Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83051) Rison77 válasza King Unique (#83050) üzenetére


Rison77
senior tag

Értem, tehát akkor elég az ssd-t formázni és uefivel telepíteni a rendszert. Utána az mbr-es vinyókat fel fogja ismerni? Vagy le kell gyalulni őket és gpt-re konvertálni ?

(#83052) vlevi válasza Rison77 (#83051) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nem kell. Az csak a rendszer meghajtóra vonatkozik.

Ugyanez igaz fordítva is. MBR telepítés esetén is tudja kezelni a rendszer a gpt meghajtókat. Még a 32bites rendszer is, annak ellenére hogy a 32bites rendszer nem tud bootolni gpt lemezről.

(#83053) Doky586 válasza Rison77 (#83051) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

én inkább törölném a partíciókat róla és az üres helyet jelölném meg telepítési célnak..

(#83054) pc360 válasza vlevi (#83052) üzenetére


pc360
addikt

Ehhez kapcsolódóan nekem is lenne egy láma kérdésem (valójában még sosem telepítettem GPT-s rendszert, eddig mindig legacy-ztam és MBR-eztem). Szóval ha MCT-vel kipakolom a Win-t, és az UEFI aktív a BIOS-ban, akkor simán fogom a telepítőt, és a partíciók törlése után az üres részen automatikusan GPT-vel húzza fel a szükséges dolgokat akkor is, ha törlés előtt MBR-es volt a szisztéma?

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#83055) King Unique válasza Rison77 (#83051) üzenetére


King Unique
titán

Nyilván nem kell az MBR-es HDD-ket piszkálni, pont az írtam az előző válaszban is. Ilyenkor a telepítés csak a rendszermeghajtót (SSD) érinti, amire a Windows kerül, annak kell GPT partíciós séma szerintinek lennie EFI módban. A telepítésnél a merevlemezekre vonatkozóan max. arra érdemes figyelni, amiről nemrég egy másik válaszban volt szó.

(#83054) pc360:
Ha UEFI boot van beállítva és aszerint fut a Windows telepítője, akkor értelemszerűen igen. Az pedig már a telepítő indításakor lecsekkolható, hogy milyen módban fut, mert UEFI-nél rendszerint nem a kék színű Windows logó fog megjelenni, hanem a hardver gyártójának a logója (példa). Az meg nem különösebben számít, hogy előtte MBR volt a lemez, ha úgyis törölve lesz.

[ Szerkesztve ]

(#83056) Geth válasza pc360 (#83054) üzenetére


Geth
addikt

Ha valamiért mégsem engedné, partícionáló képernyőn Shift+F10, és diskparttal rátolsz az üres céllemezre egy convert gpt-t.
Utána a partícionálásnál refresh, és utána már biztosan jó lesz (3 partíció az 1 recovery helyett).

Ja, esetleg ez se árt, hogy 100% biztos legyél abban, hogy EFI módban van a Setup (bekapcsolt CSM-mel esetleg mellényúltál bootdevice tekintetében).

(#83052) vlevi: természetesen 32 bites rendszer is tud GPT-ről bootolni, ha 32 bites EFI boot engedélyezve van a gyártó által (általában nincs). De ha nem tud, akkor nem önmagában a 32 bit miatt nem tud GPT-ről bootolni.

[ Szerkesztve ]

(#83057) pc360


pc360
addikt

:R :R

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#83058) King Unique válasza Geth (#83056) üzenetére


King Unique
titán

Ha már DiskPart, akkor elég rendszerint a clean parancs, az eleve lenullázza a lemezt, ahogyan a telepítő grafikus felületén a teljes törlés is. Az, hogy milyen módban fut a telepítő, az a boot logó és az általad linkelt módszer mellett a BIOS-MBR / UEFI-GPT séma szerint létrehozott partíciók alapján is könnyen lecsekkolható még a telepítés megkezdése előtt.

[ Szerkesztve ]

(#83059) Kékes525 válasza King Unique (#83055) üzenetére


Kékes525
félisten

"Az pedig már a telepítő indításakor lecsekkolható, hogy milyen módban fut, mert UEFI-nél rendszerint nem a kék színű Windows logó fog megjelenni, hanem a hardver gyártójának a logója (példa)."

A logo megjelenése nem ettől függ, hanem attól, hogy az UEFI-ben a Full Screen Logo hogy van állítva. [kép] Ha kivan kapcsolva, akkor az amit linkeltél, a kék színű fog megjelenni, ha be van, akkor a gyártó logója. Legalábbis az Asrock esetében (ASRock Z370 Extreme4).

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#83060) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nekem is kezd elegem lenni ebből a Win10 rendszerből...
Ma is 2x restartolt vagy Blue Screen (hangkártya szoftver probléma betöltésnél, eseménynapló szerint)
Meg a gépet hagytam csak IDLE és mire vissza jöttem, újra volt indulva...kérte a bejelentkezéshez a passwrd-t.
Teszteket lefuttattam ismét, CPU OK (Default) , RAM OK (XMP 2.0) stabilitás is OK (hardveres) így csak az OP rendszer lehet a ludas...

Lehet én is újra fogom húzni.... (elég volt a vele való pepecselés) a 1803 -as verziót raktam ki PenDrive -ra.
Előtte lévő Win10 rendszerem több mint 1 évig ment probléma mentesen. (hardver csere előtt)
Kíváncsi leszek, hogy rendszer teljes újra húzás után mi nem lesz majd elérhető a meghajtókon ;] :P /új rendszernél a jog átadással kezdem, mint tulajdonos...aztán csak nem szívat majd meg/

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#83061) GEPESZ66 válasza MaxxDamage (#83060) üzenetére


GEPESZ66
veterán

18 évvel ezelőtt,mikor megvettem az első gépemet,az is csinált furcsaságokat.
Nagy nehezen kiderült,hogy a videokártya volt a ludas, ki kellett cserélni.
Tehát rejtett hardveres gond is lehet.

(#83062) MaxxDamage válasza GEPESZ66 (#83061) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

hmmm... ezt nem tudom mivel tudnám ki tesztelni és a gyártónak le igazolni (hogy ez vagy az a baja az adott hardvernek) :U

Meg itt (képen látható) ablak méret, csak gondol egyet és dupla, tripla vagy 10x -re nő és nem állítható vissza (csak restartolok és jó lesz...egy darabig)

MD
L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#83063) pc360 válasza MaxxDamage (#83062) üzenetére


pc360
addikt

Jujj, uTorrent. Érdemes kinyírni a francba azt a hulladékot. Az új verziók nem csak reklámoznak, hanem még durva biztonsági réseket is tartalmaznak, cikkeztek róla. A régi verzió az elévültsége miatt meg szimplán veszélyes. Helyette: qBittorrent.

Fogok írni egy listát a különösen nem ajánlott szoftverekről valahova, hogy legalább az azt olvasó emberek ne fussanak bele ilyenekbe, mint a Daemon Tools, meg az szemétrevaló torrent kliens, és társai.

Amúgy én is inkább az újratelepítésre hajlanék – csak ezúttal normálisabb szoftverekkel megtoldva. :)

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#83064) King Unique válasza Kékes525 (#83059) üzenetére


King Unique
titán

Lehet hardver és beállítások függvénye is, sőt akár szerkeszthető is a boot screen, ahogyan egyedi logó is beállítható (példa). Viszont általánosan az alapértelmezett beállítások mellett rendszerint olyan szokott lenni legacy BIOS és UEFI módban a logó, ami az előző válaszban szemléltetve volt.

(#83065) MaxxDamage válasza pc360 (#83063) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

2.2.1 van (ez ajánlott nC-hez) így ezt használom már rég. :R

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#83066) pc360 válasza MaxxDamage (#83065) üzenetére


pc360
addikt

Nem, nem ajánlott, már az nCore is rég megírta. Felejtsd el!

Hír létrehozva 17 hete:
Márciusi update
Kedves Felhasználók!
Felhívnánk figyelmeteket néhány, az utóbbi időben jelentkező problémára:
uTorrent sebezhetőség
...

Amit ők ajánlanak ebben a főoldalon meglelhető posztban, az szintén a qBittorrent. És mint minden netes program, update nélkül idővel egyre sebezhetőbbé válnak, hisz az azóta felfedezett biztonsági rések nem kerülnek foltozásra az adott verzióban. Tehát nincs olyan, hogy egy bizonyos verzió ajánlott, és akkor onnantól fogva ez sohasem változik. Egy netes programnál az "ezt használom már rég" kijelentés a géped sebezhetőségére, nem pedig a megbízhatóságára ad tanúbizonyságot. Különben is egy egyszerű, uTorrent-szerű, ámde annál barátságosabb kliensről van szó, mindenféle reklám nélkül.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#83067) M@no válasza pc360 (#83054) üzenetére


M@no
tag

Az elmúlt időszakban tapasztaltak alapján azt a lemezt töröld teljesen, amit gpt-sként akarsz aztán használni. Utána, ha kijelölöd, akkor telepíti rá a wint és formázza magának.

(#83068) pc360 válasza M@no (#83067) üzenetére


pc360
addikt

Okés, szóval semmi mást nem kell tennem az eddig megszokottaktól eltérően (merthogy eddig is inkább töröltem minden rendszerpartíciót), csak a BIOS-ban állítsam át legacy-ról, és ennyi. Oké, köszi!

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#83069) M@no válasza pc360 (#83068) üzenetére


M@no
tag

Igen, ja és a Secure boot-t kapcsold ki, sokszor azzal nem megy az UEFI. /Legalábbis a telepítés/

[ Szerkesztve ]

(#83070) Geth válasza M@no (#83069) üzenetére


Geth
addikt

???
Ha bent vannak a default kulcsok, megy mind a telepítés, mind a normál boot utána.

(#83071) King Unique válasza M@no (#83069) üzenetére


King Unique
titán

Aztán miért kapcsolja ki? A Windows 10-nek eleve van Secure Boot aláírása, illetve a hardvergyártók is támogatni szokták és rendszerint bekapcsolt állapotban is lehet telepíteni, majd utána úgy bootolni. A Windows 7 nem támogatja ezt rendesen, annál szokás kikapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#83072) pc360 válasza King Unique (#83071) üzenetére


pc360
addikt

Igen, azt is terveztem visszakapcsolni, hiszen csak a legacy boot miatt lett lelőve.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#83073) M@no válasza King Unique (#83071) üzenetére


M@no
tag

Hmm, lehet akkor USB-ről telepítésnél nincs vele gond, ez esetben @pc360 bocs a félrevezetésért. :B

(#83074) pc360 válasza M@no (#83073) üzenetére


pc360
addikt

Semmi gond, nem vezettél. :D

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#83075) Doky586 válasza pc360 (#83063) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

qBittorrent tud torrent filet létrehozni?
..mert a uTorrent tud, én csak erre használom. PC-t nem használok letöltésre.

(#83076) Cs1csó válasza Doky586 (#83075) üzenetére


Cs1csó
félisten

Lehet, de nem tudom hogyan. Qbittorrent főablak - Eszközök - Torrent készítés

(#83077) pc360 válasza Doky586 (#83075) üzenetére


pc360
addikt

Tud, és pontosan úgy, ahogy előttem írták. Az lehet, hogy nincs bent az az 1-2 open tracker alapértelmezettként, mint az uTorrent-ben, de egyrészt azok úgyis jó eséllyel elavultak, meg hát ilyenből egy rakást lehet találni a neten. Be kell másolni pár ilyen címet, és kész is.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#83078) MaxxDamage válasza pc360 (#83066) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Értem én, na rákérdek az oldalon. :R

(#83079) pc360: Privátba linket róla! :R

MD
L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#83079) pc360 válasza MaxxDamage (#83078) üzenetére


pc360
addikt

Pontosan az oldalon van kiírva ez, mint mondottam. És ha egyszer valami egy bizonyítottam biztonsági réses, elavult izé, ami helyett egy minden szempontból korrekt, rendszeresen frissített, felépítésileg ismerős klienst javasoltam, akkor azon nincs mit utánajárni sem. Józan ész kérdése. De ha téged az nyugtat meg, hogy más is mondja (mintha valami random nC juzer szavahihetőbb lenne), akkor hajrá.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#83080) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Kezdjek neki a Win teljes újra rakásának?
Ma 2 BlueScreen volt, meg 1-2 kép megfagyás (HDMI kábelt ki/be dugtam és jó lett ezt 2x csináltam, 1x meg restart....) bejöttem a szobába, egeret mozgatom, win gombot megnyomom és semmi...CTRL+ALT+DEL -re se semmi..aztán HDMI kábel kihúz/bedug és jó lett (ez csak 1 példa volt, de igaz!)

01 BlueScreen
02 BlueScreen
(képek)

02.-es BlueScreen most volt pár perce, 3TB HDD-ről adatokat akarom átmenteni másik HDD-re, közben neteztem (Chrome) és kb. ennyire használtam a gépet.

MD
L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#83081) pc360 válasza MaxxDamage (#83078) üzenetére


pc360
addikt

Milyen linket? Harmadjára, vagy negyedjére írom, hogy a főoldalon van kiírva. Megnyitod az nC főoldalt, és elkezdesz rákeresni az uTorrent szócskára... Vagy linkeljem be az ncore főoldalát, ennyire elfajult a lustaság? De erre nem kell semmi kiírás, ha egyszer egy program elavult, az már önmagában elég indok.

A régi fos programokhoz való foggal-körömmel való ragaszkodásról mielőbb érdemes leszokni. Nem csak hülye szokás, de még veszélyes is lehet. Semmilyen netes programból nem szabad régi, frissítetlen darabot alkalmazni (ahogy rendszert sem, ha azt kiengeded netre). Ez alapvetés, nem utánanézés tárgya.

pc
3
6
0*

* ha esetleg nem tudta volna valaki, hogy ez a nickem...

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#83082) mobilizmo


mobilizmo
addikt

Sziasztok!
Én is UEFI-s telepítéshez, illetve utáni teendőhöz szeretnék segítséget kérni. Elvileg minden rendben működik, de a Defender jelzi, hogy a biztonsági (TPM) processzort alaphelyzetbe kell állítani. A Törlés és újraindítás viszont látszólag nem csinál semmit, minden marad úgy ahogy van. Egyébként első blikkre hiba nélkül gyorsan működik a rendszer, bár windowson kívül még nincs semmi telepítve. Az előtörténetről annyit, egy használt EliteBook 820 G1-re telepítettem, a partíciót manuálisan konvertáltam GPT-re. BIOS-ból nem működött a fw frissítés, így Windows telepítés után történt meg. Az eszközkezelőben a GNSS szenzornál van felkiáltójel, de nem lehet a driverét frissíteni mert azt írja, hogy minden rendben vele.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#83083) movax válasza mobilizmo (#83082) üzenetére


movax
őstag

A TPM-met a biosban ki lehet kapcsolni.
GNSS - na ez qrvára fölösleges egy laptopba, hacsak nem életbevágóan fontos számodra, topográfia, földmérés stb.

(#83084) SPF


SPF
senior tag

Sziasztok,

Kb 2-3 oraja igy all a gep. Mit lehet ilyen esetben csinalni?
Koszonom a segitseget!

[kép]

(#83085) Doky586 válasza mobilizmo (#83082) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

A GNSS-hez nem szükséges behelyezett SIM kártya is..?

[ Szerkesztve ]

(#83086) rumkola válasza MaxxDamage (#83080) üzenetére


rumkola
veterán

Kezdjél neki, mert amiket itt pár nap alatt beírkáltál, nekem 25 év alatt nem jött elő összesen ennyi gubanc.
A third party buzeráló programokat pedig hagy ki....

(#83087) rumkola válasza SPF (#83084) üzenetére


rumkola
veterán

simán resetelném :)

(#83088) SPF válasza rumkola (#83087) üzenetére


SPF
senior tag

Azt nem irtam, hogy ez laptop.
Nyomjam hosszan a bekapcsologombot?

(#83089) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Adott egy laptop amin Win 10 van rajta. Ha mondjuk ezt le akarom formatálni, viszont egyelőre most nem kerülne rá semmi rendszer akkor a win telepítőnél hívjam elő a parancssort, majd diskpart, kiválasztom a lemezt, majd clean és kész is van? Elvileg akkor így teljesen le is törlődik az SSD-n lévő Win10 illetve minden más?

:R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#83090) mobilizmo válasza Doky586 (#83085) üzenetére


mobilizmo
addikt

Fogalmam sincs, azt sem tudom mi az. Az eszközkezelő szerint van, de a spec szerint nincs.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#83091) MaxxDamage válasza rumkola (#83086) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Már Drivereket húzom fel az új rendszeren, most az újat (1803-as verzió) raktam fel PenDrive-ról (gyors felment) :R

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#83092) Cs1csó válasza MaxxDamage (#83091) üzenetére


Cs1csó
félisten

Amit a Windows tett fel driver-eket a telepítés során azok nem voltak jók? Kékhalálba futottál?

(#83093) MaxxDamage válasza Cs1csó (#83092) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Updatelek amit csak lehet (gyárira és legújabb verzióra) az a biztos.
Szerintem valami bezavart... meghajtóbiztonsági jogokkal is sokat szórakoztam (most eddig jó, de lekopogom)

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#83094) pc360 válasza MaxxDamage (#83093) üzenetére


pc360
addikt

A drivertelepítőket mondjuk eleve admin módban érdemes indítani, és akkor nincs gond.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#83095) MaxxDamage válasza pc360 (#83094) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

C meghajtó (Saját tulajdonba adtam) többi meghajtó Rendszergazda jogban van.
Újrahúzás előtt D-ről átraktam mindent (ami kell) az E-re és formáztam a D-t (most meg helyezem át az E-ről a D-re) :K
Minden klappol.

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#83096) pc360 válasza MaxxDamage (#83095) üzenetére


pc360
addikt

Sohasem állítottam át jogosultságokat, a C-n pl. nem is értem, hogy miért kellene. Mindegy...

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#83097) Ablakos válasza pc360 (#83096) üzenetére


Ablakos
őstag

Igazán, jó lenne egy windows jogusultság 1X1 kisokos az összefoglalóban.

(#83098) svgyula válasza Doky586 (#83085) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Az a vevőegység a műholdas helymeghatározás nem kell sim. Viszont win10 vagy, mivel az nem ismeri fel normálisan gyári driver amit az eszközhöz kapott kellene.
(#83090) mobilizmo
Az első lépés az eszköz törlése majd újraindítás. Ha nem találja meg a rendszer és marad a felkiáltójel akkor
tulajdonságok-illesztőprogram frissítés-saját lemez........

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#83099) Syl válasza pc360 (#83096) üzenetére


Syl
nagyúr

Ez azért jó, hogy ha böngészés közben befut valami féreg, akkor az ne csak a user mappán belül tudjon garázdálkodni, hanem a teljes C meghajtóhoz hozzáférjen :U

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#83100) Sub-ZeRo válasza MaxxDamage (#83095) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

C meghajtó (Saját tulajdonba adtam) többi meghajtó Rendszergazda jogban van.

Na itt árultad el, hogy nem értesz hozzá. :R Ebből sértődés ne legyen, de ez nagy baromság volt! :C

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.