Hirdetés

2019. szeptember 20., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-05-22 19:52:35

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

(#1) Pompi

Pompi
(MODERÁTOR)

Innen jöttünk: [link]

Mottó(k):
''AZ A NŐ FOGLALT, AMELYIKEN FEKSZENEK!'' - Integra
''Akkor higgy egy nőnek, ha ló legel a sírján!'' - Maverick
''Csak az a nő foglalt, akinek ló fekszik a sírján!'' - Kidus következtetése.

Szabályok a postoláshoz!

[ Módosította: Kalandor ]

...

(#2) Weißturul

Weißturul
(senior tag)

Na, kezdhetjük előről :DDD

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#3) mephi666 válasza Pompi (#1) üzenetére

mephi666
(veterán)

na, ideje volt már elolvasnom a #1-et is :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) Weißturul válasza mephi666 (#3) üzenetére

Weißturul
(senior tag)

egyébként itt off, de a te neved gondolom a Mephistobol származik, ugye? De nem tudom, hogy ki volt, Diablo kettőben is egy boss volt oszt kész :D

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#5) r4z válasza Weißturul (#4) üzenetére

r4z
(Ármester)

Mefityisztó :D

I don't like people. I like psytrance, sex and pizza, in that order. | iPhone 6S | MacBook Pro 13" 2015 | R1600, 16GB, 1070 @ 2560x1080 | Xpenology NAS

(#6) mephi666 válasza Weißturul (#4) üzenetére

mephi666
(veterán)

onnan: középsuli alatt jött ki a játék és ő volt a kedvenc bossom: sorcival simán megöltem még 3 soron hellen, ha 5percem volt a buszhoz való elindulásig :DDD aztán valahogy rajtam maradt

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) Weißturul válasza mephi666 (#6) üzenetére

Weißturul
(senior tag)

naigen, de asszem máshonnét is hallottam :F

(#8) mephi666 válasza Weißturul (#7) üzenetére

mephi666
(veterán)

goethe - faust? el akarom még valamikor olvasni, de elég tömény anyag... meg van ilyen nevű film is :K

on: kezdek kicsit izgulni a lány miatt, mert vasárnap elbúcsúztunk és azóta nem írt még... mondjuk betudható ez annak, hogy rohadt sokat dolgozik: vasárnap délután is különórákat adott és 2 félállást nyom (a különórák mellett), így este 7-8 után ér csak haza általában... érdekes helyzet: 2éve nem volt kapcsolata és most is a sok meló mellett még a 2. diplomájára készül... sz@rul esik, hogy nem én vagyok egyelőre a prioritási lista élén :DDD

#9: már megtettem :K de nem akarok neki folyamatosan irkálni... úgy érzem, nem arra van szüksége, hogy ezerrel nyomuljak rá, mert ettől megijedne... szombat-vasárnap szépen alakult minden és tyúklépésben kell csak haladni

[ Szerkesztve ]

(#9) Weißturul válasza mephi666 (#8) üzenetére

Weißturul
(senior tag)

na akkor elolvasom :R

miért nem te jelentkezel? tedd meg te az első lépést! :)

(#10) joamilestoné válasza mephi666 (#8) üzenetére

joamilestoné
(addikt)

Én meg dolgozom a csajt, sokkal értelmesebb, mint elsőre gondoltam. A fotózást még a héten meg akarom ejteni, nem akarok időt pazarolni, ha nem jön, akkor felesleges a további jópofizás.

ElektroCinc - Catcus Domestos - $$$ - No molestar!

(#11) darál0w válasza r4z (#5) üzenetére

darál0w
(Jómunkásember)

képet el ne felejtsd...:D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#12) r4z válasza darál0w (#11) üzenetére

r4z
(Ármester)

Ma vittem el a telefont, eltart egy pár napig, mire mehetek érte :D
De ha nem ő lesz ott, morcos leszek :D

[ Szerkesztve ]

I don't like people. I like psytrance, sex and pizza, in that order. | iPhone 6S | MacBook Pro 13" 2015 | R1600, 16GB, 1070 @ 2560x1080 | Xpenology NAS

(#13) Weißturul válasza r4z (#12) üzenetére

Weißturul
(senior tag)

visszamész vmi ürüggyel :D mondjuk belassult ;] vagy romlott a kamera minősége és meg akarod neki mutatni egy emberről készült fotón :D (ééérteed :DDD)

[ Szerkesztve ]

(#14) r4z válasza Weißturul (#13) üzenetére

r4z
(Ármester)

Jó ötlet :D

(#15) Weißturul válasza r4z (#14) üzenetére

Weißturul
(senior tag)

van nekem sütnivalóm csak ritkán tör elő :D

(#16) mephi666 válasza r4z (#14) üzenetére

mephi666
(veterán)

vagy mondod, hogy valami nem stimmel a telefonnal: hiányoznak belőle telefonszámok... többek között az övé ;] :DD

(#17) r4z válasza mephi666 (#16) üzenetére

r4z
(Ármester)

Azért 6 éves korkülönbségnél (ráadásul az ő javára) ez kicsit extrém lenne :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18) Weißturul válasza r4z (#17) üzenetére

Weißturul
(senior tag)

próba szerencse ;] :D

(#19) mephi666 válasza r4z (#17) üzenetére

mephi666
(veterán)

kb 20-21 voltam, amikor akkori exem nyári táborba ment, de lebeszélte, hogy anyja munkatársnőjénél szereljem meg a gépet... mentem is: 2szintes ház, gyerekek a földszinten mesét néztek, mi meg fent a hálóba néztük a gépet... a csaj olyan 30-35körüli volt és simán vállaltam volna, ha nem lettem volna olyan balf@szul hűséges (épp a táborban k*félt félre exem) ...érezhetően akart valamit a nő: hozta sorban magának a bacardikat, nekem meg a coronita-t... beszélni meg úgy beszélt hozzám, hogy tisztára az arcomban volt... kisebb szellő rásegített volna... aztán egyszer hallottam, hogy a földszinten nyílik az ajtó... kérdem: "a férjed?" és eléggé lekókadva mondta, hogy: "igen, az :("

...tehát 6év mit számít? :DDD

(#20) darál0w válasza mephi666 (#19) üzenetére

darál0w
(Jómunkásember)

ijjj....máderfákker. :DDD

Kiscsávesz lemegy a konyhába,ahol egy férfit lát a hűtőben túrkálni..

-Heló,te vagy az új bébiszitter?

-Nem. Én vagyok a mother fucker.

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#21) Kassadin

Kassadin
(addikt)

A dagadt, csúnya lányoknak miért akkora az arca, hogy nem férne el egy hirdetőtáblán se?
Mostanság ezzel szembesülök, nap mint nap. Kompenzálni akarnak vele valamit?

joamilestoné: Nem tudom, hogy miből következtettél arra, hogy én a fentire bukom...Zsánerem a "vékony" és bombázó csaj. Nem tehetek róla, hogy a dagi csajok meg a buzik találnak be mindig. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22) joamilestoné válasza Kassadin (#21) üzenetére

joamilestoné
(addikt)

Én eddig úgy tapasztaltam, hogy az ilyenek inkább kedvesek, mert más ütőkártyájuk nincs. Inkább keress vékony és szép lányokat. :D

(#23) Stalker-2572 válasza mephi666 (#6) üzenetére

Stalker-2572
(addikt)

FW+MF+FCR? :DDD

[ Szerkesztve ]

All Black...

(#24) Stalker-2572 válasza darál0w (#20) üzenetére

Stalker-2572
(addikt)

LOL :DDD

All Black...

(#25) Weißturul válasza joamilestoné (#22) üzenetére

Weißturul
(senior tag)

ahogy én :DDD

(#26) mephi666 válasza Stalker-2572 (#23) üzenetére

mephi666
(veterán)

tele, static field, frozen orb :) mellé persze fcr (nem sokan szerették a static-et, pedig bossokat jól meg lehetett szaggatni vele)

(#27) Dyrtyho válasza Kassadin (#21) üzenetére

Dyrtyho
(senior tag)

Sajnos teljesen igazad van a telt lányokkal kapcsolatban....

best regards, egy fórumozó blogger

(#28) Csakénvagyok válasza Weißturul (#2) üzenetére

Csakénvagyok
(őstag)

Ott az archívum!

De azért kéne már a motort úgy fejleszteni hogy ne legyen ez az x ezer HSz limit

szerk: 12 napos vérújonc így vágja a PHt!

[ Szerkesztve ]

(#29) Stalker-2572 válasza mephi666 (#26) üzenetére

Stalker-2572
(addikt)

azt hittem csak FW-os sorcival lehetet ilyen gyorsan megcsinálni a hell runokat, FO-al eltartott 1-2 percig :DDD (megjegyzem nekem is ez volt a kedvenc kombóm :B)

All Black...

(#30) Weißturul válasza Stalker-2572 (#29) üzenetére

Weißturul
(senior tag)

ecsém, így kell offolni egy offtopicban :DDD

(#31) Stalker-2572 válasza Weißturul (#30) üzenetére

Stalker-2572
(addikt)

ma már megvolt a pozitív karmám azzal, hogy segítettem neked :P

All Black...

(#32) Ba cy lus válasza Kassadin (#21) üzenetére

Ba cy lus
(veterán)

Veri a sors, hát visszaüt. Teljesen természetes. Bár szép lányokból is rengeteg a bunkó. :U

(#33) Stalker-2572 válasza Ba cy lus (#32) üzenetére

Stalker-2572
(addikt)

áh, csak tudják kivel szabad bunkónak lenni ;]

All Black...

(#34) Dyrtyho

Dyrtyho
(senior tag)

Amúgy miért van az,hogy a legtöbb roma csaj elvan szállva magától ? Persze vannak kivételek,de sajnos a legtöbbjük olyan beképzelt,meg olyan egoista mintha ők lennének az ország legszebb női.....

(#35) Lengyi válasza Dyrtyho (#34) üzenetére

Lengyi
(aktív tag)

Nem csak a roma csajok azok, a férfi egyedek is..

(#36) Stalker-2572 válasza Dyrtyho (#34) üzenetére

Stalker-2572
(addikt)

intelligenciahiány, de miért foglalkoztat ez téged? :F

All Black...

(#37) Weißturul válasza Dyrtyho (#34) üzenetére

Weißturul
(senior tag)

nem rasszizmus miatt de ezt a cigányvér teszi. nem fogok kiselőadást tartani ebből, meg hát az flame is lenne...

(#38) Dyrtyho válasza Weißturul (#37) üzenetére

Dyrtyho
(senior tag)

De ennyire ? Mert nekem vannak normális roma ismerőseim,és azokkal semmi gond nincs,azok nem ennyire beképzeltek,meg nem verik magukat ennyire.....

(#39) joamilestoné válasza Dyrtyho (#34) üzenetére

joamilestoné
(addikt)

Nem csak a cigányokra jellemző ez, hanem úgy javarészt minden itt élő emberre. Nagy arc, nagy száj, csak éppen teljesítmény nincs mögötte.

(#40) Ba cy lus válasza Dyrtyho (#34) üzenetére

Ba cy lus
(veterán)

Őket máshogy nevelik, ha lehet azt egyáltalán nevelésnek nevezni. Eleve az anya-gyerek kapcsolat egész más jellegű, aztán ami példát látnak otthon... :U

Weißturul:

Ennek semmi köze cigányvérhez (genetikához), ha normális (mi mércénk szerint normális, ezt hozzáteszem) körülmények között szocializálódnának, ők is ugyanolyan normális emberek lennének. Bár manapság szinte senki sem normális, mindenkinek akkora arca van, mintha ő lenne a napisten. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#41) Weißturul válasza Dyrtyho (#38) üzenetére

Weißturul
(senior tag)

erre mondják hogy kivétel erősíti a szabályt...

bulizásra vannak külön csajozós dumák? vagy praktika hogy kivonszold a csajt a hangzavarból dumálni? :)

(#42) Csakénvagyok válasza joamilestoné (#39) üzenetére

Csakénvagyok
(őstag)

Aki rám mondja hogy cigánygyűlölő azt helybe kettéfejelem, de nagyon is jellemző rájuk, és igen többségükre hogy igenis beképzeltek. Nagyjából az amerikai négerekhez hasonlítom őket.

(#43) Kassadin válasza Dyrtyho (#34) üzenetére

Kassadin
(addikt)

A kisebbségi, dagi csaj a legbrutálisabb kombó. :DDD

(#44) Weißturul válasza Csakénvagyok (#42) üzenetére

Weißturul
(senior tag)

A négerekkel semmi baj nincs, amit a filmekbe látsz az csak sztereotípa

[ Szerkesztve ]

(#45) Csakénvagyok válasza Weißturul (#41) üzenetére

Csakénvagyok
(őstag)

Nem tudom, de saját tapasztalat hogy inkább egy lassúnál hamarabb ráborúlnak az ember vállára, nyelvest is könnyebb ilyenkor bevinni. Mármint csókot, hogy senki félre ne értse :U ;]

szerk: (#44) Weißturul Afroamerikait személyesen nem ismerek. Afrikait igen, annál tényleg nem jellemző hogy beképzelt lenne. Hogy áméríkában mi a helyzet, azt tényleg csak filmes sztereotípiákból tudom.

[ Szerkesztve ]

(#46) Dyrtyho válasza Weißturul (#41) üzenetére

Dyrtyho
(senior tag)

Próbáld meg üzenetben közölni a csajjal,hogy milyen szép,meg hogy megismernéd,szerintem azt aranyosnak fogja tartani,ez nálam 1x bevált volna a Morrison's II-be az egyik pultos csajnál csak aztán eljöttünk onnan,én meg nem tudtam se elkérni a számát,se a nevét nem tudtam meg :DDD :DDD

(#47) Weißturul válasza Csakénvagyok (#45) üzenetére

Weißturul
(senior tag)

diszkóban lassúzás? :D de kösz :)

Dyrtyho: nem is rossz ötlet :D

[ Szerkesztve ]

(#48) Csakénvagyok válasza Dyrtyho (#46) üzenetére

Csakénvagyok
(őstag)

Asszem nála ez azért másképp van, ha még mindig az osztálytársáról van szó .

(#47) Weißturul : Már egy fél évtizede (Jézus, de megöregedtem) nem voltam diszkóba. Bárban, nevezzük rockkocsma, ahol esetleg tánc is van, mondjuk nem lassú, meg inkább az asztalához ülök át, s próbálom átcsábítani.

[ Szerkesztve ]

(#49) Weißturul válasza Csakénvagyok (#48) üzenetére

Weißturul
(senior tag)

nem feltétlenül osztálytárs ;]

(#50) Dyrtyho válasza Weißturul (#47) üzenetére

Dyrtyho
(senior tag)

Azóta nem próbáltam az üzenetes beszélgetésem,de ha legközelebb lemegyek bulizni és olyan a pultos csaj,akkor lehet ismét bevetem ezt a trükköt :) :) :)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.