és az alá a webkártyádat teszed be, akkor is lehet a Curve-vel boltban fizetni, de a Curve-vel való vásárlás internetes vásárlásnak minősül, így akár a webkártyát is lehet ezen a kerülő úton fizikai vásárlásra használni és értelemszerűen a webkártyán jelenik meg majd meg a vásárlásod, pl. a Spárban vett 2 zsemléd . :))

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#17111) xrvman válasza xrvman (#17109) üzenetére


xrvman
őstag

Közben megleltem, az új internetbankban lehet aktiválni:
"Átutalási kedvezmények
0 Ft/hó
20 000 Ft-ot meg nem haladó elektronikus átutalások 500 000 Ft-igÖsszeg limit: havi 500 000 Ft, tranzakciónként 20 000 FtUtalás darabszám: korlátlanCsatorna: elektronikus (internet- és mobilbank, telefon)
0 Ft/hó - Akciós havidíj"

Én havonta csak pár tízezer Ft-ot szoktam utalni, 1x vagy 2x. 0,3%-os minimum díj nélkül.
Feleségemnek Tempó számlacsomagja van, ott van minimum díj ha jól emlékszem / tudom 243 Ft , így érdemes lenne nekünk aktiválni amíg ingyenes?
Honnan tudom majd meg, hogy az ingyenességnek vége?
Mert esetemben pl a 17 000Ft-os utalás költsége 51 Ft szóval csak addig éri meg míg 0 Ft az akciós havi díja.

[ Szerkesztve ]

(#17112) Peter.70 válasza xrvman (#17109) üzenetére


Peter.70
őstag

Igen. De csak következő hónaptól érvényes

(#17113) xrvman válasza Peter.70 (#17112) üzenetére


xrvman
őstag

Köszi ezt is!
Ez mióta él, mert hogy semmi nagydobra verést nem láttam róla. Valahogy jó lenne ezekről tudni, pl árfolyam+ is akciós, +Ft/hó jelen állás szerint.

(#17114) Peter.70 válasza xrvman (#17113) üzenetére


Peter.70
őstag

Talán Februártól. De ott van a hirdetményben

[ Szerkesztve ]

(#17115) Peter.70 válasza xrvman (#17111) üzenetére


Peter.70
őstag

Szerintem az összeghatárral kapcsolatban valamit elnéztél :)
Vagy nem tudom :))

(#17116) xrvman válasza Peter.70 (#17115) üzenetére


xrvman
őstag

Írj az OTP-nek :)
Másolás beillesztés volt, idézőjelbe tettem.

Februártól... akkor ezek szerint minden hónapban át kell nyálazni a hirdetményt? Erről nem kap az egyszeri user értesítést?

(#17117) Llew válasza xrvman (#17116) üzenetére


Llew
senior tag

1 M az összeghatár nem 500e

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#17118) DDA40X


DDA40X
aktív tag

Hali!

Tudja valaki miért nem működik a Simplepay Gránitos kártyával? Revoluttal működik. Csak a Gránitossal nem. Mi lehet a baj?
Köszi!

(#17119) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

240 eurót kellene utalnom horvát otp számlára.
Hogy járok jobban? Ha elutalom a Ft számláról, vagy beteszek 240 Euro kp-t a deviza számlámra és onnan utalok?

Ez még az ősidős net számla csomag

[ Szerkesztve ]

(#17120) Peter.70 válasza Atomgeszi (#17119) üzenetére


Peter.70
őstag

Csak utalás lehet? Az nem opció, hogy közvetlenül a horvát számlára fizeted be? Vagy annak még több a ktsg-e?

(#17121) DarkByte válasza csako (#17077) üzenetére


DarkByte
addikt

Smart-hoz egyébként van a tranzakciós csomag opció bekapcsolhatóban, havi 295Ft-ért ami havi. összesen 250k-ig díjmentes utalást és csoportos beszedéseket ad. Az szerintem kimondottan jó opció.
(És ezt még feljebb lehet tornászni ha Revolut-ot feltöltesz kártyás vásárlással és onnan utalsz tovább, csak az nem feltétlenül lesz instant átutalás.)

[ Szerkesztve ]

(#17122) karlkani válasza karlkani (#17107) üzenetére


karlkani
aktív tag

Na, lejárt a 24 óra, sikerült belépni.

Az lenne a kérdésem, ha most aktiválom az Átutalási kedvezmények-et, az lemondható bármikor, ugyanott a beállításokban? Mivel ingyenes (jelenleg), használnám, viszont fizetni nem fogok érte, annyit nem utalok, hogy megérje...

(#17123) Peter.70 válasza karlkani (#17122) üzenetére


Peter.70
őstag

Bármikor lemondható. De ha aktiválódott, akkor a lemondásra is érvényes hogy következő hónaptól érvényes

(#17124) karlkani válasza Peter.70 (#17123) üzenetére


karlkani
aktív tag

Köszönöm, akkor aktiválom! :)

(#17125) holex91 válasza DarkByte (#17121) üzenetére


holex91
csendes tag

Vagy használsz állandó átutalást és 20 ft-ért bármekkora összeget utalhatsz, aztán törlöd a megbízást 😉

(#17126) Cblacksmithc válasza xrvman (#17111) üzenetére


Cblacksmithc
junior tag

:R

(#17127) net91 válasza Cblacksmithc (#17126) üzenetére


net91
senior tag

"....bármekkora összeget utalhatsz,"

Nálam csak 999 999 forintig engendte az állandó átutalást. Nálad engedte 1 milló forint feletti összeg állandó átutalását?????

szerk: holex91-nek címezve

[ Szerkesztve ]

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#17128) DS39 válasza net91 (#17127) üzenetére


DS39
nagyúr

Az új netbank kell 1M feletti utaláshoz.

(#17129) yogibear válasza DS39 (#17128) üzenetére


yogibear
addikt

Vagy a régi, de akkor ideiglenesen módosítani kell a limitet:

Lakossági ügyfélként napi 1 millió forint felett utalásaihoz 2024. január 24-től használja az új internet- és mobilbankot!
A régi OTPdirekt internetbankból 2024. január 24-től legfeljebb napi 1 millió forint összegű átutalást lehet indítani. A korlátozás nem érinti a saját számlák közötti pénzmozgásokat.
Ha ennél nagyobb összeget szeretne utalni, akkor ezt az új OTP InternetBankból vagy az OTP MobilBankból teheti meg, amelyek használatához először regisztrálnia kell.
Ha az új szolgáltatásokra nem kíván regisztrálni, akkor az aktuális OTPdirekt Üzletszabályzat és Hirdetmény szerint ideiglenesen módosíthatja a napi átutalási limitet.

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#17130) DS39 válasza yogibear (#17129) üzenetére


DS39
nagyúr

viszont ő állandó átutalást szeretne beállítani.

(#17131) yogibear válasza DS39 (#17130) üzenetére


yogibear
addikt

Fiókban is be lehet állíttatni az új netbank reg nélkül. :))

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#17132) xrvman


xrvman
őstag

Webkártyát hozzá tudom tenni a Simple alkalmazásba és onnan is tudok fizetni esetleg NFC-vel?
Ugyebár Booking, szállás egy részét azon keresztül fizettem ki, gondoltam ezt a kártyát fogják kérni akkor is. Feltöltök rá pénzt és NFC-vel fizetek a helyszínen. Mindegy hogy belföld vagy külföld, most speciel külföld lenne.
Külföld esetén jobban járok a Revolut kártyával akkor is, ha OTP-nél van most az Árfolyam+ csomag?

(#17133) trebrona válasza xrvman (#17132) üzenetére


trebrona
nagyúr

1. nem
2. igen

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#17134) DS39 válasza xrvman (#17132) üzenetére


DS39
nagyúr

Úgy tudom a webkártya NFC fizetésre nem használható. (Csak internetes fizetésre)

(#17135) yogibear válasza xrvman (#17132) üzenetére


yogibear
addikt

Webkártyát hozzá tudom tenni a Simple alkalmazásba és onnan is tudok fizetni esetleg NFC-vel?

Nem, csak ha egy Curve kártya alá teszed be... akkor tudsz a Curve-vel bárhol fizetni NFC-vel és a webszámlán fog megjelenni CRV betűkkel az elején a fizetés...
A webkártya önállóan csak internetes fizetésre jó, de a Curve általi NFC fizetés is internetes fizetésnek minősül, így működik alatta a webkártya is...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#17136) xrvman válasza yogibear (#17135) üzenetére


xrvman
őstag

Köszi szépen, köszi mindenkinek.
Ha már emlegetve lett a Curve....
Curve vs Revolut
Melyiket érdemes? Ezek ingyenesek?

(#17137) Peter.70 válasza xrvman (#17136) üzenetére


Peter.70
őstag

Ingyenesek.
A curve-nek egyetlen előnye, hogy betehető mögé a bankkártya, és így gpay-el, stb használható. Ingyenesen már nem vehető fel kp vele
revolut ugyanez, + még kp-t is vehetsz fel vele

[ Szerkesztve ]

(#17138) xrvman válasza Peter.70 (#17137) üzenetére


xrvman
őstag

Ahha, akkor Revolut felé billen a mérleg.
Ha fizikai kártyát kérek, minden évben ingyenes az is?
Sajnos már megjártam párszor, hogy NFC-vel nem tudtam fizetni pl Aldiban se az egyik kasszánál, de a másiknál szerencsére jó lett.
Összességében mostanában tán 3x fordult elő. Pl Tchibo üzletben is.
Online volt minden esetben a teló.

(#17139) yogibear válasza xrvman (#17138) üzenetére


yogibear
addikt

Szimpli helyett használhatod a Gpay-t telefonon, vagy valamilyen NFC-s okosórát/karkötőt is...
[link] másfél éve használom, régebben Curve alatt webkártyával, tavaly óta már a banki plasztikkal, mindenhol mindenféle terminállal tökéletesen működik, még NFC-s ATM-nél is...
[újabb verzió]
Semmi másra nem használom, csak erre meg hogy mennyi az idő. :DDD Ezek a legolcsóbb megoldások... Ott is megy, ahol a telefon NFC-jét nem akarja érzékelni...

Sajnos már megjártam párszor, hogy NFC-vel nem tudtam fizetni pl Aldiban se az egyik kasszánál, de a másiknál szerencsére jó lett.

Ilyen van sajnos és nem feltétlen a szimpli app a hibás, találkoztam olyan terminállal, ahol sem a telefont sem a plasztikot nem érzékelte, akárhogy forgattam, a Band 6-tal ilyen probléma sosem fordult elő még ott sem...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#17140) xrvman válasza yogibear (#17139) üzenetére


xrvman
őstag

Köszi szépen!
Szerintem maradnék a Simple-nél, mert ott vannak a hűség kártyák és, és ott egyszerűbb lenne váltani kártyák közt (elsődlegessé tenni).
Pluszban váltani GPay és Simple közt nem hinném, hogy jó lenne.

(#17141) DarkByte válasza holex91 (#17125) üzenetére


DarkByte
addikt

Más díjazása van az állandó utalásnak mint a sima manuális utalásnak? :F

(#17142) xrvman válasza holex91 (#17125) üzenetére


xrvman
őstag

Hogy lesz 20Ft? :U
Ha rendszeres utalást indítok, mert ugye havonta rendszeresen szoktam utalni, annak mennyi a plusz díja?

Sima bankon kívül forintban utalásnak esetemben a Net számla csomagnak 0,3% nincs minimum díj. (17 000 Ft-nál 51 Ft)
Tempo számlacsomagnak 0,35% min. 378 Ft (Itt 378 Ft)

"Rendszeres megbízás bankon kívül forintban 220 Ft " ezt írja a hirdetmény.
Akkor ezen felül nincs más utalási díj? Csak a 220 Ft?
(Most tekintsünk el a jelenleg futó 20 000 Ft alatti kedvezmény csomagtól.)

(#17143) Peter.70 válasza xrvman (#17142) üzenetére


Peter.70
őstag

A smart számla csomagnál 20 HUF az állandó átutalás

(#17144) xrvman válasza yogibear (#17139) üzenetére


xrvman
őstag

Valaki használta a Simple-n a virtuális Revolut kártyát? Név formátum keresztnév vezetéknév, vagy vezetéknév keresztnév?
Mert ugye a Revolut Virtuális kártya adatainál nem látok nevet.

[ Szerkesztve ]

(#17145) tomp válasza xrvman (#17140) üzenetére


tomp
félisten

Hűségkártyák GPay-ben(Wallet) is vannak. Sőt GPay képes óránál azokat is mutatja az óra.

(#17146) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sziasztok,

Most vettem észre, hogy a Smart számlacsomaghoz elvileg 5 db Smart Takarék ingyenesen jár. Nekem most kettő darab van. Tudok én is nyitni hozzá, vagy csak személyesen fog menni?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#17147) adika4444 válasza KubanitoS (#17146) üzenetére


adika4444
addikt

Tudtommal csak személyesen lehet. Én sem értem, ha 5 darab jár, miért nem aktiválják, miért 2 a sztenderd. Haveromnak 5-öt raktak, pedig ő nem is kérte, de mástól ilyet nem hallottam.

üdv, adika4444

(#17148) Llew válasza KubanitoS (#17146) üzenetére


Llew
senior tag

Ez egyébként mire jó, ami miatt kellhet belőle 5?
Kamat gyakorlatilag nincs rajta, illetve a pénz kimozgatás is bonyolultabb mint egy perselyből.
Ha mar rövid távú,könnyen hozzáférhető megtakarítas akkor inkabb MÁK számlán DKJ. Az sem valtja meg a vilagot, de legalább minimális hozam van rajta pár hónapon belül is.

[ Szerkesztve ]

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#17149) KubanitoS válasza Llew (#17148) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ó hát én sem erre használom, mert kamat az ugye kb nuku rajta. Igazából persely helyett van. Mikor megjön a fizetésem a fő kártyámon csak egy meghatározott összeg marad az esetleges visszaélések miatt, a többi megy a Smart takarékra és ha kell valamennyi visszautalom magamnak. A több darab meg azért kell hogy tudjam rendszerezni, hogy mire teszem félre a pénzem. Mondjuk öt darab nem kell nekem sem, de egy harmadik lehet, hogy jól jönne.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#17150) Llew válasza KubanitoS (#17149) üzenetére


Llew
senior tag

De a persely ilyen szempontbol pont jobb szerintem.
Elnevezhető, hogy mire, illetve abbol mintha barmikor lehetne oda-vissza kiutalgatni, a takarekszámlaról meg mintha nem.

[ Szerkesztve ]

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#17151) DarkByte válasza KubanitoS (#17149) üzenetére


DarkByte
addikt

A MÁK-ról ingyen utalod ki magadnak és aznap ott van az OTP számládon (gyakran gyorsabban, pont most csináltam a napokban, 8-kor indítottam a DKJ-ből eladást, 8:45-kor az OTP számlán volt). A takarék számláról limitálva van havi hányszor tudsz ingyenesen visszavezetni a főszámládra, csak a ráutalás van ingyen. Illetve nem kapsz utána semmi hozamot mint már írták feljebb.

Nekem csak azért van a Smart-hoz takarék számla mert aktiváltak, de nem tartok rajta semmit, nem is kértem volna alapvetően. Így is utólag már verem a fejem a falba minek tartottam én takarék számlán évekig megtakarítást. :W Tanulj a káromból. OTP-nél csak annyit tartok ami a havi kiadásokra kell.

[ Szerkesztve ]

(#17152) Llew válasza DarkByte (#17151) üzenetére


Llew
senior tag

En is az utóbbi időben szoktam rá a makra. Kb egy ora alatt kint van. Annyiban romlott a helytet, hogy ritkultak a dkj-k, mar nem lehet gyakorlatilag hetes bontasban 1-2 honaposbtavra előre venni.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#17153) DarkByte válasza Llew (#17152) üzenetére


DarkByte
addikt

Egyelőre nem tűnik problémának, én 5-6 db-ot járatok körbe, amelyek egymást követő hónapban járnak le. Minden hónapban meghirdetnek egy 3 hónappal később lejárót, szóval csak kicsit előrébb kell venni, ugyanúgy fenn tudom tartani hogy minden hónapban lejárjon egy.

(#17154) Peter.70 válasza DarkByte (#17153) üzenetére


Peter.70
őstag

Mennyi most a 3 hónapos DKJ kamata / hozama?

(#17155) Llew válasza Peter.70 (#17154) üzenetére


Llew
senior tag

A 07.24-esnek 1,69%

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#17156) axioma válasza Peter.70 (#17154) üzenetére


axioma
veterán

eves 5.95%, a lejaratig meg attol fugg, mikor veszed. Viszont visszavaltas 7.4% diszkontalassal, ami <4 ezreleket ad azonnali visszavaltaskor is [3 ho eseten]

(#17157) DarkByte válasza Peter.70 (#17154) üzenetére


DarkByte
addikt

Ahogy írták 6% körül van jelenleg az éves, a rövidebbek ennek időarányosan kisebb részét adják.
Nem ezzel fogsz magadnak nyugdíjra takarékoskodni, de nem is arra van. Arra ott pl. az TBSZ + VWCE kombó :)
Ez mondjuk arra jó hogy a 6 havi tartalék béredet amit relatíve likvidben akarsz tartani, az ne a banknál poshadjon hanem hozzon egy kis extra bevételt.

[ Szerkesztve ]

(#17158) twice


twice
tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy április végén igényeltem OTP Bonus hitelkártyát, ami meg is jött, viszont még mindig azt írja, hogy nincs visszafizetendő tartozásom. Ha jól tudom Bonusnál 13.-án van a fordulónap de mivel az hétvége volt, ezért úgy számoltam, hogy ma már befizhetem az elhasznált összeget, de ez nem történt meg. Esetleg első hónapban máshogy működik? Vagy majd holnap jelenik meg az opció? Első hitelkártyám, úgyhogy sajnos nincs viszonyítási alapom.

Válaszokat előre is köszönöm :R

(#17159) xrvman válasza twice (#17158) üzenetére


xrvman
őstag

Igen, számomra is ez az első, mert én is nemrég igényeltem. Ugye hétvégére esett a 13.-a, s nem előre hozzák, hanem átviszik az első munkanapra, hétfőre eszek szerint. Remélhetőleg ma éjfélkor lezárul és holnap kapunk SMS-t.
Majd itt a tapasztaltabbak megaszondják.
Én is köszönöm előre a válaszokat.

(#17160) axioma válasza twice (#17158) üzenetére


axioma
veterán

Januarban volt hasonloan 13-a szombat, 16-an 12 korul jott az sms. Altalaban is kov. munkanap 11-13 ora kozott jott az elmult par ho alapjan.

[ Szerkesztve ]

(#17161) namenlos válasza twice (#17158) üzenetére


namenlos
tag

Az aktuális elszámolási időszak minden hónap 13-án, nap végén zárul. Ha ez nem munkanapra esik, akkora fordulónapot követő első munkanap nap vége. Ez azt jelenti, hogy csak azokat a tranzakciókat fogák az aktuális időszakba beleszámolni, ami eddig az időpontig lekönyvelésre kerül (azon tranzakciók, amik "könyvelés alatt" státuszban maradnak, azokat a következő időszakban kell majd viszafizetni). Tehát, ha most veszel valamit, azt már biztos nem könyvelik le ma nap végéig, így hiába vagyunk az aktuális időszak utolsó napján, nem fogja a most visszafizetendő tartozás egyenlegét növelni. (Mivel a könyvelés 1-3 munkanap is lehet, főleg ha nem OTP-s terminál volt, ezzel lehet játszani.)

Mivel még az aktuális időszak tart (még lekönyvelhetnek függő tranzakciókat), a visszafizetendő egyenleg a következő napon jelenik meg, jön róla SMS, jelenik meg a kivonat.

Visszafizetni bármikor lehet, annyi, hogy ha előbb utalod, túlfizetésként fog megjelenni, és csak akkor fogja elszámolni a rendszer, ha már lezárt az időszak és van fizetendő tartozásod.

A hitelkártya-rendszer nem igazán real-time, szóval ha most utalsz valamit, az nem fog egyből megjelenni (hétvégén meg egyáltalán), éjszaka könyvelik le a befizetést, addig egyszerre lehet tartozás és túlfizetés is a számlán, szóval érdemes másnap megnézni, amikor befrissül az egyenleg.

(#17162) twice válasza namenlos (#17161) üzenetére


twice
tag

+ axioma, +xrvman
Köszönöm a válaszokat!

(#17163) Gallmix válasza Llew (#17000) üzenetére


Gallmix
aktív tag

Másik telefonra raktam a simplet és kellemes meglepetés megmaradtak a hűség kártyák :)

#17001 yogibear
A Googpepay meg mindenféle app telepítése nélkül is, rendszer integrált.

"Hat a google ökoszisztema része, de egy csomo telefonon nincs fenn gyarilag."
Az nem baj, nálam sincs fent a wallett, de ugyan úgy működött így is. A kártyákat váltogatni kellene a wallet. Egy kártyával nincs gond. Vagy beállításokban lehet váltogatni, csak körülményesebb.

[ Szerkesztve ]

50.000ft jóváírás ingyenes feltétel nélküli számla (szelfis nyitás+ügyfélajánló kód) Gránit bank szabadon felhasználható.Ingyenes deviza számla, középárfolyam váltás, Platinum kártya. Rafi, KH, Cib, Revolut ajánló

(#17164) Llew


Llew
senior tag

Van az appban/új internetbankban egy olyan opció, hogy màs banknal vezetett számla hozzáadható és annak az adatai (egyenleg, tranzakciók) is láthatóak. Használta/ja ezt vki? Én hozzádtam egy másik számlát, jöváhagytam a dolgot de az egyenleget nem mutatja, viszont belemenve a tranzakciók megnézhetőek.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#17165) Angie™


Angie™
addikt

Ma kaptam az értesítést, hogy elfogadták a reklamációmat a bonus hitelkártya születésnapi akcióval kapcsolatosan és jóváírták az ajándék 10.000-et, hurrá :DDD
Na így kb majdnem kijön nullára a kártya éves használati díja, vagy legalábbis annyit értek el vele, hogy idén akkor még nem fogom megszüntetni. :K

Ha esetleg vki más is járt így, hogy elfelejtették elküldeni a bonus összeget, tessék megreklamálni, ne maradjon bent a rendszerben :K

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#17166) hard74 válasza Angie™ (#17165) üzenetére


hard74
senior tag

Én nem reklamáltam,és ma kaptam meg.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#17167) balazs1956


balazs1956
senior tag

Sziasztok S.O.S. segítségre lenne szükségem.
Csoportos beszedést állítottam be az új Alfa lakásbiztosításomhoz.
Rámírt az Alfa, hogy nincs jól beállítva a fogyasztó azonosítóm.
Összenéztem amit ajánlottak, és amit én állítottam be.
Tökéletesen azonos.
Namármost a fogyasztóazonosítóm a kötvényszám és előtte AOO.
Itt lehet esetleg eltérés, hogy a nagy "A" betű után két darab nagy "O" betű áll, vagy két darab 0(nulla).
Ha valaki meg tudná mondani, hogy az két betű, vagy két nulla, azt megköszönném.

(#17168) Angie™ válasza hard74 (#17166) üzenetére


Angie™
addikt

Haha, akkor lehet nem is a reklamáció miatt kaptam meg :) :DDD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#17169) xrvman válasza Angie™ (#17165) üzenetére


xrvman
őstag

Születésnapi akció bonus hitelkártyára? Mikor? Miként? Én csak a belépési bónuszról kaptam papírt.

(#17170) Angie™ válasza xrvman (#17169) üzenetére


Angie™
addikt

Decemberben kezdődött és 3 hónapig tartott az időszak amikor nézték a vásárlások összegét. Március 31. volt a hírdetményben, hogy addig írják jóvá a bónusz pénzt, ez kicsit több mint két hét után sikerült nekik ;)

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#17171) xrvman válasza Angie™ (#17170) üzenetére


xrvman
őstag

Ahha, köszi. Ez meg most van, rendi.
"HIRDETMÉNY
a 2024. tavaszi hitelkártya akcióról
Érvényes: 2024. március 1-től 2024. április 30-ig ..."

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  OTP Bank topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.