Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42939) Teszla_ válasza -v- (#42935) üzenetére


Teszla_
senior tag

Néha itthon is vannak szép példányok, de a szépek legtöbbje már túl van a pénztárcámon. Az eddigi legszebb egy piros belsős 750i volt, az egy hét alatt elment évekkel ezelőtt. A mostaniak közül pedig ez, ami gyönyörű. És ez egy indexes fórumtagé volt, aki csak azért adta el, mert már sok autója volt és inkább egy E32-re szánta az idejét. Néha meglepődök, hogy 300ezer km-en túl is milyen szép lehet egy ilyen autó. Arra kíváncsi lennék, hogy ami meg le van pusztítva kívül-belül, az valójában mennyit is futhatott. Ezekben még baromi tartós bőr volt, láttam már 450e km-est, aminek a kasztnija már elhagyta magát, de a bőrbelső még mindig szép volt.
Szívem szerint 740i-735i-730i modellek közül vásárolnék, ilyen sorrendben, de egy gyenge pillanatban még egy 750i is jöhetne ;]
Például ez tetszik, képekről jól is néz ki, de kép alapján eddig minden csalódás volt, egyetlen autót se vettem úgy, hogy neten láttam a hirdetést. Általában meg se voltak még hirdetve, mert épp akkor került a kereskedésbe.
728i lenne a legutolsó, amit vennék, mert nem vagyok oda a sor6 hangjáért, meg ezek általában nagyon fapadosak.

8th: itt a keleti blokkban ezek mindennaposak, tonnaszámra jönnek a nyugaton levedlett 316i, 318i, 320d BMW-k, Passatok, meg hasonlók és teljesen el vannak szállva a tulajok, mintha valami 30 millás autóban ülnének. Persze mindenkit le akarnak nyomni a lámpánál, főleg ha bent ül az asszony, vagy 4 haver, leengedik az ablakokat (hátul kurblival, mert az nem lényeg, hogy ennyi extra legyen benne, csak az a fontos, hogy "prémium" autóban üljenek), a 2000 wattos hifinek pedig üvöltenie kell :W

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.