Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83501) #09819904 válasza havri1 (#83498) üzenetére


#09819904
törölt tag

Start --> Minden alkalmazás --> Windows rendszer --> Vezérlőpult --> Hálózat és internet --> Hálózati és megosztási központ --> (balra) Speciális megosztási beállítások

Összes hálózat (szétnyit) --> (legalul) Jelszóval védett megosztás kikapcsolása.

(#83502) Doky586 válasza havri1 (#83498) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

NAS-on: [kép], Win-en: [kép]

[ Szerkesztve ]

(#83503) havri1 válasza #09819904 (#83501) üzenetére


havri1
félisten

Erről csináltam képet is, aktív minden sztem.

(#83500) Geth: Passz, nem találtam erre vonatkozó információt.

(#83502) Doky586: Nézem :R Az első kép ez mi, hol? :B

Doky köszi, ez volt a baj! Ezer hála :R

[ Szerkesztve ]

havri

(#83504) #09819904 válasza #09819904 (#83501) üzenetére


#09819904
törölt tag

Gépház -> Frissítés és biztonság -> Fejlesztőknek -> Távoli asztal

Ezt még érdemes megnézni.

(#83505) #86564352 válasza movax (#83481) üzenetére


#86564352
törölt tag

Ez baromság.

(#83506) Geth válasza havri1 (#83503) üzenetére


Geth
addikt

A kérdésedből ítélve visszakapcsoltad a Win10 alatt az ementáli SMBv1-et.
Doky586 másik képe arra vonatkozott, hogy nem tudnád-e a kiszolgáló oldalon emelni a verziószámot.
Bár képzelem milyen eszköz lehet, a válasz valószínűleg a nem...

(#83507) Doky586 válasza Geth (#83506) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Nálam a ROUTER-re dugott pendriveot csak SMB1-el lehet elérni mivel az nem támogatja a 2-est. Ezért kapcsoltam vissza csak a kliens-t

(#83508) Geth válasza Doky586 (#83507) üzenetére


Geth
addikt

Sajnos sok eszközön spórolnak a gyártók és nem oldják meg a frissítést :(

(#83509) havri1 válasza Geth (#83506) üzenetére


havri1
félisten

Egy asus RT-N56U_B1 router, elég szűkösek a lehetőségek, nem NAS.

havri

(#83510) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Olvastátok már ezt: nagyon egyszerű lesz a tiszta telepítés
[link]

(#83511) Doky586 válasza Geth (#83508) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ez is jó módszer..

Frissítettem a router firmjét és azóta már ki is kapcsoltam az smb1-et.. :U
(Tp-Link + DD-WRT)

[ Szerkesztve ]

(#83512) Geth válasza havri1 (#83509) üzenetére


Geth
addikt

Nálam ennél azért olcsóbb cucc van, de ha használnám is rajta az SMB-t, ha jól olvasom a 2-es verzió azért csak menne (LEDE/OpenWrt). De valóban, ezek az eszközök nem erre valók :)

(#83513) #86564352 válasza GEPESZ66 (#83510) üzenetére


#86564352
törölt tag

Két évvel ezelőtti cikk :DD

(#83514) Doky586 válasza #86564352 (#83513) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Mégsem láttam itt senkit ezt javasolni..

(#83515) movax válasza #86564352 (#83505) üzenetére


movax
őstag

Ja, persze.

(#83516) Geth válasza movax (#83515) üzenetére


Geth
addikt

Örülünk, hogy egyetértesz :DDD

(#83517) Cs1csó válasza #86564352 (#83505) üzenetére


Cs1csó
félisten

+1 movax vesszen az UWP!

GEPESZ66
Nekem azért nem tetszik ez a windows "alapra" állítása mert lassúnak tartom, persze ha nincs pendrive, lemezt vagy maga a telepítő is hiányzik akkor okés.

[ Szerkesztve ]

(#83518) havri1


havri1
félisten

Ha már ilyen jó társaság összeverődött, kérdeznék még1et:)
Nem találom sehol, hol lehetne beállítani, hogy az ikonok mindig láthatóak legyenek. Átnéztem már mindent. Egyszer pedig megtaláltam, de most nem lelem. Valahol gépház, megjelenítés, de nem akadok rá. Valaki esetleg nem emlékszik?

havri

(#83519) #09819904 válasza havri1 (#83518) üzenetére


#09819904
törölt tag

Tálca -> Jobbklikk -> Tálcabeállítások -> Értesítési terület

(#83520) havri1 válasza #09819904 (#83519) üzenetére


havri1
félisten

:R

+(#83521) gb4400 : :R

[ Szerkesztve ]

havri

(#83521) #93794560 válasza havri1 (#83518) üzenetére


#93794560
törölt tag

Jobb klikk/Tálcabeállítások/A tálcán megjelenő ikonok kiválasztása/

Legfelül: Mindig látsszon az összes ikon az értesítési területen

(#83522) Geth válasza Cs1csó (#83517) üzenetére


Geth
addikt

Ennyit erőlködni 50MB tárhelyért, mókás :)

(#83523) Cs1csó válasza Geth (#83522) üzenetére


Cs1csó
félisten

Konkrétan disney játékok 500-600 MB-ot fogyasztanak ha mindent legyalulok bőven GB a szabad hely de mint írtam nem objektív okok miatt - tárhely stb. - csak ne legyenek a gépen ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#83524) movax válasza Geth (#83522) üzenetére


movax
őstag

Nem a tárhelyről van szó, hanem a folyamatos frissítgetésekről, a random fagyogatásokról, a proci pörgetéséről, a netforgalom-generálásról, az erőforrások állandó használatáról és nem utolsósorban a privacyról. És végső soron az egész rendszer instabilitásáról, egy csomó bizonytalansági tényező önkéntes beemeléséről. De ezt 2018-ban nem tudom, miért kell egyáltalán magyarázni.

[ Szerkesztve ]

(#83525) Geth válasza Cs1csó (#83523) üzenetére


Geth
addikt

A Store ennyi, a többit nyilván nem hagyom fent...

movax: hála égnek ezek nem okoztak gondot egyik rendszeren sem, ahol fent maradt a Store :) 2016 óta alap, nem kell semmit magyarázni.

(#83526) King Unique válasza #09819904 (#83485) üzenetére


King Unique
titán

+ 1 Pont erről van szó! Tényleg nem zavar sok vizet a Store, nagy erőforrást sem használ, nagy tárhelyet sem foglal stb, vagyis totál felesleges erővel kigyomlálni... De aki ebben leli örömét, csak csinálja... :DDD Viszont azt tegye hozzá, hogy max. opcionálisan "javasolt" és esetleg, de semmiképpen sem kötelező jelleggel. Én speciel nem szoktam erővel semelyik beépített alkalmazást, az UWP appokat erővel eltávolítani, max. esetleg pár kéretlen játékot. Vagy azokat sem, mert szintén nem zavarnak sok vizet. Mégis évek óta megfelelően működik nálam a rendszer és használom gond nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#83527) #86564352 válasza Doky586 (#83514) üzenetére


#86564352
törölt tag

Mert te csak csípkelődni jársz ide. :) Kb. havonta-hetente említik a számítógép alaphelyzetbe funkciót, legutóbb két napja. Más kérdés az soha nem árt vész esetére ha van egy pendrive telepítő kéznél. Illetve más kérdés pcworldnél jobb helyeken tiszta telepítés fogalom alatt azt értik partíció törlés/formázás teljes gyaluval nulláról telepítés.

(#83528) pc360 válasza havri1 (#83518) üzenetére


pc360
addikt

Csak egy tanács: cseréld le az uTorrent-et!

Nem olyan rég, és sokadjára lett elmagyarázva, hogy az egy biztonsági hibás hulladék (a 2-es verzió magától értetődő módon, de az újabbak is, amik ráadásul közel használhatatlanul bugosak), helyette a qBittorrent javasolt (a nagyobb torrent oldalak által is). Stabil, egyszerű, jól használható kliens ugyanazzal a felépítéssel.

Le kéne már szokni az elavult szoftverekről az embereknek. Ugyanabba a körbe tartozik, mint a Nero, Daemon Tools, TC és társai. Csak azért, mert az volt a köztudatban, nem jelenti, hogy ma is a legjobb megoldás, sőt.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#83529) Doky586 válasza #86564352 (#83527) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

És el is olvastad amit linkelsz? Mert én igen.
Az alaphelyzetbe állítás funkcióhoz semmilyen külső program használata nincs említve mert alapból tudja a win..! Nem kell a (#83510) GEPESZ66 által linkelt program..

[ Szerkesztve ]

(#83530) #09819904 válasza movax (#83524) üzenetére


#09819904
törölt tag

1. A háttérben futó alkalmazásokat lehet szabályozni. HA egyáltalán az Áruház futna.

2. Random fagyásnak előzménye van. Önmagában az, hogy feltesz az ember egy rendszert amit belakik szépen, viszont az Áruházat nem használja, még nem fog az Áruház felelni a fagyás miatt.
Azt megjegyezném, hogy bizonyos mértékű fagyások minden rendszernél jelen vannak, hiszen a processzek nem 200 %-osan kompatibilisek.
Ez terjedhet az "észre sem vettem"-től a "b+"-ig természetesen.

3. Netforgalmat durvábban más Windows (alap) dolgok generálnak. Az Áruház addig amíg nem indítod el, nem is igazán foglalkozik semmivel.
Igaz, ha nem hagyja az ember az automatikus frissítéseket, illetve háttérben sem hagyja futni, akkor még elvan a gépen, de nem pörget semmit.

4. A privacy anomáliák miatt nem az Áruház az igazán felelős.
"De ezt 2018-ban nem tudom, miért kell egyáltalán magyarázni?!"

5. A rendszer instabilitása miatt szintén nem az Áruház a felelős!
Viszont azt ugye nem akarod beadagolni, hogy egy pl. 2 hónapja feltelepített, napi használatban lévő Windows 10 esetében, ha instabilitás fordul elő, azért a "nem objektív" alapon szemlélt Áruház a felelős? :U

(#83531) #09819904 válasza Doky586 (#83529) üzenetére


#09819904
törölt tag

+1! :)

Valamint alaphelyzetbe akár egy letöltött W10 iso bemountolással, majd telepítéssel is meglehet oldani a dolgokat.

(#83532) #86564352 válasza Cs1csó (#83523) üzenetére


#86564352
törölt tag

Játékból én egy tiszta telepítés után majdnem másfél gigát szedtem le, pár Disney, valamilyen katonás, Candy saga cuccok, 5-6 db játék biztos volt plusz pár start menüs csempe ez egy szar marketing döntés volt tőlük viszont most nem ez a lényeg. Hanem az a Microsoft miért engedi hogy névtelenek fognak ismert programokat és becsomagolják az áruházba, hogy jelenhet meg? Hogy jut át az ellenőrzésen? Mondom múlt héten valaki Google cuccokat tett be és kellett törölni, most Libreoffice az ő tudtuk nélkül és pénzért? Másik példa kommentek közt olvastam: Euro Truck Simulator, a Store-ban nem az ismert cseh játékfejlesztő játéka van, hanem valami indiai tag ugyanolyan név alatt egy silány másolattal, teljesen megtévesztő. MS hagyja ScamStore legyen belőle, mert az appok mennyisége számít nekik, nem a minőség?

Akik jönnek egyből a gyomlálással, azért baromság mert végletes általánosítás. Vannak jó Store appok, vannak rossz Store appok ahogy jó .exe és rossz is. Számomra pl. a Spotify a Store-ból hasznosabb mivel egy klikkes install, nem háromfelé települ és háttérben frissül. A OneNote-ról már kijelentették a hagyományossal nem foglalkoznak a jövőben, csak az UWP változattal. Van a Dynamic Theme app, cserélgeti nekem a háttereket, mivel UWP tud felfüggesztett módban dolgozni kemény egy MB memóriát foglalva 0% procival. Naptáram, emailem ugyanez, ha a hagyományos Outlook nem fut nem is jelez lemaradsz a levélről. Ha az UWP Mail nem fut akkor is jelez a háttérből mert olyan. Ha Edge-ben sok lap nyitva azokat is fel tudja függeszteni amit éppen nem olvasok. Így lehet Edge-ben 500-600 MB memóriát foglal hét weboldal, Chrome csak két lappal elvesz 300 MB memóriát.

(#83533) havri1 válasza pc360 (#83528) üzenetére


havri1
félisten

Köszönöm, de hidd el, tisztában vagyok a dologgal, és nem véletlenül használom az atomstabil 2.2.1 -et. :R

Aktív újabb kérdés: Outlookot használok a levlezésre, de vele párhuzamosan aktív a sima mail is. Hol lehet ezt kilőni, végleg? Skype sem kell, azt is bejelentkeztette valahol..

[ Szerkesztve ]

havri

(#83534) Cs1csó válasza #86564352 (#83532) üzenetére


Cs1csó
félisten

EDGE böngészőt inkább hanyagolnám lehet hogy az erőforrásokkal jól bánik ez egy akkuval használt eszköznél fontos de egyébként nem látom létjogosultságát. A Chrome és a Firefox is jobb és több kiegészítővel elérhető böngészők. DE a többi Chrome alapú is jobb: Opera, Vivaldi

havri1

A 2.2.1-es utorrent megfelelő ha WINDOWS 7-el használod, de WINDOWS 10 mellé már nem a legjobb. Ott már nem hiszem el, hogy stabilabb mint a qbit. A 2.2.1-es utorrent 2011-es az első Windows 10 2015-ös, azaz még nem is volt mikor kijött az utorrent 2.2.1-es

[ Szerkesztve ]

(#83535) #86564352 válasza Doky586 (#83529) üzenetére


#86564352
törölt tag

Ki mondta hogy kell? Szerinted miért írtam GEPESZ66-nak hogy két éves cikkel mit akar? Amire te reklamáltál mégse láttad itt javasolni. Hát azért mert elavult anyag, benne van a rendszerben az alaphelyzetbe állítás két helyen is Settings és Defender felületén is.

(#83536) Ablakos válasza havri1 (#83533) üzenetére


Ablakos
őstag

Powershell-ben lehet kezelni jó néhány alkalmazás csomagot .

[ Szerkesztve ]

(#83537) havri1 válasza Ablakos (#83536) üzenetére


havri1
félisten

Köszi, már pucolok is.

havri

(#83538) pc360 válasza havri1 (#83533) üzenetére


pc360
addikt

Ha tisztában vagy a dologgal, akkor nyilvánvalóan tudod, hogy a 2.2.1 egy erőteljesen ellenjavallott darab, amit a qBittorrent minden elemében pótolni tud, ráadásul abban már van mappázós kiválasztás, és mindenféle újdonság, ami annál használhatóbbá teszi.

Pont erről beszéltem, hogy az ilyen idióta megszokásokat kell megtörni, hogy legalább egyszer kipróbáld azt, ami aktív fejlesztés alatt van, ezáltal nem teszed ki magad (és még ki tudja kit) plusz veszélynek, pusztán hóbortból. Ráadásul semmiféle hátrány nem ér, ha megfogadod ezt a tanácsot, ahogy legutóbb a fórumtársat is nagy nehezen sikerült rávennem a váltásra, és a privát üzi alapján nem bánta meg. Ugyanaz az eset, mint a Daemon Tools-é, azt is 10 évig kellett magyarázni, és lásd, még mindig van pár tájékozatlan, aki azt használja...

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#83539) #86564352 válasza Cs1csó (#83534) üzenetére


#86564352
törölt tag

Az Edge-t azzal rontották el három éve berakták alapértelmezettnek alfa-béta állapotban, rögtön elijesztették vele a népet. És azzal is csak évente kétszer frissítik. Kb. 1709 volt amikor tudott már annyit nem közröhej, addig nem lett volna szabad alapnak tenni és reklámozni. Hiába szerepel jól biztonsági teszteken, ha még mindig az IE hírnevét örökölte meg a kezdeti bénázás miatt.

(#83540) havri1 válasza pc360 (#83538) üzenetére


havri1
félisten

Köszi, megkérlek ne reagálj erre többet, lerágott csont, üdv a bittorrent topicban.

(#83541) pc360 : Maximálisan egyetértek. Szerk.: Na utóbbival már nem, nem erre reagáltam, 3x szerkesztetted. Kímélj.

[ Szerkesztve ]

havri

(#83541) pc360 válasza havri1 (#83540) üzenetére


pc360
addikt

Tanácsot adtam, amit vagy megfogadsz, vagy legalább megköszönsz, de ha fafej vagy, akkor pont úgy reagálsz, ahogy. Majd ha még páran elmagyarázzák, akkor el fogod hinni, amiről beszélek?

Mitől kíméljelek, a jótanácstól? Te használsz elévült, szutyok programot, amire létezik tökéletes helyettesítőprogram. Ha van valami ellenvetésed, akkor próbáld azt megofgalmazni! Ha nincs, akkor nem értem, mi a problémád.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#83542) #09819904


#09819904
törölt tag

Nem értem ezt a nagy utorrent a sátántól való dolgot.
Nyilván van nem egy hibája. Ott a reklám, stb. dolog.
Viszont alaphangon arra, hogy letöltsön X torrentet, vagy visszaosszon X ideig valamit, arra azért még bőven jó.

Tény, hogy 2018-ban gáz dolog csak 32 bites szintig jutottak.

Viszont ettől függetlenül használható.

Aki komolyabb dolgokat csinál, az nyilván már évekkel ezelőtt lecserélte.

(#83543) pc360 válasza #09819904 (#83542) üzenetére


pc360
addikt

De ha egyszer van egy tiszta, jó program, akkor mi a szarért kell a régihez ragaszkodni? Én ezt a baromságot akarom az emberek fejéből kiverni. Ugyanaz a szenny, mint a Daemon Tools. Arról legalább már a többség látja, hogy helye sincs, hiszen ott a tiszta CloneDrive, vagy az OS beépített lehetősége. De az se volt mindig így, a fafejek akkor is hülyének nézték azt, aki a rossz programválasztásukra felhívták a figyelmüket. Pontosan az az eset, csak nem telt el még elegendő idő, hogy az uTorrent is széles körben elkerült legyen. Sok-sok ilyen hozzászóláson, és éveken át vezet az út a populáris gennyek kiiktatásához.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#83544) #09819904 válasza pc360 (#83543) üzenetére


#09819904
törölt tag

Nyilván sokan vannak, akik a mai napig XP-t gyűrnek és jajgatnak. Nézhetjük így is!
Ugyanakkor, ha a felhasználó tudatosan használ valamit, és persze az adott dolgokhoz elegendő mondjuk az XP, akkor felesleges egyet gyúrnia a Win 7-re vagy Win 10-re.

Vannak akik a Windowsról akarjál leszoktatni a népet, mondván a linux tudja Őket pótolni. Ott is előszeretettel hivatkoznak arra, hogy elavult cucc.

De kanyarodjunk vissza!

A DT a maga idejében igencsak jó volt. ISO-t pl. kicsomagolni képes a 7Zip is.
Nyilván mára a Win 10 adta lehetőség sokkal kényelmesebb.

Azzal egyetértek, hogy alakuljon ki normális szemlélet az emberek körében a megfelelő szoftverválasztáshoz.
Viszont ezt nem lehet igazán hatékonyan elérni.
Rohadt sok fórum van, ahol egy külső szemlélő az olvasások során abba fog belefutni, hogy X szarozza Y dolgait és fordítva. Majd lesz a kör végére egy úgymond kialakult kép a fejében, hogy miket használjon.
Mindezt azért, mert az alapoktól nem szeret szinte senki sem azzal foglalkozni, hogy levezesse a dolgokat.

Értem ezalatt azt, hogy egy Win 10 friss telepítésétől kezdve miket kell beállítani az opcionális működéshez. Szép magyarosan megtanítani az embereket konfigurálni. Itt kezdődne az alapkőletétel.
Ezt követné a vírusvédelmi alapismeret, illetve a védelmi programok részletes bemutatása, beállítása.
Majd a böngészőválasz, hogy melyik miért jó illetve nem jó.
Ez lenne valahogy egy alap az induláshoz.
Csak ugye jó emberi szokás, hogy 10 sornál hosszabb irományt cigivel kezdenek olvasni az emberek, vagy mélységesen leszarják.

(#83545) pc360 válasza #09819904 (#83544) üzenetére


pc360
addikt

Igen, csak ebben az esetben egy rohadt egyszerű dologról van szó: van egy minden szempontból korrekt helyettesítő program (mint anno a Virtual CloneDrive volt a DT helyett), ami frissen tartott, és tiszta. Ez nem egyéb filozófia kérdése, csupán egy uninstall + install művelet, mindennemű visszalépés, vagy további feladat nélkül. Sokkal könnyebb eset, mint egy oprendszer, vagy egy böngésző, mert ott más működést, más programkörnyezetet is kapsz a választásoddal, itt viszont ilyenről nincs szó.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#83546) GEPESZ66 válasza #86564352 (#83535) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Munkahelyen voltam, ezt jól benéztem!
Azt hittem, hogy van valami újdonság.
Én mindig az MCT-al letöltöm a legfrisebb verziót, s pendrive-ról újrarakom a WIN-t.
Természetesen a HDD kábeljét leválasztom, s az SSD-re rakom fel.

(#83547) Cs1csó válasza #09819904 (#83544) üzenetére


Cs1csó
félisten

+1 pc360

Elkanyarodtál: a 2.2.1-es utorrent egy 7 éves program és ELAVULT, ennyi ezen tényleg nincs mit agyalni, magyarázni, filozofálni. Elavult. Még a windows 7-hez írták azóta kijött a windows 8, 8.1 és a Windows 10-nek is már a sokadik build-jét tapossuk.

[ Szerkesztve ]

(#83548) pc360 válasza Cs1csó (#83547) üzenetére


pc360
addikt

Igen, ez ennyi. Túl is lett ragozva, csak az ilyen szűklátókörű, információt nem tartalmazó reakciókat nem tűröm, mint ami tapasztalható volt havri1 részéről a "köszönöm" helyett, és ezért kicsit kijöttem a sodromból.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#83549) havri1 válasza pc360 (#83545) üzenetére


havri1
félisten

Ameddig napi ~600GB-1 TB-ot tol nekem hiba nélkül vissza a 2.2.1, addig marad.
10 éve teszi a dolgát hibátlanul, és nem érdekel a biztonsági rés, mert ugye nagyon veszélyes, sorban állnak az emberek, akiknek feltörték a gépüket. A szűk látókör kijelentés valós, csak fordítva. Halvány fingod sincs a háttérről, a felhasználás módjáról, és az ismertekről.
Ezt a kört már párszor megfutottuk ajánlott topicban, és ott is kifejtettem már. Ma váltottam W10-re, eddig W7- 2008 R2 volt, pont ezért. Ha tökéletes, akkor nem csinálok magamnak programot.
Nem hétvégi user vagyok e téren, nem csak uninstall meg install, ugyanis 4 gépen fut, távolról, nem olyan egyszerű a művelet.
Tényleg utolsó reakció volt részemről, mert ez itt ultra OFF. Rólam akadj le, a téma megfelelő helyen természetesen folytatható, ha találsz rá ellen oldalt.

havri

(#83550) pc360 válasza havri1 (#83549) üzenetére


pc360
addikt

Nem arról van szó, hogy teszi-e a dolgát hibátlanul, hanem hogy van olyan program, ami úgy teszi a dolgát szintén hibátlanul, hogy mindeközben nem teszed ki magad, és mást is fölöslegesen egy elavult cuccnak. Akkor lenne jogos a tiltakozásod, ha bebizonyosodna a qBittorrent-ről mondjuk, hogy mégsem tudja azt, amit a sok éves program. Ha meg már egyszer végre váltottál oprendszert, érdemes lenne a szoftveres választást is felülbírálni, mert így semmi értelme az egyiknek a másik nélkül. Ez hozzáállásbéli probléma, ami szerintem a topik része, nyilván nem a te személyed, vagy aktuális szoftveres használatod izgat, így tehát teljesen fölösleges a "rólam akadj le" és a többi szánalmaskodás.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.