Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98095) -v- válasza stickermajom (#98094) üzenetére


-v-
addikt

Én próbáltam a bicajjal melóba járást, teljes fail. Először is otthon tenni kell valahova, melóhelyen tenni kell valahova, egyik sem triviális. Kell egy váltás ruha, mindenből, spd miatt cipő is, gyakorlatilag tele hátizsák minden nap .. na meg belegyűröm az inget, vagy majd ott vasalok vagy wtf? :) ha meló után van más intézni való is, vagy menne máshova az ember, szintén macera. Le kellene tusolni érkezés után, a legtöbb helyen nincs tusoló, ez a mosdónál bohóckodás nem megoldás, ha nem tudsz rendesen letusolni offos a dolog. Ha le tudsz, nekem akkor is, letusolok aztán utána ugyanúgy leizzadok (főleg nyáron), gyakorlatilag egész délelőtt szakad rólam a víz. Mondjuk mivel sport célból bicajozom, ezért alapvetően úgysem bírom ki, hogy ne haladósan közlekedjek, meg a forgalom is sokszor megkívánja, na persze nem mintha tötymörögve ne izzadnék le ugyanúgy, de még ez is súlyosbítja :D
Gyakorlatilag ezt mind megoldja az elektronyos roller, úgy, hogy lényegében a bicaj összes előnye megmarad.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.